Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teretana  (Posjeta: 1077881 )

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Teretana
« Odgovori #4180 : 28 Studeni, 2012, 12:56:11 »
da skines kilograme e/c/a stack i dosta vjezbe,obuci se toplije i gruvaj

Neide to bas tako kako ti mislis, to je jedna od vecih zabluda :icon_thumright:

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Teretana
« Odgovori #4181 : 28 Studeni, 2012, 13:00:58 »
Da..U principu se sve svede da kad si toplije obućen da ti znoj brže probije i tu je prednost toga. Ostalo su sve mane. A sad da ćeš ti više mršavit ako si toplije obučen to nikako nećeš..
« Zadnja izmjena: 28 Studeni, 2012, 13:03:35 ivano_007 »
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Teretana
« Odgovori #4182 : 28 Studeni, 2012, 13:05:25 »
da skines kilograme e/c/a stack i dosta vjezbe,obuci se toplije i gruvaj
Nije za ljude s povecanim tlakom i srcanim problemima kao sto je i bolje biti slabije obucen jer tijelo vise energije potrosi da zagrije tijelo dok suporotno tome dovodi do manje potrosne energije zbog  vec zagrijanosti tijela

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Teretana
« Odgovori #4183 : 28 Studeni, 2012, 20:44:46 »
Da se ne mučite tražiti po netu samo da se osvrnem da se nitko od nas ne želi baciti profesionalno bodybuildingom već svi mi želimo rekreativno raditi vježbe sad ovisi da'l radite to u cilju da izgubite vrijeme, dobijete kondiciju, izgledate na "nešto" prije početka ljeta..Al nitko se ne želi profesionalno baviti sa tim sportom.. :toothy10: E sad svakako da morate kontrolirati prehranu al ne toliko rigorozno da morate cijeli dan imati isplaniranu prehranu "Izbaci ovo. Izbaci ono. Jedi ovo. Jedi ono.."..Jedino morate paziti šta će te uzeti u PWM Post Workout Meal jer je to zaista neophodno da što više brzih proteina nakon treninga unesete u tijelo i uz veliki rad i muku sve će vam se iscrtati na tijelo kad-tad..
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline bjela04

  • Tržnica : (+29)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 607
  • Spol: Muški
  • ".....-->LiVe ExTrEmE-DiE ExTrEmE<--....."
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runner SP180
  • Moja Kaciga: AGV GPpro
  • MojSetup: tvornica
Odg: Teretana
« Odgovori #4184 : 28 Studeni, 2012, 21:04:44 »
Ajmo tjuneri bacite koji komentar na trenutnu formicu.

« Zadnja izmjena: 10 Prosinac, 2012, 23:43:49 bjela04 »
... //...BoRn To Be FiGhTeR... //...

092 304 83 40

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Teretana
« Odgovori #4185 : 28 Studeni, 2012, 21:44:54 »
to za oblacenje ne znam 100%,al ovo za eca sam siguran :)
naravno prije upotrebe dobro se posavjetovat sa iskusnijima

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: Teretana
« Odgovori #4186 : 28 Studeni, 2012, 22:01:50 »
Treniram i hranim se po propisima. Sad me zanima ovaj đavo.
Je li ovo bar malo djeluje? Isplati li se dati 270 kuna za ovo?
http://www.pik.ba/artikal/4629606/ripeed-freak-fat-burner/

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Teretana
« Odgovori #4187 : 28 Studeni, 2012, 22:11:47 »
to za oblacenje ne znam 100%,al ovo za eca sam siguran :)
naravno prije upotrebe dobro se posavjetovat sa iskusnijima
ECA Stack ili ti ga u prijevodu još više štete nego koristi !! I gdje misliš efedrin nabaviti legalno ? Svakako debelo NE sa moje strane..Suviše opasno za nas "obične" korisnike..
@BoLT3K Evo jedan od najkorisnijih članaka i napisan jednostavnim razumljivim jezikom kojeg ti preporučam da pročitaš http://body.ba/ishrana/nutricionizam/sta-jesti-u-obroku-poslije-treninga-pwm/274 I reci mi samo koliko imaš kilograma i koje si visine ?
« Zadnja izmjena: 28 Studeni, 2012, 22:14:40 ivano_007 »
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Teretana
« Odgovori #4188 : 28 Studeni, 2012, 22:17:24 »
to za oblacenje ne znam 100%,al ovo za eca sam siguran :)
naravno prije upotrebe dobro se posavjetovat sa iskusnijima
ECA Stack ili ti ga u prijevodu još više štete nego koristi !! I gdje misliš efedrin nabaviti legalno ? Svakako debelo NE sa moje strane..Suviše opasno za nas "obične" korisnike..
@BoLT3K Evo jedan od najkorisnijih članaka i napisan jednostavnim razumljivim jezikom kojeg ti preporučam da pročitaš http://body.ba/ishrana/nutricionizam/sta-jesti-u-obroku-poslije-treninga-pwm/274 I reci mi samo koliko imaš kilograma i koje si visine ?
pa ako je debelo ne obrazlozi
istina je da su velike varijacije u raspolozenju/djelovanju al daleko od toga da je vise stete nego koristi
pogledaj samo kome su namjenjene te tablete pa onda opet razmisli

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Teretana
« Odgovori #4189 : 28 Studeni, 2012, 22:38:41 »
Efedrin inace koriste profesionalni sportasi dok ovo za oblacenje je istina,pitaj bilo kojeg fitnes trenera ili doktora,evo za sve one koji neznaju sto je ECA.

c/p

Najbolji preparat za skidanje masnog tkiva, koji nije anabolički steroid je E/C/A. Objasnimo prvo što je to, za one koji možda još nisu čuli za njega. Sam naziv je kraćenica, a znači ; Efedrin- coffein-aspirin.

Te tri stvari zajedno stvaraju sinergički efekat. Sinegički efekt se sastoji u tome da iako svaki od ovih proizvoda ima određene kvalitete i snagu, kada se kombiniraju zajedno u određenim količinama, njihova snaga i djelotvornost se višestruko povećava. Inače to se u bodybuilding krugovima naziva "Stack", a stakiranje tj. kombiniranje dva ili više proizvoda je uobičajeno i u uporabi proteina, vitamina, kreatina i ostalih bodybuilding i fitness artikala.

Razmotrimo sada detaljnije dijelove E/C/A-stacka :

Prvi od njih i najvažniji je efedrin:

Efedrine tj. ephedrine hydrocloride je već stoljećima poznata supstanca u svijetu. Još prije 2000 g. u drevnoj se Kini koristio čaj biljke Ma huang iz koje se prirodnim putem dobivao efedrin da bi se postigla velika izdržljivost i snaga potrebna u čestim bitkama. 300 mg ephedre iz Ma Huang-a daje, ovisno o kvaliteti proizvoda oko 25 mg efedrina.

Efedrine ima nekoliko korisnih svojstava; njegovo djelovanje na centralni živčani sustav, on je beta agonist i bronhodilator, (ima ga i u kapljicama za nos jer širi dišne putove), tako da stimulira određene receptore u tijelu koji su odgovorni za više efekata, npr. unaprijeđuje mišićnu koncetraciju i koordinaciju, više kisika u krvi, što rezultira mogućnošću dužeg i intenzivnijeg treninga uz manje umora.

Oko 15 minuta nakon uzimanja, počinje lučenje epineferina ili kako ga mi zovemo adrenalin i to izaziva tzv."KICK", psihičko-fizički poticaj, dodatne eksplozivne snage i energije.

Slijedeće svojstvo efedrina je fat burning efekt, tj. vrlo učinkovito otapa masne naslage i spriječava pojavu novih. Efedrin stimulira tiroidnu žlijezdu (štitnjaču ili štitnu žlijezdu) čime ubrzava metabolizam masti trošeći ih za energiju. Tijelo inače troši prvo rezerve ugljikohidrata za energiju pa zatim masne naslage; efedrin radi suprotno i time brže troši nagomilane masti. Efedrin "štedi" glukozu , dakle pri uzimanju , tijelo više orijentira na korištenje masti, a ne glukoze kao energetskog izvora, dok je za vrijeme normalne dijete situacija obrnuta, tj. prvo se troši glukoza, a onda masno tkivo.

