Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: novi novcati model MP3/fuoco na RH način  (Posjeta: 1325 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: novi novcati model MP3/fuoco na RH način
« Odgovori #1 : 13 Kolovoz, 2007, 16:45:53 »
1. Što je je... trokolica je - točno se vidi po gumama od trokolice... ili tački - bezveze i nesigurno
2. Mogao je napraviti neko sjedalo ako je već custom vozilo kućne izrade ili staviti neko ljepše, i banana sic bi bolje stajao
3. Danas i svjetla na baterije bolje svijetle od ovoga što je naprijed stavio
4. Jedan udarac nogom u 'vilice' i raspale bi se i one i ovaj dio što povezuje ostatak tog čuda
5. Da nema papučica dolje bilo bi vozilo za invalide.

Mislim, svaka čast čovjeku na trudu što je napravio nešto svoje, ali ići onda to prodavati je stvarno glupo iako ima ljudi koji bi to i kupili...

Baš me zanima za koliko prodaje........
Who's looking for punishment ??

Offline Cruiser

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 156
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: NRG Power dd
Odg: novi novcati model MP3/fuoco na RH način
« Odgovori #2 : 14 Kolovoz, 2007, 00:57:02 »
ma to je bezveze, napravio ga je iz zajebancije. Sumnjam da ga je isao radit sa nekim ozbiljnim namjerama da napravi nesto ekstra. Pa nemres s tim na cestu

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: novi novcati model MP3/fuoco na RH način
« Odgovori #3 : 14 Kolovoz, 2007, 01:11:21 »
Svaka čast sobarici/sobaru (naivan k'o ...), koji ovo kupi... pa to nije nizašta... a pitam se može li motor od automatika uopće pokrenut ovo čudo s auto stolicom, brže od 30... to možeš dat djetetu od 5 g +, da đira po dvorištu, i vježba za bikera na "trike-u"...
Gdje drži noge(?)...  po nekoj proporciji, djeluje mi, da bi noge dosezale do blatobrana prednjeg kotača... a njemu... pod samim sicom... šta je tip (koji ga je radio) patuljak... 
Nedorađeno.. lijepo je biti entuzijasta, od nečeg se treba početi... ali daaaj malo... stani na loptu, i odmjeri situaciju na kalendaru, nismo u 50-ima prošlog stoljeća... milenija čak...
Ako je ovo rad dečka od 15-18 godina... onda može !!! Taj će se usavršiti,  i u budućnosti složiti nešto dostojno divljenja... ali (ako je napravio) netko odrastao... neće ići...
Live to ride, ride to live