Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: facebook pomoc!!  (Posjeta: 590 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zmijavci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 521
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Imotski
  • Moj Skuter: Peugeot-sf-2,Gilera runner sp50 2008
  • Moja Kaciga: shark s 500
  • MojSpuh: Tp nardo,top line
facebook pomoc!!
« : 23 Studeni, 2010, 20:50:01 »
napravio sam profil novog kafica koji je stari ostvorio..i sad bih rado skupio kojih tisucu dvije prijatelja na sto laksi nacin..pozvalo me vec nekihj 200..tako da u dva dana imam oko 400frendova..al moze li se ikako predlozit profil ili nesto tako..jer ce se na stranici objavljivati svi partiji..i tako..pa ako netko zna moze li se predlozit profil frendovima ili tako nesto!!
SF u srcu...BRZINA u glavi...ADRENALIN u krvi i ANDJELI čuvari!!!

Offline junior

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio nrg mc3
  • Moja Kaciga: nolan N61
  • MojSpuh: serijski :)
Odg: facebook pomoc!!
« Odgovori #1 : 23 Studeni, 2010, 20:58:00 »
po meni, najbolje je da kazes frendovima da suggest-aju kafic svojim frendovima, a ako ce partiji bit dobri to ce se brzo procut i dalje je sve na tebi da iznenadis iz vikenda u vikend ekipu

primjer toga je kafic u susjednom selu, u 7 mjesecu ove godine je otvoren kafic i bez fejsa i takvih gluposti pun je svaki vikend kad su partiji, unutra se jedva hoda, a tolko jos je ekipe vani :)
Nudim usluge kupnje preko e-baya i stranica slicnih njemu :)

Offline zmijavci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 521
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Imotski
  • Moj Skuter: Peugeot-sf-2,Gilera runner sp50 2008
  • Moja Kaciga: shark s 500
  • MojSpuh: Tp nardo,top line
Odg: facebook pomoc!!
« Odgovori #2 : 23 Studeni, 2010, 21:01:17 »
po meni, najbolje je da kazes frendovima da suggest-aju kafic svojim frendovima, a ako ce partiji bit dobri to ce se brzo procut i dalje je sve na tebi da iznenadis iz vikenda u vikend ekipu

primjer toga je kafic u susjednom selu, u 7 mjesecu ove godine je otvoren kafic i bez fejsa i takvih gluposti pun je svaki vikend kad su partiji, unutra se jedva hoda, a tolko jos je ekipe vani :)
ma znam,,hvala bogu kafić je počeo raditi extra..svaki vikend neki partiji..npr prosla subota johnnie walker party cijena:8kn..i tako to..radi stvarno dobro..al malo po fejsu nek se procuje..sto vise to bolje :dontknow: :toothy9: :toothy9:
SF u srcu...BRZINA u glavi...ADRENALIN u krvi i ANDJELI čuvari!!!

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: facebook pomoc!!
« Odgovori #3 : 23 Studeni, 2010, 22:37:11 »
Pa moga si rec, da san zna da je u marulica nesto ima radije bi dosa gori nego slusa ove rokere di revu u cetinki  :rock_: O0 :trespaf: :gitara:
Nisan bio u marulica odkad smo ja i pere one 4 pive smlatili prije sanica, tad jos nije bilo ni otvoren taj novi dio?