Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: vx s multivarom  (Posjeta: 18748 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #60 : 22 Veljača, 2010, 23:23:18 »
lol zafrkava san se bwah, znas i sam da s nikin ne iden na crtu. ja virujen samo gpsu preko kojeg mirim od 0-100, max speed... drugo su lovacke  :icon_biggrin:



@ jurca

koliko je to islo do 100? (ne po satu vec gps?)
nemam pojma!

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #61 : 22 Veljača, 2010, 23:25:20 »
jurca ne zelin ja tebe blatit,samo ocu rec da pojam "leti" u zagrebu nije isti ko u splitu..ocisto smo svi previse subjektivni..

al to da ti je vxr letia nemos meni prodat,neznan jese sicas al bia san na micevcu u 1 misec 2005 kad si slozia vxra i kad je ka letia UZIVO SAN bia..tako da san sve vidia :icon_biggrin:

kazes savrseno zdravi sp 2003 s multivaron,da to nije slucajno sp od luke koji je onda vec ima skoro 50 000kilometara..nemos meni nista prodat,puno toga ja znan,cak i vise nego sta mislis da znan i ne zelin te napadat niti blatit,svaka tebi cast,na svin pilama i svemu,al po meni nisi ni O od objektivan,smao to zelin rec..

a jos sta setice lukinog spa,ako se sicas onog meeta na micevcu 2005 jedan od najvecih meetova kad se luka trka sa oni crvenon sivin spon,pa se posli zeleni trka s njin..sta in je tvornicki sp radia svima..a oni lukin ne da nije isa..nego je ono po meni na razini 125te bilo onda..posli kad je prominia prtsenove je to vec na nesto licilo,al daleko od zdravog spa..


Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #62 : 22 Veljača, 2010, 23:33:05 »
jurca ne zelin ja tebe blatit,samo ocu rec da pojam "leti" u zagrebu nije isti ko u splitu..ocisto smo svi previse subjektivni..

al to da ti je vxr letia nemos meni prodat,neznan jese sicas al bia san na micevcu u 1 misec 2005 kad si slozia vxra i kad je ka letia UZIVO SAN bia..tako da san sve vidia :icon_biggrin:

kazes savrseno zdravi sp 2003 s multivaron,da to nije slucajno sp od luke koji je onda vec ima skoro 50 000kilometara..nemos meni nista prodat,puno toga ja znan,cak i vise nego sta mislis da znan i ne zelin te napadat niti blatit,svaka tebi cast,na svin pilama i svemu,al po meni nisi ni O od objektivan,smao to zelin rec..

a jos sta setice lukinog spa,ako se sicas onog meeta na micevcu 2005 jedan od najvecih meetova kad se luka trka sa oni crvenon sivin spon,pa se posli zeleni trka s njin..sta in je tvornicki sp radia svima..a oni lukin ne da nije isa..nego je ono po meni na razini 125te bilo onda..posli kad je prominia prtsenove je to vec na nesto licilo,al daleko od zdravog spa..


da motor je od luke!
ako ne vidis dobro onda cu ti objasnit. ovo gore je krematorij a ne micevac!ovo gore je zdravi sp 180. osim toga uhvatio sma se njegovog jer samo s njegovim imam snimku.raceao sam se sa 20 spa 180 i sve ih poskidao. kazem ti jedan jedini me dobio(a taj je bio trkaci sp 180).

sto se tice tog spa ako se isto tako dobro sjecas da sam se i ja trkao uz zelenog s njim pa da sam ga za pola skutera ili skuter dobio!

ja ne kazem da je moj vxr letio . ali niti serijski sp ne leti kako ti kazes!

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #63 : 22 Veljača, 2010, 23:40:23 »
Ljudi ne trebate tako jako raspravljati :)...

Jurca koje komponente je tada imao tvoj VXR ?
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #64 : 22 Veljača, 2010, 23:41:02 »
da motor je od luke!
ako ne vidis dobro onda cu ti objasnit. ovo gore je krematorij a ne micevac!ovo gore je zdravi sp 180. osim toga uhvatio sma se njegovog jer samo s njegovim imam snimku.raceao sam se sa 20 spa 180 i sve ih poskidao. kazem ti jedan jedini me dobio(a taj je bio trkaci sp 180).

sto se tice tog spa ako se isto tako dobro sjecas da sam se i ja trkao uz zelenog s njim pa da sam ga za pola skutera ili skuter dobio!

ja ne kazem da je moj vxr letio . ali niti serijski sp ne leti kako ti kazes!


vidin da je krematorij,al sta kazes da van motori ne idu isto na micevcu i na krematoriju :dontknow: :glasses9:
nemamo sta dalje raspravljat,ako je tebi sp sa preko 50 000km zdrav i ocuvan,mislim da tu prica onda zavrsava

:dontknow:  :laughing6:

sutra stavljan video kako je ovaj sp za kojeg je jurca reka da je "zdrav" isa naspram zdravog spa na micevcu na pravcu..


Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #65 : 22 Veljača, 2010, 23:42:19 »
isee oko čeg se vi svađate..kog briga jel brzi sp il vxr...jel zdrav il bolestan bokte...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #66 : 22 Veljača, 2010, 23:43:26 »
isee oko čeg se vi svađate..kog briga jel brzi sp il vxr...jel zdrav il bolestan bokte...

nije prepirka nego je drukciji zrak u splitu nego u zg,pa u splitu bolje idu spovi a u zagrebu vxrovi i rijesena prica  :drunken_smilie: :toothy9:

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #67 : 22 Veljača, 2010, 23:45:47 »
vidin da je krematorij,al sta kazes da van motori ne idu isto na micevcu i na krematoriju :dontknow: :glasses9:
nemamo sta dalje raspravljat,ako je tebi sp sa preko 50 000km zdrav i ocuvan,mislim da tu prica onda zavrsava

:dontknow:  :laughing6:

sutra stavljan video kako je ovaj sp za kojeg je jurca reka da je "zdrav" isa naspram zdravog spa na micevcu na pravcu..


motor sa serijskim cilindrom i multivarom koji je na krematoriju

ili motor sa neustelanom 25 icom razvaljnim ciilindrom i neznam cim koji je na micevcu po meni nije isti motor koji je kompetentan za ovu pricu!

ovo sto ces ti stavit nema veze s spom koji je na mom filmeku iz gore spomenutih razloga.

a na ono pitanje sta je bilo kad sam se ja stao sa svojim vxrom protiv tog tvog zdravog spa i okinuo ga za duzinu skutera si preskocio?

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #68 : 22 Veljača, 2010, 23:47:37 »
Ljudi ne trebate tako jako raspravljati :)...

Jurca koje komponente je tada imao tvoj VXR ?
@ srad

pitaj me na msnu . nemam potrebe tu dokazivati ista i pisati komponente!uglavnom dovoljno je reci da skuteri sa istim komponentama koje sam ja slagao nejdu kao taj vxr. zasto je tako isao meni je i dalje enigma i neznam da me pitas niti sam!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #69 : 22 Veljača, 2010, 23:48:49 »
nije prepirka nego je drukciji zrak u splitu nego u zg,pa u splitu bolje idu spovi a u zagrebu vxrovi i rijesena prica  :drunken_smilie: :toothy9:

ah

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #70 : 22 Veljača, 2010, 23:51:10 »
motor sa serijskim cilindrom i multivarom koji je na krematoriju

ili motor sa neustelanom 25 icom razvaljnim ciilindrom i neznam cim koji je na micevcu po meni nije isti motor koji je kompetentan za ovu pricu!

ovo sto ces ti stavit nema veze s spom koji je na mom filmeku iz gore spomenutih razloga.

a na ono pitanje sta je bilo kad sam se ja stao sa svojim vxrom protiv tog tvog zdravog spa i okinuo ga za duzinu skutera si preskocio?


jurca pamcenje te lose sluzi micevac 2 mjesec 2005, lukin motor ganc nov nikad otvaran 2003 40 000km ;D nikakva 25ica i ne postelan..ne vidin ja nigdi da ti skidas zdravog spa..ono gore je sp koji je vec odsluzia svoje :P

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #71 : 22 Veljača, 2010, 23:51:33 »
neću ulazit u ove dujine i jurine prepirke...al mene samo zanima nešto...ako vx nabere ovako 130 na ravnom...koliko onda vxr ide? 170? :D
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #72 : 22 Veljača, 2010, 23:57:46 »
jurca pamcenje te lose sluzi micevac 2 mjesec 2005, lukin motor ganc nov nikad otvaran 2003 40 000km ;D nikakva 25ica i ne postelan..ne vidin ja nigdi da ti skidas zdravog spa..ono gore je sp koji je vec odsluzia svoje :P
onda i tebe lose sluzi!
bas taj put sam skinuo na tom tvom micevcu tog tvog zdravka!

gledaj ima ljudi tu na forumu koji su na svakom meetu bili pa znaju.svaki meet je vrhunac susreta bilo neki sp protiv mog vxra svi su se kurili na te raceave.
20 komada minimalno spa je palo!

bude se valjda neko javio od stare garde. ako ne ,njima na dusu. ja sam dotad out iz teme jer nista ne tipkas argumentirano nego razvlacis vec 100 puta receno i ukazano i time me samo provociras odnosno pokusavas ali vjeruj mi ne uspjeva ti.


lijep pozdrav i stay tuned!

