Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1078249 )

0 Članova i 15 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2340 : 05 Prosinac, 2011, 07:38:56 »
Da,znaci posle treninga popijes polako kazu da treba sto bi stariji ljudi rekli ćejfit  :toothy11:
moze slobodno i malo brze piti  ;D
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Teretana
« Odgovori #2341 : 05 Prosinac, 2011, 12:08:41 »
moze slobodno i malo brze piti  ;D
Treba malo sporije piti kako je ne bi organizam izlucio  ;D

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Teretana
« Odgovori #2342 : 05 Prosinac, 2011, 13:20:38 »
popijes na eks i to je to, nece je izlucit ako popijes brzo bez brige :D kolko tijelo treba tolko uzme a kolko je viska se pretvara u salo :D nema veze da li popijes brzo ili ne ..
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #2343 : 05 Prosinac, 2011, 19:52:39 »
nebuloze...

najbolje je whey piti sporo pijuckajuci i mjesajucu u ustima...razlog; u ustima pocinje probava jer se kroz slinu luce nezimi koji pocinju razgradnju UH a manjim dijelom i proteina.
ako ti se zuri... popijes pola na ex a drugu polovicu nakon 10 min
zadnja opcija je popiti na ex od jednom....
i cemu ove rasprave koliko vode ide? pa ne uzmas kemiju da moras u mg unosit u tijelo...pro bb uzmaju whey na nacin da stave prah u usta i sa 2-3 guta vode trpaju u sebe, isto ko i tablete ;)
4t

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2344 : 05 Prosinac, 2011, 20:34:41 »
nebuloze...

najbolje je whey piti sporo pijuckajuci i mjesajucu u ustima...razlog; u ustima pocinje probava jer se kroz slinu luce nezimi koji pocinju razgradnju UH a manjim dijelom i proteina.
ako ti se zuri... popijes pola na ex a drugu polovicu nakon 10 min
zadnja opcija je popiti na ex od jednom....
i cemu ove rasprave koliko vode ide? pa ne uzmas kemiju da moras u mg unosit u tijelo...pro bb uzmaju whey na nacin da stave prah u usta i sa 2-3 guta vode trpaju u sebe, isto ko i tablete ;)
zakljucak....


...de popij j#bote!  :dontknow:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Teretana
« Odgovori #2345 : 05 Prosinac, 2011, 21:50:56 »
nebuloze...

najbolje je whey piti sporo pijuckajuci i mjesajucu u ustima...razlog; u ustima pocinje probava jer se kroz slinu luce nezimi koji pocinju razgradnju UH a manjim dijelom i proteina.
ako ti se zuri... popijes pola na ex a drugu polovicu nakon 10 min
zadnja opcija je popiti na ex od jednom....
i cemu ove rasprave koliko vode ide? pa ne uzmas kemiju da moras u mg unosit u tijelo...pro bb uzmaju whey na nacin da stave prah u usta i sa 2-3 guta vode trpaju u sebe, isto ko i tablete ;)
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Teretana
« Odgovori #2346 : 05 Prosinac, 2011, 22:23:08 »
Ljudi kakav shake je najukusniji da sastavim sa vodom/mlijekom naravno bez wheya i tih stvarcica..bili bi mi od velike pomoci :icon_thumright:


EDIT: onako to bi za navecer pred spavanje znaci poslije vecere  !!!
Ne brže od života!!

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2347 : 05 Prosinac, 2011, 22:40:11 »
ma kakvi ukusni shakeovi....

uvečer se piju 2 žlice lanenog i 400 gr posnog ili casein,sve ostalo je za pičke
« Zadnja izmjena: 05 Prosinac, 2011, 22:42:01 vx »
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2348 : 05 Prosinac, 2011, 22:59:40 »
ma kakvi ukusni shakeovi....

uvečer se piju 2 žlice lanenog i 400 gr posnog ili casein,sve ostalo je za pičke
posni nije toliko dobar za veceru,ja ga tamanim do 1kg dnevno(kako kada)...
za veceru je najbolje pojesti jaja jer se sporo razgrade ili bjelanjke u prahu....

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Teretana
« Odgovori #2349 : 05 Prosinac, 2011, 23:27:28 »
Jebiga ja kazem jedno vi drugo!!!  :dontknow:
Rekao sam poslije vecere, nisam pitao sta jesti za veceru,

Jednostavno mi treba koje sastojke da stavim u shake/napitak a da se ne ispovracam  :icon_thumright:

Ja za veceru pojedem svega i svacega, pojedem znaci posnog 200g, sunke, 3 jaja, cajne i casa mlijeka i tako nekad je malo obilnija, nekad je sasvim nesto drugo ali to je u glavnom to!!

