Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Projekti-Prijedlozi.  (Posjeta: 830 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Projekti-Prijedlozi.
« : 01 Veljača, 2010, 06:32:43 »
Da ne bude da ne doprinosim forumu, ja cu napisati neke svoje prijedloge. Nije nista posebno, ali bi bar jedan podforum bio uredniji. :)
1. Prije nego se objavi projekt u "Projektima", sav materijal se treba predloziti administratoru na uvid.
Razlog: Apsurdno je da se u projektima napise:"Ovo je moj rox, sad cu poceti raditi tuning, bicete obavjesteni o promjenama". Onda se projekt protegne na nekih 30 strana iz razloga sto svaku trecu ili cetvrtu stranu imamo update, a izmedju njih imamo ono "super si to uradio, ovo-ono".
2. Projekt koji je neaktivan vise od 2 ili 3 mjeseca, A NIJE ZAVRSEN se treba brisati.
Razlog: Samo bezveze zauzima prostor na forumu.
3. Treba se nekako regulirati ono "super projekt", "svidja mi se", "samo tako nastavi", sasvim je nepotrebno to pisati. Jedino sto bi bilo pozeljno da se pise od strane clanova su pitanja oko projekta, ali iskljucivo oko projekta !
4. Projekte bi trebali stavljati samo oni koji imaju minimalno 300-400 postova, jer previse je forumasa koji dodju tu da predstave projekt, malo se kurce i onda odu u nepovrat ..
« Zadnja izmjena: 01 Veljača, 2010, 14:05:25 BoLT3K »

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Projekti-Prijedlozi.
« Odgovori #1 : 01 Veljača, 2010, 14:52:04 »
projekti su slobodni za sve, reorganizirani su, i mislim da je sad tamo sve ok,

odnosno svatko moze stavljati svoje radove u projekte, nema razloga stavljati neka ogranicenja u smislu postova,
ono sto smo novo napravili da se posebno otvara nova tema za svaki projekt u podforumu komentari (tako da same projekte je daleko lakse voditi, pratiti , citati od pocetka do kraja )

svaki projekt koji se pokaze da ne zasluzuje tamo biti, lako se s vremenom prebaci u podforum garaza i to je to  :redface:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!