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #73 : 22 Veljača, 2010, 23:59:03 »
neću ulazit u ove dujine i jurine prepirke...al mene samo zanima nešto...ako vx nabere ovako 130 na ravnom...koliko onda vxr ide? 170? :D

nije velika razlika u krajnjoj,recimo ja dok san radia u piaggia san ima priliku u jednon danu na iston mistu usporedit 125 i 200 dobro ovi noviji model,al amo rec da je ista razlika..po celeru san novu 125u vozia 133kmh,a vxra malo manje od 140,bilo je 137 ili 139 neznan tocno,uglavnon nije velika razlika u krajnjoj brzini,al je velika razlika u snazi i kad sidnes dvojicu na motor se jos i vise osjeti razlika vxra naspram vxa..

al i dalje ono sta ja govorin..4t malih kubikaza,to nije to...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #74 : 23 Veljača, 2010, 00:01:58 »
onda i tebe lose sluzi!
bas taj put sam skinuo na tom tvom micevcu tog tvog zdravka!

gledaj ima ljudi tu na forumu koji su na svakom meetu bili pa znaju.svaki meet je vrhunac susreta bilo neki sp protiv mog vxra svi su se kurili na te raceave.
20 komada minimalno spa je palo!

bude se valjda neko javio od stare garde. ako ne ,njima na dusu. ja sam dotad out iz teme jer nista ne tipkas argumentirano nego razvlacis vec 100 puta receno i ukazano i time me samo provociras odnosno pokusavas ali vjeruj mi ne uspjeva ti.


lijep pozdrav i stay tuned!

iman preko sat vremena videa s imcevca onda,a taj zacudo nemam,vjerojaton zato sta te zelin sabotirat,al nema veze..kako ti kazes

stay in dreams  :hello:

Offline dino_180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 563
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrava city
  • Moj Skuter: Runner vxr200
  • Moja Kaciga: KBC VR2
  • MojSpuh: OEM
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #75 : 23 Veljača, 2010, 00:05:16 »
moj sp je nabrži na svijetu...... :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #76 : 23 Veljača, 2010, 00:06:44 »
moj sp je nabrži na svijetu...... :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
to je sve sto imas rec za OBN?? :toothy12:

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #77 : 23 Veljača, 2010, 00:07:06 »
zanimljivo! kako onda nemas sa one ceste paralelno sa micevcom?
covjece ako je neko u snovima to si ti sa svojim serijskim najbrzim najjacim naj sve superman ultra mega brzim spom koji serijski pere ove sa PH LOL.

za tebe ne treba tuning djelovi niti ista tuning posto svi ti tvoji sp/fxr idu kao nafrkani ostali skuteri a mi svi smo budale koji kupujemo tuning djelove kad za 100 kuna mos slozit da je space shuttle.


a ja u zivotu nisam cuo za tunirani skuter od duje niti serijski skuter od duje niti ista od duje a kako ti kazes ti o mojim jesi pa makar i lose to ti dovoljno govori o mom skuteru. za dobrim konjem se prasina dize a ocito se i oko tog vxra pa i oko onog spa digla prasina i jos se nije slegla.

jedi zrak

priznajem duje TI SI BOG

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #78 : 23 Veljača, 2010, 00:09:35 »
nije velika razlika u krajnjoj,recimo ja dok san radia u piaggia san ima priliku u jednon danu na iston mistu usporedit 125 i 200 dobro ovi noviji model,al amo rec da je ista razlika..po celeru san novu 125u vozia 133kmh,a vxra malo manje od 140,bilo je 137 ili 139 neznan tocno,uglavnon nije velika razlika u krajnjoj brzini,al je velika razlika u snazi i kad sidnes dvojicu na motor se jos i vise osjeti razlika vxra naspram vxa..

al i dalje ono sta ja govorin..4t malih kubikaza,to nije to...

neznan eto...ja san vozia ganc novog ST-a 125 sa 4tkm maximalno 127 sagnut priko smokovika...niz sirobuju malo manje možda...crnjak isto kaže za svog...dok je 125 bia točno 127kmh nizbrdo...s tim da novi vx ima dosta duži prijenosno omjer zbog 13" zada, i na tih 127kmh urla i raspada se...
pa me eto zanima...kako može stari vx nabrat tih 130 na RAVNOME tek tako i to sa kraćim prijenosnim omjerima...meni zvuči čisto glupo :dontknow:

pogotovo kad vidim da ni tip-top vxrovi i sa alu i gus cilindrom neidu puno više... :dontknow:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #79 : 23 Veljača, 2010, 00:10:21 »
jedi zrak

duje zrak ti u Zagrebu znaci g#vn#  ;D ;D ;D

sam da znas :dontknow:







 :toothy12: :toothy12:
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!