Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: auto bil  (Posjeta: 7285 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dgeceg

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovec
  • Moj Skuter: speedfight 2
  • Moja Kaciga: uvex
  • MojSetup: stage 6 racing
  • MojSpuh: stage 6 pro
auto bil
« : 09 Listopad, 2009, 22:41:58 »
imam jedno pitanje, jer meni auto bil mora dat garanciju za slaganje? odnio sam mu tuning dijelove, svi  su dijelovi novi naručeni s interneta.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: auto bil
« Odgovori #1 : 10 Listopad, 2009, 12:58:28 »
imam jedno pitanje, jer meni auto bil mora dat garanciju za slaganje? odnio sam mu tuning dijelove, svi  su dijelovi novi naručeni s interneta.

Nazovi policiju nek ti oni objasne kak stojiš sa garancijom kad staviš tuning djelove na motor  :binkybaby:

Brijem da ti nitko nikakvu pismenu garanciju neće dati  :headbang:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: auto bil
« Odgovori #2 : 10 Listopad, 2009, 13:51:05 »
Nema garancije na tuning dijelove...........

Offline Chupsy

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 300
  • Moja Kaciga: Schuberth S2
Odg: auto bil
« Odgovori #3 : 19 Prosinac, 2009, 10:34:49 »
kakav lik...

ja da sam autobil

dao bi ti garanciju samo ako dijelove kupiš kod mene, isto tako garancija bi vrijedila ako svakih 1000km dođeš kod mene na kontrolu!

garancija kao takva bi ti vrijedila 5000km

a sad ti dalje baci računicu u glavi
« Zadnja izmjena: 19 Prosinac, 2009, 10:39:50 Chupsy »
Servis skutera "sporo i kvalitetno"
kodiranje kljuceva, popravak ECU itd itd...
0958142029

Offline Ensiferum

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP
  • Moja Kaciga: Klapalossi Šljem
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Malossi Mhr Replica
Odg: auto bil
« Odgovori #4 : 20 Prosinac, 2009, 08:33:37 »
ja garanciju imam, serviser kaze samo ti meni dovozi da ti stavljam dijelove i imas ju  :dontknow:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: auto bil
« Odgovori #5 : 21 Prosinac, 2009, 17:15:30 »
ja garanciju imam, serviser kaze samo ti meni dovozi da ti stavljam dijelove i imas ju  :dontknow:

na rijec? ili pisanu ?  :toothy11:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: auto bil
« Odgovori #6 : 21 Prosinac, 2009, 17:40:46 »
Ja garantiram svima kojima sam slagao da neće zacvikat dok sam ja prisutan tamo i to samo dok ne odem doma. Kasnije ne vrijedi više. I da, to je sve besplatno Može se eventualno produljiti garancija ali za dodatnih 5000 kuna.  :icon_biggrin:

Ja kad slažem to traje i traje i traje  :laughing7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: auto bil
« Odgovori #7 : 23 Prosinac, 2009, 13:42:13 »
Nazovi policiju nek ti oni objasne kak stojiš sa garancijom kad staviš tuning djelove na motor  :binkybaby:

Brijem da ti nitko nikakvu pismenu garanciju neće dati  :headbang:

garanciju na dijelove te nitko ni ne traži.
Traži se garancija na ruke. Znači da su dijelovi propisno ugrađeni i ako se utvrdi da je kvar uzrokovan lošom ugradnjom majstor mora preuzet krivicu.A nemoš ti od majstora tražit garanciju na polovnu radilicu koju je netko prije tebe satro na 2+ pa ti dođeš majstoru i kaeš čuj kompa roknula klipnjača loše si ugradio.To tako neide, al on ti mora garantirat da kad preuzmeš skuter da je sve propisno ugrađeno. I to ko ti ne garantira netrebaš mu ni davat motor u ruke.
A kakve veze ima jel su tuning dijelovi il ne?Ko te za dijelove pita
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: auto bil
« Odgovori #8 : 23 Prosinac, 2009, 14:01:11 »
garanciju na dijelove te nitko ni ne traži.
Traži se garancija na ruke. Znači da su dijelovi propisno ugrađeni i ako se utvrdi da je kvar uzrokovan lošom ugradnjom majstor mora preuzet krivicu.A nemoš ti od majstora tražit garanciju na polovnu radilicu koju je netko prije tebe satro na 2+ pa ti dođeš majstoru i kaeš čuj kompa roknula klipnjača loše si ugradio.To tako neide, al on ti mora garantirat da kad preuzmeš skuter da je sve propisno ugrađeno. I to ko ti ne garantira netrebaš mu ni davat motor u ruke.
A kakve veze ima jel su tuning dijelovi il ne?Ko te za dijelove pita

To garantiranje "ruku" je jako opširan pojam ako ti se rasipa igličasti iz nepoznatih razloga i napravi tolko štete da neznaš od kud bi počeo. Svatko na to krivi mehaničara koji je zadnji slagao nešto makar možda nije ni kriv ni dužan. S druge strane može bit kriv a da se izvlači na nešto drugo, kao da to nema veze s njim  :dontknow:

Manit se čorava posla, zato sam ja sam sebi preuzeo inicijativu kad me isto tako jedan mehaničar "oprao" za pare i nakon toga mi se variomat razletel  :angry7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Chupsy

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 300
  • Moja Kaciga: Schuberth S2
Odg: auto bil
« Odgovori #9 : 24 Prosinac, 2009, 15:33:41 »
pa opće nije problem nek se igličasti rasipa, ja ti dajem garanciju na ruke, znači da stojim iza svoga rada što opet znači ako tebi rikne igličasti u garantnom roku, donesi dijelove i ja ću ti ih besplatno ponovo ugradit...
Servis skutera "sporo i kvalitetno"
kodiranje kljuceva, popravak ECU itd itd...
0958142029

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: auto bil
« Odgovori #10 : 24 Prosinac, 2009, 17:06:07 »
pa opće nije problem nek se igličasti rasipa, ja ti dajem garanciju na ruke, znači da stojim iza svoga rada što opet znači ako tebi rikne igličasti u garantnom roku, donesi dijelove i ja ću ti ih besplatno ponovo ugradit...

E, to je u redu kad se radi za pare. Kad bi bar svi tak bili  :dontknow:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: auto bil
« Odgovori #11 : 24 Prosinac, 2009, 17:31:51 »
E, to je u redu kad se radi za pare. Kad bi bar svi tak bili  :dontknow:

Kad bi SVI tak bili, onda ih nebi bilo.  ;D

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: auto bil
« Odgovori #12 : 30 Prosinac, 2009, 16:46:42 »
ja zastupam teoriju  :icon_biggrin: da takvi imaju vise posla i vise zaradjuju..
(naravno pretpostavka je da se kuze u posao)

recimo da ti se jednom u 100 slucajeva nesto i desi, i ti izadjes covjeku u susret..
pa uvjek ce te dalje preporuciti, dobar glas daleko se cuje..
ja bi cak i garanciju pisanu dao..
naravno u takvoj garanciji postoje uvjeti, kontrola i sl.,  a ne da neko "zaboravi" na ulje i sl. gluposti  :icon_biggrin:


uglavnom uvjeren sam da dobrom reputacijom svatko ce imati vise posla , a zna se sta sve treba za dobru reputaciju , tu ide i garancija..
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline doger

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: auto bil
« Odgovori #13 : 30 Prosinac, 2009, 17:27:54 »
Kod nas je ovako , ugrađujemo samo dijelove provjerenih proizvođača i tu gotovo da nema problema . Na uslugu servisa dajemo jamstvo da su svi dijelovi ugrađeni stručno i po preporukama proizvođača . 

Offline Chupsy

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 300
  • Moja Kaciga: Schuberth S2
Odg: auto bil
« Odgovori #14 : 30 Prosinac, 2009, 19:25:27 »
Kod nas je ovako , ugrađujemo samo dijelove provjerenih proizvođača i tu gotovo da nema problema . Na uslugu servisa dajemo jamstvo da su svi dijelovi ugrađeni stručno i po preporukama proizvođača . 

stručno objašnjeno sa pravne strane
Servis skutera "sporo i kvalitetno"
kodiranje kljuceva, popravak ECU itd itd...
0958142029

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: auto bil
« Odgovori #15 : 30 Prosinac, 2009, 20:11:53 »
S pravne strane fali nekoliko stranica papira , s jasnim sadrzajom, datumima, te potpisima i pecatom  :redface:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Chupsy

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 300
  • Moja Kaciga: Schuberth S2
Odg: auto bil
« Odgovori #16 : 31 Prosinac, 2009, 11:04:10 »
S pravne strane fali nekoliko stranica papira , s jasnim sadrzajom, datumima, te potpisima i pecatom  :redface:
mislio sam na način izražavanja...
Servis skutera "sporo i kvalitetno"
kodiranje kljuceva, popravak ECU itd itd...
0958142029

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: auto bil
« Odgovori #17 : 31 Prosinac, 2009, 11:18:16 »
sve su to mutne vode, jer je nabrijavanje mopeda u biti street ilegal..
pravnički nabrijavanje je dozvoljeno jedino za stazu, na cesti su takva vozila zabranjena..
nabrijavanje je zahtjevan posao i nema garancije da kit neće zacvikati ili se raspasti neki drugi dio bez ikakvog razloga..
sve što nije tvornički napravljeno i ispitano i nema potrebne ateste nemože biti zagarantirano a kako stojimo sa poštivanjem garancija u ovoj državi i na tvorničke prozivode, nepotrebno je naglašavati koliko je garancija na ugradnju i ispravno funkcioniranje 70 ccm cilindra na mopedu neozbiljna..
po meni takvo slaganje preporučam iskusnim majstorima u svom guštu i hobbyju.. osobno slažem sebi i nekolicini frendova s kojima se mogu posvaditi i pomiriti brzo a u daljnje zahvate nikada nebih išao...
možda i to veliko MOŽDA bi za pare slagao nekom ali ono osnovni setup, ali kompletan (od radilice pa do uštelanog karba..)
i ako mu kažeš da sam radi mješavinu a on zaboravi i dođe do kvara, sad ti dokaži da on nije stavio ulje.. to su beskrajne mogućnosti..

Offline dgeceg

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovec
  • Moj Skuter: speedfight 2
  • Moja Kaciga: uvex
  • MojSetup: stage 6 racing
  • MojSpuh: stage 6 pro
Odg: auto bil
« Odgovori #18 : 13 Siječanj, 2010, 15:38:40 »
auto bil je najgori servis ikad, dogovorili smo se da će mi sve dijelove stavit za 800 kn i potrošni materijal,izgbil je moje federe kvačila koje sam ja kupil i donesel sam mu da ga može poštelavat, federe si je on uzel, meni je vratil neke korištene,ljudi su nekorektni, prvo je motor tam stajao 3 mjeseca jer nije bila dobra kajla, i onda su oni počeli pametovati da se to nemože napravit kod tokara i stalno su srali i motor je stajao kod njih 5 mjeseci, nisu ga složili, izvadili su mi antifriz, strgali su mi plastike sa strane, i na kraju sam im morao platiti 1300 kn, majku im lažljivu, preporučam da nitko tam ne vozi motor na slaganje jer su katastrofa,gamad smrdljiva napokon sam ga odvezo od tam i odvezo ga k članu JURCA,on će to složiti kak bog zapovijeda

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: auto bil
« Odgovori #19 : 13 Siječanj, 2010, 19:22:42 »
auto bil je najgori servis ikad, dogovorili smo se da će mi sve dijelove stavit za 800 kn i potrošni materijal,izgbil je moje federe kvačila koje sam ja kupil i donesel sam mu da ga može poštelavat, federe si je on uzel, meni je vratil neke korištene,ljudi su nekorektni, prvo je motor tam stajao 3 mjeseca jer nije bila dobra kajla, i onda su oni počeli pametovati da se to nemože napravit kod tokara i stalno su srali i motor je stajao kod njih 5 mjeseci, nisu ga složili, izvadili su mi antifriz, strgali su mi plastike sa strane, i na kraju sam im morao platiti 1300 kn, majku im lažljivu, preporučam da nitko tam ne vozi motor na slaganje jer su katastrofa,gamad smrdljiva napokon sam ga odvezo od tam i odvezo ga k članu JURCA,on će to složiti kak bog zapovijeda
najprije ti je slagao neki kolega pa auto bil i sad tek jurci otpeljal,mogao si tako odma...i onaj blok kaj si mi vratio,na njemu je slozen jaci midrace i nema problema,jos je poliran sav :toothy3: