Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 2 pitanja :)  (Posjeta: 907 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
2 pitanja :)
« : 03 Rujan, 2010, 03:20:08 »
evo dugo nisam bio na forumu aktivan zbog nesrece al ztato sad jesam i vidim da su se neke stvari na forumu prominile neke dodalo neke makle....naime zanima me sta se desilo sa uplodanjem slika na forum prije je bilo dole u dodatnim opcijama al sada toga nema jel postoji neki drugi nacin da se slika uploda i ako ima kako...

drugo pitanje imao sam na trznici +3 u pohvalama no kad sam se logira jucer i danas pise mi 2+ a zapravo su cetri...pa ako neko moze vidit sta je stim...

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: 2 pitanja :)
« Odgovori #1 : 03 Rujan, 2010, 10:45:06 »
što se tiče +3 odnosno +2, radilo se dosta na tome i obrisana je masa trgovanja, ne samo tebi jer nisu bili obrasci pravilno ispunjeni. A nastoji se od uvođenja te opcije da se korisnici naviknu na njeno pravilno korištenje da kasnije nebude problema



a što se tiče uploada slika, sada se slike pohranjuju direkt na forum, isto se nalazi pod dodatnim opcijama. Upload je jednostavan, samo u polje privitak se označi slika i to je to. Samo se potrebno držat nekih ograničenja što se tiče veličina slika.

LP

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 2 pitanja :)
« Odgovori #2 : 03 Rujan, 2010, 10:58:05 »
ahaaaa.ok hvala..