Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia Sr 70... Dali je moguce kvacilo 105mm zamjeniti sa 107mm  (Posjeta: 1271 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline frki22

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 245
  • Spol: Muški
  • crazy freak
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Labin
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 Tuned
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: DR Evo 70cc (Due+ Modular Head)
  • MojSpuh: Yasuni City R
Poz,

imam apriliu sr 50 (1998 god. minaerlli LC) posto sad ovu sedmicu narucujem kvacilo, jucer sam otvorio prijenos da ne zeznem dimenziju kvacila. Kad sam otvorio vidio sam da ima 2 ferode (znaci prema onome sta sam citao tu na forumu 105mm).

U sip-u sam trazio to 105 mm kvacilo, sto se tice kvacila uzeo bi hebo racing i imaju na lageru 105mm, ali muci me zvono, za kvacilo 105mm nema ni jedno na lageru da je neko poboljsano sa dodatnim hladjenjem, nasao sam jedno i jedino 105mm u scooter-centru bgm pro - link http://scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621637444512&target=productdetail&category1=A%3AA_APRILIA%3AA_APRILIA_SR50RACINGMIN&category2=CAT%3ACAT_ANTRIEB

Sada pitam ako je netko mozda probao ili cuo dali se moze prebaciti gore sve novo dimenzije 107mm i sta bi trebalo sve promjeniti za to izvest?

Ili ako se to ne moze, dali ce neko vrijeme biti ok ostaviti serijsko zvono i promjeniti samo kvacilo i staviti hebo racing.

zahvaljujem  :notworthy:

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Aprilia Sr 70... Dali je moguce kvacilo 105mm zamjeniti sa 107mm
« Odgovori #1 : 06 Listopad, 2009, 09:18:23 »
mozes stavit 107, samo nisam siguran dali trebas i zvono promjenit..

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Aprilia Sr 70... Dali je moguce kvacilo 105mm zamjeniti sa 107mm
« Odgovori #2 : 06 Listopad, 2009, 09:27:29 »
mozes stavit 107, samo nisam siguran dali trebas i zvono promjenit..

Kako mozeš nagurat 107 kvačilo u 105 zvono (ako nisu stjenke toliko potrošene) i da radi kako spada. Ako misli 107 kvačilo, logično da mora i 107 zvono. Sad jel ostalo jel plun'n'play nek kaže netko tko je radio s tim!

Offline synke

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bjelovar
  • Moj Skuter: Yamaha spy 70cc
  • MojSetup: tp trophy tuned
  • MojSpuh: yasuni r
Odg: Aprilia Sr 70... Dali je moguce kvacilo 105mm zamjeniti sa 107mm
« Odgovori #3 : 06 Listopad, 2009, 09:36:28 »
i ja sam imao 105 kvačilo samo sam kupio 107 kvačilo i 107 zvono namontirao i vozi  :icon_thumright:

Offline frki22

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 245
  • Spol: Muški
  • crazy freak
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Labin
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 Tuned
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: DR Evo 70cc (Due+ Modular Head)
  • MojSpuh: Yasuni City R
Odg: Aprilia Sr 70... Dali je moguce kvacilo 105mm zamjeniti sa 107mm
« Odgovori #4 : 06 Listopad, 2009, 09:40:00 »
i ja sam imao 105 kvačilo samo sam kupio 107 kvačilo i 107 zvono namontirao i vozi  :icon_thumright:

e ovaj odgovor sam trazio :) hvala

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Aprilia Sr 70... Dali je moguce kvacilo 105mm zamjeniti sa 107mm
« Odgovori #5 : 06 Listopad, 2009, 09:56:34 »
Kako mozeš nagurat 107 kvačilo u 105 zvono (ako nisu stjenke toliko potrošene) i da radi kako spada. Ako misli 107 kvačilo, logično da mora i 107 zvono. Sad jel ostalo jel plun'n'play nek kaže netko tko je radio s tim!


zvono ima uvjek ono malo lufta, a sad nisam nikad imao 105 pri ruci pa nisam ni vidio, da sam mislio ono sta si rekao onda bi reko da doticno zvono pase na seraf  :icon_tongue:  :icon_thumright:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Aprilia Sr 70... Dali je moguce kvacilo 105mm zamjeniti sa 107mm
« Odgovori #6 : 06 Listopad, 2009, 13:15:15 »
Kako mozeš nagurat 107 kvačilo u 105 zvono (ako nisu stjenke toliko potrošene) i da radi kako spada. Ako misli 107 kvačilo, logično da mora i 107 zvono. Sad jel ostalo jel plun'n'play nek kaže netko tko je radio s tim!

ako i nagura kvacilo 107 u 105 zvono imati ce problem. Razmak, odnosno ona zracnost izmedju ferode i povrsine zvona ce biti jako mala, sto znaci da ce morati stavljati tvrdje federe kvacila nego inace da bi imao optimalne okretaje u startu...


ista stvar kada imas potroseno kvacilo, stavis najmekse federe, a ponasaju se kao neka srednja tvrdoca...

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: Aprilia Sr 70... Dali je moguce kvacilo 105mm zamjeniti sa 107mm
« Odgovori #7 : 06 Listopad, 2009, 20:08:27 »
nije da se trpam, ali jel nije bolja opcija kupiti samo zvono 107, a kvacilo od piggia ! imam reduktor za centralni sa pia na mina pa ak treba kom nek se javi!
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!