Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: gearbox oil -previše?  (Posjeta: 1066 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
gearbox oil -previše?
« : 14 Kolovoz, 2007, 21:00:36 »
Evo ljudi imam jedno pitanje . Mjenjo sam na skuteru ulje getribe. Pise da ide unutra negdje 0.10 l . Znaci to je 1 deci. A ja sam stavio vise. Mozda 1.5 deci. Jel se moze nesto shebat tako???? malo je na nepogodnom mjestu pa je teško sipat a nisam siguran kolko sam sipao al znam da sam previse. Eto hvala vam unaprjed na odgovorima....  :laughing7:

Offline SF2osk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 296
  • Spol: Muški
  • Lete dve ptice......a narocito ona desna.....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • moj skuter
  • Mjesto: osijek,višnjevac
  • Moj Skuter: peugeot sf2 70ccm
Odg: gearbox oil -previše?
« Odgovori #1 : 14 Kolovoz, 2007, 21:09:32 »
trebao si ostavit malo prostora u gearboxu da ulje moze kolati (cirkulirati) medju zubcanicima getribe ali nista strasno ti s nemoze dogoditi bar si ja kontam::
jedan vuk zavija a drugi odvija

Offline OvErLoAd

  • Tržnica : (+8)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • in the fast lane
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • svijetskutera
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: aprilia SR 70 minarelli
Odg: gearbox oil -previše?
« Odgovori #2 : 14 Kolovoz, 2007, 21:13:38 »
Neće se ništa sjebati, višak će izbaciti na iberlauf

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: gearbox oil -previše?
« Odgovori #3 : 14 Kolovoz, 2007, 21:19:03 »
ok ljudi puno vam hvala. Onda se neču brinut  :icon_biggrin: . Inače stane još ulja unutra nisam ga ja do kraja. Al sam motor nagno na pod kad sam tocio. Nista moze lock  :icon_thumright: . Mislim da je ova tema najkrace trajala  :icon_biggrin: :toothy12: :toothy9: