Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1057937 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #2280 : 26 Studeni, 2011, 22:17:08 »
bi bi ko ronnie coleman u najmanju ruku!  :drunken_smilie:
4t

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2281 : 26 Studeni, 2011, 22:51:41 »
bar ti trebas znat da je to receno u kontekstu :D

ali da s etako hranim bio bih oko 100kg kvalitetne mase sigurno

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Teretana
« Odgovori #2282 : 26 Studeni, 2011, 22:59:56 »
kako vi uzimate whey?

ja imam osjecaj da ako ga popijem prije imam više snage, mozda se samo varam
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2283 : 26 Studeni, 2011, 23:02:52 »
u većini slučajeva se slažem s ovim sto je cameo napisao...
ja isto nisam mogao dobiti masu,mislio sam da je takva genetika i jebiga...onda ides mjesec dana ko luđak u teretanu-ne vidis pomak i odustanes,to je najveća pogreška koju sam i ja u pocetku napravio...
al sada se uopce ne zamaram s tim stvarima,nego jako brinem o prehrani,trajanju treninga,rasporedu vjezbi,broju serija i ponavljanja te da odmah nakon treninga popijem whey protein....
nakon sto sam ostavio cigare,i krenuo sa ovim svime gore navedenim u 2 mjeseca sam dobio 6 kg!
ja iskreno to nisam nesta primjetio na sebi,dobro vidio sam da sam se prosirio u prsima i sise napumpo ali sam na rukama vidio dosta mali pomak...
i eto bas situacija od dns,otisao sam s legom na cugu kojeg nisam vidio jako dugo(par mjeseci) i on meni odjedanput koji si ti k**ra* radio,kolke si ruke dobio...ja gledam u njega koji k....

tako da je istina ovo sto cameo govori,nemojte se zamarati i svaki dan gledati u ogledalo...

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #2284 : 26 Studeni, 2011, 23:05:22 »
kako vi uzimate whey?

ja imam osjecaj da ako ga popijem prije imam više snage, mozda se samo varam

whey se pije nakon treninga,u roku pola sata jer nakon toga bas i nema koristi...
ja ga popijem u roku 5 min nakon treninga...
1 mjerica na 4 deci vode,ne stavljam nikakvu dekstrozu ni te pi*darije...
i pijem ga 1 dnevno odmah nakon treninga

i da jedan savjet,kada whey pomjesate s vodom popite ga u roku 20 minuta(sto prije),jer ako ga smuckate prije i ostavite 1 sat onda gubi svojstva

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2285 : 26 Studeni, 2011, 23:41:04 »
koja je najkorisnija i najnekorisnija stvar u teretani?

Offline grbi128

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: dt125
  • Moja Kaciga: Airoh dome
  • MojSetup: Mhr replica,m2000,kevlar,delta,top plava,dell19,
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Teretana
« Odgovori #2286 : 27 Studeni, 2011, 00:20:43 »
evo sad malo prelisto i imam jednu stvar za rec..

dajem primjer,
ovo sto je cameo dobio u 6-7mj,a 'ostali' nisu u tom roku..stvar je u tome da se vi mozete hranit kao da vam je bog slozio jelovnik i sredio plan za trening,a dzaba vam kad niste tako genski slozeni,tj. nemate genske predispozicije za to..(znaci neki ljudi ce brze dobivat masu dok drugi nece,ilitiga neki ce se jako namucit za to)

to sto hocu rec je da ovi ljudi koji ne dobivaju kao ti cameo,mogu to isto od sebe napravit samo im treba duzi period za to..


...i pralas to sto ti dekstrozu(ilitiga glukozu,grozdani secer) nazivas gluposcu i pi*darijom gadno si se zaj#bo

 :)

Offline enel

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 493
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Hybrid
  • Moja Kaciga: Shark s500 samurai black
Odg: Teretana
« Odgovori #2287 : 27 Studeni, 2011, 00:25:39 »
evo sad malo prelisto i imam jednu stvar za rec..

dajem primjer,
ovo sto je cameo dobio u 6-7mj,a 'ostali' nisu u tom roku..stvar je u tome da se vi mozete hranit kao da vam je bog slozio jelovnik i sredio plan za trening,a dzaba vam kad niste tako genski slozeni,tj. nemate genske predispozicije za to..(znaci neki ljudi ce brze dobivat masu dok drugi nece,ilitiga neki ce se jako namucit za to)

to sto hocu rec je da ovi ljudi koji ne dobivaju kao ti cameo,mogu to isto od sebe napravit samo im treba duzi period za to..


...i pralas to sto ti dekstrozu(ilitiga glukozu,grozdani secer) nazivas gluposcu i pi*darijom gadno si se zaj#bo

 :)


Odma spominju Coka  :angry7:

 :laughing7:

Jel moze malo vise detalja oko dekstroze i secera? Koliko sam shvatio doprinose tome da se ne trose tjelesne rezerve nakon treninga tj ne pretvaraju se proteini tijela u secer da bi se nadoknadio nedostatak koji je nastao treningom? Jel ih treba piti tokom treninga ili samo poslije treninga?

Posto se trudim uvijek prije treninga jesti zitarice tipa razene jecmene da bi imao slozenih uh koji ce se sporije trositi pa da znam sta cu i kako cu sa dekstrozom.

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Teretana
« Odgovori #2288 : 27 Studeni, 2011, 00:44:22 »

Odma spominju Coka  :angry7:

 :laughing7:

Jel moze malo vise detalja oko dekstroze i secera? Koliko sam shvatio doprinose tome da se ne trose tjelesne rezerve nakon treninga tj ne pretvaraju se proteini tijela u secer da bi se nadoknadio nedostatak koji je nastao treningom? Jel ih treba piti tokom treninga ili samo poslije treninga?

Posto se trudim uvijek prije treninga jesti zitarice tipa razene jecmene da bi imao slozenih uh koji ce se sporije trositi pa da znam sta cu i kako cu sa dekstrozom.
Ubrzavaju proces sinteze proteina,oporavljaju misice posle treninga i ne znam sta jos u sustini sa sigurnoscu mogu rec da je dobra stvar,oni koji kazu da nije nek bace centralni feder u zrak :toothy9:

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2289 : 27 Studeni, 2011, 00:59:50 »
dečki, mozda ce me neki sprdat, ali poslije treninga je bitniji uh nego protein, govorim u roku odmah NAKON treninga
grbi: sve je jasno

Offline grbi128

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: dt125
  • Moja Kaciga: Airoh dome
  • MojSetup: Mhr replica,m2000,kevlar,delta,top plava,dell19,
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Teretana
« Odgovori #2290 : 27 Studeni, 2011, 01:05:08 »
enel,ono bitno si rekao.. i pazi da te pralasov feder ne pogodi  :laughing9:


cameo: bilo bi dobro pit i proteine i uh nakon treninga...

edit: pod uh mislim isto kupit kanticu pa mijesat oboje..ne mijesat sa pahuljicama ili slicno  :happy8:

edit2: i zab. rec,glukoza sluzi za punjenje zaliha glikogena koji se potrosi u misicima nakon vjezbanja..
..pola kila u DM-u kosta pisljivih 12kn..
« Zadnja izmjena: 27 Studeni, 2011, 01:12:38 grbi128 »

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2291 : 27 Studeni, 2011, 01:10:11 »

Odma spominju Coka  :angry7:

 :laughing7:

:redface:

steroidi, steroidi su zakon!
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Teretana
« Odgovori #2292 : 27 Studeni, 2011, 01:11:00 »
:redface:

steroidi, steroidi su zakon!
Oce ko kupit?
Ima plavih srca povoljno :toothy12:

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2293 : 27 Studeni, 2011, 01:40:54 »
koja je najkorisnija i najnekorisnija stvar u teretani?
  itko?

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #2294 : 27 Studeni, 2011, 01:44:09 »
  itko?
najkorisnija je volja, najnekorisnija je ljenost

Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline cameosb

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-5)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 2707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #2295 : 27 Studeni, 2011, 01:51:31 »
jok, ali ima neke veze, u oba slucaja je to ogledalo

daje ti volju pod treningom dok se gledas, ali te istovremeno zavarava da ne rastes, stalno si isti jer se cesto gledas

Offline grbi128

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: dt125
  • Moja Kaciga: Airoh dome
  • MojSetup: Mhr replica,m2000,kevlar,delta,top plava,dell19,
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Teretana
« Odgovori #2296 : 27 Studeni, 2011, 02:02:18 »
najkorisnija je definitivno boca vode...i btw jeli trci itko od vas uz teretanu?
« Zadnja izmjena: 27 Studeni, 2011, 02:07:43 grbi128 »

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Teretana
« Odgovori #2297 : 27 Studeni, 2011, 02:39:26 »
jok, ali ima neke veze, u oba slucaja je to ogledalo

daje ti volju pod treningom dok se gledas, ali te istovremeno zavarava da ne rastes, stalno si isti jer se cesto gledas
Ogledalo?

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Teretana
« Odgovori #2298 : 27 Studeni, 2011, 04:15:41 »
whey se pije nakon treninga,u roku pola sata jer nakon toga bas i nema koristi...
ja ga popijem u roku 5 min nakon treninga...
1 mjerica na 4 deci vode,ne stavljam nikakvu dekstrozu ni te pi*darije...
i pijem ga 1 dnevno odmah nakon treninga

i da jedan savjet,kada whey pomjesate s vodom popite ga u roku 20 minuta(sto prije),jer ako ga smuckate prije i ostavite 1 sat onda gubi svojstva

ja ga pijem sa dekstrozom jer sam dobio info da ako nema u samom wheyu nije kvalitetan whey

par puta sam probao sa vodom, ali mi je sa 0.5% mlijekom bolje, inace bi se u pravilu whey trebao piti 3 puta na dan

ja sam stekao osjećaj da mi je bolje popiti prije treninga :dontknow:
« Zadnja izmjena: 27 Studeni, 2011, 04:19:11 vanjossi »
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Teretana
« Odgovori #2299 : 27 Studeni, 2011, 11:31:47 »
nije 3, nakon 5mj sam napisao faba

dalje, luna- podrazumijeva se da si zdrav, pa neces ic bolestan
                samo treniraj, ne preskaci treninge, sak ako mozes idi svaki put u isto vrijeme, kod mene je npr prvih mjesec nista pomaka dok se tijelo ne navikne, serem po 4x dnevno, i onda nakon mj kad se navikne organizam, znam u tjedan dana po 2 3 kile dobit
prije mi je organizam bio kao vas, zderem a ne prima se, sad vec pomalomoram pazit jer mi pocne stomak rast
vanjossi- ne mjerim se jer mi je to debilno, nisam profesionalac i cent dva vise manje je nebitan, eventualno mozes radi sebe svakih jedno 3 mj mjerit
znam samo da mi je biceps napet oko 43cm
malo su mi ledja neproporcionalna s rukom al jbg
faba, posveti se tome i rezultati moraju doc
ja sam recimo dok sam isao tu prvu godinu isao u skolu jos, znao sam pod velikim odmorom jest po 7 8 banana, nosit dvolitru bocu u torbi i pod satom pit vodu kasnije kad sam uzimao kreatin, neki su se smijali ali ja sam bio ustrajan, kreatin mi nije donio nikada ni kile, ali mi je dao volju i zelju za treningom kad sam bio umoran

sad nakon par godina UOPCE ne pazim na prehranu, jedem kelj bez mesa, grasak, i to na dane treniranja i dobro izgledam, ne znam kakav bi bio da kao marko jedem onoliko proteina i mesa, jednostavno mi se neda
unosim oko 70g proteina dnevno, nekad 100tinjak
zato kazem, ne odustajte ako ne vidite rezultate, samo idite i s vremenom cete rast
jos jedan bitna stvar, nikad sami ne ocjenjujte kako izgledate, neka to radi netko tko vas nije vidio dugo
ja sam recimo sebi uvijek kao zgoljo i kepec a imam 184cm i 93kg
eto nadam se da sam pomogao


budite ustrajni to je najbitnije
za kreatin sam davno reka da je placebo efekt
nemoze se postat nabildan preko noci
ljudi koji vjezbaju imaju iskrivljenu sliku (o sebi, uvijek su sami sebi mali)
nisi im pomoga, sad ce ih vecina prestat trenirat  :toothy12:

u većini slučajeva se slažem s ovim sto je cameo napisao...
ja isto nisam mogao dobiti masu,mislio sam da je takva genetika i jebiga...onda ides mjesec dana ko luđak u teretanu-ne vidis pomak i odustanes,to je najveća pogreška koju sam i ja u pocetku napravio...
al sada se uopce ne zamaram s tim stvarima,nego jako brinem o prehrani,trajanju treninga,rasporedu vjezbi,broju serija i ponavljanja te da odmah nakon treninga popijem whey protein....
nakon sto sam ostavio cigare,i krenuo sa ovim svime gore navedenim u 2 mjeseca sam dobio 6 kg!
ja iskreno to nisam nesta primjetio na sebi,dobro vidio sam da sam se prosirio u prsima i sise napumpo ali sam na rukama vidio dosta mali pomak...
i eto bas situacija od dns,otisao sam s legom na cugu kojeg nisam vidio jako dugo(par mjeseci) i on meni odjedanput koji si ti k**ra* radio,kolke si ruke dobio...ja gledam u njega koji k....

tako da je istina ovo sto cameo govori,nemojte se zamarati i svaki dan gledati u ogledalo...

to sa genetikom je dijelomicno istina, ali i opravdanje onima koji nemaju volje (pogledajte samo slike pocetaka nekih od svjetskih BB ikona)
trening traje koliko traje, isto tako i broj vjezbi, serija i ponavljanja (gledaj po svom osjecaju, a ne po satu, jer tvoje tjelo ce ti dat mnogo vjerodostojnije podatke od sata)
cigare, velika zabluda, ako ne smetaju tvom apetitu nista ti nece ni nastetit ni pridonjet (pogledaj koliko profica pije kavu i pusi)

:redface:

steroidi, steroidi su zakon!

ti ne seri!  :toothy12:
napravio si pomak, to je vidljivo i skroz je u skladu s tvojim ciljem (i zeljama)