Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Picolovci  (Posjeta: 5598 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Picolovci
« Odgovori #40 : 26 Siječanj, 2010, 13:11:33 »
Ti neki opaki?  :toothy9:

Hebote, i novi auto kad ga kupiš je isproban, a di pak žena  :laughing9: :laughing9:
gle ovak,djecurlija moga doba,mi imamo drugacije razmisljanje nego odrasli ljudi  tako da razgovorom mozemo sve rjesiti i saznati dok ce odrasla osoba u ovom slucaju zena nece rec dali se jebala,kada kako i s kim tako da imam samo ovo za rec

STO LJUDI STO ĆUDI
STO ŽENA DVJESTO SISA

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Picolovci
« Odgovori #41 : 26 Siječanj, 2010, 13:44:41 »
 :notworthy: imas podvojenu licnost...zelenu podvojenu licnost  :notworthy:


Decki nađite si curu prek fejsa,oni koji tam vise nemaju zivot tak i tak,a oni koji citaju jos manje. Idealna prilika za upecat stogod  :icon_thumright:

Ako to ne upali...idi uzmi ubi pa se pistolj   :laughing7:

To mi bivši cimer radi, i upeca on trebu. Sam ima problema, treba je uvijek s Filipina il slične države  :laughing6: pa ima malo problema s upražnjavanjem veze.

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Picolovci
« Odgovori #42 : 26 Siječanj, 2010, 18:18:12 »
ahahahahahahah a kralja
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Odg: Picolovci
« Odgovori #43 : 26 Siječanj, 2010, 18:30:09 »
a gle...važno je da si opušten i smiren. Isto tako agresivan i lud...ako si u društvu ti se zajeb s društvom al se nedaj zajebavat...budi glavni  :icon_thumright:
btw: nitko od cura ne voli pijance i kad mu zadah smrdi po vinu,pivi,(više od 6 piva) itd...
Ako ti nepoznata cura priđe i počne pričat s tobom to je 100% znak da želi biti s tobom u vezi...
a ovo "Decki nađite si curu prek fejsa,oni koji tam vise nemaju zivot tak i tak,a oni koji citaju jos manje. Idealna prilika za upecat stogod" je  :icon_thumright: :icon_thumright: totalno u pravu....dodjate ju na msn,skype,xfire  :toothy12: što god..prek chata pricajte..ako prica a doimaju joj se priće zanimljive. Pogodak! Inaće te ženska zanemaruje il bloka...itd.Probajte se dogovorit da izađete van i da se upoznate.

A za upucavanje ostat mirni, ne umislit da si bog i batina i da sve možeš...friz napravit, malo popunit novčanik, ponudit pićem(jelom po potrebi), vožnjom naravno  :icon_thumright: komadi padaju na vožnju to mi vjerujte...vozi onak malo žešče..ako se preplasi pa pocne vikat vozi mirno i sigurno, da stekne u tebe povjerenje,jer možda se nikad nije vozila na međunožnoj raketi. Neke cure vole i gumbiće  :toothy12: pa onak stalno stišću prekidaće... :toothy12: imajte razumjevanja za ženski rod  :redface:
i naravno po potrebi durex spremiti ali da ga ona ne može pronaći XD
tolko od mene ovo malo savjeta..sretno X)
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Picolovci
« Odgovori #44 : 26 Siječanj, 2010, 18:38:27 »
Al opet, od frenda sestra je igrala WOW aktivno i počela se dopisivat s likom iz norveške, koji je igro isto WOW. I tako su se dopisivali, vamo tamo, jedno ljeto je lik došao kod nas, sljedeće je ona išla tamo i oženili su se i sad žive zajedno i sve funkcionira! Ima svakakvih slučajeva!


Inače, jbg, treba uljetat curama. Završit ćeš makar s jednom, nemojte bit stidljivi i čekat da vam cura priđe, jer to radi jako malo cura!

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Picolovci
« Odgovori #45 : 26 Siječanj, 2010, 18:53:08 »
a gle...važno je da si opušten i smiren. Isto tako agresivan i lud...ako si u društvu ti se zajeb s društvom al se nedaj zajebavat...budi glavni  :icon_thumright:
btw: nitko od cura ne voli pijance i kad mu zadah smrdi po vinu,pivi,(više od 6 piva) itd...
Ako ti nepoznata cura priđe i počne pričat s tobom to je 100% znak da želi biti s tobom u vezi...
a ovo "Decki nađite si curu prek fejsa,oni koji tam vise nemaju zivot tak i tak,a oni koji citaju jos manje. Idealna prilika za upecat stogod" je  :icon_thumright: :icon_thumright: totalno u pravu....dodjate ju na msn,skype,xfire  :toothy12: što god..prek chata pricajte..ako prica a doimaju joj se priće zanimljive. Pogodak! Inaće te ženska zanemaruje il bloka...itd.Probajte se dogovorit da izađete van i da se upoznate.

A za upucavanje ostat mirni, ne umislit da si bog i batina i da sve možeš...friz napravit, malo popunit novčanik, ponudit pićem(jelom po potrebi), vožnjom naravno  :icon_thumright: komadi padaju na vožnju to mi vjerujte...vozi onak malo žešče..ako se preplasi pa pocne vikat vozi mirno i sigurno, da stekne u tebe povjerenje,jer možda se nikad nije vozila na međunožnoj raketi. Neke cure vole i gumbiće  :toothy12: pa onak stalno stišću prekidaće... :toothy12: imajte razumjevanja za ženski rod  :redface:
i naravno po potrebi durex spremiti ali da ga ona ne može pronaći XD
tolko od mene ovo malo savjeta..sretno X)
:icon_scratch: kako ti to znaš kad uopće ne voziš auto  :laughing6: kod nas u bosni je sve drugačije, budi faca i sve su tvoje  :icon_thumright:
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Picolovci
« Odgovori #46 : 26 Siječanj, 2010, 18:55:12 »
Al opet, od frenda sestra je igrala WOW aktivno i počela se dopisivat s likom iz norveške, koji je igro isto WOW. I tako su se dopisivali, vamo tamo, jedno ljeto je lik došao kod nas, sljedeće je ona išla tamo i oženili su se i sad žive zajedno i sve funkcionira! Ima svakakvih slučajeva!


Inače, jbg, treba uljetat curama. Završit ćeš makar s jednom, nemojte bit stidljivi i čekat da vam cura priđe, jer to radi jako malo cura!
ovo zadnje si dobro rekao,moras imat samopouzdanja i to je to,ako i dobis odjeb glavu gore,uvijek ima druga
« Zadnja izmjena: 26 Siječanj, 2010, 18:59:10 Pupo »

Offline piaggio_zip

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 77
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Far far avej
  • Moj Skuter: Zip
  • Moja Kaciga: Crna
  • MojSetup: Nema, niti ce ga imati
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Picolovci
« Odgovori #47 : 26 Siječanj, 2010, 19:16:18 »
 :icon_thumright:  :glasses9:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Picolovci
« Odgovori #48 : 26 Siječanj, 2010, 19:46:50 »
pricajte vi sta hocete..znam dosta slucajeva tako preko facebooka ,msn,WOW ili nekog drugog internet sranja da su se ljudi usrecili ...evo primjer..frend poceo igrat WOW kad je izaso ,poceo se dopisivat sa curom iz USA ....tamo vamo ...Msn,Facbook...dog se da idu na more jedno ljeto...drugo ljeto ona dosla ovamo ...on poslije otiso u USA ozenio se ..eno ga sad zivi sretan ..pun para sve super ....ostvario svoj san i et ..jbg..
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Picolovci
« Odgovori #49 : 26 Siječanj, 2010, 22:44:59 »
ja ću se strgat od ovog svega šta je bajker napisao  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Picolovci
« Odgovori #50 : 26 Siječanj, 2010, 22:52:57 »
bosanke su najbolje!!

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Picolovci
« Odgovori #51 : 26 Siječanj, 2010, 23:30:06 »
bosanke su najbolje!!
POTPIS!!!


Gle,svoju sam upoznao prek MSNa i sad smo skupa godinu i ostatak,nikad sretniji...ima svega  :binkybaby:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Picolovci
« Odgovori #52 : 26 Siječanj, 2010, 23:37:12 »
jesi pozdravil čok malu danas...?

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Picolovci
« Odgovori #53 : 26 Siječanj, 2010, 23:49:07 »
ja ne znam za ostale rvacke krajeve,ali sam čuo da se gore u Slavoniji krcaju i za vipov bon od 35 kn,koliko je to istinito,stvarno ne znam....a odi niko sretniji od mene u razdoblju izmedju 5 i 10 mjeseca,norvezanke,amerikanke...i mogu reci da vise ništa ne biram,oko me zajebalo par puta,čak su se i malo "ruznije" cure tucale kao mamice od 40 god,a ove top fensi smensi sa stiklama od 10 cm i savrsenim tijelom su me mogu reci iznevjerile,čast izuzetcima,zato jedan prijateljski savjet,izjebite sto god možete,jer će te kasnije žalit,još jedna dobra izjava mog starog koja je 100 % istinita ;)

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Picolovci
« Odgovori #54 : 27 Siječanj, 2010, 00:00:53 »
"Tko bira,masturbira"
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Picolovci
« Odgovori #55 : 27 Siječanj, 2010, 00:12:40 »
jesi pozdravil čok malu danas...?
oooooooooooooo jesam  ;D
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline king_zvona

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 268
  • Spol: Muški
  • duga je ulica nosi kacigu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: djakovo
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP50-vxr200
  • Moja Kaciga: agv
  • MojSpuh: slabo se čuje
Odg: Picolovci
« Odgovori #56 : 27 Siječanj, 2010, 00:19:16 »
tko gleda lice nevidi pice  :toothy9:

reko jedan pokojni čovjek iz mog sela
duga je ulica nosi kacigu

Koji je najbolji motor na svijetu?
Ženski spolni organ! 1. prilagođava se svakom klipu 2. podmazuje se sama 3. svakih mjesec dana sama od sebe mijenja ulje.

Offline zL!Ko

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • volim ritam roka i turbofolka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Crikvenica
  • Moj Skuter: DT 125
  • Moja Kaciga: bez vizira
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ser.
Odg: Picolovci
« Odgovori #57 : 27 Siječanj, 2010, 22:20:54 »
od birača nema jebača ;D ;D

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Picolovci
« Odgovori #58 : 27 Siječanj, 2010, 22:39:45 »
ja ne znam za ostale rvacke krajeve,ali sam čuo da se gore u Slavoniji krcaju i za vipov bon od 35 kn,koliko je to istinito,stvarno ne znam....a odi niko sretniji od mene u razdoblju izmedju 5 i 10 mjeseca,norvezanke,amerikanke...i mogu reci da vise ništa ne biram,oko me zajebalo par puta,čak su se i malo "ruznije" cure tucale kao mamice od 40 god,a ove top fensi smensi sa stiklama od 10 cm i savrsenim tijelom su me mogu reci iznevjerile,čast izuzetcima,zato jedan prijateljski savjet,izjebite sto god možete,jer će te kasnije žalit,još jedna dobra izjava mog starog koja je 100 % istinita ;)

Loše si čuo, netko ti prodaje priče. Naravno da ima slučajeva al toj nemoraš ništa dati, ta prima i bez bona. Sam to bi bolje drk* nek bio s takima!

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Picolovci
« Odgovori #59 : 27 Siječanj, 2010, 22:43:27 »
Loše si čuo, netko ti prodaje priče. Naravno da ima slučajeva al toj nemoraš ništa dati, ta prima i bez bona. Sam to bi bolje drk* nek bio s takima!
na kaj se sve spada u današnje vrijeme