Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Yamaha TZR 250  (Posjeta: 15681 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline probiker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
  • Moj Skuter: Ventura VS50, Peugeot SF2
Yamaha TZR 250
« : 11 Listopad, 2007, 13:01:57 »
E ovak... frend mi nudi tzr 250 za 2500 kn. Ali, spaljen mu je jedan klip i cilindar. Motor je iz '89 godine i ide ko raketa.
E sad, gdje bi mogao nabaviti klip i cilindar? Sve ostalo mu je super, zato jer je on promijenio dosta dijelova na njemu. I još me nešt zanima, jel se gdje mogu kupiti ili naručiti oklopi od tzr modela iz 1993 ili 1994 godine?
Please, helpajte!
Ventura Motorsport

Offline probiker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
  • Moj Skuter: Ventura VS50, Peugeot SF2
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #1 : 11 Listopad, 2007, 17:51:44 »
Ajte ljudi helpajte... htio bi kupit ak mogu gdje nabavit djelove
pa ak neko zna, nek mi pomogne
please
Ventura Motorsport

Offline .Tommek.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 78
  • Spol: Muški
  • www.italjetdragster.com
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Adrenaline Hunters Stunt Team
  • Moj Skuter: Dragster 180 & Few others
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #2 : 12 Listopad, 2007, 11:47:52 »
Moto Musil zovi

Offline probiker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
  • Moj Skuter: Ventura VS50, Peugeot SF2
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #3 : 12 Listopad, 2007, 12:23:26 »
Tomek, štel sam te pitat... šta misliš jel imaju oni tih djelova? S obzirom da je motor iz 1989 godine i uz to je tzr. A za to je jako teško naći djelove...
Ventura Motorsport

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #4 : 12 Listopad, 2007, 12:43:58 »
probaj pitat na motori.hr

;)
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline probiker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
  • Moj Skuter: Ventura VS50, Peugeot SF2
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #5 : 12 Listopad, 2007, 15:31:25 »
Bio sam nazvo u musil, i kaže da može to sredit, a oklope mogu maručit kod nekog lika, pa mi ih on izlije.
A što se tiče klipa i cilindra, on bi mi prodao novi klip, i popravio cilindar. I traži me 200 eura za to!
Jel to malo puno? mislim ono, novi klip i popravak cilindra
Ventura Motorsport

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #6 : 12 Listopad, 2007, 16:05:28 »
Bio sam nazvo u musil, i kaže da može to sredit, a oklope mogu maručit kod nekog lika, pa mi ih on izlije.
A što se tiče klipa i cilindra, on bi mi prodao novi klip, i popravio cilindar. I traži me 200 eura za to!
Jel to malo puno? mislim ono, novi klip i popravak cilindra

ako ce ti raditi novu kosuljicu i honati cilindar s obzirom da nemozes nigdje naci nove dijelove onda nije puno... za sp180 je serijska termo grupa oko 1200kn... To ti je tu negdje...

Ima negdje na samoborskoj neki lik sto radi kosuljice za cilindre i upresava ih... Raspitaj se malo, ako nista ne nadjes ja cu ti se raspitati za broj... ali ni on ti nije jeftin!
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline probiker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
  • Moj Skuter: Ventura VS50, Peugeot SF2
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #7 : 12 Listopad, 2007, 19:26:59 »
U biti, on mi je reko da bi mi prodao neki svoj klip koji paše u taj cilindar, a da bi u cilindar ubacio piksu i onda to ispolirao. I sad, nebi meni bilo žao dati 200 eura kad bi znao da će to potrajat. A šta ak opet ode.... onda sam popušio...
usput, reko mi je da u sloveniji mogu kupit novi i klip i cilindar.
Sad neznam šta da radim.... Tehnički gledano, ja bi taj motor imao za 4000  kuna ( 2500 motor i 1500 klip i cilindar). A kad bi htio ovak kupit ispravnog morao bi dati bar 1000 eura.
A taj motor bi mi prodao frend koji živi 100 metara od mene, tak da me nebi zaj#bo. Motor je u dobrom stanju, et sam što je to otišlo
Ventura Motorsport

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #8 : 28 Listopad, 2007, 21:13:53 »
U biti, on mi je reko da bi mi prodao neki svoj klip koji paše u taj cilindar, a da bi u cilindar ubacio piksu i onda to ispolirao. I sad, nebi meni bilo žao dati 200 eura kad bi znao da će to potrajat. A šta ak opet ode.... onda sam popušio...
usput, reko mi je da u sloveniji mogu kupit novi i klip i cilindar.
Sad neznam šta da radim.... Tehnički gledano, ja bi taj motor imao za 4000  kuna ( 2500 motor i 1500 klip i cilindar). A kad bi htio ovak kupit ispravnog morao bi dati bar 1000 eura.
A taj motor bi mi prodao frend koji živi 100 metara od mene, tak da me nebi zaj#bo. Motor je u dobrom stanju, et sam što je to otišlo
kupi, i daj liku da ti popravi,bajk je brutala žešča
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #9 : 12 Studeni, 2007, 19:21:22 »
Stari motor stvarno ide ko raketa kao sto  kazes,tu je negdje u rangu sa rs250,gama250 itd...ali moras bit spreman na veliku potrosnju i ne bas pouzdan motor sta se tice kvarova...

Offline probiker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
  • Moj Skuter: Ventura VS50, Peugeot SF2
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #10 : 30 Studeni, 2007, 21:07:57 »
Stari motor stvarno ide ko raketa kao sto  kazes,tu je negdje u rangu sa rs250,gama250 itd...ali moras bit spreman na veliku potrosnju i ne bas pouzdan motor sta se tice kvarova...
vjeruj mi, ovaj ide bolje i od gamme i rs-a... ja ga natjero 220!!!! kazaljka od obrtometra stala na 12k obrtaja.
a što se tiče goriva, ima se love tak da mi nije bed za to.
a taj moj frend se bio utrkivo s mojim drugim frendom (koji vozi gamma250) na relaciji nova gradiška-požega i rasturio ga ko od šale. daj, gamma navuče 190 i to joj je maksimum
Ventura Motorsport

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #11 : 15 Prosinac, 2007, 16:46:22 »
Ako imaš love uzmi ga, može se popraviti, znači nema dileme, ako ti se sviđa samo naprijed.  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline ghost2509

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sjever-jug
  • Moj Skuter: Aprilia rs 250 i runner 180 sp
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #12 : 15 Prosinac, 2007, 20:45:01 »
ma molim te odakle ti to da gamma navuce jedva 190 je ako je u rasulu ta gamma a musil ce ti dat novi klip i staviti piksu u cilindar. te pikse gusane su sranje i motor gubi do15% snage s tim  :nono: :angry7: :angry7:
na zadnje po cesti i dusom po stazi

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #13 : 22 Prosinac, 2007, 11:23:37 »
da,gammu mi ima frend i ide 220kmh,i rs250 odlicno ide,to si ti vozio neku gammu sta ne valja i onda znaci da niti jedna nejde...

Offline probiker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
  • Moj Skuter: Ventura VS50, Peugeot SF2
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #14 : 23 Prosinac, 2007, 18:49:13 »
nije vrag da sam ja onda naletio na 6 sjebanih gamma. par likova iz pž i ng voze gamme i lijepo sam ih pito kolko im motor ide i oni kažu 190-195. a to da je gamma bolja od tzr-a, to vi svirajte kur*u
Ventura Motorsport

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #15 : 30 Prosinac, 2007, 03:36:32 »
budi fin, kakve su to riječi???
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #16 : 01 Siječanj, 2008, 23:44:24 »
kao da je bitno jel ide 195 ili 220 ?... svejedno ga nećeš nigdje terati toliko ;) .. isto kao i za sp.. neki govore da ide 130, neki 150... a prosječna največa brzina ti je oko 80-90 km/h u gradu tako da nie ni bitna krajnja ;) ...

daj neke slike tog motora  8)

Offline ghost2509

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sjever-jug
  • Moj Skuter: Aprilia rs 250 i runner 180 sp
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #17 : 02 Siječanj, 2008, 01:14:16 »
 :toothy12: :toothy12: :toothy12:neces ga nigdje tjerati toliko to ti znas pa to je motor iskljucivo za stazu a ne od kuce do kafica :nono:
na zadnje po cesti i dusom po stazi

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #18 : 02 Siječanj, 2008, 19:05:02 »
:toothy12: :toothy12: :toothy12:neces ga nigdje tjerati toliko to ti znas pa to je motor iskljucivo za stazu a ne od kuce do kafica :nono:
za to je skuter

Offline probiker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
  • Moj Skuter: Ventura VS50, Peugeot SF2
Odg: Yamaha TZR 250
« Odgovori #19 : 06 Siječanj, 2008, 17:57:59 »
je, znam da ga neć nigdje tolko tjerat... ali kad izadjem na otvorenu cestu, e onda ti vrag neda mira...
a i od nove gradiške do požege ga se može razvući na 200. bar se ovi likovi non stop natjeruju na toj relaciji
Ventura Motorsport