Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Luna eagle  (Posjeta: 2543 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline el horhe

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Luna eagle
« : 16 Lipanj, 2007, 12:36:06 »
Pozdrav Svima, evo kupio sam Luna Eagle. Vozam je već par dana, skuter je odličan, jedino imam malih problema s paljenjem (neće baš svaki put da upali kako triba) pa ako neko ima kakvih iskustava s ovim skuterčićem, bio bih mu zahvalan na informacijama.

Pozdrav

Offline bluedreamer

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Grand Dink 250
Odg: Luna eagle
« Odgovori #1 : 18 Lipanj, 2007, 14:45:05 »
Pozdrav Svima, evo kupio sam Luna Eagle. Vozam je već par dana, skuter je odličan, jedino imam malih problema s paljenjem (neće baš svaki put da upali kako triba) pa ako neko ima kakvih iskustava s ovim skuterčićem, bio bih mu zahvalan na informacijama.

Pozdrav

cestitam na kupnji...  :icon_thumright:

Ne bi bilo lose da malo detaljnije pojasnis to "nece svaki put da upali kako triba"

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Luna eagle
« Odgovori #2 : 18 Lipanj, 2007, 16:01:03 »
a ni ja svojeg nisam palio bez gasa dok mi na servisu nisu sredili ler gas

Offline el horhe

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Luna eagle
« Odgovori #3 : 21 Srpanj, 2007, 11:50:05 »
Evo prošao sam 1000 km i prvi dojmovi su bili dobri. Skuter lijepo izgleda i tiho radi, neloša mu je upravljivost osim što je malo tvrd. Kutija za kacigu pjeva svoju pjesmu al šta je tu je. Motor je vožen po gradu i u normalnim brzinama.  Nakon 650 km imao sam problem. Naime stradao je remen variomata ( pod garancijom - zamjenjen ), pod minimumom se povremeno gasi i motor je izgubio na snazi i startu ( da li je problem u prirubnici karburatora? ). Max brzina trenutačno je oko 75 km/h. Motor je promjenio zvuk ( kao da negdje nabija zrak ili pušta zrak ). Malo upozorenje, potrebno obratiti pažnju na vijke po deklu variatora, nosaču auspuha itd. jer mi se desilo da su se otpustile. Pitanje za Marija, pošto sam sljedeći tjedan u Zagrebu može li se doći u Vaš servis da mi malo objasnite u čemu bi mogao biti problem s obzirom da mi je servis dosta udaljen ( nije mi namjera ništa sam radit ali da bar mogu upozorit servisera na što da obrati pažnju ), a sljedeći servis je uskoro.

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Luna eagle
« Odgovori #4 : 23 Srpanj, 2007, 22:05:01 »
daj nabaci jos malo info o tom skuteru, to je max brzina ili si ga tolko vozio? kakvo je ubrzanje?

Offline el horhe

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Luna eagle
« Odgovori #5 : 24 Srpanj, 2007, 20:48:01 »
Svoga sam max vozio 80tak km/h ali bilo je još gasa pa pretpostavljam da je negdi max brzina oko 90tak km/h. Ubrzanje je dobro, i zadovoljan sam koliko je startan motor bio do početka mojih problema koje sam gori naveo. Sve u svemu OK.