Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: vx s multivarom  (Posjeta: 18792 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #40 : 22 Veljača, 2010, 20:22:24 »
nemam kai skrivat.....kompletan prijenos je malossi osim multivara koji je polini...a kai je dirano po masini nebi znao...takvog sam ga kupio....sam znam da nemam nikakav kit neko alu cilindar....

a kai se tice sp-ova jedno 10 komada sam doslovno ubio do 120 a dalje nema ni smisla....jedini sp koji je bio brzi je od MiŠela sa foruma kojeg smo slagali kod jurce i na kojem se zna kai je sve bilo natrpano zivo i nezivo gore i ne bjezi mi nes previse i jos jedan sp od frenda koji je tu negdje sa mojim po ubrzanju a ima malossi glavu keihina pwk 28 34 granu i multivar i usis i jos neke sitnice....  :icon_thumright:

e sad..znaci imas torque deltu i variomat, opcenito ta tvoja serija s alu cilindron ima kracu getribu(imam i ja takvu getribu na svom vxru) i tu je razlika naspram vecine vxra koji imaju getribu od linije s gusanin cilindrima koja je nesto duza,i kasnije pocme motor lipo ic,al zato ima vecu krajnju,al opet nikon s foruma ima vxra sa svim dijeolovima sta i ti imas plus deak i vozia san motor u subotu,motor ide stvarno lipo,ide cak brze od vxra 209 novi model do nekih 100kmh i to..al opet to nije kako ide zdravi sp..sve vise pociman sumnjat da je iko s foruma vozia zdravog spa..evo recimo navoza san se svega i sveacega u zivotu,al jednostavno svaki put kad sidnen na spa,niko mi ne moze skinit taj smjesak s lica  :icon_biggrin:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #41 : 22 Veljača, 2010, 20:32:21 »
e sad..znaci imas torque deltu i variomat, opcenito ta tvoja serija s alu cilindron ima kracu getribu(imam i ja takvu getribu na svom vxru) i tu je razlika naspram vecine vxra koji imaju getribu od linije s gusanin cilindrima koja je nesto duza,i kasnije pocme motor lipo ic,al zato ima vecu krajnju,al opet nikon s foruma ima vxra sa svim dijeolovima sta i ti imas plus deak i vozia san motor u subotu,motor ide stvarno lipo,ide cak brze od vxra 209 novi model do nekih 100kmh i to..al opet to nije kako ide zdravi sp..sve vise pociman sumnjat da je iko s foruma vozia zdravog spa..evo recimo navoza san se svega i sveacega u zivotu,al jednostavno svaki put kad sidnen na spa,niko mi ne moze skinit taj smjesak s lica  :icon_biggrin:

uzmi u obzir da sami osjecaj kad vozis cvaju je skroz drugaciji nego kad vozis firtakta....i ja imam isti osjecaj ko i ti i vjerojatno i puno ljudi....evo ti primjer....vozio sam se prvo na svom vxru i sjednem na sp-a od jednog frenda i jbt meni se cini da to leti...dodjem ja nazad i kazem frednu jbt kak ide ljepo sp i cinilo mi se da ide bolje od mog vxra....stanemo mi na liniju i doslovno ga ubijem do 100....ocu ti rec da kod vxra nemas osjecaj da ide kolko relalno ide....a to da od ovih 10-ak sp-ova nijedan nije bio zdrav nebi bas reko.....znam za bar 2 koja su na novo slagana skroz.... ;D

a da ti ne velim da ove novije vxrove sa kitom bez slozenog prijenosa isto ubijam...

btw....zaboravio sam....imam jos i serdu... ;D

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #42 : 22 Veljača, 2010, 20:48:35 »
uzmi u obzir da sami osjecaj kad vozis cvaju je skroz drugaciji nego kad vozis firtakta....i ja imam isti osjecaj ko i ti i vjerojatno i puno ljudi....evo ti primjer....vozio sam se prvo na svom vxru i sjednem na sp-a od jednog frenda i jbt meni se cini da to leti...dodjem ja nazad i kazem frednu jbt kak ide ljepo sp i cinilo mi se da ide bolje od mog vxra....stanemo mi na liniju i doslovno ga ubijem do 100....ocu ti rec da kod vxra nemas osjecaj da ide kolko relalno ide....a to da od ovih 10-ak sp-ova nijedan nije bio zdrav nebi bas reko.....znam za bar 2 koja su na novo slagana skroz.... ;D

a da ti ne velim da ove novije vxrove sa kitom bez slozenog prijenosa isto ubijam...

btw....zaboravio sam....imam jos i serdu... ;D

a eto,dodji dogodine na more pa mozemo stat sta se mene tice..al n ije sam o po osjecaju pretprosle godine san sta na crtu sa vxron 4000km je tad ima i multivar,ja sna od 0 diga motor na kolo i doslovno ga ubia na zadnjen..nikad necete svatit da 4t majne kubikaze nema sta trazit kraj 2t :nono: :icon_biggrin:

al eto necu nista govorit jer 100 ljudi 100 cudi 100 vxra jedan valjda ide :laughing6: :icon_biggrin:

Offline Mislav46

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 635
  • Spol: Muški
  • 2t u srcu/4t u garazi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: aprilia sr 50 ditech /gilera runner vx 180 /stalker for stunt
  • Moja Kaciga: hjc hx-246
  • MojSetup: 180 alu
  • MojSpuh: china
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #43 : 22 Veljača, 2010, 22:36:50 »
koji ti je k...de odladi liku

bokte zajebancija, jel znas ti sta je zajebancija, jel znas ak ne znas zakopaj se u đubre  :toothy12: :toothy12: :toothy12: il odi u toplice



jesam reko da vx poslje 80 ide iznnađujuce doboro nisam prv spomenuo nizbrdice

a sam kazem da ne znas di je suzuka, objasnio sam ti di je, post prethodni  :hello: :hello:
    ma zivio ti meni, obdareni zajebantu  :toothy12:

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #44 : 22 Veljača, 2010, 22:44:08 »
a eto,dodji dogodine na more pa mozemo stat sta se mene tice..al n ije sam o po osjecaju pretprosle godine san sta na crtu sa vxron 4000km je tad ima i multivar,ja sna od 0 diga motor na kolo i doslovno ga ubia na zadnjen..nikad necete svatit da 4t majne kubikaze nema sta trazit kraj 2t :nono: :icon_biggrin:

al eto necu nista govorit jer 100 ljudi 100 cudi 100 vxra jedan valjda ide :laughing6: :icon_biggrin:
Duje NHF
ali serijski sp dizes u nebesa!

pa posteno slozen sp 180 se muci sa posteno slozenim vxrom!(govorim o razlici oko 20 ak metara na 170 180 metara)


Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #45 : 22 Veljača, 2010, 22:46:05 »
2 dottore!
nema granu 34 mm .
ima samo malossi glavu multivar i karb!
sp te ostavio nekih 12,13 ak metara na 170 sto je ok rezultat i za tvog vxra koji ide stvarno jako ljepo i za tog spa!

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #46 : 22 Veljača, 2010, 22:46:57 »
Duje NHF
ali serijski sp dizes u nebesa!

pa posteno slozen sp 180 se muci sa posteno slozenim vxrom!(govorim o razlici oko 20 ak metara na 170 180 metara)



kad smo kod dizanja u nebesa.. onaj tvoj vxr koji si ti diza u nebesa ka najbrzi u hrvatskoj,kad san sia na njega samo san se dobro nasmija :icon_biggrin: NHF

a to da dizen serijskog spa u nebesa moze bit..al ja san uvik za stat na crtu,ako triba da se nadjemo na po puta,eto mene ;D

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #47 : 22 Veljača, 2010, 22:49:21 »
kad smo kod dizanja u nebesa.. onaj tvoj vxr koji si ti diza u nebesa ka najbrzi u hrvatskoj,kad san sia na njega samo san se dobro nasmija :icon_biggrin: NHF

a to da dizen serijskog spa u nebesa moze bit..al ja san uvik za stat na crtu,ako triba da se nadjemo na po puta,eto mene ;D
razgovaras se kao malo djete. gdje ja spominjem u cjeloj prici mog vxra?

