Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Rukavice, hlace -Rijeka  (Posjeta: 2849 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Oklop

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jurdani
  • Moj Skuter: Kymco xciting 250
Rukavice, hlace -Rijeka
« : 20 Rujan, 2007, 09:01:19 »
Moze mala pomoc. Jutros mi se malo prsti smrzli, pa mi se ucinilo da je mozda vrijeme za nove rukavice, sto toplije to bolje. Zna li tko gdje se moze naci nesto kvalitetno i toplo u Rijeci? Isto tako mi trebaju i nekakve hlače koje mogu navuci preko traperica, da mi bude malo toplije u sljedecim mjesecima, tj cijelu zimu:)

a mogla bi i nova kaciga i nova jakna, kad se vec trosi (valjda ce biti nesto od ovih dionica T-ht-a:))

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Rukavice, hlace -Rijeka
« Odgovori #1 : 20 Rujan, 2007, 10:11:16 »
Ja sam rukavice (produžene preko zgloba, do pola podlaktice) vodo/vjetronepropusne kupio u AVE-u na Piramidi... obzirom da sam imao iskaznicu našeg Foruma, dobio sam i neki popust...
Dobre su (dovoljno tople), i nepromočive (višekratno "testirane")...
Hlače sam isto našao kod njih, ali su moje bez umetaka za "mehaničku zaštitu" (pad)...  u razredu cijene 800-1000 Kn ćeš sigurno naći nešto, za zaštitu od kiše, vjetra, a,  i sa ponešto štitnika...
I ostali (moto) saloni po Rijeci imaju ponešto opreme... sigurno će se naći i za tvoj ukus (i novčanik)...
Zimske rukavice svakako kupuj, da ti pokrivaju početak rukava jakne (ma kakva ona bila)... da se "povjetarac" ne zavlači do lakta, uz podlakticu...
Uzmi si i nešto za vrat... neku vjetrozaštitu... same dolčevite ne budu dovoljne (i ja se vozim zimi, bar veći dio)
Ne znam, imaš li jaknu... probaj hlače uzet, da budu "kompatibilne" sa jaknom... da se pri kiši, ne bi voda podvlačila, u struku, na tvoju robu... pa si za 10 minuta sav mokar...
Live to ride, ride to live

Offline Oklop

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jurdani
  • Moj Skuter: Kymco xciting 250
Odg: Rukavice, hlace -Rijeka
« Odgovori #2 : 21 Rujan, 2007, 10:27:49 »
zna li tko ima li gdje u RI osim u ave kupiti  Tucanourbano Siberius rukavice (probao xxl, ali malo velike, a xl nema i nezna kad ce dobiti-moze i neke slicne rukavice, samo da ugrijem svoje prstice:))
evo i link
http://www.ave.hr/index.php?menu=motori&pid=242&cid=7&proizvod=Tucanourbano-Siberius
« Zadnja izmjena: 21 Rujan, 2007, 10:46:06 Oklop »

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Rukavice, hlace -Rijeka
« Odgovori #3 : 21 Rujan, 2007, 21:38:16 »
Probaj pitat na Krnjevu (Moto centar Diversus / na samom raskrižju, kraj semafora/zebre za Zamet),  tel.051/641588...
Ima i jedan novi dućan. nisam još ni ušao, ali imaju moto garderobu (velika reklama "Yamaha") na 2. bus-stanici šestice poslije "Tete Rože" u Kvaternikovoj...
Možda Turnić (Honda), ili na Marinićima (ne znam kako se zove dućan, već par dana je jedan crveni Moto Guzzi Nevada pred ulazom)... ne mogu se sjetit dalje... 
Live to ride, ride to live

Offline Oklop

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jurdani
  • Moj Skuter: Kymco xciting 250
Odg: Rukavice, hlace -Rijeka
« Odgovori #4 : 21 Rujan, 2007, 22:12:39 »
a ima li jos koji ducan u RI ili okolici web stranicu ili je ave jedan jedini...

