Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: stelanje fegazera na Neosu 50.. kako?  (Posjeta: 825 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline StormGTR

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 12
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 50/125
  • Moja Kaciga: Shark RSi Lacon
stelanje fegazera na Neosu 50.. kako?
« : 24 Kolovoz, 2010, 20:22:20 »
danas sam mijenjao masinu na svom neosu (sa drugog koji je bio za dijelove). masina je novoslozena i radila je ovom za dijelove. kad sam preselio masinu na svoju ramu, upalila je iz prve i radila na leru super, primala gas, itd...

 no kad sam krenuo na probnu voznju skuzio sam da skuter prima ga prve dvije-tri sekunde i onda se zagusi, totalno... ako dam gas do kraja, on se zagusi, al i dalje radi samo na malim okretajima i nece se zavrtiti. ako pustim gas, radi normalno na leru, no cim iduci put dam gasa opet se zagusi. moja pretpostavka je da sam nekako razj#bo setup frge pa smjesa nevalja..

e, sad... jel mi moze tko objasniti kako bi ga postelao bar da se odvezem do majstora na drugi kraj grada... koliko sam skuzio samo su tri sarafa na njemu. dva su bocno (jedan krizni, drugi ravni) i jedan sa gornje strane di ide sajla od gasa. jedini koji sam ja dirao kod zamjene masine je  upravo taj gore di ide sajla.

ajmo, koji saraf sluzi za sta i kako da znam kad je frga ispravno ustelana?

unaprijed hvala

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: stelanje fegazera na Neosu 50.. kako?
« Odgovori #1 : 24 Kolovoz, 2010, 20:23:54 »
manji je za smjesu probaj ga malo zavinuti, iako to žvuči ko žešči falš zrak, prirubnica, brtva..

Offline Dzo

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 261
  • Spol: Muški
  • Ne brze od zivota.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mladenovac
  • Moj Skuter: -
  • Moja Kaciga: -
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: stelanje fegazera na Neosu 50.. kako?
« Odgovori #2 : 24 Kolovoz, 2010, 23:09:14 »
Da, slazem se sa Ivanom u potpunosti. Mislim da je neko vec imao slican problem. proveri filter za vazduh da nije slucajno zapusen