Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Brisanje bumpova  (Posjeta: 1815 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Brisanje bumpova
« : 20 Studeni, 2010, 14:34:20 »
BUMPANJE
dakle ne bumpajte svaki dan! , pravilo je 7 dana i molim da se toga drzite..

jedini bump koji cemo i tolerirati je pad cijene (minimalni korak je 50kn ) glasses9
smanjenje cijene treba navest u bumpu (sta je snizeno i koja je nova cijena  , po principu : početna cijena1 , prijelazna cijena2 .... zadnja cijena)

zloupotreba bumpanja , oglas se zakljucava na 2 tjedna!


napravia san sinoc raniji bump jer san minja cijene i onda mi je jutros efz obrisa sva 3 bumpa uz razlozenje na pm da nesmijem bumpat ako ne prekrizim cijene i stavim nove jer se onda drugi bune i idem preko pravila foruma

i onda sam gledajuci pravilnik bumpanja u svakon oglasu snizia jednu cijenu za 50 kuna prekrizia napravia sve po pravilima i bumpa, dok nije dosa robert ZAKLJUCA MI OGLAS I IZBRISA bump

a vise mi je stvarno pun k**ra* brisanja tih bumpova i ostalo a sve je radjeno po pravilima !!!

roberte, nemoj odi lijecit frustracije,ako je kriza odi i pojebi nesto,a mene pusti na miru da prodajen :icon_thumright:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Brisanje bumpova
« Odgovori #1 : 20 Studeni, 2010, 14:45:29 »
da ja sam izbrisao. zadnji bump je bio 16.11 i danas opet. u oglasu u kojem sam pobrisao bump nisi spustio cjenu nego samo bumpao. na moje upozorenje se nisi potrudio dati konkretan odgovor nego si bumpao opet i na to sam ja zaključao oglas i odključat ću ga za 7 dana.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Brisanje bumpova
« Odgovori #2 : 20 Studeni, 2010, 14:49:34 »
BUMPANJE
dakle ne bumpajte svaki dan! , pravilo je 7 dana i molim da se toga drzite..

jedini bump koji cemo i tolerirati je pad cijene (minimalni korak je 50kn ) glasses9
smanjenje cijene treba navest u bumpu (sta je snizeno i koja je nova cijena  , po principu : početna cijena1 , prijelazna cijena2 .... zadnja cijena)

zloupotreba bumpanja , oglas se zakljucava na 2 tjedna!


napravia san sinoc raniji bump jer san minja cijene i onda mi je jutros efz obrisa sva 3 bumpa uz razlozenje na pm da nesmijem bumpat ako ne prekrizim cijene i stavim nove jer se onda drugi bune i idem preko pravila foruma

i onda sam gledajuci pravilnik bumpanja u svakon oglasu snizia jednu cijenu za 50 kuna prekrizia napravia sve po pravilima i bumpa, dok nije dosa robert ZAKLJUCA MI OGLAS I IZBRISA bump

a vise mi je stvarno pun k**ra* brisanja tih bumpova i ostalo a sve je radjeno po pravilima !!!

roberte, nemoj odi lijecit frustracije,ako je kriza odi i pojebi nesto,a mene pusti na miru da prodajen :icon_thumright:
to  reci svojima doma a ne meni.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Brisanje bumpova
« Odgovori #3 : 20 Studeni, 2010, 14:53:02 »
da ja sam izbrisao. zadnji bump je bio 16.11 i danas opet. u oglasu u kojem sam pobrisao bump nisi spustio cjenu nego samo bumpao. na moje upozorenje se nisi potrudio dati konkretan odgovor nego si bumpao opet i na to sam ja zaključao oglas i odključat ću ga za 7 dana.

da si imalo pogleda gori vidia bi da je cijena spustena i prekrizena sa 2000 kuna na 1950 JOS CRVENIN SLOVIMA !!!

a to sta mozda nisan doli napisa da je spustena cijena je jer ste me toliko izneredili da vise neznan sta san di napisa,a i iman toliko dijelova da ni cijene medju oglasima ne uspijen uskladit,a vi umisto da pomognete jos samo jebete zid.. izgubia san jucer cili dan na uredjivanje oglasa i slikavanje i slaganje dijelove i onda se ode moran borit s vjetrenjacama..

to  reci svojima doma a ne meni.

a ovo je prenisko cak i za tebe bez obzira koliko pameti imas  :icon_thumright:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Brisanje bumpova
« Odgovori #4 : 20 Studeni, 2010, 15:01:03 »
pa kolega, od kud bi mi znali kad si spustio cjenu ako to dolje ne piše?
sad ću ti odključati oglas i onda bumpaj po propisu. što vrjedi za sve ostale to onda mora i za tebe važiti.
ako si za ovaj prjedlog onda odgovori ali molim normalnim tonom.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Brisanje bumpova
« Odgovori #5 : 20 Studeni, 2010, 15:03:56 »
pa kolega, od kud bi mi znali kad si spustio cjenu ako to dolje ne piše?
sad ću ti odključati oglas i onda bumpaj po propisu. što vrjedi za sve ostale to onda mora i za tebe važiti.
ako si za ovaj prjedlog onda odgovori ali molim normalnim tonom.

ima i tu istine..plania san onaj tren i popizdia..eto ispricavan se....al izgubia san cili dan jucer na slaganje tog oglasa uz milijun problema sa serveron ili cin vec,non stop neki errori i onda mi svako malo nestaju oglasi okolo pa opet errori..itd.. :icon_thumright:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Brisanje bumpova
« Odgovori #6 : 20 Studeni, 2010, 15:06:15 »
za mene stvar rješena. oglas odključan. ali pripazi u buduće! imaš dobrih stvari u oglasima pa je šteta da se sad s oproštenjem prcaš oko nepravilnih bumpova.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Brisanje bumpova
« Odgovori #7 : 20 Studeni, 2010, 16:13:26 »
Ovo je prvenstveno forum, a ne oglasnik... Postoji i oglasnik na portalu...

Forumski oglasnik je tu kao pomoćni, i dostupan je svima koji se pridržavaju pravilnika...

Nikome od nas ovdje nije cilj niti želja nekome otežavati, ali pravilnik postoji sa razlogom, i treba ga se pridržavati.

Problem riješen.

 :lockme:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7: