Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: APN 6 5. brzina  (Posjeta: 15906 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gorski

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
APN 6 5. brzina
« : 26 Veljača, 2010, 10:08:07 »
Poštovanje svima!

Kupujem APN 6, polovan. Naišao sam na oglas jednog starog 3. god. za 3.800,00 kn.
Relativno povoljno kada vidim druge cijene, lik prodaje zbog bolesti, kaže.
No, navodi kako je skuter s ugrađenom 5. brzinom. Kako ne znam ništa o tome pitam se,
Koliko je to sigurno kupiti? I zašto se uopće ugrađuje 5. brzina u moped?
Da li je tu promijenjen cijeli mijenjač? Sumnjam da je to tvornički predviđeno.
Unaprijed hvala na pomoći!

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: APN 6 5. brzina
« Odgovori #1 : 26 Veljača, 2010, 10:34:04 »
Da za APN6 je predviđena ugradnja 5. brzine, trebaju se ugraditi 2 zubčanika. Ako je moped uredan nemoj se puno misliti :icon_thumright:
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: APN 6 5. brzina
« Odgovori #2 : 26 Veljača, 2010, 10:45:16 »
Poštovanje svima!

Kupujem APN 6, polovan. Naišao sam na oglas jednog starog 3. god. za 3.800,00 kn.
Relativno povoljno kada vidim druge cijene, lik prodaje zbog bolesti, kaže.
No, navodi kako je skuter s ugrađenom 5. brzinom. Kako ne znam ništa o tome pitam se,
Koliko je to sigurno kupiti? I zašto se uopće ugrađuje 5. brzina u moped?
Da li je tu promijenjen cijeli mijenjač? Sumnjam da je to tvornički predviđeno.
Unaprijed hvala na pomoći!
ugrađuje se 5. brzina da ima motor veću krajnju brzinu,stavio je od starijeg tipa apn-a dijelove mjenjača,zubčanike piramide... :icon_thumright:
a možda je i komplet blok stavio od starijeg tipa pa pustio samo paljenje od novijeg,neznam poslikaj ga,vidi malo,ako ima sa desne strane poklopca kvačila noviji tip poklopca na kojem piše tomos onda je vjerovatno to noviji blok...
ako je dobro složio zašto ne bi bilo sigurno ga kupit ? ali za te pare radije si kupiš neki skuterić ili neš,kamo ćeš s apnom osim po selu ? u Rijeku dođeš snjime i vratiš se nazad doma ili bez njega ili ga guraš jer je bez mašine ::) ima lešinara koji bi odma maznuli,od pošte ne kradu jer je znaju da bi naj* ko žuti ako ih uhvate ali ovako ostale tomose sve kradu :angry7: :angry7:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: APN 6 5. brzina
« Odgovori #3 : 26 Veljača, 2010, 11:21:31 »
za 4000kn ima već aeroxa,malo sjebanih al voziš se bolje neg na apnu
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: APN 6 5. brzina
« Odgovori #4 : 26 Veljača, 2010, 11:31:45 »
za 4000kn ima već aeroxa,malo sjebanih al voziš se bolje neg na apnu
lol ima mog firefoxa  ;D barem nije sje*an ko ti roxevi :icon_tongue:
pitaj brata ako ga zanima malaguti firefox za 4000kn,registriran do 8.mj,puno novih dijelova,veliki servis napravljen :icon_thumright:
btw jel to baš apn ili onaj alpino ? se vidi cilindar,je vani onaj veliki sivi ili pod poklopcima onaj sa prisilnim hlađenjem i dali ima felge na žbice ili one šugave aluminijske ?
jer cijena je stvarno dobra a što se tiče ostalih apna ljudi nisu normalni,1988. godišta prodavaju po 400eura,jbt dodaš još 150 eura i kupiš mog firefoxa ili neku drugi skuter i voziš se ko čovjek ::)

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: APN 6 5. brzina
« Odgovori #5 : 26 Veljača, 2010, 11:36:58 »
5. brzina se ugrađuje zbog veće brzine,kako je vec receno,ali na APN-u se somes vozit samo nizbrdo u 5.Serijski je jaaako zagusen,ali zato postoju

Rezonanti auspuh-novi vec od 190 kn
BING kurburator-oko 400 kuna
Arsial(ili kako vec) kit za nekih 100 ojra

S ovim djelovima motor ce ti ic odlicno,bolje od nekog rabljenog roxa.Ne serem,frenda na roxu je oprao APN,netreba podcjenjivati taj motor
za 4000kn ima već aeroxa,malo sjebanih al voziš se bolje neg na apnu

Gle na takvom skuteru svasta moze bit sjebano,naprimjer zariba ti pumpa ulja,posljedica toga je zaribavanje termo grupe.Nova na aeroxu dode oko 2000 kn,a na tomosu stavis novu za duplo manju cijenu.

Tomos ima svojih mana i prednosti nad skuterom,on ti je peri-deri...kaj mislis zakaj ga postari voze? :drunken_smilie:

Offline Marino1907

  • Tržnica : (+12)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 590
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Malinska
  • Moj Skuter: Honda Hornet
Odg: APN 6 5. brzina
« Odgovori #6 : 26 Veljača, 2010, 11:55:22 »
Tako je davnih dana i ja sam vozio APN4,stavio sam 5 brzinu i zbog toga nemaš brige.Ako baš oćeš APN-a uzmi ga,jako je pouzdan i jeftini dijelovi.Jest da ne izgleda nikako ali je jako pouzdan ako je orginalan i ako se puno ne čačka po njemu vozi jako,jako dugo. :icon_thumright:
Marino

Offline yamaha544

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 252
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
Odg: APN 6 5. brzina
« Odgovori #7 : 26 Veljača, 2010, 12:01:14 »
Imam ja APN-a 4 sa ugradenom 5 i nikad nista,imam 42 klip,delortto 20...

« Zadnja izmjena: 26 Veljača, 2010, 12:02:45 yamaha544 »

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: APN 6 5. brzina
« Odgovori #8 : 26 Veljača, 2010, 14:16:26 »
5. brzina se ugrađuje zbog veće brzine,kako je vec receno,ali na APN-u se somes vozit samo nizbrdo u 5.Serijski je jaaako zagusen,ali zato postoju

Rezonanti auspuh-novi vec od 190 kn
BING kurburator-oko 400 kuna
Arsial(ili kako vec) kit za nekih 100 ojra

S ovim djelovima motor ce ti ic odlicno,bolje od nekog rabljenog roxa.Ne serem,frenda na roxu je oprao APN,netreba podcjenjivati taj motor
Gle na takvom skuteru svasta moze bit sjebano,naprimjer zariba ti pumpa ulja,posljedica toga je zaribavanje termo grupe.Nova na aeroxu dode oko 2000 kn,a na tomosu stavis novu za duplo manju cijenu.

Tomos ima svojih mana i prednosti nad skuterom,on ti je peri-deri...kaj mislis zakaj ga postari voze? :drunken_smilie:

da nisi mozda htio rec obratno,to sto ti gore nabrojis da stavis airsal kit bing karburator i spuh tipa mf power te izade negdje oko 1500kn,rezonantni spuh za tomose novog nemozes nabaviti za ispod 400kn,bio sam u ducanima i gledao sam cijene tako da ovo tvoje ne drzi teoriju a rox sa rabljenim spuhom tipa zx za nekih 300kn bi bio sigurno brzi od apna sa svim sto si gore nabrojao,uvjeren sam u to

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: APN 6 5. brzina
« Odgovori #9 : 26 Veljača, 2010, 17:47:20 »
da nisi mozda htio rec obratno,to sto ti gore nabrojis da stavis airsal kit bing karburator i spuh tipa mf power te izade negdje oko 1500kn,rezonantni spuh za tomose novog nemozes nabaviti za ispod 400kn,bio sam u ducanima i gledao sam cijene tako da ovo tvoje ne drzi teoriju a rox sa rabljenim spuhom tipa zx za nekih 300kn bi bio sigurno brzi od apna sa svim sto si gore nabrojao,uvjeren sam u to

Ne,ne dobro sam rekao.Tim(moj bratic,2. koljeno :toothy9:) je imao taj airsal,karb neznam tocno jel BING(koji dode 400 kn) ili neki Dellorto  :icon_scratch: i spuh Cobra koji novi kosta 190 kuna na sajmu u Jakusevcu.  :laughing7: .Aerox je cista serijala,frajer na APNu ga je ubio  :happy8:

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: APN 6 5. brzina
« Odgovori #10 : 26 Veljača, 2010, 18:13:03 »
Ne,ne dobro sam rekao.Tim(moj bratic,2. koljeno :toothy9:) je imao taj airsal,karb neznam tocno jel BING(koji dode 400 kn) ili neki Dellorto  :icon_scratch: i spuh Cobra koji novi kosta 190 kuna na sajmu u Jakusevcu.  :laughing7: .Aerox je cista serijala,frajer na APNu ga je ubio  :happy8:

na pijacama prodaju spuhove za cca 200-250kn nove :toothy3:

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: APN 6 5. brzina
« Odgovori #11 : 26 Veljača, 2010, 19:04:58 »
Ne,ne dobro sam rekao.Tim(moj bratic,2. koljeno :toothy9:) je imao taj airsal,karb neznam tocno jel BING(koji dode 400 kn) ili neki Dellorto  :icon_scratch: i spuh Cobra koji novi kosta 190 kuna na sajmu u Jakusevcu.  :laughing7: .Aerox je cista serijala,frajer na APNu ga je ubio  :happy8:
ako misliš na MF Cobra auspuh i ako taj auspuh košta 200kn NOVI onda sam ja isus...taj auspuh i kad se prodavao je bio po 800kn a najniži MF je koštao 550kn i sad se više ne proizvodi dosta godina,ako nađeš polovnog dobro izdvojit ćeš od 200 pa do 400kn :icon_thumright:
Imam ja APN-a 4 sa ugradenom 5 i nikad nista,imam 42 klip,delorto 20...
lol kolki su ti kanali na tom apn-u da imaš taj karb ? šta original cilindar ili vanbrodski možda ? jer na original taj karb moraš kanale proširit ko mutav,jebt se s prirubnicom i štelat karb tjedan dana jbt...
5. brzina se ugrađuje zbog veće brzine,kako je vec receno,ali na APN-u se somes vozit samo nizbrdo u 5.Serijski je jaaako zagusen,ali zato postoju

Rezonanti auspuh-novi vec od 190 kn
BING kurburator-oko 400 kuna
Arsial(ili kako vec) kit za nekih 100 ojra

S ovim djelovima motor ce ti ic odlicno,bolje od nekog rabljenog roxa.Ne serem,frenda na roxu je oprao APN,netreba podcjenjivati taj motor
Gle na takvom skuteru svasta moze bit sjebano,naprimjer zariba ti pumpa ulja,posljedica toga je zaribavanje termo grupe.Nova na aeroxu dode oko 2000 kn,a na tomosu stavis novu za duplo manju cijenu.

Tomos ima svojih mana i prednosti nad skuterom,on ti je peri-deri...kaj mislis zakaj ga postari voze? :drunken_smilie:
neznam koj jaran će ić kupovat novi bing 12 malo đubro,majka je za apn-a ali to novo kupit pa stari moj nisi lud...imam ih doma 3 komada,1 u dijelovima,jedan komplet i bing 13,dao bi ih sve za 100kn ća
u životu nisam nove dijelove za tomose kupovo osim sitnica nekih naravno,lamele,sajle,ležaji,semerizni,svjećice,karike,dihtunge i slično...jednom sam auspuh kupio jer je bio za 120kn i sic je isto bila neka akcija sa 300 na 200kn i tog sam roknuo gore,inače klip,cilindar,glavu,radilicu,dijelove kostura i slično nikad novo kupovao,to sve od frendova za neku siću uzimo,jbt vilice atx 2 komada dao 200kn a samo jedne možeš za 200 prodat  :laughing9: :)
kakav kit za apn-a,to se stavi petka gore,ctx ili deva i to je to....riješena stvar :icon_thumright:
što se tiče roxa zaribavanja i slično,minareli ćeš nać di oćeš i dijelove za njega,baciš cijelu mašinu gore drugu ili staviš polovni klip cilindar a i radilicu ako je dobila šut ali opet to će proć duplo km nego tomos i bolje ić,jbg to je tako...
ili ko pametan čovjek odvojiš mišelator ili stavljaš ulja ko ja u rezervar non stop,neka dimi đubar niš mu neće bit,ionako ga raspušem non stop... :toothy12:
dobro ti je reko wonderkid,rox sa zxom,malo poštelan prijenos će ubit apn-a :icon_thumright:
nemoj mislit da ja sad tu neš branim skutere ovo ono,kompa imo sam 10 tomosa i još uvijek imam petnajsticu,nju neću prodat sigurno,to ću čuvat,već sam kupio nove karike za nju pred 2 god i nikako ih stavit,vozikam se dosta često kad sam za vikend kod none i niš,morat ću je ovo ljeto rasut pa ju uredit malo :)

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: APN 6 5. brzina
« Odgovori #12 : 26 Veljača, 2010, 20:11:20 »
Sorry zahebo sam se,Laser auspuh.Gle za Tomosa mogu rec samo SVE NAJ  :icon_thumright:,covijece kako taj motor oprasta greske to nije normalno,pozes opast s njega,NISTA,ogrebes rucke.Dosta puta sam zaboravio nalit ulje u benzin,motoru nije nista...jbt za mene je motor neunistiv
 :hello:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: APN 6 5. brzina
« Odgovori #13 : 26 Veljača, 2010, 21:04:37 »
al ono 3800 kn ne vrijedi da je zlatni... 2000 kn vrijedi i može se nać
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline rrunerr

  • Tržnica : (+6)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 309
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: SR 70
  • MojSpuh: probusen
Odg: APN 6 5. brzina
« Odgovori #14 : 26 Veljača, 2010, 21:56:38 »
Imao sam APN 4 par godina, sve serijala, samo izbacena pregrada (ili vise njih, ne sjecam se vise) iz auspuha, nije isao bas nesto, al osim svjecice i sajli nikad nista nisam mijenjao, i osao za 800 kn, ima 4 - 5 god. od tad. Vidim sad drze cijenu. Imam i brodski, 1978 godina, jednom mijenjane karike i auspuh + potrosno (svijece, platine), i jos dere  :icon_thumright:

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: APN 6 5. brzina
« Odgovori #15 : 26 Veljača, 2010, 22:24:56 »
ma ne kuzim ja to,zkj su tomosi i apn-i toliko cjenjeni,pa nemozes nac apna ispod 4000 soma kuna iznad 2000 godine,dok cak oni iz 1980 godine su cjenjeni na 3000kn na dalje,pa ja ne kuzim kako mogu tako drzat cijene,u cem je tu fora,jest da su tomosi i apn-i skoro pa nepoderivi ali ipak,nemozes mi trazi 3,5 soma kuna za motor star 30 godina i prijedenih 30000km na dalje

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: APN 6 5. brzina
« Odgovori #16 : 26 Veljača, 2010, 22:47:18 »
ma ne kuzim ja to,zkj su tomosi i apn-i toliko cjenjeni,pa nemozes nac apna ispod 4000 soma kuna iznad 2000 godine,dok cak oni iz 1980 godine su cjenjeni na 3000kn na dalje,pa ja ne kuzim kako mogu tako drzat cijene,u cem je tu fora,jest da su tomosi i apn-i skoro pa nepoderivi ali ipak,nemozes mi trazi 3,5 soma kuna za motor star 30 godina i prijedenih 30000km na dalje
hahahah lol da bar toliko km naprave...90% ih ima po 10,000 maximalno...bez papira i slično a i sa papirima nemaju puno
evo i meni to ne ide u glavu,stari moj 1988. godište 400eura,e jbt ono ? :icon_scratch:
tu tip stalkera prodaje sa foruma za 2000kn,felge od runnera,polirani rubovi,fora izgleda motor i radije bi to uzo nego apn-a...
pa sjećam se kad sam svog prvog matika kupio dao sam 50eura za njega,poslje apna 500kn,bt-a 500.. itd..uglavnom najviše sam dao 1500kn za apn-a ali je bio registriran i sve uredno,išo snjime od rijeke do brseča i nazad,znači 40km tamo i nazad sve u šutu i bez beda :toothy3:
ali recimo t15 original stanje,bt/atx/ctx super stanje vrijede sigurno 400-500eura pa i na gore se prodavaju,imaš deva po skoro 1000eura :icon_thumright: :icon_thumright:
jbg ljudi vole taj sport i to kupe,restauriraju ih,čuvaju,vrijedit će oni za 10-15godina stari moj ko suho zlato :icon_thumright:

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: APN 6 5. brzina
« Odgovori #17 : 26 Veljača, 2010, 23:08:48 »
ja bih si bas kupio jednog apna i gledam malo svi imaju jako puno prijedenih kilometara i po 15 godina staro i pitam za cijene i kreceu se od 3000kn do 5000kn,pa poludim,iskreno kad bi isao to prodavat stavio bi cijenu soma kuna ili soma i pol,ili ovi kreteni namjerno nabiju cijenu jer im je svejedno hoce li prodat ili ne,iskreno ja nebi prodavao tomosa ili apna da imam a ljudi koji bi ga htjeli kupit za ovak od doma pa do ducana ili na blize lokacije moraju dosta duboko posegnut u đep da kupe tomosa
 osim onih koji imaju para ali oni ne kupuju ni tomose ni apn epa je tu problem,jos malo i oni ce vrijedit vise od skutera

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: APN 6 5. brzina
« Odgovori #18 : 26 Veljača, 2010, 23:14:10 »
Nisam znao da su u hr toliko cijenjeni mislio sam da su jeftiniji puno već kod nas kao što su skuteri jeftiniji već kod nas u bosni. kod nas bez papira po 600 kn se prodaju u super stanju stari max 10 godina i više je takvi nego reg. a reg. u super stanju za 3000 kn kupiš samo ako je novi par dana vožen  :icon_biggrin:
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: APN 6 5. brzina
« Odgovori #19 : 26 Veljača, 2010, 23:21:24 »
Nisam znao da su u hr toliko cijenjeni mislio sam da su jeftiniji puno već kod nas kao što su skuteri jeftiniji već kod nas u bosni. kod nas bez papira po 600 kn se prodaju u super stanju stari max 10 godina i više je takvi nego reg. a reg. u super stanju za 3000 kn kupiš samo ako je novi par dana vožen  :icon_biggrin:
odo si ja u bosnu po nekog apna,neki dan prek emaila pitao lika kolko cijeni svoj motor koji je star 21 godinu sa prijedenih 27000km bez rege i papira i sa laksim padom koji nije ostavio teze posljedice na motor,i kaze mi frajer 2500kn,pa ja nisam mogo vjerovat