Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1054263 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Teretana
« Odgovori #4440 : 12 Studeni, 2013, 21:43:12 »
Moze neko napisat sta je dobro pojest/ne pojest prije treninga jer me muci drob nekad kad krenem vjezbat, A stranica ima puno puno da bih ista nasa  :icon_thumright:

I momci dali se moze postic dobar rezultat sklekovima, zgibovima i propadanjima i pokojim utezima kod kuce jer nemam u planu ic u teretanu trenutno?

Trenutno sam na 65kg i 185 (nikad deblji nego sad  :toothy12:) al sad preko zime moram pošto-poto nabacit kile, al imam prejebeno brz metabolizam bit ce tesko

Ja iman 186 i 98kg  :toothy3:

Sat vremena prije teretene nista ne jeden cisto radi toga da me drob ne zaboli..

Od sklekova zgibova i toga ces na pcoetku vidit neka rezultate, dalje od toga nema nista..

Samo jedi, nije nemoguce nabacit kile, Jedi jedi i jedi. Riza kumpir svakakve salate meso svakakvo, riba teleltina piletina puretina, jedi najmanje 5 puta dnevno, ne propustaj dorucak i vidit ces kako kg dolaze.

188-108 pa došao na 80, sad lagano na 85

sad zadnje što sam vidio da je u "modi"da se recimo normalno u tri obroka unesu dnevne količine P/UH/M i kalorija i da funkcionira isto kao i ovo  :dontknow: ne treniram pa nisam probao  :laughing7:

a vi s problematičnim metabolizmima nastojte jest 5-7 obroka dnevno to ispada svaka 2-3 sata, ne treba se prežderavat već koliko vam je potrebno

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4441 : 12 Studeni, 2013, 21:52:13 »
188-108 pa došao na 80, sad lagano na 85

sad zadnje što sam vidio da je u "modi"da se recimo normalno u tri obroka unesu dnevne količine P/UH/M i kalorija i da funkcionira isto kao i ovo  :dontknow: ne treniram pa nisam probao  :laughing7:

a vi s problematičnim metabolizmima nastojte jest 5-7 obroka dnevno to ispada svaka 2-3 sata, ne treba se prežderavat već koliko vam je potrebno
Dobar  ;D

Da, jaako polularno trenutno.. U 8 sati uneses dnevne kolicine pa iducih 16 nema nista osim vode  :toothy3:

Najgore mi je kad cujen kad mi neko rece da se nemoze udebljat. Pa jedi majku ti tvoju kako treba pa ces vidit kako moze.
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4442 : 13 Studeni, 2013, 10:50:27 »
tko se ne moze udebljati?

nek dođe kod čika pralas pa ce vidjeti koliko ce dugo biti na istoj kilaži,i bez brige nece sve u stomak otici  ;D

ako se ikada najlakse udebljati,onda je to na početku kad tek krenes vjezbati i malo bolje jesti(iako u početku jos nista ne znas a mislis da sve znas),meni je u početku nenormalno brzo rasla kilaža s tim da je u stomak jako malo oslo,hvala brzom metabolizmu i genetici...

a sada jedem dupo bolje nego onda a vise skoro nista ne dobivam na kilama nego na kvaliteti,i to je ono sto treba gledati...
sad sam na cca 90-1 kg a izgledam dosta bolje,kvalitetnije i čistije nego prošlu zimu kad sam dogurao do cca 93.kg,ali sve je to zahvaljujuci treningu i konstanti u svemu tome...
i nemojte se zavaravati sa kilažom,,brzo stečene kile(bez AAS-a) nisu kvalitetne kile i misicna masa nego dobar postotak vode i sala...kvaliteta dolazi sa godinama treniranja i kvalitetne prehrane
nemojte se toliko zamarati kilažom,ogledalo je vas najbolji prijatelj u pokazatelju forme ;)

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Teretana
« Odgovori #4443 : 13 Studeni, 2013, 12:23:02 »
188-108 pa došao na 80, sad lagano na 85

sad zadnje što sam vidio da je u "modi"da se recimo normalno u tri obroka unesu dnevne količine P/UH/M i kalorija i da funkcionira isto kao i ovo  :dontknow: ne treniram pa nisam probao  :laughing7:

a vi s problematičnim metabolizmima nastojte jest 5-7 obroka dnevno to ispada svaka 2-3 sata, ne treba se prežderavat već koliko vam je potrebno
Dobar  ;D

Da, jaako polularno trenutno.. U 8 sati uneses dnevne kolicine pa iducih 16 nema nista osim vode  :toothy3:

Najgore mi je kad cujen kad mi neko rece da se nemoze udebljat. Pa jedi majku ti tvoju kako treba pa ces vidit kako moze.

ovo funkcionira, i mogu ti potvrdit da je meni bilo ne loše  :icon_thumright:

tko se ne moze udebljati?

nek dođe kod čika pralas pa ce vidjeti koliko ce dugo biti na istoj kilaži,i bez brige nece sve u stomak otici  ;D

ako se ikada najlakse udebljati,onda je to na početku kad tek krenes vjezbati i malo bolje jesti(iako u početku jos nista ne znas a mislis da sve znas),meni je u početku nenormalno brzo rasla kilaža s tim da je u stomak jako malo oslo,hvala brzom metabolizmu i genetici...

a sada jedem dupo bolje nego onda a vise skoro nista ne dobivam na kilama nego na kvaliteti,i to je ono sto treba gledati...
sad sam na cca 90-1 kg a izgledam dosta bolje,kvalitetnije i čistije nego prošlu zimu kad sam dogurao do cca 93.kg,ali sve je to zahvaljujuci treningu i konstanti u svemu tome...
i nemojte se zavaravati sa kilažom,,brzo stečene kile(bez AAS-a) nisu kvalitetne kile i misicna masa nego dobar postotak vode i sala...kvaliteta dolazi sa godinama treniranja i kvalitetne prehrane
nemojte se toliko zamarati kilažom,ogledalo je vas najbolji prijatelj u pokazatelju forme ;)

ooooo, pa ivanu su neke stavri došle do glave

hvala josipe, hvala, ma nema na ćemu i drugi put  :icon_tongue:

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4444 : 13 Studeni, 2013, 18:58:17 »
Josipe: :icon_thumright:

na koliko si ti obroka podjelio ukupne vrijednosti koji treba pojesti u cijelom danu za nekog tko trenira, u 3 obroka?

po tome bi znacilo recimo,da jedem samo doručak,ručak i večeru ali da u svakom obroku bude 70 gr proteina,uh koliko treba i masti...ako sam ja dobro shvatio to bi trebalo biti isto kao i 6 manjih pravilnije raspoređenih obroka ili?

ali mi to nema smisla,jer koliko znam bolje je jesti svaka 3 sata i bar 5-6 x u danu...
iako,ako ovo stvarno funkcionira to bi mi bilo jako dobro,jer zbog faksa bas ne stignem jesti sve kako sam zamislio...
to bi onda značilo,da bi imao kraljevski doručak,ručak i večeru i jos whey sa deks poslije treninga?

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Teretana
« Odgovori #4445 : 15 Studeni, 2013, 10:29:44 »
Josipe: :icon_thumright:

na koliko si ti obroka podjelio ukupne vrijednosti koji treba pojesti u cijelom danu za nekog tko trenira, u 3 obroka?

po tome bi znacilo recimo,da jedem samo doručak,ručak i večeru ali da u svakom obroku bude 70 gr proteina,uh koliko treba i masti...ako sam ja dobro shvatio to bi trebalo biti isto kao i 6 manjih pravilnije raspoređenih obroka ili?

ali mi to nema smisla,jer koliko znam bolje je jesti svaka 3 sata i bar 5-6 x u danu...
iako,ako ovo stvarno funkcionira to bi mi bilo jako dobro,jer zbog faksa bas ne stignem jesti sve kako sam zamislio...
to bi onda značilo,da bi imao kraljevski doručak,ručak i večeru i jos whey sa deks poslije treninga?

da, samo to nisam probao
tako bi to trebalo izgledat
vidio sam da su čak i provodili istraživanja po tom pitanju i da ako je i bilo razlika bile su minimalne

a ovo sa 18 - 6 jesam, i mogu rec da radi, makar nisam radio 100% kako bi trebalo
16 ili 18 sati ne jedeš ništa, a onda u tih 6 ili 8 sati nabacaš dnevne potrebe organizma i zamišljene količine

to su stvari za naprednije, ovi koji su počeli tek s ovim "sportom"neka se ne zamaraju s ovim

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4446 : 15 Studeni, 2013, 14:11:37 »
I to bi trebalo radit u oba slucaja (masa i definicija).
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4447 : 15 Studeni, 2013, 14:27:45 »


da, samo to nisam probao
tako bi to trebalo izgledat
vidio sam da su čak i provodili istraživanja po tom pitanju i da ako je i bilo razlika bile su minimalne

a ovo sa 18 - 6 jesam, i mogu rec da radi, makar nisam radio 100% kako bi trebalo
16 ili 18 sati ne jedeš ništa, a onda u tih 6 ili 8 sati nabacaš dnevne potrebe organizma i zamišljene količine

to su stvari za naprednije, ovi koji su počeli tek s ovim "sportom"neka se ne zamaraju s ovim
[/quote]
zato te i pitam,moram isprobati jer sam ispucao 80-90% svojih mogucnosti u natural verziji i tako planiram i ostati ali moram izvuci maksimum iz svega toga...jednostavno vise ne napredujem,kao da stagniram,ili je napredak minimalan...nema sta nisam probao,od treninga,prehrane,suplemenata,zaista fascinantno ali mislim da nema jos tu puno prostora za napredak,bar sto se tiče moje genetike,metabolizma,ektomorf....
meni je unazad 2 godine nepojmljivo pojesti ispod 5 dobrih obroka,zato mi je ovo malo čudno,ali cu svakako to proučiti i probati...

hvala

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Teretana
« Odgovori #4448 : 15 Studeni, 2013, 15:30:52 »
I to bi trebalo radit u oba slucaja (masa i definicija).

naravno, samo trebaš pazit na količinu kalorija (P/UH/M) ovisno o dijeti ili masi

jer nije ista stvar unjet 2000 kcla iz P ili UH ili M kužiš,

@pralas

opet si počeo s tim
ivane, znaš da trebaju godine rada, samo trebaš mjenjat redoslijede i načine, vježbanja, odmora, prehrane
najbitnije da se organizam ne navikne, tj da ga stalno šokiraš
fino je pulss napisao gore, sad radiš kvalitetu na tu određenu kilažu (gubiš masti i višak, ato kompeziraš čistom mišićnom masom u što većem postotkuje moguće)

npr kad na dijeti svako treći ili četvrti dan opališ 500-1000kcla više od predviđenog dnevnog unosa za dijetu (bubam na pamet) da se organizam ne navikne na manjak i da ne skladišti unesene kalorije

i jako je bitan raspored unosa kalorija i izbora P/UH/M do treninga i poslije treninga

keep pumping

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4449 : 15 Studeni, 2013, 23:55:01 »
Nema bolje stvari nego na low P djeti opalit jedan dan sa 400+g UH, dobro dode tijelu da se ne navikne a bogami i tebi  :laughing7: Tako nesto i keto dijeta propisuje samo sta je kod nje opet kasnije vikendom punjenje.

A ti pralas nemoj se cudit sta ne vdis rezultate na ogledalu kakve bi tia, svaki trneing te minja vidia ti to svojima ocima ili ne, a nama naturalcima je puno teze, tako nesto se godinama gradi, zato vecina rano i odustane. Kad nesto volis nema odustajanja dok ne dodes do cilja  ;D

Meni je sredena prehrana, al trening me malo jebe. Nisan nikoga pita za ovako nesto a pedju mi se vise neda pilat, satra san ga  :toothy12:

Ugl iman isplaniranih nekih 5-6 treninga recimo za leda, i svaki put kad ih doden radit radin drugi trening, i tako ih vrtin u krug. Ne jer mi je gust nego jer moran i lakse mi je jer je i teretana cesto puna pa kombiniran. A i Endo/Mezo voli ceste promijene.  ;D
Jel to ikad neko od vas radia haha

Masti nastojin unosit u obroku iza Pwm-a, UH do trneinga, iza samo protein/M/vlakna, i da voce samo kroz jutro.

Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4450 : 16 Studeni, 2013, 10:34:03 »
i prije i poslije treninga vecinom roknem jaja ili mesine cca. 200 gr (piletina ili crveno meso) i rize(60 gr) i poslije trening 2 mjerice wheya i 1 mjerica dekstroze i onda cca. pola sata poslije šejka opet onakav obrok...

sad sam bas uzeo od myproteina impact whey 2.5kg okus čokolade za cca. 310 kn sa postarinom,ugl jeben protein i općenito firma,mozda cak i best buy,okus odličan i super topljiv,a po specifikacijama ga svi hvale...i probao sam jos neke suplemente od myproteina i imam samo riječi hvale...recimo prije sam bio uzeo beta alanin od mvp-a,uglavnom sranje,uzimao sam troduple doze a kao da ga nisam pio,nikakve trnce nisam osjetio,i općenito smatram da je taj mvp šrot...i onda sam uzeo 1 mjericu beta alanina od myproteina,znaci mislio sam da imam mravinjak po sebi kad je počelo djelovati i puno bolji osjecaj za vrijeme treninga,dok sa mvp-om 0 bodova...

i bas sam promatrao suplemente od myproteina,ima dobrih stvari,kreatin etil ester i bcaa 4:1:1 i povećanom dozom leucina,navodno 20-30% bolji od obicnog bcaa,a cijena je vise nego dobra...

nego jel netko od iskusnijih članova mozda probao ovaj suplement ili zna vise o njemu...ako se ne varam,čuo sam da je u nekim zemljama cak i zabranjen a koliko sam uspio procitati na stranim forumima svi ga hvale,i duplo je jači od m-staka sa kojim su inace svi bili zadovoljni:
a i cijena je malo  :drunken_smilie: pa ne vjerujem da je neka glupost,iako sam probao suplemente koji su isto bili skupi a toliko se sralo o njima pa nista nisam osjetio niti dobio,pogotovo metabolon i kreatin od sci muscla,sto su malten ne govorili da je riječi o steroidima,to moze i Pulss potvrditi da su 0 bodova  :toothy12:
http://www.flexshop.hr/universal-nutrition-animal-test-paketia-p-653.html

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Teretana
« Odgovori #4451 : 16 Studeni, 2013, 14:50:13 »
pa kažem ti da se previše opterečuješ glupostima

ne možeš NIKAD nadoknadit suplementima koliko možeš poradit na prehrani i ostalom, to govorim iz iskustva, jer sam osobno trošio do 5000kn mjesečno na suplemente

to ti može i pulss potvrdit, jer ima raznih kombinacija u prehrani i treningu
i molim te ne pričaj više o genetici i naturalnom maksimumu, jer se uvijek može, možda malo brže ili sporije, ali se ide naprijed svakim treningom  :icon_thumright:

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4452 : 16 Studeni, 2013, 18:05:43 »
pa kažem ti da se previše opterečuješ glupostima

ne možeš NIKAD nadoknadit suplementima koliko možeš poradit na prehrani i ostalom, to govorim iz iskustva, jer sam osobno trošio do 5000kn mjesečno na suplemente

to ti može i pulss potvrdit, jer ima raznih kombinacija u prehrani i treningu
i molim te ne pričaj više o genetici i naturalnom maksimumu, jer se uvijek može, možda malo brže ili sporije, ali se ide naprijed svakim treningom  :icon_thumright:
Tocno to  :icon_thumright:
Suplementi ce ti dat ono jos malo kad su ti prehrana i treninzi sredeni. Bez suplemenata a sa sredenom prehranom mozes napredovat, obrnutno nikad.

Taj genetski maksimum je za mene glupost, pogotovo nakon vremena kojeg ti treniras. Jedan frend mi je 7 godina u bb, i on je dosta puta reka da je dosa do svog makismuma, al svaki put kad stane na vagu svakih nekoliko mjeseci(na kojoj se mjeri % bf i mm),  svaki put se vidi napredak, mali ali ga ima.

Ne zamaraj se sa tim universalom i pakovima, prolistaj po forumima sta pisu za metabolon i ostale pa si se i sam uvjeria da je to placebo.
Beta alanin ajd ajd.

Protein/Kreatin(tog se ja drzim), eventualno glut i bcaa ako bas oces. Na definiciji neki burner da te malo pogura i to je to. Ogroma je greska previse se oslanjat na suplemente. Kad tad se svi u to uvjere.
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4453 : 16 Studeni, 2013, 21:24:58 »
pa kažem ti da se previše opterečuješ glupostima

ne možeš NIKAD nadoknadit suplementima koliko možeš poradit na prehrani i ostalom, to govorim iz iskustva, jer sam osobno trošio do 5000kn mjesečno na suplemente

to ti može i pulss potvrdit, jer ima raznih kombinacija u prehrani i treningu
i molim te ne pričaj više o genetici i naturalnom maksimumu, jer se uvijek može, možda malo brže ili sporije, ali se ide naprijed svakim treningom  :icon_thumright:
nisu to gluposti,jer ja nisam sezonski sportaš koji malo prije ljeta ode u teretanu,malo ojača ramena i prsa i mislim da je popio svu pamet svijeta,ja se ovim sportom bavim malo više  od 2 godine,konstantnog rada i odricanja koja su normalnim ljudima nepojmljiva,a to samo znaju oni koji se aktivno bave ovim prekrasnim sportom...meni je prehrana jako dobra s obzirom da idem na faks,ali kad znam da cu dugo biti na faksu,nosim si u posudama mesa i rize pa jedem izmedu pauze,ili shejk roknem,nebitno sada,hocu reci da ja ne uzimam suplemente a da mi je prehrana nije sređena,uzimao ja ili ne uzimao suplemente svaki dan jedem dobro bar 5 dobrih obroka,naravno da nije prehrana kakvu bi imao da ne idem na faks ali je svejedno vise nego dobra u ovim uvjetima  :icon_thumright:
a isto tako i trening sam u zadnje vrijeme podigao na totalno drugu razinu,jednostavno sto vise treniras to shvacas "cake" i sta ti odgovara,jos od onda kada smo zadnji put pričali a to je bilo davno,ne forsiram sa kilažama i ne zamaram se sa time,nego treniram mind muscle sa maksimalnom koncentracijom i pumpom 
:icon_thumright:
i ona tvoja rečenica da nisam dosao u teretanu nabijati svoj ego nego izgraditi tijelo,toe to ukratko za sve one koji su dosli izgraditi tijelo,naravno svatko ima svoje ciljeve!

malo ste me krivo shvatili,Bero je to napisao prije par stranica,prvih 6 mjeseci-godinu dana treninga rasteš nenormalno brzo,kasnije sve sporije i sporije,ne mora mi nitko govoriti suprotno jer je ovo istina i nece me uvjeriti u suprotno,ima hrpa takvih primjera a sam sebi sam najbolji primjer...to ne znaci da si prestao napredovati,nego jednostavno da ide sve sporije i da se dobiva na kvaliteti i na čistoći misica...i naravno da možeš izgledati natural jako dobro nakon par godina samo hrpa odricanja i rada,ali nikad ne mozes izgledati ni približno kao se kemijom i amen!Kao sto su ovi na Provjerenom rekli kad je bila reportaža o steoridima,da ono sto se postigli steroidima se moze postici i bez njih samo treba malo duze vremena i treninga...e to je najvece mazanje očiju onih koji su tek krenuli trenirati,ne znam tko im je uopće dozvolio da govore takve gluposti,jer da se isto to moze postici bez steroida,zasto ih onda ljudi uzimaju,jer im je dosadno?? :dontknow:

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4454 : 17 Studeni, 2013, 00:59:28 »
Na to pitanje zasto ljudi uzimaju steroide je vrlo lako odgovorit. Jer ljudi zele brze rezultate. Naravno svi bi mi to, ali neki jos uvijek imaju mozga u glavi.

Nemoze se svaki fizicki izgled postic bez steroida, to je jasno ko dan.

Malo si ti mozda nas krivo shvatia. Nismo mi rekli da uvik isto napredujes, ali kad i dodes do neceg kad mislis da vise ne rastes, jos uvik ima napretka, uvik ga ima. Konstantne promjene su ono sto tilo triba da napreduje.

Svatko ima svoj cilj kad ide u teretanu, tocno to. A ti 'ego builderi' prvi odustanu, oni koji to vole, koji tu uzivaju i zive za trening, to su oni u koje svi bulje u teretani.  :)
« Zadnja izmjena: 17 Studeni, 2013, 13:06:14 Pulss »
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4455 : 17 Studeni, 2013, 10:24:05 »
Na to pitanje zasto ljudi uzimaju steroide je vrlo lako odgovorit. Jer ljudi zele brze rezultate. Naravno svi bi mi to, ali neki jos uvijek imaju mozga u glavi.

Nemoze se svaki fizicki izgled postic bez steroida, to je jasno ko dan.

Malo si ti mozda nas krivo shvatia. Nismo mi rekli da uvik isto napredujes, ali kad i dodes do neceg kad mislis da vise ne rastes, jos uvik ima napretka, uvik ga ima. Konstantne promjene su ono sto tilo triba da napreduje.

Svatko ima svoj cilj kad ide u teretanu, tocno to. A ti 'ego builderi' prvi odustanu, oni koji to vole, koji tu uzivaju i zive za trening, to su oni u koje svi bolje u teretani.  :)
Toe to ukratko  :icon_thumright:

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4456 : 17 Studeni, 2013, 13:18:48 »
Nego, oce netko odgovorit koliko cesto minjate treninge  :toothy3:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4457 : 17 Studeni, 2013, 15:32:55 »
Nego, oce netko odgovorit koliko cesto minjate treninge  :toothy3:
recimo kod mene ni jedan trening nije isti,niti se zamaram serijama i ponavljanjima...
uzet cu primjer za trening ruku...
recimo nekad znam odraditi prvo bic pa tric,onda iduci trening prvo tric pa bic,a nekad znam raditi bic i tric paralelno,to je jako dobra šema za brz i efektivan trening ali to bas vise ne radim u zadnje vrijeme jer svi zauzmu pola sprava i utega,to je dobro odraditi recimo ujutro kada nema nikog u teretani...i za trening ruku obavezno radim drop serije,pogotovo za bic,to bude takva pumpa i bol da mi suze skoro krenu...te drop serije najcesce radim u stojećem pregibu sa utezima ili sjedeči na kosoj klupi sa potpunom rotacijom i usporenim negativom,to mi toliko pogodi bic da je to strašno,otkida ga doslovno...i te drop serije,recimo ako radim 3 drop serije,ponvljanja 8-10,uglavnom to bude do otkaza kad vise ne osjecas da imas ruke nego balone...
a sto se tiče vjezbi,često ubacim nove vjezbe ili promjenim raspored,ali neke vjezbe uvijek radim(npr. siroki zgibovi za leda,franc. potisak za tric....)

a ponavljanja,gotovo nikad ispod 6 ponavljanja po seriji,občno se drzim 8-10 i tu je otkaz,znace ne da mogu napraviti 20 ponavljanja a napravim 10 nego si slozim kilazu da mogu dici recimo 8 ili 10x maks.

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4458 : 17 Studeni, 2013, 16:25:29 »
To san tia cut.

Napisa san da mi nije nijedna trneing nije isti, i neznan jel to iko drugi prakticira al meni to godi. Prominin iz tjedna u tjedan vjezbu il 2 za odredenu misicnu skupinu ili izmisan vjezbe, lakse mi je zbog guzve u teretani i veci mi je gust  ;D

Inace kad slazu svi sloze trening kojeg se drze oko 6-8 tjedana pa minjaju, ja slozin za 8 tjedana samo koji dan koju skupinu radin, pa onda misan(prsa biceps, pa prsa triceps itd.).

Za ruke su mi najdraze gigantske, uff to satare ruke da ih ni ne osijecam.
Sta se ponavljanja tice, rijetko kad 8, ugl 10-12.
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Teretana
« Odgovori #4459 : 18 Studeni, 2013, 00:12:54 »
To san tia cut.

Napisa san da mi nije nijedna trneing nije isti, i neznan jel to iko drugi prakticira al meni to godi. Prominin iz tjedna u tjedan vjezbu il 2 za odredenu misicnu skupinu ili izmisan vjezbe, lakse mi je zbog guzve u teretani i veci mi je gust  ;D

Inace kad slazu svi sloze trening kojeg se drze oko 6-8 tjedana pa minjaju, ja slozin za 8 tjedana samo koji dan koju skupinu radin, pa onda misan(prsa biceps, pa prsa triceps itd.).

Za ruke su mi najdraze gigantske, uff to satare ruke da ih ni ne osijecam.
Sta se ponavljanja tice, rijetko kad 8, ugl 10-12.

napisao ti je pralas kako sam nekad radio i što sam prakticirao

inaće ja to baš kad gledaš sa strane "traljavo" odradim bez ikakve veze s logikom, a kad dođem na trening radim skupinu koju nitko ne radi (da mi nitko ne smeta) bez obzira na redosljed

i nakon što netko to vidi (čitaj velika većina u teretani) i usporede moj nekadašnji rezultat zaključe da nemam pojma i da sam sigurno na kemiji kad imam takav rezultat