Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: otkad to ???  (Posjeta: 829 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
otkad to ???
« : 05 Siječanj, 2010, 19:59:20 »
da se problemi s zaboravljenom sifrom acc  djele sakom i kapom ....kad sam jos davno imao acc pitao sam eladia oce mi dat sifru on mi je reko da nemoze a u ovoj temi  http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,28072.msg426034/boardseen.html#new  je fino naglasio da se to s sifrom moze rjesiti,glupost cista.htio sam sifru starog acc da mogu nastaviti s temom svog projekta ali nista zaboravimo.a i ovo s bumpom u jopino ime i brisanje doticnog topica je cisti bezobrazluk.oglas je u redu i sve je po ps-u bumpan je kako spada samo sto decko nije znao sifru i vi mu obrisete.doticni moderatori su malo previse nabrijani decki cool down  :icon_thumright: forum je bio za pet prije nekih mozda 5 mjeseci ali sad se naredalo 150 moderatora na jedan podforum i svako vuce na svoju stranu.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: otkad to ???
« Odgovori #1 : 05 Siječanj, 2010, 20:04:44 »
covjek se jednostavno ne stigne naviknuti na nforum u zadnji mjesec dana ,,stalno neki novi podforumi evo sad i ovaj atv quad podforum melo prebrzo preuredjujete forum.neznam dal drugima to smeta  :dontknow:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: otkad to ???
« Odgovori #2 : 05 Siječanj, 2010, 20:28:21 »
Neer, koji je smisao ovih tvojih postova...? Da se stvari u životu stalno mijenjaju...? Pa, dobro jutro, Kolumbo... :zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: otkad to ???
« Odgovori #3 : 05 Siječanj, 2010, 21:17:34 »
1. objasnio bi covjeku ono sto ti ne kuzis, a to je kako sam moze (ako nije mjenjao e-mail) vratiti sifru,
jer to sto ti nisi uspio, ne znaci da na desetine clanova to nisu uspjele   :icon_thumright:
2. forum je poprilicno ziv, mjenjaju se clanovi, moderatori, pa i sami forumi i podforumi.. to je tako.. 


Kad pogledam tko komentira forum, clan kojem nisu strani bannovi, clan koji ima niz prituzbi na trznici, clan koji ne preza od provokacija,
da li da ovu temu shvatim kao neki prigovor , pogotovo kad vidim ton i nacin kako je pisana,..
Ili da to shvatim opet kao neku tvoju provokaciju ?

Neer, da ti lijepo kazem, ajde se malo ostavi gluposti... 
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!