Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Undertail za Lifana  (Posjeta: 582 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Taaky

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 287
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bugojno
  • Moj Skuter: Lifan Lf 50 qt 8d
  • MojSetup: stock
  • MojSpuh: Stock
Undertail za Lifana
« : 26 Kolovoz, 2010, 00:10:44 »
Pozdrav drustvo...nije me bilo na forumu...ii vratia sam se...nedostajao mi je ...posto sam bio presta radit oko skutera..nisam ni posjeciva 4um...sada sam dobia strasnu ideju  :laughing3:  ...posto mi je nazad supljo ..undertail mi je trebao...napravio sam bia jedan od plexiglasa..ali izdrzao je samo jednu voznju sa drustvom...i vec je puko na jednom mjestu a na drugom sam farbu spalio...tako da je vrijeme mjenjat ga...sada sam dobio ideju i prijedlog od prijatelja skuterasa :D..da radim undertail od aluminjuma...nasta bi to licilo..sta mislite..ocel i valjat na mom skutu..ako bi to uradio od aluminijuma..uradio bi odma jos jednu plastiku ispod skutera koja cuva kao masin od vode..ovo ono...a vidi se jako kad je skut na nogari..pa sta vi mislite o tome..evo slika skuta ..bez undertail-a ikakovg...
[IMG=http://img96.imageshack.us/img96/1363/10042010259.jpg][/IMG]

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Undertail za Lifana
« Odgovori #1 : 26 Kolovoz, 2010, 00:30:25 »
frend je kupio rolnu lima od par kvadrata pa rezao po potrebi, to bude ok al recimo ja preferiram pleksi.. moze se dobro napraviti i nije uopce problem, ako ti ne smeta da se sarafi vide, onda samo nakacis s donje strane, i zasarafis na plastiku..
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline Taaky

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 287
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bugojno
  • Moj Skuter: Lifan Lf 50 qt 8d
  • MojSetup: stock
  • MojSpuh: Stock
Odg: Undertail za Lifana
« Odgovori #2 : 26 Kolovoz, 2010, 13:25:25 »
ja vec imam od plexia..al je krut ..i ne mogu da ga malo izvucem da se ljepse vidi..zato ocu da pokusam sa alumijumom...a ujedno aluminij dobro ispolirat i da se sjaji ...to mi se svidja..