Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ventilator hladnjaka  (Posjeta: 1515 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ToNYGP1Racing

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • Spol: Muški
  • Zgazi me!!!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 500 TwinTurbo
  • MojSetup: Nexus 500
  • MojSpuh: Akrapović ( i to 2)
Ventilator hladnjaka
« : 07 Travanj, 2010, 17:36:09 »
Zanima me da li cijo vrijeme radi ventilator na skuteru ili samo kad se zgrije?  :confused5:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Ventilator hladnjaka
« Odgovori #1 : 07 Travanj, 2010, 17:58:45 »
Zanima me da li cijo vrijeme radi ventilator na skuteru ili samo kad se zgrije?  :confused5:

Pa ventilator je "nužno zlo" ako kiler ne uspjeva ohladiti vodu putem zraka koji prolazi kroz njega. Većinom se to dešava kad motor ugrijan stoji na mjestu ili se vozi gradskim načinom tipa kreni-stani  :laughing7: Termoprekidač kad dođe na određenu temperaturu upali ventilator i vrti ga na maximumu dok god se temperatura ne spusti na donji temperaturni prag na kojem termoprekidač gasi ventilator  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Ventilator hladnjaka
« Odgovori #2 : 07 Travanj, 2010, 18:53:01 »
Pa ventilator je "nužno zlo" ako kiler ne uspjeva ohladiti vodu putem zraka koji prolazi kroz njega. Većinom se to dešava kad motor ugrijan stoji na mjestu ili se vozi gradskim načinom tipa kreni-stani  :laughing7: Termoprekidač kad dođe na određenu temperaturu upali ventilator i vrti ga na maximumu dok god se temperatura ne spusti na donji temperaturni prag na kojem termoprekidač gasi ventilator  :icon_thumright:

Ili voziš duže vrijeme uz neko veće brdo.

Al uglavnom, ako je serijski sve, onda radi kako je dhorvat napisao, ako nije, onda radi kako si napraviš/podesiš :D

Offline ToNYGP1Racing

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • Spol: Muški
  • Zgazi me!!!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 500 TwinTurbo
  • MojSetup: Nexus 500
  • MojSpuh: Akrapović ( i to 2)
Odg: Ventilator hladnjaka
« Odgovori #3 : 07 Travanj, 2010, 21:06:54 »
Jos ga nikad nisam cuo da radi, pa sam pomislio da je crko...  :toothy12: Pa sam zato pitao.. Al cini se da je valjda ok..  :dontknow: