Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zadaca iz infe  (Posjeta: 2242 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline road_runner

  • Tržnica : (+11)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: SR 50 r
  • Moja Kaciga: IXS HX 246
Zadaca iz infe
« : 18 Listopad, 2010, 18:45:15 »
Profa nam dao zadaću iz infe ...trebal bi ju danas napraviti al ne kužim 5% kaj je on zadatkom htio reč  :toothy3:...
ovako glasi zadatak: napravi graf koji opisuje neki sustav, naravno uz popratni text  :confused5:
pa ako ima tu koji informatičar da ovo kuži, skidam kapu  :notworthy:

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: Zadaca iz infe
« Odgovori #1 : 18 Listopad, 2010, 19:10:38 »
sta nisi trazio malo pojasnjenje od njega  :icon_scratch:

Offline road_runner

  • Tržnica : (+11)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: SR 50 r
  • Moja Kaciga: IXS HX 246
Odg: Zadaca iz infe
« Odgovori #2 : 18 Listopad, 2010, 19:22:34 »
To ti je profesor kojeg se ništa ne pita,strah i trepet, ak me kužiš...čim zvoni ide se van iz učione čim prije i niko niš ne pita, glavno je da nisi usmeno odgovaral taj sat, a ide ih po 14 odgovarat ;D

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: Zadaca iz infe
« Odgovori #3 : 18 Listopad, 2010, 19:26:21 »
To ti je profesor kojeg se ništa ne pita,strah i trepet, ak me kužiš...čim zvoni ide se van iz učione čim prije i niko niš ne pita, glavno je da nisi usmeno odgovaral taj sat, a ide ih po 14 odgovarat ;D

imas pravo...svima nam je poznat barem jedan takav nadobudni   :angry7:

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Zadaca iz infe
« Odgovori #4 : 18 Listopad, 2010, 20:15:20 »
Ja sam imao takvu profu iz mat i inf...kad je slucajno pitas da ti nesto nije jasno,ona ti objasni na taj nacin da te prozove na plocu i pita te zadacu od proslog tjedna i ako neznas dobijes jedinicu :angry7: Za test dade 15 opirsnih zadataka i jos zakasni 10min na sat i 5min prije sata pokupi,pa ce cudi zasto NITKO nije stigao napisat ni pola testa,i naravno mi smo krivi jer ne ucimo... :sad1: Što se tiče informatike nije imala pojma o nijednog programu,NICEMU,al zato nas je tjerala ko debile da ucimo teoriju iz excela,worda,powerpointa i sl. dok nam rjesavanje zadataka NIKADA nije ocjenila...U 1. razredu jedino sto smo na kompovima radilo bilo je kako upaliti-ugasiti komp,i napravit mape i jos neke PM,s cim je takodjer imala problema jer je glupa ko ku*ac što se tiče informatike.Krava me pita koji OS-ovi postoje (prosle god odgovarao),ja kazem xp,vista,win7...ona NEEEEEEEE to ne pise u knjizi moram govoriti jebeni win 95,98,jer je knjiga iz 2003. ili 2004.  I onda tvrdi da ne fantaziram o quad i core2duo procesorima nego da se drzim Intel jebenog Pentiuma i Amd fucking Athlona jer tako pise u udzbeniku... :jerk: I kaze da je JEDINI multimedijalni player Windows Media Player,a winamp,bs player i sl. da su izmisljotine,kao da di mi nalazimo te nenormlane programe...

Srećom sam se je sad rjesio :icon_tongue: (nemam inf u 4god) i SVI u raz je ignoriramo,NITKO nece da je pozdravi,zena mi se zgadila za cijeli zivot  :angry9:

Offline Jump33r

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2326
  • Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zadaca iz infe
« Odgovori #5 : 18 Listopad, 2010, 20:20:11 »
Hahahahhahah... :toothy12: :toothy12: :toothy12:  A bokysgs kralju... ;D

A sta se tice domaceg,nevidin u cemu je problem ,jednostavno ga ne napises .. ni prvi ni zadnji.. ;D    :binkybaby:

Offline Nyzvo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 761
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Pia Sym LC
  • Moja Kaciga: N85
Odg: Zadaca iz infe
« Odgovori #6 : 18 Listopad, 2010, 20:22:20 »

Offline Jump33r

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2326
  • Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zadaca iz infe
« Odgovori #7 : 18 Listopad, 2010, 20:25:33 »
http://www.hcjz.hr/slike/foto_vijest/x1247136321188574271.jpg

ne a?

Ma dobro je to.. ako ti pocme nesto srat ,reci mu: da si lipo objasnija ja bi ti lipo i nacrta i onda ako ti oped nesto rece onda mu reci ma pusi k**ra*..  :toothy12: :toothy12:  :toothy12:

Offline road_runner

  • Tržnica : (+11)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: SR 50 r
  • Moja Kaciga: IXS HX 246
Odg: Zadaca iz infe
« Odgovori #8 : 18 Listopad, 2010, 21:31:40 »
Ja sam imao takvu profu iz mat i inf...kad je slucajno pitas da ti nesto nije jasno,ona ti objasni na taj nacin da te prozove na plocu i pita te zadacu od proslog tjedna i ako neznas dobijes jedinicu :angry7: Za test dade 15 opirsnih zadataka i jos zakasni 10min na sat i 5min prije sata pokupi,pa ce cudi zasto NITKO nije stigao napisat ni pola testa,i naravno mi smo krivi jer ne ucimo... :sad1: Što se tiče informatike nije imala pojma o nijednog programu,NICEMU,al zato nas je tjerala ko debile da ucimo teoriju iz excela,worda,powerpointa i sl. dok nam rjesavanje zadataka NIKADA nije ocjenila...U 1. razredu jedino sto smo na kompovima radilo bilo je kako upaliti-ugasiti komp,i napravit mape i jos neke PM,s cim je takodjer imala problema jer je glupa ko ku*ac što se tiče informatike.Krava me pita koji OS-ovi postoje (prosle god odgovarao),ja kazem xp,vista,win7...ona NEEEEEEEE to ne pise u knjizi moram govoriti jebeni win 95,98,jer je knjiga iz 2003. ili 2004.  I onda tvrdi da ne fantaziram o quad i core2duo procesorima nego da se drzim Intel jebenog Pentiuma i Amd fucking Athlona jer tako pise u udzbeniku... :jerk: I kaze da je JEDINI multimedijalni player Windows Media Player,a winamp,bs player i sl. da su izmisljotine,kao da di mi nalazimo te nenormlane programe...

Srećom sam se je sad rjesio :icon_tongue: (nemam inf u 4god) i SVI u raz je ignoriramo,NITKO nece da je pozdravi,zena mi se zgadila za cijeli zivot  :angry9:
Sve znam, ovaj naš manipulator teški, tipa dr. House..možda i žešći  :laughing11:

Offline road_runner

  • Tržnica : (+11)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: SR 50 r
  • Moja Kaciga: IXS HX 246
Odg: Zadaca iz infe
« Odgovori #9 : 19 Listopad, 2010, 12:37:49 »
Super nije mi pregledal zadacu isao sam odgovarat i dobil 2 ja sretan :headbang:

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Zadaca iz infe
« Odgovori #10 : 19 Listopad, 2010, 14:21:08 »
Glavno da si ti zadovoljan ;)

Offline memphis

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 124
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nitro mbk
  • MojSpuh: Dreci
Gilera runner 180 fxra
« Odgovori #11 : 19 Listopad, 2010, 21:02:53 »
Imao ja jednog takvog zvali smo ga jurke, lik bi gurao zid 10 sekundi i rekao pogurao sam  zid za 0.00001 mm ili povukao liniju na ploči i pola sata ispitivao sta je ta da bi na kraju rekao pamela anderson u 1 dimenziji, a kad je ispitivao morao si mu ko kazeta pričat ni sekunde stanke, a ispite dao bi nam da napišemo na papir program u dos-u u pet minuta a ispravljao bi ga tako da bi uzeo dvije kemiske u ruke i podijelio ispite u dvije grupe pa malo pisao 1 pa 2 pa opet 1. E hebiga.

Offline road_runner

  • Tržnica : (+11)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: SR 50 r
  • Moja Kaciga: IXS HX 246
Odg: Zadaca iz infe
« Odgovori #12 : 19 Listopad, 2010, 21:23:22 »
Ima puno takvih profa  :laughing7: pogotovo iz matke ili infe kaj su prolupali od učenja odnosno gledanja u monitor onu crticu u DOS-u (znate na kaj mislim)  :toothy9:

Offline Jump33r

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2326
  • Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gilera runner 180 fxra
« Odgovori #13 : 19 Listopad, 2010, 21:26:07 »
Imao ja jednog takvog zvali smo ga jurke, lik bi gurao zid 10 sekundi i rekao pogurao sam  zid za 0.00001 mm ili povukao liniju na ploči i pola sata ispitivao sta je ta da bi na kraju rekao pamela anderson u 1 dimenziji, a kad je ispitivao morao si mu ko kazeta pričat ni sekunde stanke, a ispite dao bi nam da napišemo na papir program u dos-u u pet minuta a ispravljao bi ga tako da bi uzeo dvije kemiske u ruke i podijelio ispite u dvije grupe pa malo pisao 1 pa 2 pa opet 1. E hebiga.

Hahhahahahahhahahahhahahahahaaa, :toothy12: :laughing3: :laughing6: :laughing9: aaaaa daaaj lik je kralj,pa sta mu niste digli spomenik...  ;D     :binkybaby:

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Zadaca iz infe
« Odgovori #14 : 19 Listopad, 2010, 21:32:20 »
Kod nas ima jedan prof koji se znao zaletiti i zabijati glavom u zid ::)

Offline m!Ky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 85
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospic
  • Moj Skuter: xt660r
Odg: Zadaca iz infe
« Odgovori #15 : 19 Listopad, 2010, 21:35:34 »
Kod nas ima jedan tip (prof. Osnova Elektrotehnike i ostalih tehnickih predmeta) koji je jako cudan i opsjednut japancima i kinezima.
Npr.prvi put mi dade 1 iz bilj. i kaze da crtez nije dobar da to popravim,drugi put ne ispravim nista i predam mu biljeznicu i lik mi kaze,e vidis,sad je to dobro i dade mi 3,a nista nisam ispravljao :toothy12:
I u biljeznicu iz OET nam je zadao da iza naslovne strane napisemo kodekse i pravila ponasanja nekog japanca :dontknow:

Offline road_runner

  • Tržnica : (+11)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: SR 50 r
  • Moja Kaciga: IXS HX 246
Odg: Gilera runner 180 fxra
« Odgovori #16 : 19 Listopad, 2010, 21:49:29 »
lik bi gurao zid 10 sekundi i rekao pogurao sam  zid za 0.00001 mm
Dokaz moći   :tongue3: