Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: variomat benelli  (Posjeta: 1919 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Streetfighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 51
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
variomat benelli
« : 02 Kolovoz, 2007, 20:09:45 »
pozdrav svima
kupio sam skuter benelli 491,99g zračno hlađenje. Inače se ne kužim u skutere, pa bi mi trebala mala pomoć..mjenjao sam remen i od tad imam problema sa skuterom. prije je išao 85km/h(na satu) po ravnom, a sad ide oko 110km/h. problem je u tome šta je dosta izgubio na snazi, krene do 40,pa se vuče do 75 pa onda naglo do 110km/h. Remen su mi dali originalni za benellia(dosta je nategnut) a prije je bio od nekog piaggia i nije bio ovako nategnut..
trebali bi mi i raznorazni djelovi(plastike usisa?, alnaser..) pa ako netko ima nek se javi..

hvala
živili

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: variomat benelli
« Odgovori #1 : 02 Kolovoz, 2007, 20:45:49 »
to ti je zato jer ti nije remen jos "sjeo" kako spada, nakon nekih 80-100 km onda ce remen 100% upregnit i onda ce to bit to

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: variomat benelli
« Odgovori #2 : 02 Kolovoz, 2007, 21:43:25 »
dok razrađuješ remen nemoj baš gazit motor da ubrzo nebi išo po novi remen.....

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: variomat benelli
« Odgovori #3 : 02 Kolovoz, 2007, 21:59:45 »
ma gazi ga odma....
al cudno, s novim remenom bi trebala bit manja krajnja a s vremenom se povecavat dok se ne razradi.

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: variomat benelli
« Odgovori #4 : 02 Kolovoz, 2007, 22:24:35 »
jel to serijski 50 ccm?
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: variomat benelli
« Odgovori #5 : 02 Kolovoz, 2007, 22:27:04 »
ne nemoj ga gazit vjeruje mi  :icon_biggrin: . pazi da ti skuetru nos ne naraste za tih 110kmh  :toothy12:

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: variomat benelli
« Odgovori #6 : 02 Kolovoz, 2007, 22:34:30 »
ko vam je to reko ako gazis novi remen da mozes odma po novi????:angry9: :angry7:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: variomat benelli
« Odgovori #7 : 02 Kolovoz, 2007, 22:51:07 »
u svakom slučaju, sve što je novo ne treba odma peglati...sudrži se 100-tinjak km-a...neće ti ništa faliti :icon_tongue:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Streetfighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 51
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: variomat benelli
« Odgovori #8 : 02 Kolovoz, 2007, 23:51:41 »
ok počekat ću pa ćemo vidjeti kako stoje stvari.
hvala

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: variomat benelli
« Odgovori #9 : 03 Kolovoz, 2007, 01:08:29 »
ne nemoj ga gazit vjeruje mi  :icon_biggrin: . pazi da ti skuetru nos ne naraste za tih 110kmh  :toothy12:
Šta ti si gazio Baotiana pa si moro odma novi remen :laughing7: Mora remen sjest,samo pun gas i za 30-ak km će vuć ko lud ;D
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline Streetfighter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 51
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: variomat benelli
« Odgovori #10 : 25 Travanj, 2008, 20:45:24 »
dižem staru temu da ne otvaram novu..

evo stiže ljepše vrijeme pa išao dovest skutera u red.. e sad nastaje problem :drunken_smilie:

skuter mi ne pali preko alnasera, išao kopat malo, struja sve ok i to i došao do zupčanika koji ga pokreće. Zupčanici su ok, ali tamo se nalazi i neki dio koji na sebi ima kao neku lamelu(neznam kako se taj dio zove),i ta lamela mi se raspala. dal je moguće da zbog tog ne pali? gdje se može kupit ta lamela i koje su cijene? trebao bi još kupit i roline, gdje mogu naći koje roline idu na moj skuter? gdje najbolje kupovat djelove za benelli?
puno hvala
pozdrav

edit: našao roline 6.2
« Zadnja izmjena: 25 Travanj, 2008, 20:50:28 Streetfighter »