Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1078235 )

0 Članova i 16 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Teretana
« Odgovori #4400 : 21 Rujan, 2013, 03:42:41 »
Kapetan metan  ;D
i posle 2 meseca te sutnu iz vojske kad ispisas vodu koju je navukao posto je androgen :laughing6:

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Teretana
« Odgovori #4401 : 21 Rujan, 2013, 11:27:03 »
evo ovo si kontam za kuci uzeti http://www.pik.ba/artikal/7746449/teretana-kucna/
pocetnik sam,tj isao sam prije 6 7 godina u teretanu,jel valja ovo sta? jel treba odma proteine piti? sta jesti daj napisite,ovdje ste nadrobili 200 stranica a neda mi se sve citati ;D

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4402 : 21 Rujan, 2013, 11:56:00 »
evo ovo si kontam za kuci uzeti http://www.pik.ba/artikal/7746449/teretana-kucna/
pocetnik sam,tj isao sam prije 6 7 godina u teretanu,jel valja ovo sta? jel treba odma proteine piti? sta jesti daj napisite,ovdje ste nadrobili 200 stranica a neda mi se sve citati ;D
Frend mi ima istu takvu kucnu teretanu, mene je strah radit na njoj jer to se sve trese klapa suska dok mu jedan put ne padne sve po glavi.

Za pocetak si sredi prehranu, piletina, puretina, nemasna teletina, riza, krompir, integralni, bjelanjak, riba, salata.

Sta ti je cilj, masa il skidas ?

Kad si sredis prehranu onda pocni razmisljat o suplementima. Mozes i za pocetak uzet protein.
Vodi racuna da uneses 1.5g proteina po svome kg, i 3-4kg ugljikohidrata. Kad unos UH ide gore onda unos P ide dole i obrnuto.
Obavezno obilno doruckuj, i onda kreni od rucka sa puno UH pa smanjuj prema veceri.
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline STJELE

  • Tržnica : (+4)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 419
  • Spol: Muški
  • aka. Stylingmaniac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Piaggio typhoon 150
  • Moja Kaciga: fuš trade
  • MojSetup: Samo ljuta serijala
  • MojSpuh: nema katalizator
Odg: Teretana
« Odgovori #4403 : 21 Rujan, 2013, 19:21:46 »
evo ovo si kontam za kuci uzeti http://www.pik.ba/artikal/7746449/teretana-kucna/
pocetnik sam,tj isao sam prije 6 7 godina u teretanu,jel valja ovo sta? jel treba odma proteine piti? sta jesti daj napisite,ovdje ste nadrobili 200 stranica a neda mi se sve citati ;D

Gle ja sam pokušavao s tim kućnim teretanama, imam taj gladiator, imam benč, bučice i još nekih sitnica, ugl. mani se toga, ako imaš u blizini dobru teretanu bolje se upiši u nju, ovo će ti biti dobro neko vrijeme, ali ćeš skužiti da je velika razlika između sprava od 10 milja i 2  :icon_thumright:

Offline Bero

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 302
  • Spol: Muški
  • 2T Expert 2T Experience "Nardo'"
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.italjetdragster.com
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: Italjet Dragster 50
  • Moja Kaciga: Uvex, AGV
  • MojSetup: Top Performances Due Plus
  • MojSpuh: Scarico Replica Nardo Top
Odg: Teretana
« Odgovori #4404 : 21 Rujan, 2013, 20:37:46 »
Update nakon dugo vremena





 :hello:


Offline Bero

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 302
  • Spol: Muški
  • 2T Expert 2T Experience "Nardo'"
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.italjetdragster.com
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: Italjet Dragster 50
  • Moja Kaciga: Uvex, AGV
  • MojSetup: Top Performances Due Plus
  • MojSpuh: Scarico Replica Nardo Top
Odg: Teretana
« Odgovori #4406 : 21 Rujan, 2013, 22:16:31 »

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4407 : 21 Rujan, 2013, 22:30:35 »
http://imageshack.us/photo/my-images/543/p0p6.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/849/9o74.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/842/09sw.jpg/

 :hello:

Tražio sam tvoje before slike dosta dugo, pa sam našo onu kraj roštilja, tu izgledaš kao da si se izrezao malo. jeli? :headbang:
e sad ne znam točno na koju sliku mislis..Ako je to ona gdje sam slikan od naprijed pokraj rostilja onda je to ta...uglavnom ta je slika prije vise od godinu dana...to je onda sve bilo napakirano u relativno kratkom roku i povukao sam dosta vode...nikad nisam isao na defku zahvaljujuci brzom metabolizmu i kvalitetnoj prehrani...ali sada u odnosu na tu sliku izgledam puno čišće i sve je bolje od tada,jebiga proslo je vise od godinu dana treninga i u tom periodu sam naucio hrpu stvari koju sam primjenio  :)

al evo jedna prava before slika,to je negdje na početcima treniranja,odprilike prije 2 godine mozda cak i par mjeseci krace,razlika cca. 20 kg

http://imageshack.us/photo/my-images/59/o0hl.jpg/

Offline Bero

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 302
  • Spol: Muški
  • 2T Expert 2T Experience "Nardo'"
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.italjetdragster.com
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: Italjet Dragster 50
  • Moja Kaciga: Uvex, AGV
  • MojSetup: Top Performances Due Plus
  • MojSpuh: Scarico Replica Nardo Top
Odg: Teretana
« Odgovori #4408 : 21 Rujan, 2013, 22:54:07 »
vidi se da si se proširio u ramenima, struk ti je prirodno malo širi, napakirat ćeš dosta mišića 8)

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4409 : 21 Rujan, 2013, 23:00:35 »
vidi se da si se proširio u ramenima, struk ti je prirodno malo širi, napakirat ćeš dosta mišića 8)
mah propišao sam krv za ovo a sve u malo manje od 2 godine treninga,i jos sta mi se sve od ozljeda izdogađalo ne mogu da ne budem zadovoljan...najgore mi je bilo ostaviti se cuge,u 2 godine se doslovno ni jednom nisam sašio od alkohola niti kap žeste ili vina stavio u usta,uvijek ako sam i malo popio to je bilo samo pivo koje mi nije nista nastetilo..
a toliko hrane pojedino i potrošeno novaca da ni ne govorim jer sve znas :icon_thumright:

bit ce,nema posustajanja,samo sada u zadnje vrijeme ide jako sporo,jebiga, sve natural(naravno uz suplemente koji su legalni)

Offline Bero

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 302
  • Spol: Muški
  • 2T Expert 2T Experience "Nardo'"
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.italjetdragster.com
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: Italjet Dragster 50
  • Moja Kaciga: Uvex, AGV
  • MojSetup: Top Performances Due Plus
  • MojSpuh: Scarico Replica Nardo Top
Odg: Teretana
« Odgovori #4410 : 22 Rujan, 2013, 00:08:03 »
vidi se da si se proširio u ramenima, struk ti je prirodno malo širi, napakirat ćeš dosta mišića 8)
mah propišao sam krv za ovo a sve u malo manje od 2 godine treninga,i jos sta mi se sve od ozljeda izdogađalo ne mogu da ne budem zadovoljan...najgore mi je bilo ostaviti se cuge,u 2 godine se doslovno ni jednom nisam sašio od alkohola niti kap žeste ili vina stavio u usta,uvijek ako sam i malo popio to je bilo samo pivo koje mi nije nista nastetilo..
a toliko hrane pojedino i potrošeno novaca da ni ne govorim jer sve znas :icon_thumright:

bit ce,nema posustajanja,samo sada u zadnje vrijeme ide jako sporo,jebiga, sve natural(naravno uz suplemente koji su legalni)


Tako zvani Beginner gains su najveći u prvih 6 mjeseci do godinu dana, to je zapravo po mom mišljenju 70% nečijeg maksimalnog napredka. Znači prva godina ili dvije čine Natural buildera. Dalje mišići dobivaju na zrelosti, puniji i tvrđi izgled, što je naravno i bolje, ali dosta dugo treba da se desi skok na težini.
Treba se čuvati ozljeda, makar kad ih nemaš onda misliš da oprez nije važan.

: :happy3:

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4411 : 22 Rujan, 2013, 00:42:00 »
vidi se da si se proširio u ramenima, struk ti je prirodno malo širi, napakirat ćeš dosta mišića 8)
mah propišao sam krv za ovo a sve u malo manje od 2 godine treninga,i jos sta mi se sve od ozljeda izdogađalo ne mogu da ne budem zadovoljan...najgore mi je bilo ostaviti se cuge,u 2 godine se doslovno ni jednom nisam sašio od alkohola niti kap žeste ili vina stavio u usta,uvijek ako sam i malo popio to je bilo samo pivo koje mi nije nista nastetilo..
a toliko hrane pojedino i potrošeno novaca da ni ne govorim jer sve znas :icon_thumright:

bit ce,nema posustajanja,samo sada u zadnje vrijeme ide jako sporo,jebiga, sve natural(naravno uz suplemente koji su legalni)


Tako zvani Beginner gains su najveći u prvih 6 mjeseci do godinu dana, to je zapravo po mom mišljenju 70% nečijeg maksimalnog napredka. Znači prva godina ili dvije čine Natural buildera. Dalje mišići dobivaju na zrelosti, puniji i tvrđi izgled, što je naravno i bolje, ali dosta dugo treba da se desi skok na težini.
Treba se čuvati ozljeda, makar kad ih nemaš onda misliš da oprez nije važan.

: :happy3:
Ovo je dobro rečeno,kod mene je to bilo prvih 6 mjeseci i onda se zavaraš da ces tako i dalje rasti,mos mislit :D
nakon 2 godine natural,svaki gram misica da bi dobio propišaš krv...upravo zbog tog sporijeg napredka većina se kasnije odlučuje za kemiju,jel?!
To uopće ne treba čuditi,jel treniras ko idiot,jedes,odmaras bla bla a cijelo vrijeme si isti tj. sa minimalnim napredkom...zato treba biti mentalno jak,i staviti zdravlje na 1. mjesto...moze se natural jako dobro izgledati nakon par godina,nikada kao sa kemijom ali svejedno jako dobro...

Offline Bero

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 302
  • Spol: Muški
  • 2T Expert 2T Experience "Nardo'"
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.italjetdragster.com
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: Italjet Dragster 50
  • Moja Kaciga: Uvex, AGV
  • MojSetup: Top Performances Due Plus
  • MojSpuh: Scarico Replica Nardo Top
Odg: Teretana
« Odgovori #4412 : 22 Rujan, 2013, 10:05:58 »
vidi se da si se proširio u ramenima, struk ti je prirodno malo širi, napakirat ćeš dosta mišića 8)
mah propišao sam krv za ovo a sve u malo manje od 2 godine treninga,i jos sta mi se sve od ozljeda izdogađalo ne mogu da ne budem zadovoljan...najgore mi je bilo ostaviti se cuge,u 2 godine se doslovno ni jednom nisam sašio od alkohola niti kap žeste ili vina stavio u usta,uvijek ako sam i malo popio to je bilo samo pivo koje mi nije nista nastetilo..
a toliko hrane pojedino i potrošeno novaca da ni ne govorim jer sve znas :icon_thumright:

bit ce,nema posustajanja,samo sada u zadnje vrijeme ide jako sporo,jebiga, sve natural(naravno uz suplemente koji su legalni)


Tako zvani Beginner gains su najveći u prvih 6 mjeseci do godinu dana, to je zapravo po mom mišljenju 70% nečijeg maksimalnog napredka. Znači prva godina ili dvije čine Natural buildera. Dalje mišići dobivaju na zrelosti, puniji i tvrđi izgled, što je naravno i bolje, ali dosta dugo treba da se desi skok na težini.
Treba se čuvati ozljeda, makar kad ih nemaš onda misliš da oprez nije važan.

: :happy3:
Ovo je dobro rečeno,kod mene je to bilo prvih 6 mjeseci i onda se zavaraš da ces tako i dalje rasti,mos mislit :D
nakon 2 godine natural,svaki gram misica da bi dobio propišaš krv...upravo zbog tog sporijeg napredka većina se kasnije odlučuje za kemiju,jel?!
To uopće ne treba čuditi,jel treniras ko idiot,jedes,odmaras bla bla a cijelo vrijeme si isti tj. sa minimalnim napredkom...zato treba biti mentalno jak,i staviti zdravlje na 1. mjesto...moze se natural jako dobro izgledati nakon par godina,nikada kao sa kemijom ali svejedno jako dobro...

Točno tako, kemijom se pomiču granice do kojih dođeš nakon 2-3 godine izvrsnog treninga.
Kod kemije ima jedna dobra strana i dvije loše strane, nažalost.

Dobra je ta jer te napravi boljim nego što bi ikad bio kao natural u najkračem mogućem roku, a loša je to da se mora radit u ciklusima.
Tako da individualac 3 mjeseca ili već koji ciklus radi,  ima odličan izgled na koji navikne, zatim 3 mjeseca opet "nikakav", neda mu se niti trenirati (pretpostavljam) jer više nije tolko snažan.
Zato ta ekipa uvijek kaže da mu se neda u vježbat da malo odmara, i onda na novom ciklusu opet krene s treningom i kemijom pa se ti čudiš kako on ide u teretanu na toplo/hladno, a uvijek te prestigne u roku mjesec dana, tebe koji si konstantno u teretani 2 godine..

Ali jednog dana će se htjeti s kemije skinuti pa će imati teške psihičke posljedice jer nikad više neće tako kao prije izgledati, a o zdravstvenim posljedicama netreba niti pričati.. :o
toliko snažan kao prije, nemaš motiv

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4413 : 23 Rujan, 2013, 18:32:22 »
  :angry7:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline STJELE

  • Tržnica : (+4)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 419
  • Spol: Muški
  • aka. Stylingmaniac
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Piaggio typhoon 150
  • Moja Kaciga: fuš trade
  • MojSetup: Samo ljuta serijala
  • MojSpuh: nema katalizator
Odg: Teretana
« Odgovori #4414 : 23 Rujan, 2013, 22:02:32 »
Ovo mi čak izgleda kao synthol

Offline razorxxx

  • Tržnica : (+10)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 580
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Luna,Jonhway
  • MojSetup: Dr evo , del 17.5 rucni cok, 107 mm kvacilo
  • MojSpuh: aroww
Odg: Teretana
« Odgovori #4415 : 28 Rujan, 2013, 00:36:32 »
oodvratno

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Re: Odg: Teretana
« Odgovori #4416 : 28 Rujan, 2013, 01:51:16 »
oodvratno

I to je slaba rijec za ovo kaj je na clipu, fuj. Pa izgleda ko da ima nakupine gnoja, ko bolestina neka.

Sent from my LG-E975

2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Ruff Ryder

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1205
  • Spol: Muški
  • ;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Klc
  • Moj Skuter: R
  • Moja Kaciga: HJC Fg-15
  • MojSpuh: Reverse
Odg: Teretana
« Odgovori #4417 : 26 Listopad, 2013, 14:11:41 »
Decki prodajem benc energetics 480 sa 2 vrste nastavaka,sipkom i 100 kg utega
kolko mogu dobit za to ?

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Teretana
« Odgovori #4418 : 26 Listopad, 2013, 14:42:43 »
Decki prodajem benc energetics 480 sa 2 vrste nastavaka,sipkom i 100 kg utega
kolko mogu dobit za to ?

Ja sam uzeo šipku i 100kg utega i dao sam za to 500 kn (polovno). I mislim da sam dobro prošao. Sad ti vidi za koliko ćeš dati. A za bench klupu neznam.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline vasodubrava

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • RR FF XX
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: par
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Čudo neću da se kurčim
  • MojSpuh: Također
Odg: Teretana
« Odgovori #4419 : 03 Studeni, 2013, 15:31:09 »
Ovo mi čak izgleda kao synthol
i meni isto...