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Rukavice, hlace -Rijeka
« Odgovori #5 : 23 Rujan, 2007, 00:18:21 »
A, jbtga... stvarno sam neinformiran po tom pitanju, da si me "uhvatio" pred 10-ak godina, tad sam u 2 navrata osobno pretražio neke dućane i pokupio brojeve tf. za pružiti jednom frendum i kasnije jednoj kolegicim informaciju...
sad sam u banani (da jednoj... u bananama !!! ) s vremenom, ne stižem ništa obaviti...
A ostali "primorci-gorani" uopće ne "surađuju" (nitko od ostalih ne sudjeluje  :( )...
Live to ride, ride to live

Offline Oklop

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jurdani
  • Moj Skuter: Kymco xciting 250
Odg: Rukavice, hlace -Rijeka
« Odgovori #6 : 23 Rujan, 2007, 01:14:04 »
A, jbtga... stvarno sam neinformiran po tom pitanju, da si me "uhvatio" pred 10-ak godina, tad sam u 2 navrata osobno pretražio neke dućane i pokupio brojeve tf. za pružiti jednom frendum i kasnije jednoj kolegicim informaciju...
sad sam u banani (da jednoj... u bananama !!! ) s vremenom, ne stižem ništa obaviti...
A ostali "primorci-gorani" uopće ne "surađuju" (nitko od ostalih ne sudjeluje  :( )...

ma i ja sam u banani s vremenom, a odavno ni sma nisam kupovao neki komad opreme...a sad moram i za sebe i za curu...
i imas pravo, susedi uopce ne suradjuju, mislio sam da ce biti malo vishe odgovora, a ne da cemo se nas dvoje dopisivati:D

Offline vuk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 310
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski brod
  • Moj Skuter: RS 125 07
  • MojSetup: polini 154 BBK
Odg: Rukavice, hlace -Rijeka
« Odgovori #7 : 23 Rujan, 2007, 09:56:24 »
Što se tiće jakne mogu ti preporućit clover, nisam se nikad smrznio u njoj,probo sam još i IXS i M-tech samo nisu mi se svidjele, rukavice imam dainese ali mogo bi i ja nabavit neke toplije. e sad ja neznam gdje bi u rijeci mogo nabavit clover pošto sam iz SB, znam da u zagrebu na kustošiji ima trgovina.
nemože pametan popustit koliko budala može nategnit

Offline Oklop

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jurdani
  • Moj Skuter: Kymco xciting 250
Odg: Rukavice, hlace -Rijeka
« Odgovori #8 : 23 Rujan, 2007, 18:57:47 »
e sad ja neznam gdje bi u rijeci mogo nabavit clover pošto sam iz SB,

pa recimo da zadnjih 3 mjeseca svakodnevno prolazim pored ducana i da sam ga tek danas primjetio :D
đino motori u jušićima...

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Rukavice, hlace -Rijeka
« Odgovori #9 : 21 Listopad, 2007, 22:05:39 »
pa ako nisi tamo kupio imas u uvex-u u ciottinovoj svu opremu(kacige,jakne,hlace...)
vozi idiote vozi !!!!!

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Rukavice, hlace -Rijeka
« Odgovori #10 : 23 Listopad, 2007, 16:05:54 »
Moze mala pomoc. Jutros mi se malo prsti smrzli, pa mi se ucinilo da je mozda vrijeme za nove rukavice, sto toplije to bolje. Zna li tko gdje se moze naci nesto kvalitetno i toplo u Rijeci? Isto tako mi trebaju i nekakve hlače koje mogu navuci preko traperica, da mi bude malo toplije u sljedecim mjesecima, tj cijelu zimu:)

a mogla bi i nova kaciga i nova jakna, kad se vec trosi (valjda ce biti nesto od ovih dionica T-ht-a:))
Rukavice a-pro AVE na piramidi

Offline Oklop

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jurdani
  • Moj Skuter: Kymco xciting 250
Odg: Rukavice, hlace -Rijeka
« Odgovori #11 : 23 Listopad, 2007, 16:27:57 »
Rukavice a-pro AVE na piramidi

rukavice vec rijesio i to bas kod njih, samo ne apro nego tucanourbano...toplije :)

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Rukavice, hlace -Rijeka
« Odgovori #12 : 23 Listopad, 2007, 21:07:21 »


...(pod)lače sam jučer kupio kod Honde Ruting na Turniću...
Bio danas jedan krug do petrolejske, preko Viškova, i vratio se doma, na Krimeju...
Jako dobro  :icon_thumright:
Jest' da si na hladnom zraku... ali taj zrak je isti i pri 70 Km/h...
Nema onog chill effect-a, kad si na motoru, da pomišljaš da si na 10 stupnjeva nižoj temperaturi (a i dalje se pothlađuješ)... jednostavno, to je to... nema propuhivanja... toplo za unutarnju stranu butina, meni, koji sam na (makar najmanjem cruiseru, ipak ) širokom motoru... a i između butina  :icon_biggrin: ;D :icon_biggrin:

Cijena: "Hallo Bing, kako brat..." prava sitnica...   :toothy9:
Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Rukavice, hlace -Rijeka
« Odgovori #13 : 24 Listopad, 2007, 08:25:29 »
Gene, svaka čast... Ja san uzeja neke skijaške, ali bojin se da su bile DRY a ne TERMO... Ma isto možda i bolje... Sad ih mogu obuć ispod pamučnih dugih gaća ako bude STVARNO zima, a odvodit će mi znoj sa kože, dok bi kad je onako, srednje zima, tribale bit ugodne i nakon vožnje, u nekom kafiću... Valjda... :toothy3:
Aj, nadan se da će mi uskoro skut napokon doć, sređen i sa novin gumama, pa ako učini vrime jedan vikend, testirat ću ih i svu ostalu opremu... Znan da ako budeš moga, tebe ću vidit, a nadan se da će još ekipe bit za avanturu... :zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Rukavice, hlace -Rijeka
« Odgovori #14 : 25 Listopad, 2007, 21:38:59 »
Nedjelja, 04.11. 75% sigurno idem u Split na Deep Purple...
Pa se možemo (ovaj put zaozbiljno  ;D) srest na kavi...
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Rukavice, hlace -Rijeka
« Odgovori #15 : 25 Listopad, 2007, 21:50:46 »
Znaš kako ide... "rupa u obrani" se sad preselila...
Sad osjećam gdje mi još "curi" manjak garderobe... morat ću kupit potkapu... hladno mi na bradu i dio vrata... imam windproof traku za oko vrata, i  sa potkapom, pretpostavljam, ću dopunit nedostatak...
Već sad imam preko 3 Kg Kn moto-garderobe na sebi...  :laughing7:
Istina, jaknu nisam platio puno (samo 31 Kn: Moto klub 20, i 3 SMS poruke po 3,60 Kn), ali, jakna je jakna...
Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Rukavice, hlace -Rijeka
« Odgovori #16 : 26 Listopad, 2007, 08:40:24 »
Aj, probaj improvizirat s nekim materijalom zatvaranje kacige ispod brade...

Neki imaju tu fixni poklopčić koji ne moraš micat kad skidaš/stavljaš kacigu na glavu, pogledaj na skupljim Nolan modelima kako to funkcionira... Imaš šemu od HJC-a di je manji prednji dio fixno postavljen, a onda drugi dio se otvara, preklapa kad skidaš/stavljaš kacigu a fixira se čičkom, i tako potpuno zatvori rupu ispod brade...

Ako tako nešto izvedeš, nećeš tribat potkapu, a brada će ostat topla... Zaglaviš skroz naprid ispod gumenog obruba fixni dio, a ostatak na preklop, imaš samoljepljivu čičak-traku, zalipiš koliko ti triba na kacigu (pomogneš se sekundnim i lipilom strpljenjem ako je ljepilo na traki nedovoljno) i to najbolje onaj mekani dio, a grubi dio zalipiš na kraj tog jezičca (a možeš ga malo i uvatit koncem, da se lipilo ne odlipi) i tako efikasno zavoriš kacigu odozdo, smanjiš podhlađivanje brade i vrata a ujedno smanjiš i buku kacige...

 :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7: