Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Big problem  (Posjeta: 1737 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Galjego

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: F15
  • MojSetup: MHR replica
Big problem
« : 25 Rujan, 2007, 12:55:17 »
Imam veeeeliki problem...Motor mi je uredno vozio, dok jučer sam se vraćao iz skole i počeo je stekati..doslovno uopće ne vuče, za 1 km sa njim trebalo mi je 10 min...kad ga dignem na nogaru on normalno radi pri gasu, al kad dam ful gas on 1s normalno radi, sljedeću sekundu se uguši skroz...i tako non-stop pri full gasu..motor mi neide poviše 10 km/h...

Na njemu je ZX, Minarelli makina, karb. sam pogledao i on je uredu, znači do njega nije sigiruno...sad može biti do puvalice ZX ili je garnitura riknula...

Nervozan sam, ljudi pomagajte, bacit ću ga u kontejner!
Prazno...:=)

Offline BunnyRabbit

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
  • Moj Skuter: Kymco Vitality 50 2T
Odg: Big problem
« Odgovori #1 : 25 Rujan, 2007, 13:00:34 »
Zaštopan auspuh? Ili manje vjerojatno filter goriva. Ja bi rekao auspuh.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Big problem
« Odgovori #2 : 25 Rujan, 2007, 13:10:24 »
Pogledaj svijecicu, jel baca normalno iskru.

Offline BunnyRabbit

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
  • Moj Skuter: Kymco Vitality 50 2T
Odg: Big problem
« Odgovori #3 : 25 Rujan, 2007, 14:48:55 »
Vjerujem da svjećica počne pomalo štekat, a ne tako naglo. Rekao bi da je nešto u auspuhu jer kad je neki komadić unutra tamo može stajati godinu dana i onda odjednom negdje zapne di ne bi trebao i neda zraku van. Imao sam taj problem sa starim automatikom. Kad sam išao polagat (za onda još H kategoriju) normalno sam stigao do poligona i dođem na red, upali normalno dam gas do kraja i ne bi se maknuo s mjesta osim kad sam bio pokraj motorića. Na nogarama se vrtio OK, ali čim mu je došlo malo opterećenje na kotač - banana. Očistio auspuh i opet je jurcao ko veliki. :mofa:

Offline Galjego

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: F15
  • MojSetup: MHR replica
Odg: Big problem
« Odgovori #4 : 25 Rujan, 2007, 20:40:53 »
Vjerujem da svjećica počne pomalo štekat, a ne tako naglo. Rekao bi da je nešto u auspuhu jer kad je neki komadić unutra tamo može stajati godinu dana i onda odjednom negdje zapne di ne bi trebao i neda zraku van. Imao sam taj problem sa starim automatikom. Kad sam išao polagat (za onda još H kategoriju) normalno sam stigao do poligona i dođem na red, upali normalno dam gas do kraja i ne bi se maknuo s mjesta osim kad sam bio pokraj motorića. Na nogarama se vrtio OK, ali čim mu je došlo malo opterećenje na kotač - banana. Očistio auspuh i opet je jurcao ko veliki. :mofa:

Nažalost nije, odmah sam promjenio i stavio serijski spuh, i isti ku*** kao i prije...
A j*** me motor više, uvik meni nesto zariba...jel moguce da cu morat stavit novu garnituru, inače je na njemu sve serijala...
Mr J pomagaj... :-[ ???
Prazno...:=)

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Big problem
« Odgovori #5 : 25 Rujan, 2007, 20:54:41 »
Tako meni bude kad mi vuce falsh zrak

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Big problem
« Odgovori #6 : 25 Rujan, 2007, 21:05:54 »
Aj prvo očisni kompletno karb i filter zraka i pogledaj svugdje da negdje ne vuče falši zrak ili čak da ne puše oko dihtunga na glavi cilindra pa ćemo eliminirati redom...
Who's looking for punishment ??

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Big problem
« Odgovori #7 : 25 Rujan, 2007, 22:23:00 »
možda da nije dizna zaštopana ???

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Big problem
« Odgovori #8 : 26 Rujan, 2007, 09:41:12 »
A može biti svašta...

Zato i neka prvo napravi što sam mu rekao pa ćemo dalje tražiti problem ako ono nije.
Who's looking for punishment ??

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Big problem
« Odgovori #9 : 26 Rujan, 2007, 10:30:16 »
ocisti kompletno cijeli karb i ako ti se da stavi ga u benzin da odstoji preko noci,provjeri prirubnicu da ti nije negdje pukla

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Big problem
« Odgovori #10 : 27 Rujan, 2007, 10:00:20 »
svjecica?!
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline zikihos

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Big problem
« Odgovori #11 : 27 Rujan, 2007, 23:53:16 »
koliko km imas?