SIA nisi sigurno kad je bia u mene!

za ostalo ne garantiram!

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #48 : 22 Veljača, 2010, 22:54:14 »
alo moj tata ima brzi skuter od vaseg ono rofl...


po meni ovaj vx ne mrda  :toothy11:

a sta se tice sp-a ... neznam meni je fxr isa ko ovaj vxr sa ulupanih 5000 u prijenos  :nono:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #49 : 22 Veljača, 2010, 22:55:21 »
razgovaras se kao malo djete. gdje ja spominjem u cjeloj prici mog vxra?

SIA nisi sigurno kad je bia u mene!

za ostalo ne garantiram!

par dana nako nsta si ga proda kolaku kad je bila trka u sibeniku,nemos sad rec da je on uspia u 4 5 dana satrat cili motr i rastelat.. a taj vxr je slovia za najbrzeg u hrvatskoj po tebi, a u biti je bia nothing special,ocu samo rec da je lako pricat kako nesto ide leti tu u zg,kad nismo blizu za dokazat.. i dok mene ijedan vxr ne okine na serijskon spu,ja odustat necu od guranja u nebesao i bit cu veliko dijete :P ,a evo san vec 6u godinu na spu i jos se nisan nasa u situaciji a me ikakav vxr skine :)

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #50 : 22 Veljača, 2010, 22:57:02 »
ajde duje tvog sp-a skida moja gargesa  :toothy12:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Mislav46

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 635
  • Spol: Muški
  • 2t u srcu/4t u garazi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: aprilia sr 50 ditech /gilera runner vx 180 /stalker for stunt
  • Moja Kaciga: hjc hx-246
  • MojSetup: 180 alu
  • MojSpuh: china
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #51 : 22 Veljača, 2010, 22:58:34 »
alo moj tata ima brzi skuter od vaseg ono rofl...


po meni ovaj vx ne mrda  :toothy11:

a sta se tice sp-a ... neznam meni je fxr isa ko ovaj vxr sa ulupanih 5000 u prijenos  :nono:
okinem ja vas sve s vx-om i cao  :toothy12:

.....koji to vx ima ispod 13 sec do 100km/h

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #52 : 22 Veljača, 2010, 22:59:45 »
lol mislia san da si skuzia zajebanciju, al nisi kad si editira   :icon_biggrin:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #53 : 22 Veljača, 2010, 23:00:30 »
Ja jos uvjek nisam vidio brzog vxr-a, a da nije 209 bio, u biti, due+ ga jede kada je serijski 200, onda naravno ga vxr prodje jer ima dosta vise krajne, ali bit svega je da due+ i sp 180 stock se drze do nekih 90 po cajgeru, a sad ja neznam kakvog vxr-a ima dottore ali volio bi stvarno to chudo vidit u zivo  :)

Offline Mislav46

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 635
  • Spol: Muški
  • 2t u srcu/4t u garazi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: aprilia sr 50 ditech /gilera runner vx 180 /stalker for stunt
  • Moja Kaciga: hjc hx-246
  • MojSetup: 180 alu
  • MojSpuh: china
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #54 : 22 Veljača, 2010, 23:00:55 »
editiro sam da budem siguran, da se ti salis  :toothy12: :toothy12:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #55 : 22 Veljača, 2010, 23:03:22 »
ajde duje tvog sp-a skida moja gargesa  :toothy12:

prvo nije moj sp,drugo nije nastelan kako ja zelin,sad san uzea jos jednog fxra,sad cu ovog slozit kako triba,pa mozemo stat :P

p.p.s znas i sam da tvog fxra kad smo slagali da je karb osta serijski i da su kugle ostale serijske i da ga nisan tia namjerno dirat jer je bilo samo pitanje vrimena kad ce radilica propivat..al onaj fxr se da slozit da serijski jos bolje ide 20posto samo sa 100kn ulaganja i po sata posla :icon_thumright:

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #56 : 22 Veljača, 2010, 23:04:43 »
par dana nako nsta si ga proda kolaku kad je bila trka u sibeniku,nemos sad rec da je on uspia u 4 5 dana satrat cili motr i rastelat.. a taj vxr je slovia za najbrzeg u hrvatskoj po tebi, a u biti je bia nothing special,ocu samo rec da je lako pricat kako nesto ide leti tu u zg,kad nismo blizu za dokazat.. i dok mene ijedan vxr ne okine na serijskon spu,ja odustat necu od guranja u nebesao i bit cu veliko dijete :P ,a evo san vec 6u godinu na spu i jos se nisan nasa u situaciji a me ikakav vxr skine :)
duje a bas si noob...nisam prodao skuter! nemoj javno preko foruma iznosit cinjenice koje nisu tocne i o kojima pojma nemas. blatis me bezveze pred drugim clanovima koji citaju.
Motor sam mjenjao za drugi!

motor je bio kod kolaka mjesec ili 2 prije trke u sibeniku! osim toga  on je odma isao skidati glavu i nesto kemijati sa ventilima! to su nepobitne cinjenice koje ja smatram da ti moras znati da bi se uopce upustio u konverzaciju ovakvig tipa samnom!


evo ti ukratko kako je isao vxr kojeg sam ja posjedovao u najboljim danima.(ima i race sa savrseno zdravim sp 180 2003 sa 1000 kilometara i sa MALOSSI MULTIVAROM I FEDERIMA NA KVACILU),(na 2.50 minute)



isto kako ti tvrdis za sp 180 ja ti mogu tvrditi za vxr. mene nitko nije skinuo na vxru osim trkaceg sp 180! mnogi(paky,acid,winder) ljuubitelji 2 t koji su bili nadobudni isto kao i ti kada su dosli probali , stali se sa svojim skuterima protiv tog kako ti kazes mog vxra su skinuli kapu i rekli svaka cast!

i jos jedna cinjenica postoji koju nikako ni sam da pobijem.(niti jedan ali pazi od 20 komada koje sam slagao) nemogu dobiti da ide kao taj vxr! dottoreov je mozda blizu ili isti ali fali mu jos malo po mojoj procjeni!
« Zadnja izmjena: 22 Veljača, 2010, 23:06:38 J.U.R.C.A »

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #57 : 22 Veljača, 2010, 23:10:25 »
prvo nije moj sp,drugo nije nastelan kako ja zelin,sad san uzea jos jednog fxra,sad cu ovog slozit kako triba,pa mozemo stat :P

p.p.s znas i sam da tvog fxra kad smo slagali da je karb osta serijski i da su kugle ostale serijske i da ga nisan tia namjerno dirat jer je bilo samo pitanje vrimena kad ce radilica propivat..al onaj fxr se da slozit da serijski jos bolje ide 20posto samo sa 100kn ulaganja i po sata posla :icon_thumright:

bijeli federi i maknuti grijaci sa karba? imas i kusura za jos jednog sredit :P

ko je to provalio  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:

 :icon_tongue:
« Zadnja izmjena: 22 Veljača, 2010, 23:12:33 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #58 : 22 Veljača, 2010, 23:12:55 »
od dottorea vxr ide jebeno...čak ga ja nemogu pratit sa onom njegovom old school replicom hh...

fakat leti..ko moj naspram horvatovog :laughing3:

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: vx s multivarom
« Odgovori #59 : 22 Veljača, 2010, 23:13:12 »
prvo nije moj sp,drugo nije nastelan kako ja zelin,sad san uzea jos jednog fxra,sad cu ovog slozit kako triba,pa mozemo stat :P


lol zafrkava san se bwah, znas i sam da s nikin ne iden na crtu. ja virujen samo gpsu preko kojeg mirim od 0-100, max speed... drugo su lovacke  :icon_biggrin:



@ jurca

koliko je to islo do 100? (ne po satu vec gps?)
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com