Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1077823 )

0 Članova i 11 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #4200 : 02 Prosinac, 2012, 13:09:47 »
kad počnš trenirat poveća se tonus mišića i prirodnim putem oni u sebe vežu više vode, zato ti se čini da si naglo dobio na masi al zapravo je to akumulirana voda..

Offline Jurich

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1289
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Primošten /
  • Moj Skuter: Runner Simoncelli 50
  • Moja Kaciga: HJC K- Ninja
  • MojSpuh: sc08
Odg: Teretana
« Odgovori #4201 : 02 Prosinac, 2012, 13:57:51 »
kad počnš trenirat poveća se tonus mišića i prirodnim putem oni u sebe vežu više vode, zato ti se čini da si naglo dobio na masi al zapravo je to akumulirana voda..
e to me uvik zanimalo...jeli mos laički objasniti sta bi bilo akumulirana voda?
ja imam osjećaj da kad bi vjezba malo duze i intezivnije da bi lako uhvatia 100 kg sta mi se čini ipak puno za moju visinu
PRODAJEM DOMAĆE MASLINOVO ULJE - informacije na PP

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Teretana
« Odgovori #4202 : 02 Prosinac, 2012, 14:04:43 »
laicki voda ima krug u tijelu i višak se uvijek izbacuje..
kad počneš vježbat, tijelo vidi da mu za opskrbu mišića tvarima treba više vode i onda se ona zadržava u mišićima..
taj prirodni efekt još više pojačava kreatin.

Offline Jurich

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1289
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Primošten /
  • Moj Skuter: Runner Simoncelli 50
  • Moja Kaciga: HJC K- Ninja
  • MojSpuh: sc08
Odg: Teretana
« Odgovori #4203 : 02 Prosinac, 2012, 14:20:32 »
laicki voda ima krug u tijelu i višak se uvijek izbacuje..
kad počneš vježbat, tijelo vidi da mu za opskrbu mišića tvarima treba više vode i onda se ona zadržava u mišićima..
taj prirodni efekt još više pojačava kreatin.
aha...i šta se dogodi sa vodom u mišićima nakon dužeg vježbanja?
sad mi je jasno to u vezi kreatina...ti ljudi su samo napuhani a kad stanu sa tim sranjem sve se otpusti  :angry7:
PRODAJEM DOMAĆE MASLINOVO ULJE - informacije na PP

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4204 : 02 Prosinac, 2012, 14:23:53 »
laicki voda ima krug u tijelu i višak se uvijek izbacuje..
kad počneš vježbat, tijelo vidi da mu za opskrbu mišića tvarima treba više vode i onda se ona zadržava u mišićima..
taj prirodni efekt još više pojačava kreatin.
ti ljudi su samo napuhani a kad stanu sa tim sranjem sve se otpusti  :angry7:
nije bas kako mislis,ako prestanes koristit a nastavis vjezbat osjetis jedino da si malo izgubio na snazi...ne olabave tebi misici i slično  :laughing7:
ljudi cesto na taj način gledaju kreatin,on na svakog drugacije djeluje,na nekog nema nikakav ucinak a neko "bukne" s njim...evo recimo na mom primjeru,kad sam počeo trenirati buknio sam od kreatina,a sad nakon 1 god aktivnog vjezbanja i prehrane sam ga ponovno uzeo i k**ra*,nisam nista primjetio,fascinantano al je tako...

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: Teretana
« Odgovori #4205 : 02 Prosinac, 2012, 21:32:39 »
http://www.teretana.ba/forum/viewtopic.php?f=4&t=9756
Ljudi, kakvo je mišljenje? Na preporuku jednog člana sam naručio, pa me zanima kakav je učinak, koliko pomaže itd. :)

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4206 : 02 Prosinac, 2012, 22:19:46 »
Pralas jesi proba neki drugi kreatin ili si na monohidratu/etil esteru... Ovaj Kre-Alkalyn je dosta hvaljen, da ne nakuplja vodu u misicima ko i ostali, i da nema 'velikog trbuha' od vode nakog duzeg punjenja...

A ovaj Ester-Bol C4 bi svakako treba probat ako si u dobroj formi  :icon_thumright:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4207 : 02 Prosinac, 2012, 22:34:23 »
Pralas jesi proba neki drugi kreatin ili si na monohidratu/etil esteru... Ovaj Kre-Alkalyn je dosta hvaljen, da ne nakuplja vodu u misicima ko i ostali, i da nema 'velikog trbuha' od vode nakog duzeg punjenja...

A ovaj Ester-Bol C4 bi svakako treba probat ako si u dobroj formi  :icon_thumright:
nisam probao nista drugo,ja sam na monohidratu od optimuma(creatine powdere)

sta kazes,taj ester-bol C4 bi trebao biti dobar,jel to u tabletama ili?koja je cijena ako znas mozda i ko to proizvodi?

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4208 : 02 Prosinac, 2012, 22:43:51 »
nisam probao nista drugo,ja sam na monohidratu od optimuma(creatine powdere)

sta kazes,taj ester-bol C4 bi trebao biti dobar,jel to u tabletama ili?koja je cijena ako znas mozda i ko to proizvodi?

Ja san odusta od optimuma, jedino jos gold whey njihov, nista vise.. Kvaliteta im je pocela opadat...

ester-bol c4 je trenutno najjaci kreatin na trzistu, proizvode ga britanci(oni koji su ga izmislili 1992.), u posebnih farmaceutskih labaratorijima... nakon sta su ga ljudi poceli koristit sumnjali su da je neka kemija u pitanju nakon sta su vidjeli kako djeluje, al izgleda da je samo savrseno cist i da ga misic doslovno guta..

Ima dosta jacu dozu od obicnih, presovan je u tablete u obliku valjcica... Doze su, 5 tableta prije treninga i 5 odmah nakon..

Proizvodi ga Sci-Muscle... Mislim da je cijena oko 300kn za 240 tableta... E i da, takoder mislim da kod ovog ne ide faza praznjenja i punjenja, nego kupi i deri koliko oces  :)

Ja ga osobno nisan proba, al evo vracam se u treninge ovih dana pa cu si ga narucit  ;D
« Zadnja izmjena: 02 Prosinac, 2012, 22:45:27 Pulss »
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #4209 : 02 Prosinac, 2012, 22:49:18 »
nisam probao nista drugo,ja sam na monohidratu od optimuma(creatine powdere)

sta kazes,taj ester-bol C4 bi trebao biti dobar,jel to u tabletama ili?koja je cijena ako znas mozda i ko to proizvodi?

Ja san odusta od optimuma, jedino jos gold whey njihov, nista vise.. Kvaliteta im je pocela opadat...

ester-bol c4 je trenutno najjaci kreatin na trzistu, proizvode ga britanci(oni koji su ga izmislili 1992.), u posebnih farmaceutskih labaratorijima... nakon sta su ga ljudi poceli koristit sumnjali su da je neka kemija u pitanju nakon sta su vidjeli kako djeluje, al izgleda da je samo savrseno cist i da ga misic doslovno guta..

Ima dosta jacu dozu od obicnih, presovan je u tablete u obliku valjcica... Doze su, 5 tableta prije treninga i 5 odmah nakon..

Proizvodi ga Sci-Muscle... Mislim da je cijena oko 300kn za 240 tableta... E i da, takoder mislim da kod ovog ne ide faza praznjenja i punjenja, nego kupi i deri koliko oces  :)

Ja ga osobno nisan proba, al evo vracam se u treninge ovih dana pa cu si ga narucit  ;D

Nemoj si misliti da je to istina...i da, u svijetu ima samo par tvornica kreatina(čistog) . Tak da svi oni uzimaju kod istog kuhara-večinom, Nemreš reči da je Optimum loš jer je to jedna od najboljih Amreičkih firmi, a one su sam vrh, i pročitaj si ko dela kreatin, ja imam od 3 proizvođača a svi oni imaju isti grb proizvođača a to je ON,  ;D, tek tolko o tome da svi imaju svoje  ;D

Kad čitaš recenzije od proizvođača u svakoj buš našel nekaj najbolje i 100% čisto  :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4210 : 02 Prosinac, 2012, 23:01:51 »
danc00... nikad ne citam ono sta proizvodac napise, jer vecinom pretjeruju, al volin kopat po nasim i stranim forumima i nisan nasa losu rijeec za ovaj kreatin... kazu da se nikoji drugi nemoze ni blizu usporeddit sa ovim...

Daleko od tog da optimum nije dobar brend, eto imaju najnagradivaniji protein na svijetu, po rijecima nekih i najbolji. i proizvodi su im visoke kvalitete... Al cini mi se da nie to sta je bilo prije par god...

i sam whey po sebi je 100% cist pa k..  ;D

btw proba sam hydroflex protein od frenda u teretani, on ga pije u kombinaciji sa metabolnom, i mogu rec da je to prvi protein kojeg san bas osjetia  :)
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4211 : 02 Prosinac, 2012, 23:03:44 »
nisam probao nista drugo,ja sam na monohidratu od optimuma(creatine powdere)

sta kazes,taj ester-bol C4 bi trebao biti dobar,jel to u tabletama ili?koja je cijena ako znas mozda i ko to proizvodi?

Ja san odusta od optimuma, jedino jos gold whey njihov, nista vise.. Kvaliteta im je pocela opadat...

ester-bol c4 je trenutno najjaci kreatin na trzistu, proizvode ga britanci(oni koji su ga izmislili 1992.), u posebnih farmaceutskih labaratorijima... nakon sta su ga ljudi poceli koristit sumnjali su da je neka kemija u pitanju nakon sta su vidjeli kako djeluje, al izgleda da je samo savrseno cist i da ga misic doslovno guta..

Ima dosta jacu dozu od obicnih, presovan je u tablete u obliku valjcica... Doze su, 5 tableta prije treninga i 5 odmah nakon..

Proizvodi ga Sci-Muscle... Mislim da je cijena oko 300kn za 240 tableta... E i da, takoder mislim da kod ovog ne ide faza praznjenja i punjenja, nego kupi i deri koliko oces  :)

Ja ga osobno nisan proba, al evo vracam se u treninge ovih dana pa cu si ga narucit  ;D
hvala na info,sad sam i ja pročitao malo o njemu,svi ga hvale,izgleda da se radi o stvarno vrhunskom kreatinu...cak su neki mislili i da je kemija koliko su narasli od njega haha
skup je al treba probat zasto da ne,javi dojmove,sad nakon pauze bi ga mogao i ja upiknuti pa da vidimo kako ce biti  :icon_thumright:

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4212 : 02 Prosinac, 2012, 23:09:00 »
hvala na info,sad sam i ja pročitao malo o njemu,svi ga hvale,izgleda da se radi o stvarno vrhunskom kreatinu...cak su neki mislili i da je kemija koliko su narasli od njega haha
skup je al treba probat zasto da ne,javi dojmove,sad nakon pauze bi ga mogao i ja upiknuti pa da vidimo kako ce biti  :icon_thumright:

Ma nista  :icon_thumright:

Pa da, kazu da ima odlican pump, i da mu djelovanje ne opada nakon nekoliko treninga, nego svaki put kad uzmes, isto  ;D

Trenutno radin po 10ak sati dnevno(skupljam pare za hranu i suplemente  ;D ), do nove god, tako da cu oko 10.1 krenit ozbiljno sa tim,  trenutno stvarno neman vremena..dotad cu probat izgubit koje kg sa lipofenomom...
Kombinirat cu njihov whey uz metabolon, i kreatin, pa javim dojmove  :)
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #4213 : 02 Prosinac, 2012, 23:14:00 »
danc00... nikad ne citam ono sta proizvodac napise, jer vecinom pretjeruju, al volin kopat po nasim i stranim forumima i nisan nasa losu rijeec za ovaj kreatin... kazu da se nikoji drugi nemoze ni blizu usporeddit sa ovim...

Daleko od tog da optimum nije dobar brend, eto imaju najnagradivaniji protein na svijetu, po rijecima nekih i najbolji. i proizvodi su im visoke kvalitete... Al cini mi se da nie to sta je bilo prije par god...

i sam whey po sebi je 100% cist pa k..  ;D

btw proba sam hydroflex protein od frenda u teretani, on ga pije u kombinaciji sa metabolnom, i mogu rec da je to prvi protein kojeg san bas osjetia  :)

Naravno da ima lošijih i boljih po korisnika...nije svakome isto. Gle treba probati pa da znaš, inače u tabletama daje brži učinak kolko sam čital o tome...ali s količinom kreatina ne valja pretjerivat.

Ne valja ga previše uzimat i predugo, jer u krajnjem slučaju on ne daje nikakve bitne pomake, jer tijelo kolko ga treba samo ga stvori, a ne daje ni neku pretjeranu snagu...tak da se ja više ne uzdam u kreatin kao bitnu stvar...ne znam.

Kad ste spomenuli C4 u nazivu budem vam preporučil opako sranje za prije treninga... tobil sam testnu dozu 5gr. i to je nevjerojatno kaj ti napravi..pumpaš ko blesav, nemreš biti miran samo hočeš nekaj delati, zbilja te spuca...

http://supplementreviews.com/cellucor/c4
http://www.amino.ba/index.php?dispatch=products.view&product_id=30008

Isto je dosta skupo, ali je predobro. I to uzeš u kombinaciji sa proteinima poslje treninga + dobra prehrana ima da za mjesec dana izgledaš ko da te je Michelangelo sklesal.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4214 : 02 Prosinac, 2012, 23:23:03 »
Tocno, djelotvornost kreatina opada ako ga duze koristis bez pauza, al izgleda da tu u ovom nije slucaj..

Cim san procita ''opako sranje'' mislia san se otvorit linkove il ne  :icon_biggrin:, jednon mi je trener uvalia 1mr, nece vise to blizu mene, nit isla slicno haha

Pa protein je i jedino sta je Must Have nakon treninga, da hrana dode do misica u prvih 45 minuta koliko su otvorene misicne celije + dobra prehrana naravno.. A ostalo po zelji moze svako probat...

ima da za mjesec dana izgledaš ko da te je Michelangelo sklesal.
:toothy12:  :toothy12:
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #4215 : 02 Prosinac, 2012, 23:26:47 »
1MR je uzel bratić i to nije ni slično ovome C4(1mr je puno slabiji), ima okus ko RedBull...ali velim kad te uhvati postaješ biti nemiran samo se moraš kretat ko da si lud  O0



Evo ovo je od danas... :toothy11:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline road_runner

  • Tržnica : (+11)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: SR 50 r
  • Moja Kaciga: IXS HX 246
Odg: Teretana
« Odgovori #4216 : 02 Prosinac, 2012, 23:30:10 »
kad smo kod kreatina, jel zna netko koju riječ više o kreatinu hemocell od sci musle-a   :icon_scratch: 
kao najbolji je vo no, jel stvarno tak ili?

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4217 : 02 Prosinac, 2012, 23:47:44 »
1MR je uzel bratić i to nije ni slično ovome C4(1mr je puno slabiji), ima okus ko RedBull...ali velim kad te uhvati postaješ biti nemiran samo se moraš kretat ko da si lud  O0

Evo ovo je od danas... :toothy11:
Ma odlicno, za koga to uopce proizvode, konje ?  :toothy11:
A ja san iz teretane do doma trca, nisan moga mirovat, a kad me pustilo, boze pomozi, dobro se nisan ubia..

Leepa forma, koliko ti je trebalo za navuc trbusne ?  ;D ili si krenia iz mrsavosti

kad smo kod kreatina, jel zna netko koju riječ više o kreatinu hemocell od sci musle-a   :icon_scratch: 
kao najbolji je vo no, jel stvarno tak ili?
Da, odlican je.. Ne sazrzi dcd, i postepeno otpusta kreatin u krvotok, tako opskrbljuje misic tokom cijela 24h(TRT)

Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #4218 : 02 Prosinac, 2012, 23:53:26 »
Hehe, e takav je C4, stvarno možeš bez odmora radit i ono ko da si lud... Trbušne radim zadnjim mjesec dana malo pojačano dok inače niš posebno. Imam još sala za skinut pa sam izbacil kruh iz prehrane i tak...oču probat tak prek zime da vidim jel ima pomaka. Da nemam tolko sala po trbuhu vidli bi se još bolje  ;D

Jebe me samo prehrana, sad su kod nas samo kolinja i nemreš ne jesti...kad sarmu vidim nemrem si pomoći  :laughing7: :laughing7: Al bude, do proljeća mora to dole...a masa je ok, ne bi više. Sad mi treba taj C4 za trening i kasnije proteini i to je dosta za definiciju, masu sam nakupil!

BTW nikad nisam ja bil mršav, osim do 5 razreda osnovne  :laughing7: :laughing7: Velim imam čak i 2kg previše
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Teretana
« Odgovori #4219 : 03 Prosinac, 2012, 00:02:02 »
Da prvo i zadnje ponavljanje u seriji sa istim naporom  ;D Malo oko zadnjih trbusnih, al ide to dole brzo  :)

Auh razumijem te, tesko da tu moze itko odolit hahah

Nemoj bez proteina, nek je on uvijek tu za ostalo je lako... A za taj C4, kako utjece na bubrege i jetru ? Jel ima nuspojava ikakvih ?

Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!