Ali sve u svemu ide prema naprijed sporo ali ide  :frajer:


Ne brže od života!!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2350 : 05 Prosinac, 2011, 23:56:03 »
Jebiga ja kazem jedno vi drugo!!!  :dontknow:
Rekao sam poslije vecere, nisam pitao sta jesti za veceru,

Jednostavno mi treba koje sastojke da stavim u shake/napitak a da se ne ispovracam  :icon_thumright:

Ja za veceru pojedem svega i svacega, pojedem znaci posnog 200g, sunke, 3 jaja, cajne i casa mlijeka i tako nekad je malo obilnija, nekad je sasvim nesto drugo ali to je u glavnom to!!

Ali sve u svemu ide prema naprijed sporo ali ide  :frajer:



jesi se udebljo sta?

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Teretana
« Odgovori #2351 : 06 Prosinac, 2011, 11:42:46 »
jesi se udebljo sta?

Jesam!  :icon_thumright: sad sam na 56kg.. eto prije mjesec i nesto dana sam imao 51kg  :dontknow:
Ne brže od života!!

Offline Hljebaroš34

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio zip Fast Rider
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: Teretana
« Odgovori #2352 : 06 Prosinac, 2011, 12:54:01 »
Ja više preferiram 4 tvrdo kuhana jaja čokolino kaša i bananu i čašu mlijeka kuhana jaja zbog proteina čokolino zbog toga što je lagan i hranjiv, banana je puna vitamina i mlijeko zbog vitamina c

Offline Hljebaroš34

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio zip Fast Rider
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: Teretana
« Odgovori #2353 : 06 Prosinac, 2011, 13:04:56 »
Možeš ti bit ne znan kakva masa ali ako  nemaš  brzinu pokreta sve ti pada u vodu

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Teretana
« Odgovori #2354 : 06 Prosinac, 2011, 13:22:08 »
Možeš ti bit ne znan kakva masa ali ako  nemaš  brzinu pokreta sve ti pada u vodu
Pa ne mos bit pravi bodybuilder i imat brzinu pokreta  :toothy3:

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #2355 : 06 Prosinac, 2011, 13:38:16 »
Možeš ti bit ne znan kakva masa ali ako  nemaš  brzinu pokreta sve ti pada u vodu
a sto ako ti ne treba brzina pokreta?  ::)
mislim koje glupe spike...sad ce se anc neki i pametovat sigurno kao ona spika jedan utrenirani karatista ili dobar boksac ili sta vec, koji je brz i mrsaviji ce istuc  jednog bildera koji je samo napuhan...grow up...onda ako je tako neka taj karatis ili sta vec stane u parter primjerice sa Overeem-om koji ima 110 nabijenih kila pa da vidimo koliko je brz LOL.
naravno sve je stvar treniranja...i jedan bilder moze bit jeben fighter samo ako radi na tom (trenira fight). Da kile nisu vazne nebi postojale kategorije u borbama sigurno, da stavite borbu jednog teskaka i poluteskasa to bi izgledalo smjesno doslovce jer nemogu jedan drugome parirat nikako, poluteska i laka protiv teske, kao i poluteska protiv lake.
4t

Offline Hljebaroš34

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 244
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio zip Fast Rider
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: Teretana
« Odgovori #2356 : 06 Prosinac, 2011, 21:20:14 »
a sto ako ti ne treba brzina pokreta?  ::)
mislim koje glupe spike...sad ce se anc neki i pametovat sigurno kao ona spika jedan utrenirani karatista ili dobar boksac ili sta vec, koji je brz i mrsaviji ce istuc  jednog bildera koji je samo napuhan...grow up...onda ako je tako neka taj karatis ili sta vec stane u parter primjerice sa Overeem-om koji ima 110 nabijenih kila pa da vidimo koliko je brz LOL.
naravno sve je stvar treniranja...i jedan bilder moze bit jeben fighter samo ako radi na tom (trenira fight). Da kile nisu vazne nebi postojale kategorije u borbama sigurno, da stavite borbu jednog teskaka i poluteskasa to bi izgledalo smjesno doslovce jer nemogu jedan drugome parirat nikako, poluteska i laka protiv teske, kao i poluteska protiv lake.
Ja ne kažem uopće kao neki ekspert imaš ti ljudi od 110 kila koji jedva zamanu šakom imaš ih s istom kilažom da nisi vidio mu ruke a već si na podu i pitaš se gdje se nalaziš to kažem za tučnjavu na ulici klubu kafiću a ne u ringu ring je sasvim druga stvar

Offline svbeljan

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1018
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kastav
Odg: Teretana
« Odgovori #2357 : 06 Prosinac, 2011, 22:11:43 »
tučnjava vani nema veze s ničim. tko prvi udari, ako udari kako treba, on je jači :D kile su tu samo za zastrašivanje ^^ a moguće je koristiti sportske rekvizite kao što su čaše, stolice, stolovi  :drunken_smilie:

a u ringu najveću ulogu ima visina, barem u boksu. teško je proć do glave nekome tko je 10-15 cm viši od tebem moraš se otvarat dosta, a on te s direktima samo drži na distanci jer su mu ruke duže.
treba imat dosta iskustva :)
a kad smo kod kilaže i toga da su teži sporiji.ne mora biti točno.
eksplozivnost je više manje urođena i teško se može na njoj raditi. ja sam u zadnjih par mjeseci dobio 5 kila mišićne mase i možda sam čak i eksplozivniji nego prije, a udarci su svakako jači :)

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Teretana
« Odgovori #2358 : 06 Prosinac, 2011, 22:15:30 »
tučnjava vani nema veze s ničim. tko prvi udari, ako udari kako treba, on je jači :D kile su tu samo za zastrašivanje ^^ a moguće je koristiti sportske rekvizite kao što su čaše, stolice, stolovi  :drunken_smilie:

a u ringu najveću ulogu ima visina, barem u boksu. teško je proć do glave nekome tko je 10-15 cm viši od tebem moraš se otvarat dosta, a on te s direktima samo drži na distanci jer su mu ruke duže.
treba imat dosta iskustva :)
a kad smo kod kilaže i toga da su teži sporiji.ne mora biti točno.
eksplozivnost je više manje urođena i teško se može na njoj raditi. ja sam u zadnjih par mjeseci dobio 5 kila mišićne mase i možda sam čak i eksplozivniji nego prije, a udarci su svakako jači :)
Kontradiktoran si ::)

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Teretana
« Odgovori #2359 : 06 Prosinac, 2011, 22:23:41 »
nebuloze...

najbolje je whey piti sporo pijuckajuci i mjesajucu u ustima...razlog; u ustima pocinje probava jer se kroz slinu luce nezimi koji pocinju razgradnju UH a manjim dijelom i proteina.
ako ti se zuri... popijes pola na ex a drugu polovicu nakon 10 min
zadnja opcija je popiti na ex od jednom....
i cemu ove rasprave koliko vode ide? pa ne uzmas kemiju da moras u mg unosit u tijelo...pro bb uzmaju whey na nacin da stave prah u usta i sa 2-3 guta vode trpaju u sebe, isto ko i tablete ;)

ovo je istina i cita sam puno vece rasprave o ovom, cak se tako pije koncentrat proteina da bi dobio brze djelovanje
sta se duze mucka protein u ustima izlucuje se vise sline koja pomaze u razgradnji (odatle i one francuske teze o zvakanju hrane 387... puta :icon_biggrin:, lakse se i bolje probavi zbog sline)
pa dalje, kad takva smjesa dolazi u zeludac, on kao i tanko crijevo i njegove resice zbog tih enzima prepoznaju protein kao vec polu probavljen (oblici peptida) koji su puno pogdniji (citaj brzi za probavu)
kao takvi puno brze i u vecoj kolicini odlaze u krvotok, sta je cilj da se zadovolji anabolicka prilika (zato se i konzumira whey iza treninga, imate izolat koji je brzi i hidrowhey-peptid koji je najbrzi(cestice su mu zbog filtracije puno manje i samim tim je lakse i brze razgradiv)
anbolicka prilika traje do nekih 30-45 min od kraja treninga i to je vrijeme u kojem vasi misici traze hranu i u najvecoj mjeri ce je iskoristit za svoj rast
to vam je u najkracim crtama ali se ne zamarajte jer vecina ni nezna

o moj marko, nije mi jasno kako se upustis s njima u takve rasprave

Ja ne kažem uopće kao neki ekspert imaš ti ljudi od 110 kila koji jedva zamanu šakom imaš ih s istom kilažom da nisi vidio mu ruke a već si na podu i pitaš se gdje se nalaziš to kažem za tučnjavu na ulici klubu kafiću a ne u ringu ring je sasvim druga stvar

gledaj decko....
nezelim vrijedat, al pricas gluposti
kakve veze ima to sta neko ide u teretanu i zeli razvit, oblikovat, definirat svoje tijelo sa boksanjem po seoskim krcmama i kafanama??
to ti je ko da usporedujes recimo nogometasa ili nekog ko igra šah, kakve on izglede iam u tucnjavi?
imas krive percepcije
BB je sport kao i svaki drugi (a druga je stvar sta tebe velik i razvijen covjek asocira na agresiju) ljudi treniraju i gledaju svoj rezultat, a to ni u kojem slucaju nije oce li bit najbolji tucaros na seoskom natjecanju, vec izgled njegovog tijela

ne pametujem ti samo ti pokusavam objasnit kako stvari stoje  :icon_thumright: