Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: LUDI PANDUR  (Posjeta: 4391 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline munja

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 204
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: aprilia sr 50
  • Moja Kaciga: šljem.....
  • MojSetup: kita u billa 2 dio
  • MojSpuh: leovince (ZX)
LUDI PANDUR
« : 06 Listopad, 2009, 07:03:10 »
ovako vozim se ja jučer zvonimirovom ulicom (zagreb)prema borongaju i naravno provlačim se između auta  :frajer:
naletim ispred sebe na policajca koji radi isto šta i ja zaustavi me i kaže jer ja kao znam da se nesmijem tako voziti
ja rekao znam ali i vi radite isto što i ja kaže on ja se provlačim polako a ti ideš 50 na sat ja rekao ok ali sve u svemu obadvojica radimo isti prekršaj kaže on meni mali ne pravi se pametan znam ja kako se vi vozači city expressa vozite po gradu.znači moje pitanje je zbog čega on to kao policajac smije to raditi bez problema a ja kao vozač city ex-a nesmijem  :drunken_smilie:

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: LUDI PANDUR
« Odgovori #1 : 06 Listopad, 2009, 08:15:16 »
ovako vozim se ja jučer zvonimirovom ulicom (zagreb)prema borongaju i naravno provlačim se između auta  :frajer:
naletim ispred sebe na policajca koji radi isto šta i ja zaustavi me i kaže jer ja kao znam da se nesmijem tako voziti
ja rekao znam ali i vi radite isto što i ja kaže on ja se provlačim polako a ti ideš 50 na sat ja rekao ok ali sve u svemu obadvojica radimo isti prekršaj kaže on meni mali ne pravi se pametan znam ja kako se vi vozači city expressa vozite po gradu.znači moje pitanje je zbog čega on to kao policajac smije to raditi bez problema a ja kao vozač city ex-a nesmijem  :drunken_smilie:

zato jer je on zakon! :evil5:

Offline bega

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bihac
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: serijski
Odg: LUDI PANDUR
« Odgovori #2 : 06 Listopad, 2009, 08:27:21 »
Dok nije upalio rotaciju,vas dvojica ste isti u saobracaju,tako da...To je neki pacenik koji misli da je neko i nesto...

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: LUDI PANDUR
« Odgovori #3 : 06 Listopad, 2009, 08:30:14 »
zato jer je on zakon! :evil5:

...a zakon ne valja...

nesmije on radit ikakve prekrsaje, drugi put ga pitaj znacku, ime prezime i idi kod njegovog sefa..

Offline paprikash

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gracanica
  • Moj Skuter: benelli491, cpi, cbr
  • Moja Kaciga: šark
  • MojSetup: je polovan
  • MojSpuh: giannelli extra chrome
Odg: LUDI PANDUR
« Odgovori #4 : 06 Listopad, 2009, 09:41:28 »
ovako vozim se ja jučer zvonimirovom ulicom (zagreb)prema borongaju i naravno provlačim se između auta  :frajer:
naletim ispred sebe na policajca koji radi isto šta i ja zaustavi me i kaže jer ja kao znam da se nesmijem tako voziti
ja rekao znam ali i vi radite isto što i ja kaže on ja se provlačim polako a ti ideš 50 na sat ja rekao ok ali sve u svemu obadvojica radimo isti prekršaj kaže on meni mali ne pravi se pametan znam ja kako se vi vozači city expressa vozite po gradu.znači moje pitanje je zbog čega on to kao policajac smije to raditi bez problema a ja kao vozač city ex-a nesmijem  :drunken_smilie:
kad je lik BUDALA drugi put nazovi centralu i prijavi ga  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: LUDI PANDUR
« Odgovori #5 : 06 Listopad, 2009, 09:45:53 »
nie to niš novo....i kod nasu kc se voze ko mamlazi a onda za isti prekršaj nas zaebavaju..
kretenizam u disfunkcionalnoj državi.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline perica_46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 487
  • Spol: Muški
  • ....sjedi mi na sic, ako nečeš onda šic!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek, Antunovac
  • Moj Skuter: KF Runnera
  • Moja Kaciga: za skijanje
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: c16
Odg: LUDI PANDUR
« Odgovori #6 : 06 Listopad, 2009, 13:11:04 »
...a zakon ne valja...

nesmije on radit ikakve prekrsaje, drugi put ga pitaj znacku, ime prezime i idi kod njegovog sefa..
ma mos se zalit upravi vodovoda...  :laughing7:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: LUDI PANDUR
« Odgovori #7 : 06 Listopad, 2009, 13:37:47 »
možeš se žalit svemu i svakome ako imaš dokaz, drugi put kameru u ruke, snimi šta radi prijavi ga.
Isto tako kad upale rotacije samo da bi brže prošli kroz kolonu il nešto...samo nazoves i kažeš br tablica i pitaš jel njima stvarno hitno il ometaju promet

a što se tiče policije kompa moj, mi i naši roditelji plaćamo porez, tj. na indirektan način mi njih plaćamo da nas kažnjavaju..to se zove kad te netko zajebava za tvoje pare...pa kad te ustavi idući put lijepo mu kažeš de nemoj me zajebavat ja te plaćam  :toothy12: :toothy12: :toothy12:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline mikesh

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: LUDI PANDUR
« Odgovori #8 : 06 Listopad, 2009, 14:14:03 »
Nekidan u Virovitici, ograničenje brzine 50, policajac vozi motor 70-80, pretječe 2-3 auta s desne strane po biciklističkoj stazi....

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: LUDI PANDUR
« Odgovori #9 : 06 Listopad, 2009, 14:22:06 »
2munja
....poanta je da si napravio prekrsaj
..ne mozes svoj prekrsaj pravdat tudjim

nekako vjerujem da je policajac ovdje u prvom redu mislio na tvoj zivot jer je procjenio da je taj slalom bio "prebrz" i "dosta opasan"  , i iz tog kuta gledanja podrzavam policajca  :redface:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline munja

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 204
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: aprilia sr 50
  • Moja Kaciga: šljem.....
  • MojSetup: kita u billa 2 dio
  • MojSpuh: leovince (ZX)
Odg: LUDI PANDUR
« Odgovori #10 : 06 Listopad, 2009, 18:00:43 »
ja jesam napravio prekršaj to da je njemu za moj život hmm neznam ali zašto on meni pametuje kad obadvojica radimo isti prekršaj  ???

Offline zipst

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: na hrpi
  • MojSetup: trkeci
  • MojSpuh: probusen
Odg: LUDI PANDUR
« Odgovori #11 : 06 Listopad, 2009, 20:00:10 »
pa zato sta je pandur :toothy12:
covjece jos da je nastavio i bez karba radit,pa ti bi se djabe vozio

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: LUDI PANDUR
« Odgovori #12 : 06 Listopad, 2009, 20:17:15 »
možeš se žalit svemu i svakome ako imaš dokaz, drugi put kameru u ruke, snimi šta radi prijavi ga.
Isto tako kad upale rotacije samo da bi brže prošli kroz kolonu il nešto...samo nazoves i kažeš br tablica i pitaš jel njima stvarno hitno il ometaju promet

a što se tiče policije kompa moj, mi i naši roditelji plaćamo porez, tj. na indirektan način mi njih plaćamo da nas kažnjavaju..to se zove kad te netko zajebava za tvoje pare...pa kad te ustavi idući put lijepo mu kažeš de nemoj me zajebavat ja te plaćam  :toothy12: :toothy12: :toothy12:

ne vrijedi ni to.... gledali ste provjereno ili dnevnik i vidili što su ih snimili i sve to pa opet neće biti ništa.... odvjetnik priča jedno, a šef policije drugo.... naravno opet će proći nekažnjeno....

Offline munja

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 204
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: aprilia sr 50
  • Moja Kaciga: šljem.....
  • MojSetup: kita u billa 2 dio
  • MojSpuh: leovince (ZX)
Odg: LUDI PANDUR
« Odgovori #13 : 06 Listopad, 2009, 20:17:34 »

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: LUDI PANDUR
« Odgovori #14 : 06 Listopad, 2009, 22:03:00 »
dečki ima jedna stvar oni se probijaju kroz taj promet na isti način kao i vi , istina rade isto ali ima razlike u toj radnji.

hrpu puta gledam kolege u motornom vozilu motoriste/skuteraše, ja u koloni nema mjesta doslovce da prođem krene kolona a pored mene i između vozila doslovce probija se frajer sa fazerom i to ne polako več 50km/h ne da je to prevelika brzina za tu radnju več je isti opasnost za druge, mali trzaj volanom i on je na podu jer nema mjesta za reakciju izbjegavanja.

druga stvar probijanje između vozila u koloni koja se kreče opet ne podržavam tu radnju zbog gore navedene stvari trzaj i motorist pogiba.

probijanje na semaforu dok se stoji se može opravdati ali samo onda kad ima mjesta a ne silovati vozače automobila da se maknu a nemaju kud.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline GSi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 144
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Štitar
Odg: LUDI PANDUR
« Odgovori #15 : 07 Listopad, 2009, 01:21:26 »
nikom se tu nemože žaliti...i ako bude neka prijava ili što lično sve tako brzo padne u vodu...jbg oni su zakon i tu se ništa nemože...treba biti miran i po mogućnosti se što manje svađati  :toothy9: al to nam je tako teško svima
a za tvoj slučaj...hm nemaš nikakve dokaze da je on u prekršaju...nemoš mu ništa jbg...pokušaj i sretno

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: LUDI PANDUR
« Odgovori #16 : 07 Listopad, 2009, 01:28:47 »
ima toga i u splitu .. vozim i motor i auto .. kad sam na motoru ima budala pa ti namjerno neda da prodes i ubacuje ti se u traku .. koliko puta vozim livom stranom .. desna sporija ... i vozac odjedanput bez zmigavca samo skrene u moju traku .. na semaforu sam se prije uvik probijao .. jedanput pricam s likom iza mene sta sidi i stanem iza kolone .. mozda 3-4 auta .. kad ono otvore se vrata na jednome .. i samo zamislim .. sta bi bilo da sam proletia tu ...
kad sam u autu ako imam mista maknem se sa strane neka produ motoristi :D a najjace mi je kad ima samo 1 traka u oba smjera .. i onda lik s boatianerom ide prestizati .. triba mu 200 metara da prode auto koje se krece .. da stoji vec druga stvar  :icon_biggrin:

Offline GSi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 144
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Štitar
Odg: LUDI PANDUR
« Odgovori #17 : 07 Listopad, 2009, 01:38:15 »
ma i vozači općenito malo toleriraju motoriste a tako i skuteraše...a i ja se sklanjam u stranu uvijek kada je to moguće al džaba kad te drugi ne pusti...koliko puta se ubaci kamion pred auto...i niš mu nemoš, dobro mu se nalaješ i to je to...tak se i ovi s autima ponašaju...nikada se u prometu ne bojim sebe nego drugih...

Offline GSi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 144
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Štitar
Odg: LUDI PANDUR
« Odgovori #18 : 07 Listopad, 2009, 01:40:33 »
a likove na baotianu ne želim komentirati... :icon_biggrin: možda im je malo i 200m

Offline nexi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 94
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 250
Odg: LUDI PANDUR
« Odgovori #19 : 09 Listopad, 2009, 19:00:51 »
Kakvi super odgovori!!!
Nexus u srcu...