Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Stalker trokira  (Posjeta: 957 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stalker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • Bolje izgubiti tren u životu nego život u trenu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Honda SH150
Stalker trokira
« : 09 Listopad, 2009, 00:11:19 »
Večeras upalim Stalkera i krenem ali nešto neveselo prima gas. Prvo mislim da je to ono što se dok je hladan prvih minutu-dvije tako ponaša, međutim on trokira i nakon što sam odvezao kilometar-dva. To već nije normalno jer prima gas na skose, djelić sekunde se zavrti pa se uguši a maksimalno potegne do 65 km/h.
Na leru radi normalno ali čim odvrneš više od četvrtine gasa počene trokirati.
Danas sam ga vozio, došao doma i ugasio ga sasvim normalno.
Stalker je s kitom 70 ccm i elektronskom blokadom Limitron black koja do sada nije zezala. Nekako sumnjam da možda ona zeza jer na malim okretajima radi OK.
Može li svjećica praviti ovakve probleme, nisam je odavno mijenjao?

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15005
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Stalker trokira
« Odgovori #1 : 09 Listopad, 2009, 00:28:37 »
Večeras upalim Stalkera i krenem ali nešto neveselo prima gas. Prvo mislim da je to ono što se dok je hladan prvih minutu-dvije tako ponaša, međutim on trokira i nakon što sam odvezao kilometar-dva. To već nije normalno jer prima gas na skose, djelić sekunde se zavrti pa se uguši a maksimalno potegne do 65 km/h.
Na leru radi normalno ali čim odvrneš više od četvrtine gasa počene trokirati.
Danas sam ga vozio, došao doma i ugasio ga sasvim normalno.
Stalker je s kitom 70 ccm i elektronskom blokadom Limitron black koja do sada nije zezala. Nekako sumnjam da možda ona zeza jer na malim okretajima radi OK.
Može li svjećica praviti ovakve probleme, nisam je odavno mijenjao?



moze

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Stalker trokira
« Odgovori #2 : 09 Listopad, 2009, 00:31:39 »
Večeras upalim Stalkera i krenem ali nešto neveselo prima gas. Prvo mislim da je to ono što se dok je hladan prvih minutu-dvije tako ponaša, međutim on trokira i nakon što sam odvezao kilometar-dva. To već nije normalno jer prima gas na skose, djelić sekunde se zavrti pa se uguši a maksimalno potegne do 65 km/h.
Na leru radi normalno ali čim odvrneš više od četvrtine gasa počene trokirati.
Danas sam ga vozio, došao doma i ugasio ga sasvim normalno.
Stalker je s kitom 70 ccm i elektronskom blokadom Limitron black koja do sada nije zezala. Nekako sumnjam da možda ona zeza jer na malim okretajima radi OK.
Može li svjećica praviti ovakve probleme, nisam je odavno mijenjao?

e moj vide....jel tehnigas od malog karuza bio?

Offline stalker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • Bolje izgubiti tren u životu nego život u trenu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Honda SH150
Odg: Stalker trokira
« Odgovori #3 : 14 Listopad, 2009, 23:52:16 »
Na kraju se ispostavilo da je u pitanju bobina. Već je jedanput mijenjana u jamstvenom roku. Stavio sam polovnu od prijatelja koja dobro radi kad je hladna a kad se ugrije neće upaliti. S njom moj stalker radi ko mina a očekujem novu i to ne origigi Piaggio crvenu nego neku navodno Ducatijevu crnu koja je kažu puno pouzdanija.

Offline tajfun

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 190
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Korčula
  • Moj Skuter: tph
Odg: Stalker trokira
« Odgovori #4 : 15 Listopad, 2009, 00:22:00 »
tako i meni več par godina bumbina jebe ali spojio sam na crvenu žicu na bumbini jednu žicu koja ide do akumulatora i kad trokira ili neče upalit samo taknem na plus na akumulatoru i radi ko urica