Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vivacity i višak zraka  (Posjeta: 849 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shevinho

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 122
  • Spol: Muški
  • Dark Racer
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Superlative Сasual Dating - Verified Females
  • Mjesto: Grad Ispod K
  • Moj Skuter: Malaguti F12
  • Moja Kaciga: na glavi
  • MojSetup: miemusy
  • MojSpuh: miemusy
Vivacity i višak zraka
« : 24 Rujan, 2007, 21:48:26 »
Dakle imam problem s Pug-om... Negdje mi vuče višak zraka, pregledao sam sve živo od usisa do filtera nigdje ne vuče... Naime nemogu ga naštelat... Da mi malo bolje ide malo sam zatvorio filter jer tako kolko tolko bolje ide inače mi se guši... Jel to može bit do semeringa??

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: Vivacity i višak zraka
« Odgovori #1 : 27 Rujan, 2007, 09:00:51 »
ocisti frgu mozda ti je zastopana dizna ako nije probaj stavit vecu,ako ti je gumena usisna grana mozda na njoj negdje vuce fals zrak. :icon_scratch: :icon_thumright:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Vivacity i višak zraka
« Odgovori #2 : 27 Rujan, 2007, 09:26:37 »
ocisti frgu mozda ti je zastopana dizna ako nije probaj stavit vecu,ako ti je gumena usisna grana mozda na njoj negdje vuce fals zrak. :icon_scratch: :icon_thumright:
ima aluminijsku prirubnicu,ma sve je to on vec isprobao

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: Vivacity i višak zraka
« Odgovori #3 : 27 Rujan, 2007, 10:01:14 »
provjeri dihtung glave ako ga ima,i dihtung ispod cilindra a kaj se tice semeringa  :icon_scratch: nebi bas reko,ako je jako los moze ti curit van smjesa goriva ne sad u mlazovima al bi lagano curkalo slinilo kak se veli,a kad smo vec kod fals zraka moce ti ga recimo potegnut ako ti je los dihtung izmedju blokova  :'( ,probaj promjenit creva od dovoda goriva,nisam vidio frgu od vive al na delortu imas kraj sarafa za stelanje lera jos jedan sarafic koji sluzi za manji ili veci protok zraka kroz karb (dizna,igla) zna ci vise zraka kroz taj saraf  = je vise goriva i obratno  probaj sve od najlakse varijante do najteze :icon_scratch: :icon_scratch: sretno mozda ti netko da i bolji odgovor a jeb ga kad to sve moze bit ,polako bez zivciranja :icon_thumright: