Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1078170 )

0 Članova i 19 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2880 : 27 Siječanj, 2012, 07:34:02 »
ja kada sam bolestan bio, jedva sam cekao da dodem u gym, do otkaza sam radio sve, sebi u inat :D

danas nakon 3 tjedna piletine i tune, catim se cevapima, sanjao sam ih nocas  :hmh:

 :cevapcici:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Re: Odg: Teretana
« Odgovori #2881 : 27 Siječanj, 2012, 10:15:38 »
joooj jbte ja sam zbog viroze ve 7 dana van stroja... ne vjebam jer jedva hodam.. :omfg:
Kaj to znaci ivane, da si vjezbao puna 3 dana ?

Hihihi

Virozu je najbolje prelezati, svaki fizicki napor produzuje bolovanje, osim sexa naravno, ali to nije napor, to je sex :-D
There is no replacement for displacement

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2882 : 27 Siječanj, 2012, 11:05:19 »
pa nije 3 dana, 3 tjedna sam vježbao.. dobro je ide na bolje, valjda od ponedjeljka krećem dalje..

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2883 : 27 Siječanj, 2012, 18:02:25 »
help!
imam jedan problem,kod mrtvog dizanja kada  spustam uteg i kada sam vec pri kraju spustanja i trebam ponovno dici nesta me zažari doslovno dolje lijevo gdje je rub gaća i to bude na 2-3 sekunde,znaci pece i žari  :dontknow:
i to mi se pocelo događati danas i kod čučnja,jel zna netko u čemu je fazon?
inace dobro se zagrijem i to se događa iskljucivo u pregibu i kod te 2 vjezbe...
sada ne radim mrtvo skroz sa poda nego podignuto jedno 30cm i vise nemam taj probelm,ali kod cucnja je i dalje ostao  :dontknow:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2884 : 27 Siječanj, 2012, 18:46:57 »
to je rak bokte! :zubo:



...zivac? Probaj prvo istegnuti leda ili sa manje kila radi, nemoj opterecivati.
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2885 : 27 Siječanj, 2012, 18:55:42 »
to je rak bokte! :zubo:



...zivac? Probaj prvo istegnuti leda ili sa manje kila radi, nemoj opterecivati.
:icon_biggrin:
probat cu da,inace i lega s kojim idem kaze da ga to isto zna uhvatiti kao i mene...

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2886 : 28 Siječanj, 2012, 09:11:14 »
sigurno nije guzica nego KIČMA.. nemojte se zezat sa dead liftingom jer to hoće sjebat leđa samo tako... manje težine i pojas za struk obavezno..
ja znam tipa koji je direkt sa dead liftinga išo na operaciju diska..

Offline ghostride666

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 593
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Gilera runner VX 125
Odg: Teretana
« Odgovori #2887 : 29 Siječanj, 2012, 13:46:20 »
evo tu sve piše o mrtvom dizanju ima i slika i filmič kako se izvodi...ja osobno ne radim mrtvo dizanje, jer me leđa nikada nisu bolila od drugih vježbi i ne vidim nikakvu potrebu...većina dečkiju koji to rade u mojoj teretani rade krivo, sada kada sam pogledao ovaj video
http://croatian-fitness.blogspot.com/2008/10/mrtvo-dizanje-deadlift.html
meni za vxr-a frajer nudio BMW X5 iz 2007 i neku sitnu nadoplatu....naravno nisam pristao  :dontknow:

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2888 : 29 Siječanj, 2012, 15:10:35 »
koje vjezbe radite za prsa i po koliko?

ja krenem sa bech presom na ravnoj klupi(šipka)-2 serije zagrijavanja,6 radnih serija do 5 ponavljanja po seriji i na kraju 1 serija pumpa...

zatim pređem na koci bench(sa bučicama 19-21kg) i odradim 5 serijax 6 ponavljanja

i na kraju razvlaćenje sa bučicama na klupici-3-4 serijex7-8 ponavljanja

i toe to nekad umjesto razvlacenja bučica ubacim razvlačenje na sajlama(cros sprava)...ali uglavno razvlačenje je uvijek na kraju...

znači 3 vježbe i meni se super pokazalo,dobijem upalu sutra dan...

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Teretana
« Odgovori #2889 : 29 Siječanj, 2012, 16:53:29 »
Ja radim prvo 3x10 ravni na 30kg pa 3x10 kosi na 25kg pa Chest press na mašini 3x40kg,i tako u krug i svaka 2 tjedna povecavam kilazu
« Zadnja izmjena: 29 Siječanj, 2012, 19:16:35 wonderkid »

Offline Deny

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2890 : 29 Siječanj, 2012, 17:02:32 »
radim 4 serije na pravom benchu znaci serije od po 12,10,10,9,posle na kosi bench isto tako ,posle sa bucicama 3 serije po 12( znaci 2 vjezbe sa bucicama ),leptir 3 serije po 12

i tu sam gotof
ride it your way !

da imam pare odma bi ga uz'o !

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2891 : 29 Siječanj, 2012, 17:02:37 »
koje vjezbe radite za prsa i po koliko?

ja krenem sa bech presom na ravnoj klupi(šipka)-2 serije zagrijavanja,6 radnih serija do 5 ponavljanja po seriji i na kraju 1 serija pumpa...

zatim pređem na koci bench(sa bučicama 19-21kg) i odradim 5 serijax 6 ponavljanja

i na kraju razvlaćenje sa bučicama na klupici-3-4 serijex7-8 ponavljanja

i toe to nekad umjesto razvlacenja bučica ubacim razvlačenje na sajlama(cros sprava)...ali uglavno razvlačenje je uvijek na kraju...

znači 3 vježbe i meni se super pokazalo,dobijem upalu sutra dan...
s kojim kilazama radis toliko serija?

radim letenje na spravi za zagrijavanje, pa giljotinu i na kraju kosu klupu stavim na prvu visinu i radim sa bucicama (pokusavam popuniti gornji dio prsa)

radim 4 serije , prve dvije 10 - 12 ponavljanja, 3. 8 - 10 ponavljanja (toliko obicno mogu sa istom tezinom), i 4. smanjim tezinu i radim do otkaza

imam upalu svaki dan, jedino rame srednje ne mogu pregazit nikako  ;D
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2892 : 29 Siječanj, 2012, 17:18:06 »
s kojim kilazama radis toliko serija?

ravni benc(šipka):
-2 serije zagrijavanja,prvo sa 30kg pa onda sa 50kg
-onda krenem sa 60kg,70kg,75kg i onda zadnje 3 serije 65,60,60 i onda 1 serija pumpa...
70kgx4,75kgx2,ovo sa 60 i 65kg radim do 5 ponavljnja,mogu vise ali ne idem preko 5,jer osjetim da mi je taman...

kosi benc na klupici sa bučicama radim sa 19 ili 21 kg u svakoj ruci...

ravlacenje bučicama 11kg,to bude oko 8 ponavljanja...

prsa su mi najrazvijenija od svega,jel prije dok nisam imao pojma ni o čemu stalno sam radio vjezbe za prsa jer mi je to bilo nazanimljivije  ;D

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Teretana
« Odgovori #2893 : 29 Siječanj, 2012, 17:42:55 »
ravni benc(šipka):
-2 serije zagrijavanja,prvo sa 30kg pa onda sa 50kg
-onda krenem sa 60kg,70kg,75kg i onda zadnje 3 serije 65,60,60 i onda 1 serija pumpa...
70kgx4,75kgx2,ovo sa 60 i 65kg radim do 5 ponavljnja,mogu vise ali ne idem preko 5,jer osjetim da mi je taman...

kosi benc na klupici sa bučicama radim sa 19 ili 21 kg u svakoj ruci...

ravlacenje bučicama 11kg,to bude oko 8 ponavljanja...

prsa su mi najrazvijenija od svega,jel prije dok nisam imao pojma ni o čemu stalno sam radio vjezbe za prsa jer mi je to bilo nazanimljivije  ;D


Imaš jaka prsa.

Je li ko od vas probao GVT (German Volume Training) program?

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2894 : 29 Siječanj, 2012, 17:43:34 »
i da,jucer sam napokon primjetio napredak tokom koristenja kreatina...bio sam ubacio fazu punjenja od 6 dana po 20gr kak ste i rekli sada sam na fazi odrzavanja iduca 4 tjedna,znaci jucer je bilo tocno 2 tjedna i radio sam prsa...osjetio sam da sam jaci na bencu,i prije sam mogao 75x1 a jucer sam uspio 75x2...zatim kosi benc na klupici sa bucicama,prije sam radio sa 17-19kg maks u jednoj ruci a jucer sa 21 kg u ruci(mislio sam da cu moci maks. 3 ponavljanja a uspio sam 6 napraviti)

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2895 : 29 Siječanj, 2012, 19:19:05 »
i da,jucer sam napokon primjetio napredak tokom koristenja kreatina...bio sam ubacio fazu punjenja od 6 dana po 20gr kak ste i rekli sada sam na fazi odrzavanja iduca 4 tjedna,znaci jucer je bilo tocno 2 tjedna i radio sam prsa...osjetio sam da sam jaci na bencu,i prije sam mogao 75x1 a jucer sam uspio 75x2...zatim kosi benc na klupici sa bucicama,prije sam radio sa 17-19kg maks u jednoj ruci a jucer sa 21 kg u ruci(mislio sam da cu moci maks. 3 ponavljanja a uspio sam 6 napraviti)
sumnjam da je to do kreatina, a mozda i je, ja ne znam ali mislim da je to u psihi sve

i ja sam guro stalno 70 kg pa sam doso jedan dan, stavio 80 i napravio 2 ponavljanja a prije nisam mogo ni jedno

jesi probao kontra kosi radit? mozes dici valjda 20% vecu tezinu nego na ravnom  :toothy10:

meni je kosi bio 70, ravni 80 a kontrakosi 90kg, ali ono, 2-3 ponavljanja mi je bilo max

ugl sada radim sa puno manjim tezinama nego prije, bolje pogodim misic, a i nakon 3 mj nicega slab sam i ne mogu koliko prije
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2896 : 29 Siječanj, 2012, 19:27:28 »
sumnjam da je to do kreatina, a mozda i je, ja ne znam ali mislim da je to u psihi sve

i ja sam guro stalno 70 kg pa sam doso jedan dan, stavio 80 i napravio 2 ponavljanja a prije nisam mogo ni jedno

jesi probao kontra kosi radit? mozes dici valjda 20% vecu tezinu nego na ravnom  :toothy10:

meni je kosi bio 70, ravni 80 a kontrakosi 90kg, ali ono, 2-3 ponavljanja mi je bilo max

ugl sada radim sa puno manjim tezinama nego prije, bolje pogodim misic, a i nakon 3 mj nicega slab sam i ne mogu koliko prije
nikad nisam probao na kontrakosom,ne vidim neku svrhu...ove 3 vjezbe su mi i vise nego dosta pa je i to razlog,a te 3 vjezbe mi oduzmu sat vremena i unistim se doslovno tak da mi je dosta  :)

nisu to neke brojke koje ja dizem npr. bench ravni 75kgx2,ali opet kada gledam sa druge strane prije 2 mjeseca sam mogao 58kgx1  :laughing7:
tako da sam ja i vise nego zadovoljan kako se brojke povecavaju...snaga dolazi s vremenom i treningom a ne preko noci

sad sam na neko vrijeme izbacio mrtvo dizanje i čučanj,zbog onog sto me peče u pregibu...malo sam se raspitao i kazu da bi mogo dobiti bruh ako nastavim sa vjezbama gdje me boli te da moram ojacati trbušni zid i bočne...

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2897 : 29 Siječanj, 2012, 19:44:43 »
i da,jucer sam napokon primjetio napredak tokom koristenja kreatina...bio sam ubacio fazu punjenja od 6 dana po 20gr kak ste i rekli sada sam na fazi odrzavanja iduca 4 tjedna,znaci jucer je bilo tocno 2 tjedna i radio sam prsa...osjetio sam da sam jaci na bencu,i prije sam mogao 75x1 a jucer sam uspio 75x2...zatim kosi benc na klupici sa bucicama,prije sam radio sa 17-19kg maks u jednoj ruci a jucer sa 21 kg u ruci(mislio sam da cu moci maks. 3 ponavljanja a uspio sam 6 napraviti)
Ne mora bit do kreatina,nego ojacaas...pogotovo ako ides do otkaza s manjim brojem ponavljanja

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2898 : 29 Siječanj, 2012, 22:37:22 »
nikad nisam probao na kontrakosom,ne vidim neku svrhu...ove 3 vjezbe su mi i vise nego dosta pa je i to razlog,a te 3 vjezbe mi oduzmu sat vremena i unistim se doslovno tak da mi je dosta  :)
vidjet ces svrhu kad ti se prsa izdefiniraju

Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2899 : 29 Siječanj, 2012, 22:57:42 »
vidjet ces svrhu kad ti se prsa izdefiniraju


da ubacujem jos 1 vjezbu,prije bi ubacio dipseve pod 30 stupnjeva jel strasno pogađaju prsa