Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ZADAR chat  (Posjeta: 328597 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1100 : 23 Kolovoz, 2008, 13:21:54 »
vidim dobro te sluzi speedfight...sto moj mene nije tako...a samo nisi trebo ici sam...gust je sa ekipom ici

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1101 : 23 Kolovoz, 2008, 13:47:06 »
a sta ces ka ovi moji zadra ni nece skuteron idu dalje od zadra lol

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2005
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1102 : 23 Kolovoz, 2008, 14:03:53 »
a vidis, ja bi...
samo jebena 50tica ne bi mogla bas drzati tempo... kad iden van grada, uglavnom ga drzim na pravih 70tak km/h, po satu 80 :D

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1103 : 23 Kolovoz, 2008, 14:04:47 »
a da sa standardnim se i nebi moglo bas, al ovako kad ides 100-110 tako onda se moze otic

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2005
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1104 : 23 Kolovoz, 2008, 15:52:00 »
moze pitanje...

evo kupio sam polovnu gumu (Bridgestone ML 50 Molas) od exfreerider-a (njemu respect na brzini slanja)
sad ce mi obe biti iste :D

znam da je sutra nedilja, tako da je ne mogu staviti...

al prekosutra, kojeg vulkanizera mi preporucate? ja sam mislija u loncara, gori ispod mehanizacije...

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1105 : 23 Kolovoz, 2008, 18:31:53 »
a vidis, ja bi...
samo jebena 50tica ne bi mogla bas drzati tempo... kad iden van grada, uglavnom ga drzim na pravih 70tak km/h, po satu 80 :D

i sta je tu 50ici tesko drzat tempo od 80 hm/h ili realnih 70 ??  :o


a sta ces ka ovi moji zadra ni nece skuteron idu dalje od zadra lol

aj ne seri,kad san ja isa skuteron po drugim zupanijama ti nisi ni ima u planu skut,a to sta mi drugi radimo i nemozemo dangubit to je druga stvar  :binkybaby:
...........1...........8...........7...........

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2005
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1106 : 23 Kolovoz, 2008, 19:07:53 »

i sta je tu 50ici tesko drzat tempo od 80 hm/h ili realnih 70 ??  :o

pa ko je reka da je tesko?

al dopizdi nakon nekog vrimena...

pogotovo njemu kad zna da moze jos brze a ja ga usporavam...

a j#bote, ti si svakom loncu poklopac, a? i to suplji...

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1107 : 23 Kolovoz, 2008, 19:15:01 »
 :toothy12:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1108 : 23 Kolovoz, 2008, 19:19:02 »

i sta je tu 50ici tesko drzat tempo od 80 hm/h ili realnih 70 ??  :o

pa ko je reka da je tesko?

al dopizdi nakon nekog vrimena...

pogotovo njemu kad zna da moze jos brze a ja ga usporavam...

a j#bote, ti si svakom loncu poklopac, a? i to suplji...
ti inace imas tanke zivce ili ti je samo sabun usa u v*ginu
...........1...........8...........7...........

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2005
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1109 : 23 Kolovoz, 2008, 20:21:04 »
ni jedno ni drugo... samo ne volim preserante  :icon_biggrin:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1110 : 23 Kolovoz, 2008, 21:39:10 »
EJ Zadrani moji  :icon_biggrin:

Ovako...imam jedno pitanje/zamolbu...Posto mislim ic cesce do Zadra sad jer imam skuter a ostat cu kod frendica na BBu...tam kazete da bi mogo isparit pa jel ima netko blizu kod koga bi u garazu mogo stavit skuter? Bio bi zahvalan a sretnik mozda i đir dobije  :icon_biggrin:

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1111 : 24 Kolovoz, 2008, 09:50:17 »
x-thug i stipe prestanite...  8) ;)

al x ti muci...dosadno je voziti cilo vrime full brzinom...znam, jer sam ovo lito cesto isa do biograda i vira, primosena i taj dir...pa kad ides...i cilo vrime vozis full, doslovno zaspes na motoru...jer nece ide brze, a tih realnih 70 je malo...a cilo vrime isto...nema mjenjanja brzina, nema NISTA!!!, samo drzis onaj volan ka da je rama od bicikle...

najgore kod tih putova izvan grana...je kad ti ides 70kmh i stignes neke budale koje idu tipa 60, 65kmh...a nigdi nemas dovoljno puta da ih prestignes...jer uvik neko ide iz suprotnog smjera ili je krivina...itd...pa zapnes sa tih 65...to me ovo lito tako zivciralo da je to ne opisivo

zato nemojte srati vise sa tim putovima izvan grada!!!!idite ako ocete!!!al jadna 50 nije za to!!!!kad se jednom opametite i shvatite bice bolje svima!!!!!!

a to sta je naranda isa do splita, to je druga stvar, jer mu je motor ka neka 125-ica sad...sa svim tim cudima (samo pitanje je dokle ce trajata sve to  ::) :( :angry7: )
« Zadnja izmjena: 24 Kolovoz, 2008, 09:52:18 S.W.A.T. »
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1112 : 24 Kolovoz, 2008, 09:54:01 »
kicho...ja znam jednog lika sa foruma koj je na bilom brigu...i koj ima prostor za motor...al necu govoriti u nicije ime nista...tak da ako se javi super...

al daj i meni dir  :toothy3: :toothy10: :toothy10: :toothy11: :toothy3: :toothy10: :toothy10: :laughing7: :icon_tongue: :frajer:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1113 : 24 Kolovoz, 2008, 10:21:24 »
kicho...ja znam jednog lika sa foruma koj je na bilom brigu...i koj ima prostor za motor...al necu govoriti u nicije ime nista...tak da ako se javi super...

al daj i meni dir  :toothy3: :toothy10: :toothy10: :toothy11: :toothy3: :toothy10: :toothy10: :laughing7: :icon_tongue: :frajer:

Odlično! Negdje ga bi moro ostavit...pred zgradom nema sanse...

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1114 : 24 Kolovoz, 2008, 10:31:46 »
afkors... :icon_thumright:

a ako se on javi super...al mislim da oce...

kad ces dolaziti?
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1115 : 24 Kolovoz, 2008, 10:35:01 »
cim ce bit kinte neke za bengu  :icon_biggrin:

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1116 : 24 Kolovoz, 2008, 10:43:19 »
e ljudsi...da vam ispricam sta sam juce dozivia...

radia sam sam doli na tabli na branimiru di su one palme kad se ide prema ini onim setalistem uz more di su klupice...i lipo radim ja...kad kraj mene prolazi neka baba...ful sporo...s noge na nogu...i prode ona...i dode tamo di pocinju palme i ja je slucajno pogledam...a onom cestom od pumpe ide kolona a prvi motor...a ona ni pogledala nije...samo se u iducoj sekundi nasla na kolniku...a motor na 10 metara od nje (uh al je napeto :toothy12: )

kad odjednom ovaj lik na motoru ka budala po prednjoj i samo zumm na pod...koja scena eee

al fora je u tome da on i zena mu (neki stariji talijani (nekih 70godina a motor makina, mislim 750 kubika naked kavasaki il tako nesto) leze na podu, motor preko njih...a baba vice na njih...i samo odseta dalje...(nestala je, posli smo je trazili)
i mi sta smo bili tad tamo lipo pomogli ljudima...motor se malo ogreba, nista strasno, oni malo...tj zena mu nista...al on lakat i koljeno je ogreba...i drza se da rame...posli sam im ponudio da ih otpratim sa svojim motorom do bolnice da se slika lik jer je stariji, ko zna sta mu moze biti, al nije htio...a ful su fini bili...i bas mi ih je bilo zao...jer zamisli kako je to kad imas prometnu ili pad u inuzemstvu  :sad1:  a ja nisam tio da hrvatsku po tome pamte

a i nije on kriv nego baba koja je mirno odsetala dalje a ljudi na podu leze i kukaju
KUCKA!!!!TAKVE BABETINE BI ZATVORIA DOZIVITNO U KUCNI PRITVOR!!!!!!!!!!!


al fora je u tome da se lik nije snasa...jer on je isa nekih 35 na sat...jer nije zna di ce...a iza njega kolona...i ful je sporo isa...i kad je baba naisla on je moga stati odma da je po zadnjoj, al on se nije snasa i stisa je prednju ocito full...i samo je prednje kolo pobiglo i bum

ovo prica samo zato jer sam i ja ima par puta takvih situacija kad ti neka baba izleti a uopce nije gleadala...i a ti ides 60+ na 10 m od nje...mislim...srecom je spora pa je zaobides ako se snades...al takvi ljudi me nerviraju, a nisu samo babe nego i mladi ljudi...koji ne misle...ili misle da je sa motorom lako stati kao i sa autom...kreteni!!!
 :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1117 : 24 Kolovoz, 2008, 10:47:49 »
x-thug i stipe prestanite...  8) ;)

al x ti muci...dosadno je voziti cilo vrime full brzinom...znam, jer sam ovo lito cesto isa do biograda i vira, primosena i taj dir...pa kad ides...i cilo vrime vozis full, doslovno zaspes na motoru...jer nece ide brze, a tih realnih 70 je malo...a cilo vrime isto...nema mjenjanja brzina, nema NISTA!!!, samo drzis onaj volan ka da je rama od bicikle...

najgore kod tih putova izvan grana...je kad ti ides 70kmh i stignes neke budale koje idu tipa 60, 65kmh...a nigdi nemas dovoljno puta da ih prestignes...jer uvik neko ide iz suprotnog smjera ili je krivina...itd...pa zapnes sa tih 65...to me ovo lito tako zivciralo da je to ne opisivo

zato nemojte srati vise sa tim putovima izvan grada!!!!idite ako ocete!!!al jadna 50 nije za to!!!!kad se jednom opametite i shvatite bice bolje svima!!!!!!

a to sta je naranda isa do splita, to je druga stvar, jer mu je motor ka neka 125-ica sad...sa svim tim cudima (samo pitanje je dokle ce trajata sve to  ::) :( :angry7: )
E upravo to..slažem se 100000% s tobom..  :headbang:  Jbt,meni je svaki dan tako kad idem iz Ljubča..ccc

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1118 : 24 Kolovoz, 2008, 14:01:59 »
hehe vidim svi ste se raspisali pomalo procita san sve, a moj , zasto nebi trajalo??
a ono kuzim vas da su spori i to pa necete idete, al ono jednom mozemo svi skupa pa bi i ja tako sporov vozia eto tako za foru neki dir da napravimo..

a ovo za babu joj, a mislim taj talijan pa jel on uopc vozia motor prije ovog pada?
ja mislim da je nov novcat tek iz salona dosa hh..

a za kichu ja iman ulaz koji se zakljucava pa mozes stavit motor pokraj moga ako hoces  :angry9:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1119 : 24 Kolovoz, 2008, 14:05:43 »
a za kichu ja iman ulaz koji se zakljucava pa mozes stavit motor pokraj moga ako hoces  :angry9:

a cemu ljuti smajlic na kraju?  :icon_biggrin: