Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Peugot speedfight  (Posjeta: 1018 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline buza44

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: piaggio
  • Moja Kaciga: nolan
Peugot speedfight
« : 21 Ožujak, 2010, 20:20:11 »
Pozdrav!pa evo ovako kupio bi rabljenog peugota.Esad zanima me ako neko zna koliko bi kostala generalka na njemu u servisu a koliko samo dijelovi.I jos jedno pitanje di u zg-u ima servis  di se mogu samo dijelovi kupit hvala :toothy9:

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Peugot speedfight
« Odgovori #1 : 21 Ožujak, 2010, 20:42:11 »
ja ti preporucujem da radije kupis minareli ili piaggo motor tipa aerox,runner,nrg ali ako oces bas peugeota onda bi generalka dosla oko 1000kn da su novi djelovi,mozda i oko 1500kn plus ovi kaj u servisu to naplate dok imas tu s foruma iz zg kaj ti to naprave za skoro đabe

Offline zvekan554

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Speed Fight 2 WRC
Peugot speedfight
« Odgovori #2 : 28 Ožujak, 2010, 23:07:53 »
moli bi vas ak mi može neko napisati gdje se može kupiti sportski klip veličine 47,4 ili 47,6.

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: Peugot speedfight
« Odgovori #3 : 28 Ožujak, 2010, 23:32:06 »
Pozdrav!pa evo ovako kupio bi rabljenog peugota.Esad zanima me ako neko zna koliko bi kostala generalka na njemu u servisu a koliko samo dijelovi.I jos jedno pitanje di u zg-u ima servis  di se mogu samo dijelovi kupit hvala :toothy9:
ovisno kaj smatras pod generalku,ak se lezajevi ne cuju nema potrebe ih dirat,servis po meni izbjegavaj,ima boljih ljudi ovdje na forumu,rabljeni skut znaci da promijenis potrosni materijal-remen(cca 180kn),rolice i klizaci(cca 100kn),svjecica,promijenit kociono ulje,ak je stvarno puno km prosao onda novi klip i karike,lezajevi ak se ne cuju ne dirat,ak sam nesto zaboravio nek me netko podsjeti,a ove tipa nemoj uzet peugeot bolje piaggio ili mina ne slusaj,ak ti se skut svidja uzmi ga,neces pozalit,jedino ces pozalit ak imas 15god i ocekujes da ti se skuter pretvori u yamahu r1