Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1053826 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline bjela04

  • Tržnica : (+29)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 607
  • Spol: Muški
  • ".....-->LiVe ExTrEmE-DiE ExTrEmE<--....."
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runner SP180
  • Moja Kaciga: AGV GPpro
  • MojSetup: tvornica
Odg: Teretana
« Odgovori #4260 : 17 Prosinac, 2012, 23:05:44 »
istucem svake subote ali ne tamo gdje si odmah pomislio hahhaha imamo turnire svake subote isto kao sto se i u nogometu odrzavaju utakmice. nesto rijedje u zadnje vrijeme ali prije smo isli svake subote sad je vec sezona gotova :)
a ovako sam inace miran, nediras me ne diram te...vecina ljudi misli treniras borilacke vjestine nasilan si itd no kod ljudi koji se profesionalno bave time uopce nije tako, mozda jest tako kod nekog tko je dosao na par treninga da nauci nesto da se moze potuc na ulici a ovako ti znas za sto si sposoban i primjer meni nikad nije palo na pamet hajmo zakuvat pa nekog napenalit dobrano ili slicno a i uvijek sam mislio da se tucom nikad nista ne rjesava.

samo opaska na ovo sto si ti napisao, znaš šta je cro cop rekokad su ga pitali dal se tuče na ulici"pa nisam lud da se s nekim tučem za đabe"  ;D

yes to sam malo prije htjeo napisat ali reko necu krast frazu. to je rekao kad mu je lik trubio iza haha u onoj nekoj emisiji chat uzivo tako nesta :D

johnny ako je kompliment za mene hvala lijepa  :icon_thumright:
... //...BoRn To Be FiGhTeR... //...

092 304 83 40

Offline lukaex1t155

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pgz
Odg: Teretana
« Odgovori #4261 : 19 Prosinac, 2012, 23:36:18 »
sta mislite o whey-u , jel ima netko iskustva s tim? zapelo mi je za oko,a i vidim da se puno prica o tome...
jel se isplati uzet,ima li djelovanja te kroz koje vrijeme se vide rezultati?

http://www.mvkonzalting.hr/100%20%20Whey%20Protein%20%201kg,%202.27kg

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4262 : 19 Prosinac, 2012, 23:55:31 »
sta mislite o whey-u , jel ima netko iskustva s tim? zapelo mi je za oko,a i vidim da se puno prica o tome...
jel se isplati uzet,ima li djelovanja te kroz koje vrijeme se vide rezultati?

http://www.mvkonzalting.hr/100%20%20Whey%20Protein%20%201kg,%202.27kg

Ja smatram da je uzimanje wheya nakon treninga obavezno.. Misic tad treba hranu koja ce brzo doc do njega, u suprotnom nastupa katabolizam.
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Teretana
« Odgovori #4263 : 20 Prosinac, 2012, 13:01:21 »
sta mislite o whey-u , jel ima netko iskustva s tim? zapelo mi je za oko,a i vidim da se puno prica o tome...
jel se isplati uzet,ima li djelovanja te kroz koje vrijeme se vide rezultati?

http://www.mvkonzalting.hr/100%20%20Whey%20Protein%20%201kg,%202.27kg
Nakon treninga mišići su kao spužva i upijaju hranjive tvari tzv. "gorivo" mišića je glikogen i nakon treninga pojavljuje se njegov nedostatak te mišić počinje "jesti sam sebe" odnosno razgrađivati bjelančevine od kojih je izgrađen..Zato se nakon treninga obavezno preporučuje uzimanje whey proteina plus neku glukozu kao npr. suhe grožđice..Whey se preporuča nakon treninga jer je brzi protein i brzo se razgrađiva i teško sa kojom hranom možeš njega nadomjestit mislim možeš uzet 10-ak bjelanjaka ili čega već al više se isplati kupiti whey jer je optimalniji izbor..Eto na brzake tako to ide.. :icon_thumright:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Teretana
« Odgovori #4264 : 21 Prosinac, 2012, 21:00:38 »
Završne pripreme odrađene dakle bench klupa zavarena, opiturana, tapecirana..Nema više za#ebancije od sutra krećemo jako !!
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline MIKSETA

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1094
  • Spol: Muški
  • Ona me je ostavila...sutnula u muda moga srca.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gostivar-Mak
  • Moj Skuter: Gilera Runner VXR 20
  • Moja Kaciga: 中国 i AGV
  • MojSetup: Seriski
  • MojSpuh: Seriski
Odg: Teretana
« Odgovori #4265 : 08 Siječanj, 2013, 22:12:39 »
jedno pitanje za experte  :laughing7: :laughing7:
Eto vec mjesec i po pumpam u teretani i hteo sam da znam koji je protein najbolji za pocetnike  :hello:
Neka firma predlozite :)
« Zadnja izmjena: 08 Siječanj, 2013, 22:35:07 MIKSETA »

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4266 : 08 Siječanj, 2013, 22:58:51 »
jedno pitanje za experte  :laughing7: :laughing7:
Eto vec mjesec i po pumpam u teretani i hteo sam da znam koji je protein najbolji za pocetnike  :hello:
Neka firma predlozite :)
dobar ti je gold whey od optimuma taj ja trenutno pijem,dobar je jos gasparijev myofusion,od all stars whey plex...

roknes 1 mjericu wheya i 1 mjericu dekstroze poslije treninga po mogucnosti sto prije...mozes jos roknuti 1 mjericu wheya ujutro sa zobenima i mlijekom

Offline MIKSETA

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1094
  • Spol: Muški
  • Ona me je ostavila...sutnula u muda moga srca.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gostivar-Mak
  • Moj Skuter: Gilera Runner VXR 20
  • Moja Kaciga: 中国 i AGV
  • MojSetup: Seriski
  • MojSpuh: Seriski
Odg: Teretana
« Odgovori #4267 : 09 Siječanj, 2013, 13:49:46 »
e hvala  :icon_biggrin:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Teretana
« Odgovori #4268 : 09 Siječanj, 2013, 18:44:52 »
dakle bas je nuzno pit protein kako sam shvatio :icon_scratch: :help:
btw..koliko dizete u bencu? ..cisto da znam rad usporedbe..ono s koliko kg mozete 10-ak ponavljanja...

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Teretana
« Odgovori #4269 : 09 Siječanj, 2013, 22:10:18 »
dakle bas je nuzno pit protein kako sam shvatio :icon_scratch: :help:
btw..koliko dizete u bencu? ..cisto da znam rad usporedbe..ono s koliko kg mozete 10-ak ponavljanja...
Evo ti ovaj članak i ja potpisujem također svaku rečenicu i nemam više ništa za nadodat.  :toothy3: http://body.ba/ishrana/nutricionizam/sta-jesti-u-obroku-poslije-treninga-pwm/274 . Što se tiče bencha 50-ak kila po 15 u seriji i takve 3 serije. Tek sam počeo.  :toothy10:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Teretana
« Odgovori #4270 : 09 Siječanj, 2013, 22:14:07 »
jedno pitanje za experte  :laughing7: :laughing7:
Eto vec mjesec i po pumpam u teretani i hteo sam da znam koji je protein najbolji za pocetnike  :hello:
Neka firma predlozite :)
Bilo koji za početak. Nemoj bezveze plaćati ime. Ja uzimam u Mulera 80% proteina u 100 grama wheya a pakovanje je 675 grama. Cijena 115-ak kuna ja sam sasvim zadovoljan. Mene odlično služi.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Re: Teretana
« Odgovori #4271 : 09 Siječanj, 2013, 22:23:46 »
ne mora biti whey ali proteinski shake je potreban. doduse moras krvnicki trenirat jer se meni od par shakeova dnevno dizala kilaza u vidu masnog tkiva.

Offline MIKSETA

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1094
  • Spol: Muški
  • Ona me je ostavila...sutnula u muda moga srca.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gostivar-Mak
  • Moj Skuter: Gilera Runner VXR 20
  • Moja Kaciga: 中国 i AGV
  • MojSetup: Seriski
  • MojSpuh: Seriski
Odg: Teretana
« Odgovori #4272 : 09 Siječanj, 2013, 23:03:49 »
dakle bas je nuzno pit protein kako sam shvatio :icon_scratch: :help:

lunice ak hoces brze da vidis rezultate mora to sr**je da se uzme   :toothy12:
a i nije stvar da zavrsis sa treningom i nakon toga nista da ne popijes kad misici ti trazu proteine
hahaehe  :toothy9:

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Re: Teretana
« Odgovori #4273 : 09 Siječanj, 2013, 23:04:45 »
ne mora biti whey ali proteinski shake je potreban. doduse moras krvnicki trenirat jer se meni od par shakeova dnevno dizala kilaza u vidu masnog tkiva.
Protein koji u roku sat vremena mora obavit zadacu, koji je ? Skoro pa svejedno..  Otkad se to protein moze pretvorit u masno tkivo ?

Najbitnija je volja, rezultat ce doci  :icon_thumright:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline lukaex1t155

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pgz
Odg: Re: Teretana
« Odgovori #4274 : 09 Siječanj, 2013, 23:13:24 »
ne mora biti whey ali proteinski shake je potreban. doduse moras krvnicki trenirat jer se meni od par shakeova dnevno dizala kilaza u vidu masnog tkiva.

a jesi prazio na prehranu?

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4275 : 10 Siječanj, 2013, 00:23:32 »
dakle bas je nuzno pit protein kako sam shvatio :icon_scratch: :help:
btw..koliko dizete u bencu? ..cisto da znam rad usporedbe..ono s koliko kg mozete 10-ak ponavljanja...
protein je k**ra*,eto to cu ti ja reci,naravno da ga treba uzeti odmah poslije treninga kako bi nahranio iscrpljeni misic...od wheya se ne raste,prehrana je no.1 i to ljudi ne shvaćaju pogotovo u početku...
proteini izgrađuju mišić,UH daje energiju i od njega se raste a najbolje je kombinirati oboje...

i da ove gluposti da se netko usalio od wheya,niko se od njega nije usalio nego se usalio sto nije pazio sta jede i gotova priča...

nemoj se zamarati koliko dižes na vjezbama,ako ti je to vazno idi u powerliftere...nema kruha od forsiranja velikih kilaža sa malim brojem ponavnja,misic treba dobro "prokrviti" vecim brojem ponavnja,ja sam to dosta kasno shvatio i tek kada sam tako počeo trenirati sam ustvari počeo i rasti,al zapamti bez prehrane nema nista i odmora

i nisu svi whey proteini isti,pogledajte malo sastav prije nego sto izjavite gluposti da se plaća ime...sve ima svoju cijenu,tako recimo hydrowhey odmah uđe u krv i među najboljima je definitivno al zato pogledajte cijenu

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4276 : 10 Siječanj, 2013, 02:10:20 »
...od wheya se ne raste,prehrana je no.1 i to ljudi ne shvaćaju pogotovo u početku...

i da ove gluposti da se netko usalio od wheya,niko se od njega nije usalio nego se usalio sto nije pazio sta jede i gotova priča...
:icon_thumright:

Prvo i najbitnije je prehrana..
Protein je obavezan obrok nakon treninga i tu uopce nema price.. Od Wheya se nemoguce udebljat, to je cisti protein koji nit sadrzi nit se moze pretvorit mu masti, (bas nasuprot, sta imas vise proteina u tijelu masti bolje sagorijevaju)

kazein, koncetrat, izolat, hidroizolat.. Kako pralas kaze, hydrowhey je najbolji, tj najbrzi, al naravno ima i svoju cijenu
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline Voćeek

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moja Kaciga: IXS HX
Odg: Teretana
« Odgovori #4277 : 10 Siječanj, 2013, 02:39:52 »
...od wheya se ne raste,prehrana je no.1 i to ljudi ne shvaćaju pogotovo u početku...

i da ove gluposti da se netko usalio od wheya,niko se od njega nije usalio nego se usalio sto nije pazio sta jede i gotova priča...
:icon_thumright:

Prvo i najbitnije je prehrana..
Protein je obavezan obrok nakon treninga i tu uopce nema price.. Od Wheya se nemoguce udebljat, to je cisti protein koji nit sadrzi nit se moze pretvorit mu masti, (bas nasuprot, sta imas vise proteina u tijelu masti bolje sagorijevaju)

kazein, koncetrat, izolat, hidroizolat.. Kako pralas kaze, hydrowhey je najbolji, tj najbrzi, al naravno ima i svoju cijenu

POTPISUJEM!

ja sam iso u teretnu nekih 3 mjeseca, i 1.mjesec nisam uzimao nista, onda mi je jedan prijatelj preporucio proteine, uzeo sam kantu i trenko s njima nekoh 2 mjeseca, primjetio se napredak, nista pretjerano al sam poceo nabacivati 'masu' jer sam imao takav trening i raspored vježbanja prema preporuci decki koji vec treniraju dugo i oni su me trenkali i to uzimao sam od TwinLaba 100% whey protein koji sam nabavio preko frenda jer on ima neki popust tako da sam ih dobio 2,5 kg za nekih 400 kn, kolko sam citao i kolko znam iz vlastitog iskustva proteini opće ne štete ničem, samo dobivas od toga, nema ničeg štetnog, a ekipa priča gluposti o tome i pričaju loše o nečem kaj nisu ni probali...
imam frenda koji vec god dana pije proteine i bavi se teretanom, puno se odrico i sve al sad je dobio na masi puno, imo je nekih 70 kila sad je na 95, ja sam na 85 bio (doduše ne trenkam vec mjesec daana i bilo je ferije i tak pa sam nabacio jos koju kilu al oke ;))
sve se moze sam treba trenirat i bit uporan, ak ne uzimate nis duze ce vam trebat, a ak nes uzimate mozete si skratit to vrijeme ;) tolko od mene :))

Offline Jurich

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1289
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Primošten /
  • Moj Skuter: Runner Simoncelli 50
  • Moja Kaciga: HJC K- Ninja
  • MojSpuh: sc08
Odg: Teretana
« Odgovori #4278 : 10 Siječanj, 2013, 12:37:43 »
jeli moze ko reći sta uzimate od hrane za ugljikohidrate?
PRODAJEM DOMAĆE MASLINOVO ULJE - informacije na PP

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4279 : 10 Siječanj, 2013, 12:45:25 »
jeli moze ko reći sta uzimate od hrane za ugljikohidrate?
zobene,rižu,krumpir

ja sam sada trenutno na oko 350gr rize dnevno i cca 150 gr zobenih+ naravno proteini iz hrane i shakea...

krumpir je dobar jer je bogat kalijem,pa osjećas "tvrdoćU" kad se najedes,bar ja