Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Limara za kymco  (Posjeta: 1390 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Maljavi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nunka
Limara za kymco
« : 23 Rujan, 2007, 20:22:49 »
Nedavno sam nabavio skuter,ali nažalost prva nezgoda.Gotovo s mjesta skuter je pao i oštetio se.Mislim da će trebat mjenjat prednju masku i obojit prednji dio.Znate li nekog limara koji se time bavi.I gdje bih mogao nać masku za taj skuter(kymco spacer).Interesiraju me samo novi dijelovi i vrhunski rad limara.I da je što prije gotov.Da li da odem u neki ovlašteni Kymco servis u Zagrebu ili da tražim limara van Kymco mreže?

Offline SF2osk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 296
  • Spol: Muški
  • Lete dve ptice......a narocito ona desna.....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • moj skuter
  • Mjesto: osijek,višnjevac
  • Moj Skuter: peugeot sf2 70ccm
Odg: Limara za kymco
« Odgovori #1 : 24 Rujan, 2007, 00:16:11 »
ma zato netrebas limara nego kod nekog autolakirera odes i pitas kolko bi te kostalo lemljenje maski..dogovoris se snjima i mirna bosna..tak sam ja i oni sve napravili i vise od ocekivanja
jedan vuk zavija a drugi odvija

Offline BunnyRabbit

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
  • Moj Skuter: Kymco Vitality 50 2T
Odg: Limara za kymco
« Odgovori #2 : 24 Rujan, 2007, 09:01:24 »
Kao što je SF2osk rekao, raspitaj se za nekoga ko se bavi popravkom plastika. Meni je isto bio pao skuter s mjesta (ne mojom krivicom), a bio tek mjesec dana (ako i toliko) star pa sam htio sve srediti da bude ko nov i išao pitati za cijene novih plastika i pao na guzicu. Na kraju dao autolakireru i sve rješio za 300-tinjak kn. Jedino nije bilo slomljenih plastika kao kod tebe. Još jedan mali (ali ne i nerješivi) problemčić je da za razliku od ostalih proizvođača auta i motora, Kymcovi kodovi boja nisu dostupni pa će lakirer morati od oka zamješati boju, ali ako se kuži u posao boja će ti ispasti kao original.

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: Limara za kymco
« Odgovori #3 : 24 Rujan, 2007, 09:04:25 »
Kao što je SF2osk rekao, raspitaj se za nekoga ko se bavi popravkom plastika. Meni je isto bio pao skuter s mjesta (ne mojom krivicom), a bio tek mjesec dana (ako i toliko) star pa sam htio sve srediti da bude ko nov i išao pitati za cijene novih plastika i pao na guzicu. Na kraju dao autolakireru i sve rješio za 300-tinjak kn. Jedino nije bilo slomljenih plastika kao kod tebe. Još jedan mali (ali ne i nerješivi) problemčić je da za razliku od ostalih proizvođača auta i motora, Kymcovi kodovi boja nisu dostupni pa će lakirer morati od oka zamješati boju, ali ako se kuži u posao boja će ti ispasti kao original.

 :laughing7:  :icon_thumright:

Offline Maljavi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nunka
Odg: Limara za kymco
« Odgovori #4 : 25 Rujan, 2007, 13:56:21 »
Nisu mi pule plastike nego štiftovi kojima se maska drži za okvir i još je jedna plastika zagrebana.Kontaktirao sam bivšeg vlasnika koji ima broj boje pa se nadam da će sve bit ok.Inače nova maska košta oko 900kn što je smješno skupo,a i glupo dat te novce kad je vanjski izgled skroz o.k. nego su s unutarnje strane pukli štiftovi.a i ne volim što te dijelove moram skidat pa davat na lakiranje.Više bih volio da se sve može obavit na jednom mjestu,ali to je u Zagrebu čista utopija.Sramota da ovlašteni servis nebitno o kojoj se marci radi izgleda ko garaža.Kad čovjek gleda reklame rekao bi velik ko trgovački centar,a ono prčvarnica...Hvala na pomoći,aki konkretna adresa ili mob nekog od tih lakirera još bi mi više pomogla.

Offline BunnyRabbit

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
  • Moj Skuter: Kymco Vitality 50 2T
Odg: Limara za kymco
« Odgovori #5 : 25 Rujan, 2007, 14:38:36 »
E ti štiftovi bi mogli biti problem jer su sitni i relativno je veliko opterećenje na njima pa baš neznam da li ćeš ih igdje uspjeti spojit kako treba. U svakom slučaju sretno, a što se lakirera tiče mislim da ti broj koji ti ja mogu dati neće pomoći jer si daleko odavde.  :hello:

Offline Maljavi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nunka
Odg: Limara za kymco
« Odgovori #6 : 28 Rujan, 2007, 21:11:02 »
Hvala na pomoći.Uz pomoć bivšeg vlasnika došao sam do broja boje i skuter je na popravku.Ako se ne budu mogli popravit štiftovi ići će nova maska.Zvao sam Krk i rekli su mi da je cijena maske oko 1100kn,ali da nemaju maloprodaju.U Zagrebu su mi rekli oko 900kn.Ipak nadam se da će se uspijeti popravit.Bar me tako uvjeravao jedan plastičar.A nije Glumičić.Hvala na pomoći.

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Limara za kymco
« Odgovori #7 : 29 Rujan, 2007, 09:46:12 »
vidiš ja sam plastike za peugeota dobio u boji skutera tak nije bilo potrebno lakiranje,to je bilo prije 5 godina ali danas je to nemoguće izvest

Offline Maljavi

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nunka
Odg: Limara za kymco
« Odgovori #8 : 03 Listopad, 2007, 20:06:01 »
I danas se dobivaju plastike u boji skutera(barem su tako meni ponudili),ali nisam htio kupovat masku zbog 2,3 popucala štifta.Otegotna okolnost mi je da je donji dio skutera već bio obojan u neoriginalnu boju pa sam trbao nać broj boje,ali to je preko bivšeg vlasnika omogućeno.