Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: runner klepeta  (Posjeta: 8655 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dbara

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 458
  • Spol: Muški
  • Do ruba pa nazad...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • - Dino Bara Photography -
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Scarabeo 250 i.e.
runner klepeta
« : 21 Listopad, 2007, 22:42:31 »
ewo ovako večeras se voza i nešto je počelo šuškati i dođen ja kući
i rastavin hehe sve doli i nako na prvi pogled nije ništa
(novi su valjci kvačilo i remen)
sutra ču malo bolje vidit; ima li ko koi prijedlog šta bi moglo biti ???
« Zadnja izmjena: 21 Listopad, 2007, 22:47:22 R@VeN »
samo gas...


Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: runner klepeta
« Odgovori #1 : 21 Listopad, 2007, 23:12:57 »
ewo ovako večeras se voza i nešto je počelo šuškati i dođen ja kući
i rastavin hehe sve doli i nako na prvi pogled nije ništa
(novi su valjci kvačilo i remen)
sutra ču malo bolje vidit; ima li ko koi prijedlog šta bi moglo biti ???

Jesi li dobro zavrnuo maticu na radilici?!

Kako klepece, metalni zvuk ili nekakav drugi, u leru ili u voznji... daj malo vise detalja ili sam dijagnosticiraj kvar...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: runner klepeta
« Odgovori #2 : 21 Listopad, 2007, 23:32:41 »
meni vxr prek rupe klepeta  :angry7:...samo okvir masina i vilice na njemu...vec 2 tjedna svaki dan pokusavam otkrit sta lupeta al nemos otkrit sta lupka da se na glavu postavis..

ko otkrije sta lupeta ,200 kn na ruke odma mu dam odma ak je iz zagreba...  :'(
« Zadnja izmjena: 21 Listopad, 2007, 23:36:17 Aleksandar »

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: runner klepeta
« Odgovori #3 : 21 Listopad, 2007, 23:50:29 »
prednji ili straznji kraj... jesi li pogledao imas li onu gumu za centralnu oprugu na deklu?!
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: runner klepeta
« Odgovori #4 : 22 Listopad, 2007, 00:07:06 »
to meni ide Mr J ili ?? ne lupeta prijenos,skino sam sve iz prijenosa,doslovce ostala samo rama i makina i vilice..lupeta i kad nema i kad ima prijenos..nemogu procijenit di lupa ,naprijed ili iza ili ispod....  :hmh:
Rastavljo sam neki dan komplet nosac masine nove lagere stavio unutra,i radilo kak spada kilometar dva-i opet prolupalo ko ludo  :sad1: :sad1:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: runner klepeta
« Odgovori #5 : 22 Listopad, 2007, 12:44:47 »
to meni ide Mr J ili ?? ne lupeta prijenos,skino sam sve iz prijenosa,doslovce ostala samo rama i makina i vilice..lupeta i kad nema i kad ima prijenos..nemogu procijenit di lupa ,naprijed ili iza ili ispod....  :hmh:
Rastavljo sam neki dan komplet nosac masine nove lagere stavio unutra,i radilo kak spada kilometar dva-i opet prolupalo ko ludo  :sad1: :sad1:

Ajde snimi zvuk, najbolje video da pogledamo.

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: runner klepeta
« Odgovori #6 : 22 Listopad, 2007, 15:45:04 »
to meni ide Mr J ili ?? ne lupeta prijenos,skino sam sve iz prijenosa,doslovce ostala samo rama i makina i vilice..lupeta i kad nema i kad ima prijenos..nemogu procijenit di lupa ,naprijed ili iza ili ispod....  :hmh:
Rastavljo sam neki dan komplet nosac masine nove lagere stavio unutra,i radilo kak spada kilometar dva-i opet prolupalo ko ludo  :sad1: :sad1:

Ajde snimi zvuk, najbolje video da pogledamo.

a gle mogu ja snimit al nis se ne kuzi kuzis ..on lupa ko lud al nemos otkrit di..dal lupa kod vilica il ispod motora jednosavno je takav zvuk da se nemoze otkrit..ja mogu dofurat scoot ko oce di bhea pa nek vidi o cem pricam i nek proba ga provozat i prek rupe proc..velim ko otkrije kaj lupa i dokazemo da je to krivac z alupanje 200 kn na ruke  :icon_thumright: :hello:

Offline shelby500 GT:D

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 144
  • Spol: Muški
  • sp180 Trt edition
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: rijeka
  • Moj Skuter: sp180
  • MojSpuh: standard
Odg: runner klepeta
« Odgovori #7 : 22 Listopad, 2007, 16:16:53 »
nogara ti lupa u blok jer nema one gumice...barem je tako meni na aeroxu bilo:Dmeni posto sam iz rijeke mi mozes poslati 100 kn:Dlol
ponekad pijem umjerene kolicine alkohola:D

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: runner klepeta
« Odgovori #8 : 22 Listopad, 2007, 16:43:35 »
ma nisui nogare..nije zvuk takav nego ko da nesto niej zasarafljeno a ste sam pregledo miljon puta...obadvije nogare imaju gume..

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: runner klepeta
« Odgovori #9 : 22 Listopad, 2007, 18:52:28 »
Jel klapa na rupama, jel klapa na ravnom, pri gasu, bez gasa...
Prvo mi na pamet pada vilica, ako klapa i po ravnom, onda i mašila, luft između letećih ležajeva i radilice
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: runner klepeta
« Odgovori #10 : 22 Listopad, 2007, 20:19:51 »
e sad..uglavnom lupa nakon par minuta voznje onde pocne lupat..lupa i pri gasu i bez gasa...s gasom manje,a u leru ko ludo ko da ce ispast nosac masine ... vilice sam rastavio ,promijenio ulje i zasarafio kak spada..

ja sam 99% siguran da lupa ispod mene dakle nosac masine,glava motora ,tu neko podrucje ,,npr nekad zna lupat i kad sjedis na motoru i ides lagano u rikvers i stiščeš zadnj kočnicu,onda bas cujes kako to lupka ko da nije zarafljeno,a kad sides s njega i isto radis ne lupa ,za  popizdit..  :sad3:

jedino jos moram vidjet dal ce lupat i sa suvozacem ili nece al gotovo sam siguran da bude...a za lezajeve ,sta je gun rider spomenuo,masina najnormalnije šljaka... sve 5..  :dontknow:

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: runner klepeta
« Odgovori #11 : 22 Listopad, 2007, 20:52:18 »
a i da je taj lezaj otiso,mislim da bi motor klopoto,nebu vuko kak spada razvijo okretaje i tak..  :dontknow:

Offline Fare

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nasice
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power DD
  • MojSetup: Seriala
Odg: runner klepeta
« Odgovori #12 : 22 Listopad, 2007, 22:25:53 »
Probaj pogledat lezaj na zadnjem kotacu, znam da glupo zvuci ali meni se to dogadjalo i ja promjenio lezaj i vise ne lupa.

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: runner klepeta
« Odgovori #13 : 22 Listopad, 2007, 23:04:43 »
Probaj pogledat lezaj na zadnjem kotacu, znam da glupo zvuci ali meni se to dogadjalo i ja promjenio lezaj i vise ne lupa.

nije ...provjerio sve kad sam mjenjo ulje u getribi pa sam i nju komplet rastavio sve pogledo ...al ne lupa od tam..lupa izmedu vilice i nosaca masine.. tocno tam..

Offline Fare

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nasice
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power DD
  • MojSetup: Seriala
Odg: runner klepeta
« Odgovori #14 : 22 Listopad, 2007, 23:11:01 »
Citat:
ma nisui nogare..nije zvuk takav nego ko da nesto niej zasarafljeno a ste sam pregledo miljon puta...obadvije nogare imaju gume..

Probaj izvaditi jos malo gume na nogaru, meni su gume bile na mjestu i ipak je lupao i kad sam ih jos malo izvukao prestalo je.

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: runner klepeta
« Odgovori #15 : 22 Listopad, 2007, 23:17:29 »
nije guma vjeurj mi..  :icon_thumright: nije stvar do njih...jedino me jebe dal ima kaj u glavi motora lupetat tak ..al opet :dontknow:

Offline Fare

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nasice
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power DD
  • MojSetup: Seriala
Odg: runner klepeta
« Odgovori #16 : 22 Listopad, 2007, 23:18:12 »
Sad sam se sjetio jos jedne gluposti, ajd probaj pogledati da ti se nije razlokala rupa kroz koju prolazi saraf koji spaja amortizer sa masinom ili sa ramom. Glupo zvuci ali je moguce.  :dontknow:

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: runner klepeta
« Odgovori #17 : 22 Listopad, 2007, 23:23:51 »
komplet nosac masine je rastavljen..novi lageri stavljeni,šelne ,sve stegunuto fix,ni milimetar lufta nis nema..sve kak spada..al prek rupe ila zvuk ..kak da opisem ko da je u tom rami onutra neka teška matica koja lupa..nemres oovak opisat nit snimit..ak je ko i zagreba doc cu do njega pa nek proba i uvjeri se..valjda ima neko pametan tolko da moze odgonetnu sta to zvekeče  :drunken_smilie:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: runner klepeta
« Odgovori #18 : 22 Listopad, 2007, 23:27:32 »
da nije rezervna svećica u sedištu?   :toothy9:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: runner klepeta
« Odgovori #19 : 22 Listopad, 2007, 23:34:42 »
ljudi ,na motoru su 2 felge rama amortozeri vilice i makina...sjedim na rami  kad se spustam po rupama u kvartu da otkrijem di lupa... ;D