Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1078217 )

0 Članova i 17 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #400 : 27 Prosinac, 2010, 00:12:48 »
kolege da vas nesta pitam sto me vec duze zanima...
kako utjece na vjezbanje ako ja koji put u tjednu odem na 1-2 piva?

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #401 : 27 Prosinac, 2010, 00:26:07 »
kolege da vas nesta pitam sto me vec duze zanima...
kako utjece na vjezbanje ako ja koji put u tjednu odem na 1-2 piva?
na vjezbanje ne utjece nista...kad si na masi nema nikakvog utjecaja, piva je sami UH, nesto alkohola...ako si na djeti tu bi vec bio problem...
ali generalno nista strasno.
4t

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Teretana
« Odgovori #402 : 27 Prosinac, 2010, 00:26:13 »
prije 2 strane nesto sam pitao i dobio tako reci odg sa podjebavanjem,mogu reci da imam volje navelike i to nije problem a u vezi ovih dodataka to ne mislim koristit jer je to po meni sranje,tako da vas lijepo pitam,zelio bih ojacat ruke i trbuh,moglo bi se reci da imam pivski trbuh zbog ozljede kljucne kosti kada sam u nepunih mjesec dana natukao 19kila(61-80),i prvenstveno ja bih prvo ojacao ruke i trbuh,znam da moram smrsavjet ali to nije problem jer treniram nogomet vec ohohoh i jak je dosta tempo,u teretanu nebih isao jer nemam vremena dok imam nekih sprava u klubu gdje bih mogao raditi,pa sto vi preporucate,znam dobro da se razlika osjeti polako tek nakon nekih 2 mjeseca i da to sve ide postepeno

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #403 : 27 Prosinac, 2010, 00:35:46 »
samo cu reci da sam pobrisao neke nepotrebne komentare

iako je ovo offtopic, tema je pod sticky a i ranije sam napisao da cu moderirati ako ce se sranja pisat

tu smo da razmjenimo misljenja i da si pomognemo

hvala  :icon_thumright:

@marko - bit ce da sam krivo shvatio sto se tice ''natjecatelja'' pobrkao sam neke stvari...zelio sam reci da ima ljudi koji su posveceni teretani poput tebe, zele vise i imaju vece apetite, dok drugi zele biti u formi, dobro izgledati...ima puno razloga, nemoram ja tebi objasnjavati jer ocito razumijes i znas vise od mene  :) samo da znas na sto sam ciljao
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #404 : 27 Prosinac, 2010, 01:12:30 »
nema frke Cok ;)

@wonderkid: moja preporuka ti je da krenes sa programom  za masu, i da sada trpas kile i ne opterecujes se sa tim trbuhom, sredis si prehranu te ces time podjednako ojacavati tjelo a polako skidati masti. a i ako trbuh u tom periodu ne bude isao dolje, nemoj se brinuti, i dalje nabijaj masu/kile. I onda primjerice u 4 mjesecu kranes na dijetu...tada ce poceti skidati salo sa tijela, a ostat ce vidljiva muskulatura, otici ce trbuh a ruke ce posebice doci do izrazaja jer ce u periodu mase narasti a kad odes na djetu ce one doci do izrazaja jer ce se ostatak tijela izrezati...

druga opcija je da krenes sa nekom vrstom treninga ucvrscivanja, tj da smanjis unos ugljikohidrata a konstantno drzis visok unos bjeancevina u tijelo...trening naglasis vise kao aerobni, tj radis veci broj ponavljanja sa ubacenim kardio elementima. Tijelo ce se topiti a misici ce ocvrsnuti. Neodstatak je sto vjerovatno neces dobiti volumen misica ko sto bi to bio u prvom slucaju.

vidim da si napomenuo da ne namjeravas u teretanu, da treniras u klubu. Stoga kod tebe ce bit kljucna prehrana.
konkretno skidanje trbuha ce ti najbolje paliti da ujutro ides trcati (dovoljano je i brzo hodanje 45 min) na prazan zeludac. tada ces zadati najvei sok tjelu i ono ce najvise "jesi samo sebe" bas u tom periodu.
neznam, reci koje si vjezbe u mogucnosti raditi, tj napisi u kojoj mjeri zelis raditi sa utezima pa cu ti moc vise napisat nesto...ako nesto nije jasno slobodno pitaj  :icon_thumright:
4t

Offline cvajko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • Dom je tamo gdje vaš bajk stoji na nogari.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: aprilia Rs125
  • Moja Kaciga: shark
  • MojSpuh: gianelli
Odg: Teretana
« Odgovori #405 : 27 Prosinac, 2010, 09:07:47 »
nemorate uzimat proteine , pojedite 12ak jaja i popite 3-4 l mlijeka poslije treniga , tako cete unijeti istu kolicinu proteina i uljikohidrata potrebnu da se misic nahrani maximalno koliko moze .... a o posljedicama nakon sta to pojedete necemo ..
Doručak i kava su jednako važni kao Benzin i ulje.

