Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

dali smatrate da moderatori uvode strahovladu na ovom forumu kao na SS

da
10 (41.7%)
ne
14 (58.3%)

Ukupno Glasova: 24

Glasanje završeno: 30 Kolovoz, 2007, 13:10:09

Autor Tema: uvođenje strahovlade moderatora  (Posjeta: 3876 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
uvođenje strahovlade moderatora
« : 16 Kolovoz, 2007, 13:10:09 »
ovako imam prigovor ne samo na moderatore več i na registrirane korisnike ovog foruma.

prigovor se sastoji od toga da gospoda moderatori nebudu uskogrudni i kruti prema malo spama u temema ali prema bezobraštini i nepristojnosti da.

nesmije se dogoditi da neko nekome nešto opsuje ili da ga direktno izvrijeđa.

konstruktivne rasprave treba  dopustiti pa čak i na aukcijama/oglasima jer na taj način možese doči do prave cijene a ne napuhane što se kod nas

u rh često dešava.

pošto sam fulao grupu premijestite ju u opčenite diskusije a ne u offtopic jer ovo nije offtopic več povezano sa korisnicima ovog foruma koji ovdje

mogu napisati primjedbe.

nije uredu da neki koji ne prolaze na SS-u i od tamo su izbačeni ovdje pokušavaju uvoditi semitizam prema drugim korisnicima kao i strahovladu pa

da korisnici nemogu izreči svoje mišljenje.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: uvođenje strahovlade moderatora
« Odgovori #1 : 16 Kolovoz, 2007, 13:32:52 »
Ja neznam o cem ti pricas.Al dobro.

Ali dja smoa pogledaj post od Kiche.Kod njega ne da ste svi spamali i offtopic pisali nego i vise od toga.Tema se razvukla preko 3-4 strane.I sad netko dode i m mora sve prelistati da vidi jel kicho sta napisao novo spustio cijenu ili tka nes.Pa ja vec poludim kad vidim dvije strane i moram polako listati da vidim jel ima promjena u cijeni ili tak,a da ne pricam onda jos kad netko vidi to sve odmah se predomisli i odustane od kupnje.Bar je to moje misljenje.
Under construction...

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: uvođenje strahovlade moderatora
« Odgovori #2 : 16 Kolovoz, 2007, 13:47:14 »
Neznam kak je na SS jer nisam regan tamo...

Al kaj se tiće "strahovlade moderatora"...mislim da je ovdje nema...al nekog reda mora bit...

Zato je moj odgovor NE...
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline NEOs

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trnje
  • Moj Skuter: gilera runner 999
Odg: uvođenje strahovlade moderatora
« Odgovori #3 : 16 Kolovoz, 2007, 13:59:14 »
Da, ali ovaj forum je malo drukciji od drugih, tu je atmosfera opustenija. Mislim da je Benjamin malo pretjerao, zasto samo on uvodi red i strahovladu. Neka se ugleda na ostale moderatore koji odlicno obavljaju svoj dio posla :icon_thumright:

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: uvođenje strahovlade moderatora
« Odgovori #4 : 16 Kolovoz, 2007, 14:30:25 »
bokte pa ovo nije ni blizu SS...na ss je ugl zg ekipa i to je neposteno...vamo kolko vidim ima moderatora iz svih djelova HR
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: uvođenje strahovlade moderatora
« Odgovori #5 : 16 Kolovoz, 2007, 14:40:56 »
mislim da je ovdje prilično opuštena atmosfera. znaju se pravila foruma i mislim da nema previše vrijeđanja.

s obzirom da mi ne stignemo sve čitat, molim vas da prijavite postove za koje smatrate da nisu poželjni.

inače, dosta se spamira na ovom forumu, pa mislim da je čak i previše takvoga dozvoljeno.(ide u prilog opuštenoj atmosferi)

u svakom slučaju zahvaljujem na primjedbi, gledat ćemo na na takve stvari.

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: uvođenje strahovlade moderatora
« Odgovori #6 : 16 Kolovoz, 2007, 14:46:51 »
ja mislim da su moderatori na ovom forumu taman opušteni kao i ceo forum...i ne bih ništa menjao!  :frajer:

gledam na drugim forumima kako padaju banovi zbog raznoraznih sitnica, izbacivanje članova s foruma i tako te stvari...(dobro ima i zaslužnih) dok ovde toga nema!!
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: uvođenje strahovlade moderatora
« Odgovori #7 : 16 Kolovoz, 2007, 15:17:56 »
Budite sretni da je ovak kak je.Ja samo ljepo upozorim uvijek.Ali zato nikad nikog ne banamo bar do sada jos nije bilo potrebno a i nadam se da nece bit potrebno.

Ovaj forum je jako opusten i to je ok kaj se mene tice.Ali nekog reda mora bit.Ako bas sve dopustimo onda ce brzo propast i nece dugo ovakav ostat.

Za komentare i to imate carstvo za offtopičare tak da bas u aukciji nije to potrebano.

I da za one koji nisu primjetili da sam ja dotjerao cijeli podforum Aukcije/Oglasi u red.Jel prij ste piseli kak vam se sprdnulo kriz kras.Pa sam ja poceo komentirati s eladio da to bas nije uredu do nako napise smao auspuh u naslovu a ne pise jel kupuje ili prodaje.A sad malo pogledajte na kaj sad lici to.Ima napokon nekog reda i ja bi to tak dalje nastavio odrzavati.

Komentari su uvijek dobrodosli i pozeljni ali oni kaj misle vrijedati bolje da sute i nis ne pisu.

I jos nesto da nebi neki mislili da imam nesto protiv nekog to nije istina ja samo pokusavam na sve gledati jednako i nokog ne zelim diskriminirati.

Tolko od mene LP.
Under construction...

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: uvođenje strahovlade moderatora
« Odgovori #8 : 16 Kolovoz, 2007, 17:07:47 »
o fala banani da se netko sjetio spike moje od prije cca8mj,pa utjerajte svima koji se ne ponašaju kak treba...
sve spamere pokupit sa lica zemlje,nabijanje postowa i tako dalje...
naravno glupe teme zakljucat i stvar rjeshena...
owdje mozes nekom mamu j**** niko ti niš neče....

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: uvođenje strahovlade moderatora
« Odgovori #9 : 16 Kolovoz, 2007, 17:36:30 »
Ma mrcina ima novu pilu i odmah mora neke krivine izmisljati jer mu je sa motorom sve 5, inace bi pisao muke po motoru...

Covjek navikao da se stalno zali na nesto pa sada je i forum dosao na red  :laughing7: :laughing7: :laughing7:


Salim se... Mrc, koliko ja vidim MS je jako opusten forum i o tome smo i prije razgovarali, odvojili smo ozbiljne teme od ostalih, npr. mojskuter.com servis i slicne, no ako na ljude djelujes dosta agresivno onda se ljudima niti neda dolaziti na forum jer moraju paziti sto ce pisati i slicno...

Znam da kada netko napise neki problem ima sigurno ljudi koji bi znali odgovor a ne napisu ga jer nisu sigurni pa se boje da ih netko ne ismije, ili neznam sto...

Ovaj forum je od pocetka takav, samo nam je polako znanje raslo i to smo stavili "ad acta"...

Jedino bih predlozio Vlasniku sitea da stavi poucne clanke na portal, kao izbornik... (mislim na tuning i opcenito, rega, kupnja, voznja...)
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: uvođenje strahovlade moderatora
« Odgovori #10 : 16 Kolovoz, 2007, 17:50:53 »
Jedino bih predlozio Vlasniku sitea da stavi poucne clanke na portal, kao izbornik... (mislim na tuning i opcenito, rega, kupnja, voznja...)

primljeno na znanje   :icon_thumright:  :frajer:

inace obozavam ove skandalozne vlatka pokos naslove :rofll:

sve u svemu, tresla se brda, rodio se mis  :toothy9:

klasicna frustracija nakon onakvog loseg rezultata , a dobre igre dinama jucer  :toothy11:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: uvođenje strahovlade moderatora
« Odgovori #11 : 16 Kolovoz, 2007, 18:18:28 »
Oli bi moderatori tribali nešto ka i radit...? :icon_scratch:

















 :toothy9:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: uvođenje strahovlade moderatora
« Odgovori #12 : 16 Kolovoz, 2007, 18:38:13 »
Oli bi moderatori tribali nešto ka i radit...? :icon_scratch:

















 :toothy9:
:rofll: a jesii Dooms glavni   :notworthy: :notworthy: :icon_thumright:

Ja sam slučajno glasovao DA tako da možete jedan glas računati manje za DA, a jedan više za NE  :toothy3:


Inače, atmosfera je super na ovom forumu, iako nisam na dosta njih regan ali sam ih dosta pregledavao i mogu slobodno reći da je ovo prvo mjesto di se stvarno ljudi upoznavaju i druže, čak i preko običnog postanja po forumu...


Što se tiče spammanja dosta se brzo rješava, iako bi ipak da se malo samo više gleda na dio sa aukcijama - da ima samo posteve vezane uz tu temu, a na kupnji tj prodaji samo postavi oglas i odmah zaključa tema jer se dalje cjenkanje može obavljati preko pm-a ili msn-a, icq-a itd... malo je ipak neugodno se cjenkati a da svi vide... znači samo oglas i na kraju još jedan - prodano/kupljeno.

A ovo što se tiče vrijeđanja - to nitko ne želi vidjeti na forumu ali nekad je i dobro ostaviti da se netko ispuca - ako je s razlogom, tako se poslije smire strasti za stalno, a ne tipa bann, ali naravno sa trenutačnim upozorenjem svih posvađanih..


Ostalo je sve za 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:


E da, i super je stvar što netko na osnovi iskustva i znanja može postati mini moderatorom ili čak moderatorom, a ne da se ekipica odredi i drži svoju diktaturu, svaka čast na tome :D
« Zadnja izmjena: 16 Kolovoz, 2007, 18:40:58 Punisher »
Who's looking for punishment ??

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: uvođenje strahovlade moderatora
« Odgovori #13 : 16 Kolovoz, 2007, 21:27:22 »
ma dajte ljudi,forum je super,da je kakva napeta atmosfera pola nas uopče nebi posječivali forum....

....evo primjer mene,na SS sam se rega pola godine prije nego na MS,i na SS imam 7 postova a ovdje više od 300...
....na SS imam 5 sati provedeno na forumu a ovdje 3 dana i 20 sati.......mislim da to sve govori....

.....a šta se tiče vrijeđanja,neke članove stvarno treba malo spustiti na zemlju,jednog člana(svi znate ali neču imenovat) su več nekoliko članova a dva žestoko izvrijeđala,sigurno ne bez razloga,i sam sam mislio ali nisam iz pristojnosti jer ne diram u g#vn% jer onda još jače smrdi...

.....ništa nebi mjenjao,oglase ste več sredili i to je to....

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: uvođenje strahovlade moderatora
« Odgovori #14 : 16 Kolovoz, 2007, 21:37:01 »
oni koji su osnovali SS više ga uopće ne posjećuju, moderatori su ostali nekolicina dečki s Britanca, eventualno Remeta i Markuševca, ali dosta njih je zagriženih tunera, ak ne voziš piaggio ili eventalno minarelli nisi za ništa..
neki voze trke...
ovo je općenitiji skuter forum, ima od svud ljudi, sa svakakvim skuterima i uopće nije važno koliko idu bitno je da vole skutere i to je to..
al da i tu treba reda, treba, jer većina članova ima <18 god znači neizgrađene ličnosti..

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: uvođenje strahovlade moderatora
« Odgovori #15 : 16 Kolovoz, 2007, 21:41:42 »
Ma mrcina ima novu pilu i odmah mora neke krivine izmisljati jer mu je sa motorom sve 5, inace bi pisao muke po motoru...

Covjek navikao da se stalno zali na nesto pa sada je i forum dosao na red  :laughing7: :laughing7: :laughing7:


Salim se... Mrc, koliko ja vidim MS je jako opusten forum i o tome smo i prije razgovarali, odvojili smo ozbiljne teme od ostalih, npr. mojskuter.com servis i slicne, no ako na ljude djelujes dosta agresivno onda se ljudima niti neda dolaziti na forum jer moraju paziti sto ce pisati i slicno...

Znam da kada netko napise neki problem ima sigurno ljudi koji bi znali odgovor a ne napisu ga jer nisu sigurni pa se boje da ih netko ne ismije, ili neznam sto...

Ovaj forum je od pocetka takav, samo nam je polako znanje raslo i to smo stavili "ad acta"...

Jedino bih predlozio Vlasniku sitea da stavi poucne clanke na portal, kao izbornik... (mislim na tuning i opcenito, rega, kupnja, voznja...)


A JEBGA MORAM I JA MALO NA DOPUST NEČU NON STOP KONJA DA KOMENTIRAM sad ste svi vi naredu ima da vas postrojavam ko u propaloj JNA i da stupate po mom ritmu


jedan,dva,jeda,dava,ide vojska forumska
Piaggio X9 250  Black Box

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: uvođenje strahovlade moderatora
« Odgovori #16 : 17 Kolovoz, 2007, 09:18:52 »
tačno tako ivane slažem se s tobom, da je najbitnije da svi vozimo scootere i da ih volimo i to je to...

Na ovom forumu sam video ''par'' bljuvotina i vređanja i bili su totalno bez pravog osnova-znači prdenje u prazno tako da to nisam ozbiljno ni shvatio..

Svi treba da smo maximalno opušteni, ne kažem da ne može da ti se desi da te neko iznervira, ali nek to bude razgovor sa stavovima a ne vređanje....
svima sve najbolje želim!!! :glasses2:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd