Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sportski kuplung sa dvije opruge??  (Posjeta: 1183 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Sportski kuplung sa dvije opruge??
« : 03 Listopad, 2007, 20:35:28 »
evo zanima me dali ste to ikad vidjeli,naime radi se o mom minibikeu i otisao mi je kuplung i jedan covjek iz njemacke sta ima stan u mojoj ulici je jedne veceri vidio kad sam skidao kuplung i dosao do mene,tako upoznali se i covjek se bavi sa minijima,uglavnom on mi poslao jedan original kuplung i sportski kuplung sa dvije opruge,ja se iznenadio,ovaj cu vikend stavit taj sa dvije opruge,vjerojatno bi trebao bar malo bolje cupat???
sta vi mislite??slike naknadno :toothy9:

Offline Marin-sf2

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Speedfight2
Odg: Sportski kuplung sa dvije opruge??
« Odgovori #1 : 03 Listopad, 2007, 21:33:05 »
polini 2g kvačilo isto ima dvije opruge koje se mogu zatezat po volji. Trebalo bi imat bolji start

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: Sportski kuplung sa dvije opruge??
« Odgovori #2 : 03 Listopad, 2007, 21:42:54 »
a super onda,bas cu se poigrat s time ovaj vikend,btw jos nes i na sr-u moram zavrsit...
Minibike sam rastavio do zadnjeg sarafa,pa sad cemo vidjet kako ce ic sa ovim kuplungom...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Sportski kuplung sa dvije opruge??
« Odgovori #3 : 04 Listopad, 2007, 14:27:46 »
Hm taj sa 2 ferode, bi trebao imati vecu povrsinu od onog sa tri. Mislim da bi mogao biti malo bolji, ali ne ocekuj cuda ako sam u pravu.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Sportski kuplung sa dvije opruge??
« Odgovori #4 : 04 Listopad, 2007, 14:32:04 »
Polini 2G kuplung je dobar dok je citav. Ali njegova konstrukcija mu ne dozvoljava da dugo ostane takav pa cesto puca. Vidio vise potrganih primjeraka.

Kako Malossi Delta kosta tu negdje, za mene nema dileme koji bi radje imao (a kojeg i imam  ;D ).