Offline cvajko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • Dom je tamo gdje vaš bajk stoji na nogari.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: aprilia Rs125
  • Moja Kaciga: shark
  • MojSpuh: gianelli
Odg: Teretana
« Odgovori #406 : 27 Prosinac, 2010, 09:10:01 »
bjez od proteina..od toga ti se kita smanji...bjez od toga u sto sirem luku...
eto ti nepijes pa imas pitona od 125 cm ccc ..gluposti
Doručak i kava su jednako važni kao Benzin i ulje.

Offline pixa.93

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 900
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: gilera runner vx 125
  • Moja Kaciga: na glavi u svakom momentu
Odg: Teretana
« Odgovori #407 : 27 Prosinac, 2010, 09:16:23 »
nemorate uzimat proteine , pojedite 12ak jaja i popite 3-4 l mlijeka poslije treniga , tako cete unijeti istu kolicinu proteina i uljikohidrata potrebnu da se misic nahrani maximalno koliko moze .... a o posljedicama nakon sta to pojedete necemo ..


ajd sad izracunaj kolko kosta tih 12 jaja i 3-4 litre mljeka i kolko kosta jedna vrecica proteina(7-10 kn)
nigdar ni bilo da nekak ni bilo i nigdar nece bit da nekak nece bit

Offline cvajko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • Dom je tamo gdje vaš bajk stoji na nogari.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: aprilia Rs125
  • Moja Kaciga: shark
  • MojSpuh: gianelli
Odg: Teretana
« Odgovori #408 : 27 Prosinac, 2010, 09:25:55 »
uzmi poslije treniga 60 gr ugljigohidrata ( mega masa 2000 ) i 30 gr proteina ( whey protein ) pa izracunaj koliko kosta...e i da naravno da se to nemoze usporedivat jer je ovo namijenjeno iskljucivo sportasima i zato se i zove sportska prehrana i cijena je takva kakva je a jaja i mliko moze pit i moja baba koja nemoze ispruzit nogu kako bog zapovida i nevidi na jedno oko i ima 105 kg i sportasi.  :angry7:
Doručak i kava su jednako važni kao Benzin i ulje.

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Teretana
« Odgovori #409 : 27 Prosinac, 2010, 09:28:39 »
eto ti nepijes pa imas pitona od 125 cm ccc ..gluposti
ocito nisi shvatio zajebanciju i nisi procitao moje prijasnje komentare... ajde da ti olaksam... ja sam za suplemente i sam ih koristim :D
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #410 : 27 Prosinac, 2010, 09:28:44 »
na vjezbanje ne utjece nista...kad si na masi nema nikakvog utjecaja, piva je sami UH, nesto alkohola...ako si na djeti tu bi vec bio problem...
ali generalno nista strasno.
hvala,nisam na djeti nego na nabijanju mase...ali to me zanimalo uvijek pa da pitam.

ja sam uzasno mrsav za svoju visinu(nisam se dugo mjerio ali oko 185-6cm) i cijelo vrijeme nisam mogao nabiti masu,i ja krenem u teretanu i pocmem jest kako treba,i vecinom sve kombiniram sa kruhom i mlijekom,jaja,riba sto prije nisam bas jeo....
eti i prije nekih 2-3mjeseca sam imao 63kg i sada sam dosao na 70kg ;D
naravno to je jos uvijek malo za moju visinu,ali i dalje nastavljam sve kako sam radio pa cemo vidjeti za koji mjesec...

Offline cvajko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • Dom je tamo gdje vaš bajk stoji na nogari.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: aprilia Rs125
  • Moja Kaciga: shark
  • MojSpuh: gianelli
Odg: Teretana
« Odgovori #411 : 27 Prosinac, 2010, 09:36:05 »
sto vise obroka uzmes na dan lakse ces do kg , znaci nemoras se sad nazderat ko sivonja svaki put : ) ... dorucak rucak i vecera i ubacis medu obrok izmedu svega ( sendvic, jabuka, banane, cokolada, kraš, griz, maslo, majoneza nebitno : )... ) i ja bi ti savjetova sat vremena prije treniga uzmes 60 gr ugljikohidrata i 30 gr proteina pomijesanih sa VODOM i poslije treniga odmah 30 gr proteina....garantiram u sljedeca 3-3ipo mijeseca preko 6-7 kg... :icon_thumright:
Doručak i kava su jednako važni kao Benzin i ulje.

Offline cvajko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • Dom je tamo gdje vaš bajk stoji na nogari.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: aprilia Rs125
  • Moja Kaciga: shark
  • MojSpuh: gianelli
Odg: Teretana
« Odgovori #412 : 27 Prosinac, 2010, 09:36:45 »
ocito nisi shvatio zajebanciju i nisi procitao moje prijasnje komentare... ajde da ti olaksam... ja sam za suplemente i sam ih koristim :D
;) al svakako imas pitona hahah
Doručak i kava su jednako važni kao Benzin i ulje.

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Teretana
« Odgovori #413 : 27 Prosinac, 2010, 09:49:14 »
jes :toothy12: :toothy12: :toothy12:
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Misak

  • Tržnica : (+8)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 456
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Zip SP, Runner VXR
  • Moja Kaciga: vemar VXP
Odg: Teretana
« Odgovori #414 : 27 Prosinac, 2010, 10:28:20 »
hvala,nisam na djeti nego na nabijanju mase...ali to me zanimalo uvijek pa da pitam.

ja sam uzasno mrsav za svoju visinu(nisam se dugo mjerio ali oko 185-6cm) i cijelo vrijeme nisam mogao nabiti masu,i ja krenem u teretanu i pocmem jest kako treba,i vecinom sve kombiniram sa kruhom i mlijekom,jaja,riba sto prije nisam bas jeo....
eti i prije nekih 2-3mjeseca sam imao 63kg i sada sam dosao na 70kg ;D
naravno to je jos uvijek malo za moju visinu,ali i dalje nastavljam sve kako sam radio pa cemo vidjeti za koji mjesec...

pojacaj onda malo te pive, jer užasno mršav je malo reci za tvoju visinu...

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Teretana
« Odgovori #415 : 27 Prosinac, 2010, 11:03:48 »
cvajko - trudi se napisati sve u jednom postu, a ako zaboravis, mozes ga moderirati sam  :icon_thumright:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Teretana
« Odgovori #416 : 27 Prosinac, 2010, 13:32:12 »
protein jaja i whey protein nije iste strukture! Protein iz jaja je spororazgradivi i razgraduje se 6 punih sati nakon sto ga se unese u tijelo, dok whey se razgradi u roku pola sata. Nama je cilj poslije treninga sto brze nahraniti tijelo tako da necemo sigurno uzimati jaja, nego whey. dapace nisu ni jaja losa, ali prvenstveno je tu whey bas zbog ovog vremenskog perioda razgradnje.
Mega-mass...ljudi izbjegavajte ovo...masa njih ovo uzima zbog cjene, a ko proizvod je jaako jaako los...usudio bih se rec da na trzistu jedan od losijih stvari koji se moze kupiti. To je cisti secer, a poslije treninga je onda bolje popiti glukozu/dekstrozu sa wheyem nego mega mass...

@cvajko vidim da si neveo 12 jaja i 4 litre mlijeka...to je 12*6+40*3.2=200g proteina nakon treninga...sto znaci da bi se 80% unesenog proteina nerazgradilo i izaslo bi van kroz mokracu...tijelo sportasa od 100kg nemoze u jednom obroku preraditi vise od 45-50g proteina.

po meni za ozbiljan trening je glupo prije piti shake...treba se posteno najesti mesa i paste, jer whey se u tijelu razgradi kako sto sam vec napisao...znaci ti jos nisi ni dosao na trening vec ti je u tijelu sve razgradeno...primjerice jaja bi bila bolje prije treninga
4t

Offline cvajko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • Dom je tamo gdje vaš bajk stoji na nogari.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: aprilia Rs125
  • Moja Kaciga: shark
  • MojSpuh: gianelli
Odg: Teretana
« Odgovori #417 : 27 Prosinac, 2010, 14:59:51 »
1. bezveze sam napisa 12 jaja 5 l mlika .....mogao sam i 1 l i 1 jaje napisat nisam isao za tim a 2. sta se tice proteina mozes uzet sporozagradivi i brzorazgradivi protein .... ( nebitno jel on whey ili neki drugi ) a sto se tice megamase proizvod je prije bio lošiji jer se proizvodila samo jedna vrsta megamasa 1000 ja mislim a sada imaju u ponudi 3 ili cak 4 vrste ja mislim i po meni stvar uopce nije losa dapace nekome odgovara puno bolje nego glukoza a po meni je i bolja ...

i dd naravno da je pozeljno prije treniga popit šejk : laički receno potrosis snagu šeika dok ti tvoja ostane...ok ako je u cilju skidanje kg i stvaranje definicije ali u protivnom šejk prije trenika  POŽELJNO SVIMA
« Zadnja izmjena: 27 Prosinac, 2010, 15:01:40 cvajko »
Doručak i kava su jednako važni kao Benzin i ulje.

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Teretana
« Odgovori #418 : 27 Prosinac, 2010, 15:59:14 »
protein jaja i whey protein nije iste strukture! Protein iz jaja je spororazgradivi i razgraduje se 6 punih sati nakon sto ga se unese u tijelo, dok whey se razgradi u roku pola sata. Nama je cilj poslije treninga sto brze nahraniti tijelo tako da necemo sigurno uzimati jaja, nego whey. dapace nisu ni jaja losa, ali prvenstveno je tu whey bas zbog ovog vremenskog perioda razgradnje.
Mega-mass...ljudi izbjegavajte ovo...masa njih ovo uzima zbog cjene, a ko proizvod je jaako jaako los...usudio bih se rec da na trzistu jedan od losijih stvari koji se moze kupiti. To je cisti secer, a poslije treninga je onda bolje popiti glukozu/dekstrozu sa wheyem nego mega mass...

@cvajko vidim da si neveo 12 jaja i 4 litre mlijeka...to je 12*6+40*3.2=200g proteina nakon treninga...sto znaci da bi se 80% unesenog proteina nerazgradilo i izaslo bi van kroz mokracu...tijelo sportasa od 100kg nemoze u jednom obroku preraditi vise od 45-50g proteina.

po meni za ozbiljan trening je glupo prije piti shake...treba se posteno najesti mesa i paste, jer whey se u tijelu razgradi kako sto sam vec napisao...znaci ti jos nisi ni dosao na trening vec ti je u tijelu sve razgradeno...primjerice jaja bi bila bolje prije treninga


nije mi jasno zasto se jos trudis????????????????
ima par ljudi s kojima mozes nesto raspravljat tipa misak, proof i jos neko se nade
a ostali imaju svoje tvrdnje, kojima su napravili rezultat da ima colman, svajceneger, catler i ostali samo mogu zavidit a ne zele ga plasirat nama smrtnicima

svi profi bilderi, doktori i timovi strucnih ljudi, korporacije i gomile drugih koji financiraju ta sva istrazivanja, su glupi jer neki imaju teoreme koji pobivaju sva dosadasnja nacela u BB-u, do kojih se godinama dolazilo

ok!!!!!!!!!!!

marko i vi ostali, ostavimo se mi vjezbanja dok se ne dokazu ove PRAVE teorije treniranja pa cemo ispocetka  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:

a cvajko sa jajima i mlikom...................... :-X :-X :-X
glikogen, inzulin i ostalo?????????????????


Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Teretana
« Odgovori #419 : 27 Prosinac, 2010, 16:11:19 »
nema frke Cok ;)

@wonderkid: moja preporuka ti je da krenes sa programom  za masu, i da sada trpas kile i ne opterecujes se sa tim trbuhom, sredis si prehranu te ces time podjednako ojacavati tjelo a polako skidati masti. a i ako trbuh u tom periodu ne bude isao dolje, nemoj se brinuti, i dalje nabijaj masu/kile. I onda primjerice u 4 mjesecu kranes na dijetu...tada ce poceti skidati salo sa tijela, a ostat ce vidljiva muskulatura, otici ce trbuh a ruke ce posebice doci do izrazaja jer ce u periodu mase narasti a kad odes na djetu ce one doci do izrazaja jer ce se ostatak tijela izrezati...

druga opcija je da krenes sa nekom vrstom treninga ucvrscivanja, tj da smanjis unos ugljikohidrata a konstantno drzis visok unos bjeancevina u tijelo...trening naglasis vise kao aerobni, tj radis veci broj ponavljanja sa ubacenim kardio elementima. Tijelo ce se topiti a misici ce ocvrsnuti. Neodstatak je sto vjerovatno neces dobiti volumen misica ko sto bi to bio u prvom slucaju.

vidim da si napomenuo da ne namjeravas u teretanu, da treniras u klubu. Stoga kod tebe ce bit kljucna prehrana.
konkretno skidanje trbuha ce ti najbolje paliti da ujutro ides trcati (dovoljano je i brzo hodanje 45 min) na prazan zeludac. tada ces zadati najvei sok tjelu i ono ce najvise "jesi samo sebe" bas u tom periodu.
neznam, reci koje si vjezbe u mogucnosti raditi, tj napisi u kojoj mjeri zelis raditi sa utezima pa cu ti moc vise napisat nesto...ako nesto nije jasno slobodno pitaj  :icon_thumright:
vidim da je marko to tvoje podrucje pa ovako,jedem dosta na dan a debljam se kad mirujem pun racku tako da kad se bavim nogometom onako zesce i treninzi 3 puta tjedno te svako malo na skolsko i tekme onda bez pola frke izgubim do 8 kg mjesecno ali postanem jako slab tada a prvenstveno ocu zategnuti trbuh da mi bude donekle ravan te da ruke ojacam pa da mogu u lov na trebe :toothy12: :toothy12: ,kaj god mi preporucis ja cu te poslusat i to napravit,u klubu imam one bucice sto malo radim te sprava za dizanje utega i takve stvari,nije ono prepuno ali za mene dosta i da svida mi se vise druga opcija