Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Za moderatore!!! Žalba!!!  (Posjeta: 1480 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Za moderatore!!! Žalba!!!
« : 02 Siječanj, 2010, 00:13:26 »
Moderator treba dva puta upozoriti forumaša koji ne poštuje pravila foruma. Nakon dva upozorenja može tražiti težu sankciju – privremeni ban nicka max 2 dana.

Ja sam dobila bann....a nisam bila niti jednom upozorena. ZAŠTO!!!

:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Za moderatore!!! Žalba!!!
« Odgovori #1 : 02 Siječanj, 2010, 00:19:17 »
i ja sam bio samo jednom upozoren....a ti si vjerojatno dobila ban bez upozorenja zato kai te doticno moderator izgleda nevoli.....ali to mu nedaje pravo da djeli banove bez upozorenja....  :redface:

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: Za moderatore!!! Žalba!!!
« Odgovori #2 : 02 Siječanj, 2010, 00:23:37 »
Hm....mislim da nisam traŽila od tebe odgowor....neg od moda koji nije proČital prawila i misli da je biČ BoŽji.....

Isto kao i clanovi, ima ih s vec dugim stazom i prema njima treba imati uvjek nesto malo vise respekta.. Sve to iskusan moderator uzima u obzir. Jos bi napomenuo, bolje neki puta ne pretjerivati pogotovo s restrikcijama i banovima i sl., jer onda nema povratka, stoga ako niste sigurni u neku odluku kako ju moderirati, bolje mi javite i prepustite te neugodne stvari meni ....


Mislim da bi prije neg se postane mod....trebalo proČitat bar jednostawna prawila....
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Za moderatore!!! Žalba!!!
« Odgovori #3 : 02 Siječanj, 2010, 00:27:06 »
znam da nisi trazila odgovor od mene jer ja ipak vise nisam mod.... :laughing7:

al doro....i ja tvrdim ako vec neko oce djelit banove neka onda bar procita pravilnik o tom djelu......mene je recimo bolila ona stvar za taj pravilnik jer nije mi ni padalo napemet da nekom dam ban......

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Za moderatore!!! Žalba!!!
« Odgovori #4 : 02 Siječanj, 2010, 00:28:19 »
Osoba koja vam je dala produženi odmor sam ja nakon što sam se konzultirao sa kolegama i to baš iz razloga da se eliminira nepristranost.
Admin je upoznat, bacio je oko, nitko od kolega se nije žalio.
Slučaj je jasan ko dan i ne vidim niti jedan drugi razlog za ovom temom osim pokušaja provokacije.

Dakle, ako netko od kolega ima štogod dodati, slobodno. Ja se isključujem.

Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: Za moderatore!!! Žalba!!!
« Odgovori #5 : 02 Siječanj, 2010, 00:33:16 »
Uopće nije stvar ko je dal bann....nego o tome kako se daju bannovi....!!!

Ako se ne poštuju pravila, čemu ona onda uopće služe.....NIČEMU....

I zbog čega bi neko postavljeno pitanje trebalo značiti provokaciju....

Pitala sam kulturno....
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Za moderatore!!! Žalba!!!
« Odgovori #6 : 02 Siječanj, 2010, 00:34:33 »
gle znam ja jako dobro ko mi je dao ban i na kolko tak da se nemoras s tim hvalit....a to kai si se ti konzultiro sa kolegama i sa adminom za to me boli briga...mogo si se konzultirat i sa mesićem....

i o kakvoj ti nepristranosti  i pokusaju provokacije pricas.....nemoj tu glumit nekog dezurnog šerifa jer ti to vidim jako lose ide....

Offline DeLUX

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1213
  • Spol: Muški
  • Volim Luxa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Piaggio zip SP
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: ma sve serijsko
  • MojSpuh: Roost
Odg: Za moderatore!!! Žalba!!!
« Odgovori #7 : 02 Siječanj, 2010, 00:45:47 »
ja sam dobio bann od robija na dosta, i nisam mogo poprilično dugo na rumfo...nakon toga je bruno napravio drugi profil na svom kompu znači nema nikakve veze samnom i neš napiše šta njemu ne paše i on na to napiše " delux game over" a to sam sazno tek kad me bruno nazvo...to kaj on mene ne voli ja mu nisam kriv i nemože me bannat za neš kaj nisam  :hello:

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Za moderatore!!! Žalba!!!
« Odgovori #8 : 02 Siječanj, 2010, 00:51:17 »
Ajde, ajde i moderatori su samo ljudi a ljudski je griješiti iako u ovim slučajevima ne vidim nikakve greške, svatko dobi zasluženo  :dontknow:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Za moderatore!!! Žalba!!!
« Odgovori #9 : 02 Siječanj, 2010, 00:51:45 »
e divlja, sorry al fakat moraš priznati da ste ti, mario i još neki pojedinci pretjerali sa spamom u projektima ili tehnici.
giz je mene pitao šta napraviti i ja sam mu rekao bann al nisam siguran da smo o opomenama govorili.
imamo offtopic u kojem se možemo zezat i zato bi vas molio da se kanite navedenih podforuma ako nemate tamo ništa korisno za napisati.
isto tako mi je i jasno da neki pokretači tema u tim forumima ništa nisu bolji od vas jer i oni znaju izazivati i sa nekim izjavama provocirati i eto ti rezultata od 10 stranica spama.

@delux: nema tu ništa sa tim koga ja volim a koga ne!
napravio si na početku tvoj delux acc. dobio si bann na sada nisam siguran 24 ili 48 sati. ti si otvorio još jedan acc koji sam bannao
onda kažeš da je bruno otvorio još jedan acc. onda bi vas obadvojicu upozorio na pravila za kojima svi vičete. tamo piše dupli acc NIJE DOZVOLJEN!
da ja tebe sutra sretnem u gradu popio bi s tobom kavu ili pivu. s tim želim samo reći da nemam osobno ništa protiv tebe nego imam samo nešto protiv tvog ponašanja na forumu.

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: Za moderatore!!! Žalba!!!
« Odgovori #10 : 02 Siječanj, 2010, 00:56:10 »
Robi....ja nisam ni rekla da nismo.....ni ne govorim o tome.....dva puta sam to napravila....jednput kad si ti banao Luxa i Fica......i ovaj drugi put......i stvar nije u tome....ti i sam znaŠ da ja i sama priznam kad nešto napravim....Ja ovdje govorim o pravilima jer ako se MODOVI ne drže pravila....zbog čega bi ih se mi morali držati ???????
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Za moderatore!!! Žalba!!!
« Odgovori #11 : 02 Siječanj, 2010, 01:01:19 »
gle znam ja jako dobro ko mi je dao ban i na kolko tak da se nemoras s tim hvalit....a to kai si se ti konzultiro sa kolegama i sa adminom za to me boli briga...mogo si se konzultirat i sa mesićem....

i o kakvoj ti nepristranosti  i pokusaju provokacije pricas.....nemoj tu glumit nekog dezurnog šerifa jer ti to vidim jako lose ide....

Ako znaš tko ti je ban dao, čemu ovaj topic? Što se praviš glup kad za to dokazati nema potrebe. Posao je odrađen davno....
Ionak ste si ti i divlja ko lonac i poklopac. Dakle, upoznata je dobro tko vam je ban dao i ovo nije ništa drugo doli skretanje pažnje.
Samim time moja izjava da je ovo topic provokacije dobiva novu dimenziju....

Umjesto da se pokriješ ušima jer si pokušao sakriti to što si radio očiglednim brisanjem topica koji sam ja razdijelio i prebacio na drugu (primjereniju) lokaciju ti sad tražiš pravdu?
Sramotno od nekoga tko je imao mod ovlasti i nije ih se držao a mene sa proziva jer je bez istih ostao.
Lepi, to ti ja nisam kriv.... Mislim da je Mesić tome kumovao.

Uz to, obojica ste PMom upozoreni pa nakon toga i postom u threadu. U istima sam ja zadržao maksimalnu ljubaznost i na krajnje ok način vas zamolio da nastavite ako morate u topicu koji se nalazio u OFFTOPICU.
No, što se dešava nakon toga? Niti ste prestali, niti ste se smirili, niti ste se premjestili.
Lakše je bilo pozvati divlju pa nastaviti... jer, ipak... dottore je tad imao mod ovlasti... pa če počisiti.

Praviš se pametan a nemaš temelja za isto... fali ti ozbiljnosti i promišljenosti za tu igru.

Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Za moderatore!!! Žalba!!!
« Odgovori #12 : 02 Siječanj, 2010, 01:03:32 »
..opomena je preporuka, ali ne i pravilo.
..vas nekolicina ste u zadnjih nebrojeno puno navrata dobili toliko opomena da bi bilo jedino fer da kazete sorry , zasluzili smo , bit ce dalje sve ok, smirit cemo se.

..niti u jednom trenutku nismo uvrijedili vasu inteligenciju, stoga vas lijepo molim nemojte ni vi nasu.


closed

« Zadnja izmjena: 02 Siječanj, 2010, 01:23:55 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!