Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner,Vibracije ??  (Posjeta: 1604 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Runner,Vibracije ??
« : 12 Lipanj, 2010, 19:06:18 »
mozel mi neko reci ovo...jeli normalno da su vibracije velike na midrace setupu .....znaci pricamo o vibracijama takvim da dok su mi noge na podnicama ..jednostavno drhte :D ........pitam jer svi sarafi koji nemaju feder sajbica ili kontra sajbica kako ko zove odvrcu se ...:D da napomenem da su seleni svi novi na skuteru tako da nije do toga...ja ipak mislim da su to normalne vibracije za taj setup....samo se pitam kako oni na high endu uspiju drzat skuter u jednom dijelu :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline ghostride666

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 593
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Gilera runner VX 125
Odg: Runner,Vibracije ??
« Odgovori #1 : 12 Lipanj, 2010, 19:08:14 »
ne znam ja baš koliko je to normalno, to vjerojatno vibrira jer imaš prelagane ruline, stavi pol grama teže.
meni za vxr-a frajer nudio BMW X5 iz 2007 i neku sitnu nadoplatu....naravno nisam pristao  :dontknow:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner,Vibracije ??
« Odgovori #2 : 12 Lipanj, 2010, 19:10:06 »
ne znam ja baš koliko je to normalno, to vjerojatno vibrira jer imaš prelagane ruline, stavi pol grama teže.
bile su teze 0.3 i bilo mu je pretesko to...sad je sa ovim rulinama bas kako treba..obrtaji su znaci bas ajmo rec kakvi trebaju...jos malo se treba igrat oko centralnog i bice savrseno...dbro mozda sam ja pretjero sa vibracijama..nisu bas sad tolike..ali defintivno osjetim vibracije na podnicama ...dok to npr na base setupu nisam nikad osjetio...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15003
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Runner,Vibracije ??
« Odgovori #3 : 12 Lipanj, 2010, 19:10:45 »
Provjeri da li auspuh dobro lezi na svojim nosacima, jer ako njegovi seleni ne rade svoj posao, mozes imati vibracije koje opisujes.


Na istim brojevima okretaja vibracije moraju biti iste i na base i na midraceu

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner,Vibracije ??
« Odgovori #4 : 12 Lipanj, 2010, 19:12:34 »
Provjeri da li auspuh dobro lezi na svojim nosacima, jer ako njegovi seleni ne rade svoj posao, mozes imati vibracije koje opisujes.


Na istim brojevima okretaja vibracije moraju biti iste i na base i na midraceu
hmm vidis ima i tog...na nosacu jedan selen mi je nekim cudom se sj#bo...tj nekako se istopio .....nije mi asmo jasno kako je temp dosla do nosaca takva da se istopi jedan selen ..pa ga pola ima sad pola nema....morat cu sutra skinut pa napravit novi selen za auspuh ...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15003
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Runner,Vibracije ??
« Odgovori #5 : 12 Lipanj, 2010, 19:13:42 »
hmm vidis ima i tog...na nosacu jedan selen mi je nekim cudom se sj#bo...tj nekako se istopio .....nije mi asmo jasno kako je temp dosla do nosaca takva da se istopi jedan selen ..pa ga pola ima sad pola nema....morat cu sutra skinut pa napravit novi selen za auspuh ...


To ti je onda razlog vibracijama. Sredi pa javi.