Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Stucanje  (Posjeta: 2870 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Stucanje
« : 25 Srpanj, 2007, 16:42:44 »
ljudi pomoc..

dosa mi skuter sa velikog servisa, ne gubi ulje, ne curi mu vise niti ista...

i tako ja razradjujen prstenove 500km i sve 5 do nekih 400km i sad ...

prvo mi se skuter tesko pali (nije baterija vergla anlaser i sve) on se upali i odma se ugasi.. (ler gas je dobar)

uz dodavanje malo gasa ili duze cenjenje se upali ... radi dosta priguseno ko da neko drzi ruku na auspuhu.

kad dan gas on krene i onda ko da mu se dovod goriva prekinia, taman da ce se ugasit i odjenom krene... nagazin ga na 3/4 gasa jer jos nije komplet razrada gotova i tako par puta pa to prestane... i onda opet pocne nakon nekog vrimena.. (u voznji pri pustanju gasa, dodavanju i medju ubrzanju toga nema)

karburator je frisko ociscen i ustelovan?=?? stvarno vise mi nista nije jasno.. nikad mira sa skuteron

radi se o malaguti warrioru 150
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Stucanje
« Odgovori #1 : 25 Srpanj, 2007, 17:39:39 »
500km za razradu karika isus bog, sta ti je...  :laughing11: :laughing11:

za cijelu termo grupu ti je dosta cca 350km razrada, a karike cca 100km.  :binkybaby:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Stucanje
« Odgovori #2 : 25 Srpanj, 2007, 18:00:02 »
skuter je ima generalnu, curilo mu je ulje na 4 mista zbog stunta i padova, gazen je uvik full (ture od par stotina km sa full gasom) .. i radjeno je sve na njemu pa mi je serviser reka da ga BAREM 500km pomalo vozin. Inace je vrhunski pa ne sumnjan u njega.

a inace to o cemu ti pricas vridi za 2t ... 4t je ipak osjetljiviji na razradu od prdekala i razradjuje se duze.

inace to nije bas bia odgovor koji me zanima koliko san prosa za razradu... i da je viska ne boli glava, sigurnije je da je sve leglo na svoje misto...  : :dontknow: :dontknow: :binkybaby: :help:
« Zadnja izmjena: 25 Srpanj, 2007, 18:02:35 Nikon »
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Stucanje
« Odgovori #3 : 25 Srpanj, 2007, 19:10:21 »
Ajoj Nikone nikako ti na zelenu granu sa Warriorom.

A probaj provjeriti filter zraka, svjećicu (ako teško pali vrlo vjerojatno do nje), pogledaj u kakvom je stanju filter goriva (ako ga imaš).
Who's looking for punishment ??

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Stucanje
« Odgovori #4 : 25 Srpanj, 2007, 20:06:07 »
vjerojatno je do svjecice,jesi siguran da ti karb postelan,u servisu su ti ga nastelali na njegovu trenutno stanje tad,ponovno ga postelaj,mrvicu pojacaj ler gas,kad je topao mora palit ko barut,nema ti veze ako radi pod pojacanim ler gasom dok je hladan :icon_thumright:

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Stucanje
« Odgovori #5 : 25 Srpanj, 2007, 21:44:43 »
svicica je nova, a ako pojacan iti z ler gas skuter mi nemoze upast u ler dok vozin nego ide sam bez gasa i moran ga nakocit u ler...

mislia san da mi je neko nesto u auspuh ubacia i ja lomia, cupa, vuka.. na kraju skuzia da krivin neki komad koji je dio auspuha u dnu pregrade.. ono wtf.. lol
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: Stucanje
« Odgovori #6 : 25 Srpanj, 2007, 21:54:40 »
svicica je nova, a ako pojacan iti z ler gas skuter mi nemoze upast u ler dok vozin nego ide sam bez gasa i moran ga nakocit u ler...

mislia san da mi je neko nesto u auspuh ubacia i ja lomia, cupa, vuka.. na kraju skuzia da krivin neki komad koji je dio auspuha u dnu pregrade.. ono wtf.. lol
Stari,ovo ti nije puno posla,ajde pogledaj opruge na kuplungu,to ti nije  puno posla a vjeruj da bi to mogo bit,imo sam slican slucaj...

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Stucanje
« Odgovori #7 : 26 Srpanj, 2007, 08:53:29 »
svicica je nova, a ako pojacan iti z ler gas skuter mi nemoze upast u ler dok vozin nego ide sam bez gasa i moran ga nakocit u ler...

mislia san da mi je neko nesto u auspuh ubacia i ja lomia, cupa, vuka.. na kraju skuzia da krivin neki komad koji je dio auspuha u dnu pregrade.. ono wtf.. lol
Stari,ovo ti nije puno posla,ajde pogledaj opruge na kuplungu,to ti nije  puno posla a vjeruj da bi to mogo bit,imo sam slican slucaj...
Marino imaš pravo...

Nikon pogledaj te federe jer kako si rekao ako i mrvu pojačaš ler gas da ti kvačilo hvata, može ti bit da pri tvom sadašnjem ler gasu lagano šuljaju ferode po zvonu a da se ne osjeti (skuter stoji na mjestu) ali ti može pri paljenju itekako otežavati stvar...
Who's looking for punishment ??

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Stucanje
« Odgovori #8 : 26 Srpanj, 2007, 09:03:19 »
federi su skoro pa novi nemaju ni 1000km al cu ih pogledat .. bem ti malossi  :laughing7:

al vise virujen da je do benzine... opet san liva na inu ... :(
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Stucanje
« Odgovori #9 : 26 Srpanj, 2007, 10:55:36 »
prominia san svicicu, ulia cisce gorivo, i jos pojaca ler gas.. malo ne koci kad pustin gas al dobro ne stuca vise :)

moze lock  :icon_biggrin:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com