Slijedeći sastavni dio je kofein. Oni koji se ujutro ne mogu razbuditi bez kave, jako cijene njegov utjecaj na centralni živčani sustav. Dakle, kofein je sastavni dio kave, Coca Cole, Red Bulla i još niza popularnih napitaka. Kofein stimulira i i izgaranje masti putem procesa zvanog "lipoliza" i uz pomoća adrenalina jer povećava termogenički efekt. Ponekad ga se može (iako vrlo teško) pronaći i u koncentriranom obliku kao tablete.

Posljednji sastojak je aspirin. Onaj obični aspirin koji uzimamo kad nas nešto boli ili imamo gripu. Aspirin širi krvne žile, čisti ih od kolesterola i pomaže boljoj cirkulaciji krvi. Glavobolje obično i nastaju kada nedovoljno krvi, a time kisika i hrane dolazi do mozga. Svojim djelovanjem, aspirin otklanja teškoće. Upravo zato se aspirin i nalazi u ovoj kombinaciji, on je svojevrsni ubrzavač lipolize masnih stanica i raznosač tvari, stoga je važan dio E/C/A stacka.

Zanimljivo je da su neka ispitivanja pokazala da se uzimanjem E/C/A i bez treninga postižu određeni rezultati, samo uz određenu dijetu, koliko li je tek onda efekt bolji ako kombiniramo pravilnu prehranu sa programom treninga za skidanje masnog tkiva.

Već smo nešto rekli o "Kicku”, stimulativnom efektu: efedrin u kombinaciji sa kofeinom ima vrlo jak stimulativni efekat, povećanjem adrenalina postajete agresivni (ne tako da nekoga istučete, kako alkohol može djelovati), nego ste užasno motivirani za trening, iskaljujete se na željezu koje dižete i to mogli bi reći "životinjskom" snagom. I nakon najteže serije imate osjećaj (i ne samo osjećaj) da možete napraviti još više i više.

Tjelesna temperatura time raste i time počinje drugi, a to je termogeni učinak, jer se ubrzava metabolizam izmjene tvari, a time i trošenje masti kao energije.( Sjetite se,već smo rekli da efedrin prvo koristi mast za energiju ). Dakle; sa više napora je veća potrošnja energije, a rezultat je veće izgaranje masnih naslaga.
Time se poništava situacija da ako nemamo dovoljno ugljikohidrata u tijelu prije treninga, tijelo koristi i mišićne proteine za energiju. Zalihe glikogena u krvi ostaju na normali, a topi se mast.

E/C/A ujedno ima jedan jako korisni efekt susprezanja apetita što jednostavno znači da se ne osjećate stalno gladni, što pomaže reguliranju količine hrane u obrocima. Naravno NIKADA nemojte uzimati zato samo 2-3 obroka dnevno. Uzimajte uvijek 5-6 obroka, ali smanjite količine unesenih kalorija u svakom obroku i pazite na omjer proteina-ugljikohidrata-masti. (preporuceni omjer 50-35-15).

Negativni efekti E/C/A ; Osobe koje pate od visokog tlaka i bolesti srca, dijabetesa, štitnjače, trebali bi se držati dalje od ovog proizvoda. Poznato je da adrenalin stimulira srce i povećava tlak (koristi se i u medicini za osobe u arestu prilikom reanimacije, kada se ubrizgava direktno u srce kako bi nastavilo svoju funkciju). Osobe koje uzimaju lijekove za smanjenje tlaka, mogle bi imati problema, jer na jednoj strani ga smanjuju, a sa E/C/A povećavaju, što je vrlo opasno.

U početku uzimanja većina korisnika osjeća laganu drhtavicu ruku i pomalo ushićeno-uzbuđeni osjećaj.

Kada prestajemo sa uzimanjem E/C/A, to opet treba učiniti piramidalno, jer su moguće glavobolje i nevoljkost, slaba motivacija, kao kada se ujutro probudimo i idemo raditi bez uobičajene doze kave, sve je to u stvari jedna vrst navike ili ovisnosti. Već nakon nekoliko dana negativni efekti prestaju i tijelo se vraća u normalu.

Svakako preporučujem prije bilo koje supstance, pa čak i prije nego uopće počnemo trenirati, dobro je otići kod liječnika i provjeriti zdravlje, možda ni ne znamo koji nas problemi muče ili koje bolesti "čuče” u nama i čekaju povoljan trenutak ili stimulaciju da se pojave.

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Teretana
« Odgovori #4190 : 28 Studeni, 2012, 22:42:00 »
Nasumično ću nabrojati par razloga..U prvom redu mučnine u velikom postotku ljudi..Drugo jer je efedrin u Hrvatskoj ilegalan a nije bez razloga ilegalan..Treće česti slučajevi smrti zbog uzimanja kombinacija sa efedrinom..Četvrto je da ga je čini mi se čak i jedna Amerika zabranila u svim svojim sportovima..Peto je šta ja znam šta više..U svakom slučaju mislim da se više isplati aerobni treninzi trčanje, voženje bicikle, sportovi nego se kljukat sa tim tabletama jer sve što je neprirodno nevalja..Eventualno neki preparati tipa whey, glukoza i slično su mi prihvatljivi..
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #4191 : 28 Studeni, 2012, 23:43:16 »
De ste pičke, prehitil se ja kamion s proteinima...............................

De su slike mišića???? Da vidimo kaj se kleše ovu zimu?
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Teretana
« Odgovori #4192 : 29 Studeni, 2012, 16:44:22 »
Nasumično ću nabrojati par razloga..U prvom redu mučnine u velikom postotku ljudi..Drugo jer je efedrin u Hrvatskoj ilegalan a nije bez razloga ilegalan..Treće česti slučajevi smrti zbog uzimanja kombinacija sa efedrinom..Četvrto je da ga je čini mi se čak i jedna Amerika zabranila u svim svojim sportovima..Peto je šta ja znam šta više..U svakom slučaju mislim da se više isplati aerobni treninzi trčanje, voženje bicikle, sportovi nego se kljukat sa tim tabletama jer sve što je neprirodno nevalja..Eventualno neki preparati tipa whey, glukoza i slično su mi prihvatljivi..
A moze ga pit bakica koja ima astmu?
to sto kazes za mucninu ne mora bit uvijek,sve zavisi kako na koga dijeluje u kakvom je stanju mene podsjeca na marihuanu kad si veseo bude ti jos bolje,no kad si sjeban budes obicno jos sjebaniji  :headbang:

Offline osvetnik88

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivanic-Grad
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • MojSetup: Malossi
  • MojSpuh: Zx-black
Odg: Teretana
« Odgovori #4193 : 29 Studeni, 2012, 19:29:46 »
Treniram i hranim se po propisima. Sad me zanima ovaj đavo.
Je li ovo bar malo djeluje? Isplati li se dati 270 kuna za ovo?
http://www.pik.ba/artikal/4629606/ripeed-freak-fat-burner/
Ja ti prodajem istu stvar za 160kn!
Thermo Speed Extreme od Olimpa!
Malossi Red Sponge
Leo Vinci Zx-black

Prodajem suplemente za teretanu i sport ako ste zainteresirani javite mi se na PM ili na https://www.facebook.com/olimp.suplementi

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Teretana
« Odgovori #4194 : 29 Studeni, 2012, 19:51:44 »
De ste pičke, prehitil se ja kamion s proteinima...............................

De su slike mišića???? Da vidimo kaj se kleše ovu zimu?
http://imageshack.us/photo/my-images/171/picture368d.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/593/picture366z.jpg/

Offline bjela04

  • Tržnica : (+29)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 607
  • Spol: Muški
  • ".....-->LiVe ExTrEmE-DiE ExTrEmE<--....."
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runner SP180
  • Moja Kaciga: AGV GPpro
  • MojSetup: tvornica
Odg: Teretana
« Odgovori #4195 : 29 Studeni, 2012, 19:58:31 »
De ste pičke, prehitil se ja kamion s proteinima...............................

De su slike mišića???? Da vidimo kaj se kleše ovu zimu?

samo pomalo
« Zadnja izmjena: 11 Prosinac, 2012, 09:45:31 bjela04 »
... //...BoRn To Be FiGhTeR... //...

092 304 83 40

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #4196 : 29 Studeni, 2012, 22:05:52 »
Haha, to te pitam...sad ste me izazvali... sad nemam volje ni snage, cijeli tjedan sam od jutra do mraka na faksu, danas i stura radim od 7do21h, jedva sam dva treninga skupio ovaj tjedan.

Sutra ili u sub idem pumpat pa se slikam u WC-u  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: Došel sam do 78kg, pas mater ulovila se masa na mene, dalje ne mislim ni pod razno. Nisam dobio sala ni gram, čak sam izgubio a kile idu gore...

Benč dignem 100kg 3x, po 10x u 3 serije ide 80kg, mrtvo ide 100kog bez brige, a ovo ostalo ne pamtim, sad sam zato prestal prsa i fokusiral sam se na biceps i leđa, točnije trokut :binkybaby:

2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Teretana
« Odgovori #4197 : 29 Studeni, 2012, 23:28:21 »
Lako tebi kad ti kile idu gore, ja sam uspio 10kg u 8mjeseci,  znaci kad sam prvi put dosao ovdje s upitom i uz vasu pomoc aktivirao se i postigao nesto, kondiciju, konstantna aktivnost, jednostavno super se osjecam cijelo vrime ali sad dalje nema teoretske sanse ni grama gore jednostavno toliko brz metabolizam da vam sa oprostenjem kazem, kad idem pojest bas ono obilniji obrok slozim si svega i svacega u pola obroka moram na wc..Nisam trenirao nista ima mjesec dana samo fizicke aktivnosti ....ali planiram od sada pa do 5. mjeseca bas sa ono pravim rezimom, ali samo kucna teretana!

Evo sad imam 17.5 god. 186 visina, 62kg  :sad1:

Jel mogu vec da uzimam whey? I koliko on sveukupno on doprinosi svemu tome?
Ne brže od života!!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Teretana
« Odgovori #4198 : 29 Studeni, 2012, 23:47:55 »
Lako tebi kad ti kile idu gore, ja sam uspio 10kg u 8mjeseci,  znaci kad sam prvi put dosao ovdje s upitom i uz vasu pomoc aktivirao se i postigao nesto, kondiciju, konstantna aktivnost, jednostavno super se osjecam cijelo vrime ali sad dalje nema teoretske sanse ni grama gore jednostavno toliko brz metabolizam da vam sa oprostenjem kazem, kad idem pojest bas ono obilniji obrok slozim si svega i svacega u pola obroka moram na wc..Nisam trenirao nista ima mjesec dana samo fizicke aktivnosti ....ali planiram od sada pa do 5. mjeseca bas sa ono pravim rezimom, ali samo kucna teretana!

Evo sad imam 17.5 god. 186 visina, 62kg  :sad1:

Jel mogu vec da uzimam whey? I koliko on sveukupno on doprinosi svemu tome?

A kaj se čudiš, pa ti ni nisi još za teretanu...još si premali  :icon_thumright: U tim godinama ti se ne preporuča teretana inače.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Jurich

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1289
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Primošten /
  • Moj Skuter: Runner Simoncelli 50
  • Moja Kaciga: HJC K- Ninja
  • MojSpuh: sc08
Odg: Teretana
« Odgovori #4199 : 02 Prosinac, 2012, 11:51:19 »
Haha, to te pitam...sad ste me izazvali... sad nemam volje ni snage, cijeli tjedan sam od jutra do mraka na faksu, danas i stura radim od 7do21h, jedva sam dva treninga skupio ovaj tjedan.

Sutra ili u sub idem pumpat pa se slikam u WC-u  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: Došel sam do 78kg, pas mater ulovila se masa na mene, dalje ne mislim ni pod razno. Nisam dobio sala ni gram, čak sam izgubio a kile idu gore...

Benč dignem 100kg 3x, po 10x u 3 serije ide 80kg, mrtvo ide 100kog bez brige, a ovo ostalo ne pamtim, sad sam zato prestal prsa i fokusiral sam se na biceps i leđa, točnije trokut :binkybaby:
e ovo je i meni zanimljivo...kad nevježbam pade mi kilaža na 89 a kad počnem vježbat vrlo brzo se popne na 92...nije da nešto posebno vježbam jer nemam vrimena
PRODAJEM DOMAĆE MASLINOVO ULJE - informacije na PP