Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera Runner 70 SP 54 Žuta Zver  (Posjeta: 18941 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Gilera Runner 70 SP 54 Žuta Zver
« : 13 Studeni, 2009, 14:41:50 »
ewo da ja predstavim svog pony-a  :toothy3:

skut sam kupio novog novcatog krajem 2003. godine, nisam dugo izdrzao bez tuninga pa je tako tokom 6 godina preko njega proslo dosta dijelova i na njih utroseno oko 7000 kn i puno sati rada! trenutno ima 26 000 km i ocuvan je ko iz ducana!

na 5000 km sam stavio Leo RR koji mi nije bio dosta pa sam na oko 7000 km stavio i malossi sport 70!

tu je vec imal dost kilometara sa tim setupom


malo poslije sam stavio i multivar i red sponge...

vozio sam na tom setupu jako dugo i kit je preso 15-16 t km kad su mi se blokovi sjebali na primaru, dobili prevec lufta i pocelo je ruzit nutra!

nakon tog, prosle zime sam stavio rabljene blokove u super stanju sa piaggia AC i modificiral ih u LC!





nakon cijele te zajebancije skut pici dalje! nakon par mjeseci vise mi je bio pun kufer tog smetljarskog n00b setupa jer sam naspram frendovog runnera sa duetom i nardom izgledo ko da stojim na mjestu!

nakon toga sam se bacio u smirglanje spuha i poliranje prije neg kaj sam ga prodo!






prek ljeta sam narucio Stage6 PRO spuh i podigo snagu za pun dik!




nakon par mjeseci kit je zaribal zbog prevelikih obrtaja i loseg ulja pa je onda uslijedilo boranje na 47,6 i ugradnja due+ klipa



sad je trenutno jos uvijek na razradi! imam jos kojih 150 km za prec i onda skidam cilindar dole i portam ga po portmapu od due+
zasad ima brutalnu kompresiju jer klip od dueta ima malo vise čelo pa jace sabije smjesu! planiram i stavit malo deblji dihtung cilindra da olaksam razvoj visih obrtaja i da mi se portovi malo produze!
jos mi treba doc s6 21" black edition fergazer i pred pocetak slijedece sezone stavljam novi rms kuplung, s6 zvono i neku radilicu punih poltuki (neku best buy, jos nisam odlucil koju).
za godinu dana mozda padne i neki duzi prijenos, ali otom potom!

ewo slika od proslog vikenda sa voznjice u okolici Cakovca! zbog voznje od 50 km/h imo sam feeling da cu krepat! LOL




Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Gilera Runner 70 SP 54 Žuta Zver
« Odgovori #1 : 13 Studeni, 2009, 14:46:35 »
ljep runner, inace meni je ova zuta i crna najbolja kombinacija serijska.  :icon_thumright:

i spuh je sexy pogotovo.  :glasses9:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Gilera Runner 70 SP 54 Žuta Zver
« Odgovori #2 : 13 Studeni, 2009, 14:46:43 »
super je runner..ja bi obojo zadnji spojler u zutu ko naprijed..

btw. onaj runner ima nardo?? set?

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: Gilera Runner 70 SP 54 Žuta Zver
« Odgovori #3 : 13 Studeni, 2009, 14:58:24 »
@ gianelli - fora je farba! dobro je kaj je full rijedak! jer nema bas puno runnera s tom shemom boja na cesti!

@ rakitje00 - ma taj runner ide ko kuga! ulupano pun k**ra* para u njega, kupljen nov, nema ni 4t km i vec je cijeli tuniran! ima gore due, nardo, malossi dell 21", rms racing radilica, multivar. od ostalih dijelova: denso iridium, fiberglass usisne lamele, borung 48, torsion control, s6 kuplung, s6 zvono, malossi kevlar, modificiran airbox, red sponge, c4 lageri, plavi centralni...uff sigurno sam nekaj zaboravil! lakse bi mi bilo nabrojat kaj mu je serijsko ostalo! LOL

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Gilera Runner 70 SP 54 Žuta Zver
« Odgovori #4 : 13 Studeni, 2009, 15:12:32 »
Odličan runner  :icon_thumright:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Gilera Runner 70 SP 54 Žuta Zver
« Odgovori #5 : 13 Studeni, 2009, 15:19:16 »
dobar je samo ovi retrovizori tako bodu u oci  ;D btw na kojem karbu sad vozis

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: Gilera Runner 70 SP 54 Žuta Zver
« Odgovori #6 : 13 Studeni, 2009, 15:33:35 »
dobar je samo ovi retrovizori tako bodu u oci  ;D btw na kojem karbu sad vozis

pa i to je u planu za promjenu jer mi je na ovom desno otpalo ono staklo, a na lijevom sam stavil 2 vezice da ga drze! LOL

sad vozim na serijskom 17,5 koji i nije neka sreca vise...čok zajebava! i svaki put dok ga upalim, bez obzira dal je zagrijan il ne, on upali čok na minutu bar i onda se gusi i mora se s malim gasom u leru vozit! i onda nakon par sekundi voznje, sve normalno, radi ko urica! al mi se neda popravljat to jer cu stavit novi tak da...


Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Gilera Runner 70 SP 54 Žuta Zver
« Odgovori #7 : 13 Studeni, 2009, 16:08:07 »
Sviđa mi se projekt.

Kaj fali retrovizorima? :) Ja bi takve na svog.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Gilera Runner 70 SP 54 Žuta Zver
« Odgovori #8 : 13 Studeni, 2009, 16:37:22 »
mrzim taj 17.5 phva ja ga nebi vozio ni na serijali  :)  a retrovizori i to jos na starom runneru  :'(

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: Gilera Runner 70 SP 54 Žuta Zver
« Odgovori #9 : 13 Studeni, 2009, 16:51:43 »
mrzim taj 17.5 phva ja ga nebi vozio ni na serijali  :)  a retrovizori i to jos na starom runneru  :'(

ma uzas je karb! najgore od svega su mu igla i el. čok! igla je tupa i debela i ful je tesko idealno nastelat smjesu u ranom srednjem podrucju otvorenosti! uvijek jebe tam na pocetku otvaranja gasa pa malo zaprdi iz auspuha jer mora bit velka dizna da na full gasu uopce smjesa moze prolazit pokraj te igletine!
a automatski čok sam vec 4 puta cistio, skoro svake sezone, jer se na neku foru elektricna dizna uspije zacvikat jer pjesak dodje na nju!   :drunken_smilie:

a retrovizori su mi nepohodni! probal sam se vozit bez njih i em kaj skuter ruzno izgleda, jako mi je nepregledno jer se za svaku glupost moram okretat!!
ic ce oni neki carbon look gore il tak nesto...uvijek prvo pare idu na performanse, a onda tek na izgled! :D

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Gilera Runner 70 SP 54 Žuta Zver
« Odgovori #10 : 13 Studeni, 2009, 17:07:59 »
taj frgic 17.5 koji dolazi uz piaggio masine potpuno se drukcije ponasa (puno losije) nego pravi dellorto 17.5. Recimo 17.5 PHVA ED je bolji izbor, ili PHBN serija.

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Gilera Runner 70 SP 54 Žuta Zver
« Odgovori #11 : 13 Studeni, 2009, 19:14:51 »
svida mi se mnogo runner,ova kombinacija je skoro pa unikatna,kola je razlika u performansama koje si dobio sa s6 pro spuljom u odnosu na rr i jel ga je tesko stelat

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: Gilera Runner 70 SP 54 Žuta Zver
« Odgovori #12 : 14 Studeni, 2009, 12:44:30 »
svida mi se mnogo runner,ova kombinacija je skoro pa unikatna,kola je razlika u performansama koje si dobio sa s6 pro spuljom u odnosu na rr i jel ga je tesko stelat

pa razlika je bila ogromna! sa RRom je isel nekih max 95 po čukicama, a sa s6 je isel debelo u prazno...ubrzanje je bilo nesto slabije nego frendov due+ i nardo...
full ga je lagano ustelat i ako se stave i malo teze rolice nije bed, jer spuh izvuce sa snagom to!
moze ic i na torque kitove i na hi-rev kiteve...sa svim dobro radi, ovisi kakvi su ti portovi i koje rolice koristis...

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: Gilera Runner 70 SP 54 Žuta Zver
« Odgovori #13 : 25 Siječanj, 2010, 00:44:56 »
NAPOKON...skut je opet u "voznom stanju"...nakon problema s plovkom koji nije zatvaral kak spada, pa do pucanja iz spuha iz nepoznatih razloga, cudnih metalnih zvukova iz auspuha....

dell 21" BE





kit je bio na friziranju kod člana J.U.R.C.A. koji je napravil fenomenalan posao! turpijano je prema due+ portmapu...

potreban 1.5 custom dihtung + 0.5 malossijev (naknadno dodan)...s tim dihtungima squish je izmedju 0.5-0.6





cilindar





sredjen ispuh...







nakon kaj je sve namontirano gore skuter nesnosno prdi i baca bengu kroz auspuh...nakon sat dva mozganja i 2 provjere fergazera i usisa, shvacam da je problem u bobini...zamjenio je sa frendovom i skut radi ko urica!

poslije testne voznje...









nisam se smio bas ganjat jer je cilindar jos na razradi (trebam jos oko 150 km pomalem), ali na pumpanje gasa sa 30 do 60 sa 5,6gr rolicama, multivarom, zelenim centralnim i torsion cntrl. skut ispali ko topcuga!! razlika nebo i zemlja!!



sad jos slozit to kak spada sa nekom jacom bobinom, motoforce podesivim kuplungom i S6 zvonom i skut je spreman za sezonu!

te na slijedecu zimu fino neku dobru race radilicu nutra i onda ce napokon bit zgotovljen skut kak spada...

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: Gilera Runner 70 SP 54 Žuta Zver
« Odgovori #14 : 25 Siječanj, 2010, 12:38:22 »
kak veli J.U.R.C.A. - "ovo ti je polini corsa, i top tpr u jednom !
 ovaj tvoj cilindar
 nesto bolji sut odozdola a snaga skoro kao tpr gore!"


« Zadnja izmjena: 25 Siječanj, 2010, 12:41:59 Ghoul »

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Gilera Runner 70 SP 54 Žuta Zver
« Odgovori #15 : 25 Siječanj, 2010, 22:55:46 »
ma vazno da si ti zadovoljan dobivenim,i reci kad ga razradis kakva je razlika u odnosu na frendovog due+ i narda

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: Gilera Runner 70 SP 54 Žuta Zver
« Odgovori #16 : 25 Siječanj, 2010, 23:42:41 »
ma vazno da si ti zadovoljan dobivenim,i reci kad ga razradis kakva je razlika u odnosu na frendovog due+ i narda

e to i mene zivo zanima!!

iako ja imam zvono i kuplung serijski, i to najmekse opruge iz malossi seta gore...tak da prava usporedba bude tek kad nabavim dobru opremu za start + nova radilica, jer moja je serijska i ima 26 000 km... :sad1:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Gilera Runner 70 SP 54 Žuta Zver
« Odgovori #17 : 26 Siječanj, 2010, 00:00:22 »
kak veli J.U.R.C.A. - "ovo ti je polini corsa, i top tpr u jednom !
 ovaj tvoj cilindar
 nesto bolji sut odozdola a snaga skoro kao tpr gore!"




samo sa podizanjem cilindra i sređivanjem ispuha?
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Gilera Runner 70 SP 54 Žuta Zver
« Odgovori #18 : 26 Siječanj, 2010, 00:07:16 »
uvjerio sam se kako radi troph by Hac+ s6 pro,bas je motor cupao,ne znam sto je točno dirao ali nisu bile neke velike preinake....ma mora da su ovdje dizani timinzi,nema druge...a to da je gore kao tpr,čisto sumnjam ;)

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Gilera Runner 70 SP 54 Žuta Zver
« Odgovori #19 : 26 Siječanj, 2010, 00:10:21 »
Pardon,tek sad vidim da je gore 47.6 due klip,uz preradu je to bijesan kit i stoji da čupa i da se vrti  :icon_thumright: još jednom pardon,nisam vidio gore