Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ZADAR chat  (Posjeta: 328640 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1080 : 20 Kolovoz, 2008, 09:38:07 »
bili ja i dino danas malo po gradu, isuse sto on sporo vozi  :toothy9:
da nebi on slucajno auto prestiga, lol  :laughing3:

dino moras malo brze tog runera derat  :icon_biggrin:
Kako moja baba kaže..odnija vrag prišu :) Pa jbt nigdi nam se ne žuri,što nije lipše laganini đirati kroz grad,gledati curke po kafićima nego 80 voziti po poluotoku..a i da ti iskreno kažen više me i strah priticat aute po gradu jer je sve puno turista,a oni su ka muhe bez glave..nikad im neznaš di će,žmigavac da svaki deseti kad skreće. A i koliko puta mi se dogodilo da pretičem auto a on skrene u livo,naravno,bez žmigavca.. I još ona sva videa što san gleda kad bus ili kamion skupi leeka na skuteru i pređe preko njega..užas. Ti ako oćeš vozi brzo pa me čekaj negdi 1-2km naprid..a što da ti kažem  :)
E,da..i još mi prednja guma ima skoro 16tkm tako da možete i zamisliti kako drži cestu i kako je s takvom gumom voziti po gradu..a nema se para za drugu  :sad1:

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1081 : 20 Kolovoz, 2008, 12:00:23 »
koj lol danas

idem ja u auto skolu (polazem za B)
stavia psp u pederusu, slusalie u usi i muziku slusam...i picim...a kolona ko u prici...a ja preticem tamo jos od male poste cilo vrime...i tamo kod lipotice ona traka za skreniti na parking...po sredinji nje vozim......sve zivo krsim...i kod lipotice 2 pandura na motoru cekaju i skuzim ja njih...a ja u ljevoj traci...i izade on, pokaze na mene i palic stavi...i sta cu...ja stanem

a ono tamo vec naranda stoji... :toothy11: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :laughing9: :notworthy:

i nista...ja stajem on odlazi...i pitaju me: vozacka i prometna...ja vadim...jedva ih cujem  :laughing9: :laughing9: :laughing9: :laughing7:

i nista...dam im...on pogleda...i kaze ok...moztete ici...
i ja...ok...i krenem...i sjetim se da me zanima jedna stvar i vratim se i pitam ga  :laughing6: :laughing6:

(pita sam ga za no sranje o mladim vozacima sta imas ogranicenja 2godine...pa posto ja imam vozacku (a1) vec 2 godine a sad cu dobiti B kat. dali ce opet za B kat to ogranicenje vrjediti...i on kaze da ne  :headbang: :headbang: ) i nista...ja na motor i odem...uglavnom...fora je bilo...i posli me afkors zove naranda... 8)
 nek vam on isprica svoju pricu  :icon_biggrin: :icon_thumright:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1082 : 20 Kolovoz, 2008, 17:34:18 »
haha 30 sekundi prije swata je i mene zaustavilo isto tako cjelu kolonu preticem , i vidi on to i izleti mi nasred ceste i stop stop....i ja dodem do njega i stanem i kazem mu:

nemojte sad molim vas zurim an popravni past cu godinu , dajte nemojte me sad gnjavit stvarno zurim i stvarno moram ic...

kaze on meni:   ajde dogvor samo mi reci što ti fali
ja kazem: imam sve regu, tehnicki, sve imam
naglasi on a vozacku??
kazem ja dada imam i to sve cu vam pokazat evo na brzinu al stvarnooo zurim dajte molim vas me pustite

i fer policajac me pusti, ok je lik  ;D

i taman ja krecem vidis ono swata zasutave  :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1083 : 20 Kolovoz, 2008, 21:49:02 »
bili ja i dino danas malo po gradu, isuse sto on sporo vozi  :toothy9:
da nebi on slucajno auto prestiga, lol  :laughing3:

dino moras malo brze tog runera derat  :icon_biggrin:
Kako moja baba kaže..odnija vrag prišu :) Pa jbt nigdi nam se ne žuri,što nije lipše laganini đirati kroz grad,gledati curke po kafićima nego 80 voziti po poluotoku..a i da ti iskreno kažen više me i strah priticat aute po gradu jer je sve puno turista,a oni su ka muhe bez glave..nikad im neznaš di će,žmigavac da svaki deseti kad skreće. A i koliko puta mi se dogodilo da pretičem auto a on skrene u livo,naravno,bez žmigavca.. I još ona sva videa što san gleda kad bus ili kamion skupi leeka na skuteru i pređe preko njega..užas. Ti ako oćeš vozi brzo pa me čekaj negdi 1-2km naprid..a što da ti kažem  :)
E,da..i još mi prednja guma ima skoro 16tkm tako da možete i zamisliti kako drži cestu i kako je s takvom gumom voziti po gradu..a nema se para za drugu  :sad1:

da slazem se sa dinom,bolje laganini nego izginit,k sad ce mo djirat po gradu i zaplasivat plavuse na runnerima  :laughing7: :laughing7:
a ti turisti voze 40 kad krenes preticat ili skrece ili nabije gas...to je bolesno...triba napravit djir po boriku sa skuterima,po plazi tamo :toothy12: :toothy12: al samo kad bude spica,e i ja triban minjat svoje gume,moje save ne drze vise po nikakvoj cesti...drzim razmak od po sto metara samo da uspijem za kocit jer klizin ko po ledu...
...........1...........8...........7...........

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1084 : 20 Kolovoz, 2008, 22:39:18 »
haha imate srice :):)

@ thug... loool to su chelistone RR gume  :toothy9:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1085 : 21 Kolovoz, 2008, 02:56:04 »
evo bas danas doso sa mora,bio u zatonu...i ono par puta sam iso do zadra...j#bote kak se tamo vozi kao na trkama lol...vidio sam nekog lika bez kacige,celav vozi SP mislim da je crveno crni tak nesta,ono lik ulece po gradu skroz po boku,lud ko siba...mozda je to neko s foruma :)

ugl picki ima da ti srce stane hehe
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1086 : 21 Kolovoz, 2008, 03:03:11 »
mate marketin garant ako je crno crveni sp 180 pola maski nema i celav lik

pa da ovdi se dos brzo vozi, barem se meni tako cini  :icon_biggrin:

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1087 : 21 Kolovoz, 2008, 04:16:19 »
nisam znao da je zaton bas tolko blizu zadra...jbg inace bi se najavio da dolazim da upoznam ekipu
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1088 : 21 Kolovoz, 2008, 04:18:00 »
a jebiga moga si se najavit  ;D

aj duro dino cole i x mogli bi dir kakav

Online stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2005
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1089 : 21 Kolovoz, 2008, 06:37:21 »
ugl picki ima da ti srce stane hehe


je... i onda dodje zima... i onda nema picki ni za lijek :D razbizu se odmah...

Offline playmaker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: derbi
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1090 : 21 Kolovoz, 2008, 12:13:18 »
Evo da se i ja prikljucim na zadar chat. Vidim da se spremate na duzi dir. Samo zovite, ja spreman da povucem svog derbia gp1 250 na duze relacije  :icon_biggrin:

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1091 : 21 Kolovoz, 2008, 12:22:39 »
Evo da se i ja prikljucim na zadar chat. Vidim da se spremate na duzi dir. Samo zovite, ja spreman da povucem svog derbia gp1 250 na duze relacije  :icon_biggrin:
Tebi moram savjetovati da se prije svega predstaviš u kutak za nove clanove  da mozes dalje sudjelovati u forumu, i da ko ludi se voze ehe he  da....
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1092 : 21 Kolovoz, 2008, 13:08:04 »
e ljudi...sad garant ide pila...zx-a cu staviti...i ono sitne djelove jos mjenjati...i najvjerovatnije vecu diznu...

pa cu viditi kako ide...i posli ako bude srece jos gume da promjenim i ja zadovoljan :binkybaby:

hh...kad me zafrknia lik...treba sam raditi cilo lito te karte pa bi se zaradile lipe pare...ovako radim samo tj dana...i samo malo vise od soma kuna sam zaradio :sad1: :sad1: :sad3:

al kad stavim pilu valjda ce ici nesto bolje...
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1093 : 21 Kolovoz, 2008, 15:35:39 »
pozzz playmaker, kako to da te nikako nisam vidio po gradu

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1094 : 21 Kolovoz, 2008, 16:14:51 »
e ljudi...ovo je najjaca tema na cilom forumu  :toothy12:
(OK, OK, skoro najjaca tema :toothy3: :toothy11: :toothy10: )

al fakat...jeste vidili da ima preko 1000 postova...prati nas ogulin al zaostaje za 500 postova :headbang: :headbang:

ZADAR RULzzzzz

ma ZADRANI RULzzzaju!!! :headbang: :happy8: :happy6: :happy3: :glasses9: 8)
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1095 : 21 Kolovoz, 2008, 16:17:11 »
(sad kad dode eladio i iz inata pobrise ovu temu... :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: )
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline playmaker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: derbi
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1096 : 21 Kolovoz, 2008, 16:48:22 »
Citat:
pozzz playmaker, kako to da te nikako nisam vidio po gradu

ja sam relacija vostarnica- uskok, izgustam se po boriku i navecer na pice. Ugl derbi je tek prije tjedan dana dovezen u zadar  :icon_biggrin:
Ali vidio sam par puta tebe i tvoj undertail  ;D

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1097 : 21 Kolovoz, 2008, 18:28:57 »
haha imate srice :):)

@ thug... loool to su chelistone RR gume  :toothy9:
nije nego SP


sama plastika  :drunken_smilie:



ja dugo nisan vidia onog wanabe waterpolista
...........1...........8...........7...........

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1098 : 23 Kolovoz, 2008, 12:43:36 »
e ljudi evo san se vratia iz splita bia skuterom..

ovako, bilo je pre jebeno pre lud dir iako sam sam isa al mi nije smetalo jer ja se volim sam vozat...

u cetvrtak sam krenia u 17 iz kuce, prominia filter zraka, svicicu, ulia ulja, goriva pun rezervar, napumpa gume, provjeria vodu i to je to.
obuka dvi majce stavia bubrežnjak, kacigu i uputia se u 18 sati prema splitu  :icon_biggrin:

i tako lipo san se vozia i sta san 5 minuta na šibenski most, uvatia dvi slike i taman ka san krenia upalit motor i krenit, eto ti ga na dolazi pandur na motoru i sa on gleda okolo je bilo jos dosta motorista, al srica ja nisan sia na svoga uopce...i tako on gleda gleda i ode on prema zadru, ja pricekan 3 minute i krenen dalje prema splitu.

po putu san sta na neko misto prije primoštena uvatit par slika onako...
vozia san priko primoštena umisto priko vrpolja i boraje..

i tako vozia san se skroz do trogira tamo sta na pumpu i ulia goriva i to je sve, dosa posli doma ziv i zdrav  :icon_biggrin:


osta san 2 dana, otisa ronit sa opremom ( to je bia glavni razlog mog putovanja  :laughing1: )
i bia je pravi gušt


i evo sad danas odlucia san ujutro u 10 sati krenut nazad, ulia pun rezervar i krenia ovaj put preko brda tamo od trogira preko labina, boraje i vrpolja.
prosa šibenik, cilin puten uopce nisan triba stat nazad do zadra uopce gasia motor nisan , kad je temp bila stalno ispod pola od pola, goriva isto jebilo dovoljno evo i sad jos iman u rezervaru..140km sa 7 litara je sasvim ok  :icon_biggrin:

i tamo negdi kod murtera tamo negdi nisan bas siguran, vozin vozin kad ono pandur na motoru ispred mene sa strane ceste i vidin zasutavlja i srica bozja zaustavi jedan mercedes stranih registracija onaj AMG super sportski neki.
i gleda mene i vidi da iman kacigu i okrene glavu, mene prisiklo jbt usra se...

i cilin puten do biograda ja nisan presta vozit pun gas i gledat iza sebe dal ide zamnom...juria san ka lud koliko je god moga ic cak san preitica aute...ka se zagrija isa je 120 bez problema.. :toothy9:

i evo dosa do zadra ziv i zdrav  ;D


ugl....bilo je pre jebeno, putem do tamo i nazad su me prestigla 2 auta sto znaci da nisan isa sporo i bia neko smetalo na cesti, a ja san prestiga mozda nekih 30-ak auta u oba smjera...nekoliko kombija 2-3 busa, 3-4 kamiona  :icon_biggrin: hahahah...i onih spoijih auta i mozda 1-2 kolone  :toothy11:


Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #1099 : 23 Kolovoz, 2008, 13:17:19 »
niiiice :headbang: :headbang:
RAĐA SE ZVEJR ;)