Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Renault clio 1.8  (Posjeta: 1297 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Renault clio 1.8
« : 15 Lipanj, 2010, 16:35:39 »
Zanimaju me iskstva s tim autom, od pa do koje godine su se proizvodili te prosjecna cijena tog modela trenutno. 8 ventila 110ks. Nasao sam jednog za manje od 10.000kn. Pa da cujem vasa misljenja.
To je onaj prvi model clia ja mislim.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Dzo

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 261
  • Spol: Muški
  • Ne brze od zivota.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mladenovac
  • Moj Skuter: -
  • Moja Kaciga: -
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Renault clio 1.8
« Odgovori #1 : 10 Kolovoz, 2010, 13:08:03 »
Ja imam takvog samo sto je moj 1.200 cc. Moj komsija ima bas taj sto ti zelis ali njegov je 16 ventila?!?! Jesi li siguran da je taj sto si gledao 8 ventila? jako mi je cudno jer to su Williams verzije Clia a koliko sam upoznat oni nisu izradjivani u verzijama sa 8 ventila... Moj je sa 8 ventila ali moj nije Williams... Bilo kako bilo izradjivani su od `91 do `98 (taj model) jako izdrzljivi motori, udobni (kao i svaki Francuz) menjaci dobri, stabilni (15 inch fabricki naplatci) i brzi obzirom da imaju manje od tone ukupne tezine. Limarija im nije sjajna strana, modeli do `95 nemaju pocinkovan lim tako da limarija korodira oko zadnjih rubova i haube. Od `95 su poceli modeli sa drugacijim farovima, drugacijom instrument tablom i stop svetlima. Potrosnja im je od 8 pa na gore. Modeli od `95 imaju pocinkovan lim i malo kozmeticki izmenjen enterijer(mnogo lepsi za moj ukus). Nisu skupi i u mom kraju ih mozes naci u super stanju za oko 2000 Eur (`95 `96 godiste). Meni se mnogo dopadaju i obicne i Williams verzije jer je auto jako udoban i okretan, svuda ga mozes parkirati i delovi nisu skupi, a jako je lep auto.
Eto, toliko od mene