Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: hp ekspres prokleti!!!!!  (Posjeta: 10255 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
hp ekspres prokleti!!!!!
« : 11 Siječanj, 2010, 23:56:52 »
Hac mi pošalje u petak popodne ekspresom paket,imam broj posiljke,sve....i dolazim iz škole ocekujuci taj paket i još
jedan jer mi je hica za prijatelja,kad kaže stari ono nema ništa....pakete koje sam poslao kasne naravno....najgore sto sutra moram palit auto pa u grad po pakete jer mi je presa,znaci potrosit ionako skupo gorivo i platit postarinu,pa di to ima,nigdje.....briga me i da cuskije padaju s neba a ne kiša ili snijeg,ja vise postarinu ne plaćam ako minutu kasni u odnosu na ono za kad piše,nema smisla vise,jebu me u zdrav mozak i još lopovima plaćam naftu bez potrebe(sutra idem uzet 200 l loze pa nek me uhvate za k) ne znam kakva je vama situacija ali ovo stvarno nije normalno.....novce čekam po 15 dana ako sam paket poslao otkupninom,sramota!!!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: hp ekspres prokleti!!!!!
« Odgovori #1 : 12 Siječanj, 2010, 00:20:06 »
čudno ja stalno saljem sa hp exom i sve u redu..

mozda do podružnice??

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: hp ekspres prokleti!!!!!
« Odgovori #2 : 12 Siječanj, 2010, 00:27:02 »
ja još nigdje u svijetu nisam vidio(a proputovao sam dosta i svega se nagledao) da nešto za sto covijek dobija placu radi kao da je cijeli svijet njegov,tj polako(ko te je#e) kad dodje došlo je,sve se radi pomalo....u Njemačku kiša pada,ali isto se rade autoceste ili bilo sto,ovdje pada kiša,svi doma,zimi svi doma,ljeti svi doma,vruće je...pa me može Hrvatska nikako napredovat....

Offline Laki

  • Tržnica : (+25)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SR186 Lc ....
  • Moja Kaciga: Arai Chaser
Odg: hp ekspres prokleti!!!!!
« Odgovori #3 : 12 Siječanj, 2010, 00:30:17 »
ja dosad isto nisam imo nikakvih problema sa slanjem preko hp expresa, otkupnina mi dode uvijek nakasnije nakon 5 radnih dana. ma to sigurno tvoja podruznica nesto šteka

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: hp ekspres prokleti!!!!!
« Odgovori #4 : 12 Siječanj, 2010, 00:36:41 »
i prije davno sam otvorio istu temu,ne znam kako je u ostalim dijelovima lijepe naše,ali odi sve ide laganini po komodu,i da se umire,ma polako,nije presa...

Offline BENNY

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 192
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Aerox 172 ac
  • MojSpuh: Serijalovič
Odg: hp ekspres prokleti!!!!!
« Odgovori #5 : 12 Siječanj, 2010, 00:55:01 »
Počeli su placat neke poreze sta ja znam..Uglavnom ja sam trgovo neki dan s Jurcom za karb i na onom listicu piše fino 42kn poštarina i još sam nest morao potpisat kod ovog sto mi je dostavio,na kraju poštarina ispala 76kn to mi se jos nijedanput nije dogodilo... :dontknow:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: hp ekspres prokleti!!!!!
« Odgovori #6 : 12 Siječanj, 2010, 01:14:31 »
iskreno iz zga dodje prilicno brzo paket, ali iz dbk ne bas... eto luka je poslao u cet ili petak makinu sa nrga meni... evo jos nije dosla.. danas gledao.. multivar sam isto odnekle narucio ni sam ne znam. pa jbt treba im tjedan dana da predju  oko 90 km od mene do luke u dbk...  :angry7: :angry7:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: hp ekspres prokleti!!!!!
« Odgovori #7 : 12 Siječanj, 2010, 01:32:09 »
Počeli su placat neke poreze sta ja znam..Uglavnom ja sam trgovo neki dan s Jurcom za karb i na onom listicu piše fino 42kn poštarina i još sam nest morao potpisat kod ovog sto mi je dostavio,na kraju poštarina ispala 76kn to mi se jos nijedanput nije dogodilo... :dontknow:

nije nikakav porez nego otkupnina od 900kuna,a oni od toga uzimaju 3,6posto..uglavnon postarina za karb ti je do vk bila 42 kune,a njemu za dostavit pare su uzeli 30kuna,a to se ne racuna po daljini posiljke nego po svoti.. svota x 3,6 posto

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: hp ekspres prokleti!!!!!
« Odgovori #8 : 12 Siječanj, 2010, 01:38:43 »
ma lako za sve,ali di je ženi obraz da mi kaže u lokalnoj pošti da cekaju da se nakupi posiljaka hp ekspresom,pa tek onda idu....jesam li ja glup ili svako jutro vidim da kombi hp ekspresa obilazi lokalne poste,zadnje im dabogda bilo....
jedanput sam doso,htio poslat hp ekspresom...i uredjivala se posta nešto,renovirala i kaže mi žena ili da sacekam 20 min ili da joj ostavim podatke,koliko,sta,di pa će ona to sve sredit jer je u gužvi,kaže da ne brinem... I šalje meni dečko poruku jesam li lud,sto ga lazem da sam poslao kad nisam,objasnjavam mu ja,dečko me napada,iznervirao me...i naravno kažem mu nemam broj posiljke i on odma promisli da ga muljam...kad sam ostavio paket bila je srijeda...u sub mi se dečko izdere ko da imam 5 god....odem u pon ujutro prije skole(popodnevna smijena) u postu i pitam ženu da mi da listic onaj,kaže ona koji??ja gledam pa od onog paketa sto sam vam ostavio....kaže ona,ajme oprosti,ovo,ono,ja ti to nisam stigla,zaboravila sam....umalo je nisam šakom u glavu bubnuo....tlak na milijun...i ajde prebolim ja to i u cetvrtak dečku stigne sve,znam da sam mu poslao sve kako smo se dog i zvao sam ga da mu se ispricam jer ja nisam bio kriv,ali eto,vidio sam da je ljut iako je sve stiglo onako kako sam mu opisao,100 % korektno...i zašto bih ja ni kriv ni dužan ispastao zbog glupaca nekih iskomplesiranih koje i dalje rade....i sve se radi pomalo,priča se telefonom,kavice se piju,jede se...

Offline munja

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 204
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: aprilia sr 50
  • Moja Kaciga: šljem.....
  • MojSetup: kita u billa 2 dio
  • MojSpuh: leovince (ZX)
Odg: hp ekspres prokleti!!!!!
« Odgovori #9 : 12 Siječanj, 2010, 06:16:08 »
zato šaljite pakete city ex-om ako je recimo paket pokupljen u četvrtak u zagrebu u splitu je u petak oš do 9:30,12:00 ili 16:00 sati ovisi koliko ti je hitno i ako nije velika pošiljka dođe te oko 40 kn  :frajer:

Offline pruki21

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • SP 50
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner sp50
Odg: hp ekspres prokleti!!!!!
« Odgovori #10 : 12 Siječanj, 2010, 07:07:06 »
Pa evo i ja sam trgovao s aeroxtuningom preko hp-exspresa u prosli ponedjeljak mi je poslao karburator i tek jucer stigao znaci tjedan dana. Sigurno je problem u posti. Kad sam nesto narucivao uvjek sam djelove dobio drugi dan bilo hp exsp ili city exspres.

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: hp ekspres prokleti!!!!!
« Odgovori #11 : 12 Siječanj, 2010, 08:58:42 »
Dobro što živiš u Dubrovniku koji je za nas Slavonce  trećoj zoni i lijepo ti piše na njihovim stranicama kad je isporuka za treću zonu tako da ti ono drugi dan do 17 sati pada u vodu, da negovorim ako neživiš baš u gradu. Onda ćeš se načekat jer ti je situacija ista kao i meni. Pošalje mi lik hp-exom paket i donese mi ga obični poštar nakon x dana jer živim na selu... Jbg, stvar je takva kad se šalje u udaljena mjesta, i to pište na stranicama pošte!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: hp ekspres prokleti!!!!!
« Odgovori #12 : 12 Siječanj, 2010, 09:22:00 »
ovisi o podružnici.. evo primjer.. ja sam slao u split paket, poslao u 10h ujutro i napišem do 10h drugi dan..
stranka čeka doma u 10h, ništa.. zovem u 11h, kažu nemogu dobit dostavljača, ne javlja se na mob..
u 12 h idem u poštu već opsadno stanje , nađu dostavljača u st na kavi u kafiću..
zove žena dostavljača direkt iz zg u st na mob i on se javi: aaaaa? eo saću, saću, jooooj...
zove on svoju pretpostavljenu i kaže, šta me ova purgerica tlači? imam gužvu..
ova kaže daj, požuri, zvala je iz zg da kasniš 2 sata i skidat će ti plaću..
on kaže: eo, eo iden..

drugi put stranka šalje meni iz st u zg, i pošalje oko 13 h za drugi dan do 14h..
meni paket dolazi u 9h ujutro..

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: hp ekspres prokleti!!!!!
« Odgovori #13 : 12 Siječanj, 2010, 10:54:15 »
evo jedan friski primjer, clan foruma blopuh je poslao multivar meni iz Gornjeg Stupnika 11.1., drugi dan do 17 sati pise...
tek je danas u 10:30 dosao paket, dok od aerotuninga jos nije... eto samo primjera, mislim da su oba poslala hp expresom
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline aprilia area 51

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2129
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: hp ekspres prokleti!!!!!
« Odgovori #14 : 12 Siječanj, 2010, 11:05:36 »
zanimljivo je da su im postarine skupe koda zlato saljes... :toothy9:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: hp ekspres prokleti!!!!!
« Odgovori #15 : 12 Siječanj, 2010, 11:11:04 »
nisam nikad imao problema s njima, kad je netko slao hp expressom uvijek je stizalo drugi dan i to uvijek oko 9-10 ujutro, bez obzira što se stavi do 17h da ispadne najjeftinije. što se tiče preporučenih pošiljaka najčešće preksutra stigne od dana kad je poslano, obične pošiljke isto tako.. jedino eto s aeroxtuningom kasni, izgleda da ga nevole tamo u pošti  :toothy12:
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: hp ekspres prokleti!!!!!
« Odgovori #16 : 12 Siječanj, 2010, 11:31:43 »
pa nije svejedno ženi kad ulazim sa 4 paketa odjednom,mislim da u sebi je#e Boga,Gospu....a to je njen posao,ja i da donesem 100 paketa,ona mora to sredit jer je za to placena....

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: hp ekspres prokleti!!!!!
« Odgovori #17 : 12 Siječanj, 2010, 11:39:05 »
pa nije svejedno ženi kad ulazim sa 4 paketa odjednom,mislim da u sebi je#e Boga,Gospu....a to je njen posao,ja i da donesem 100 paketa,ona mora to sredit jer je za to placena....

tako i meni u danu sam koji put znao doc po 5 puta i sa po 2 paketa..žena puca u pošti sterala bi me u 3pma bokte...


e a kak je u sloveniji npr. posto i s njima trgujem...

gore kad saljes ti placas postarinu oces neces il nemres poslat..ali npr ak ti je otk:70e ti platis postarinu 5e i oni ti odma otk stave 75e da ti se lova vrati..i paketi puno puno brze stizu ovaj posalje danas npr. drugi dan je kod mene...samo kaj su oni malo ljeni pa ih treba stalno tjerat slat pmove da posalju cim prije hehe

Offline pruki21

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • SP 50
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner sp50
Odg: hp ekspres prokleti!!!!!
« Odgovori #18 : 12 Siječanj, 2010, 12:08:52 »
A za koliko onda stignu novci prodavacu kad salje paket ja sam jednom slao djelove hp exspresom i tek sam nakon 10 dana dobio novce poludio sam

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: hp ekspres prokleti!!!!!
« Odgovori #19 : 12 Siječanj, 2010, 12:11:21 »
luka jesi li ti slao hp exom meni masinu?? jer oko 10 su bili sa kombijem u mene dostavili mi multivar, sada to je doslo iz pravca splita, a ne iz dbk pa nezz moze li mi danas to doci do 17 sati...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta