Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Rally ;) Pimpaj mi skutic ! 51. stranica  (Posjeta: 180566 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #540 : 18 Srpanj, 2008, 03:05:40 »
ti si lik de donesi vamo taj cilindar da ti ga rješe kak spada i da se voziš ko čovjek
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #541 : 18 Srpanj, 2008, 03:21:37 »
a moram onda i klip novi a pare neam sad, tak da vozikat cu se ovak bzvz mjesec dana i onda ovo narucit i bok !

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #542 : 18 Srpanj, 2008, 13:01:38 »
Bas gledam tu manston replicu za LC i ima modularnu glavu, a aluminijski je kit :icon_scratch: jos je jeftiniji od mhr replice.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15004
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #543 : 18 Srpanj, 2008, 14:21:57 »
Bas gledam tu manston replicu za LC i ima modularnu glavu, a aluminijski je kit :icon_scratch: jos je jeftiniji od mhr replice.

Ali je i obrada (navodno) losija, a performanse su tu negdje. Ne znam zapravo koji klip oni stavljaju, ali taj kit za nas u HR nebi trebao biti zanjimljiv zbog nedostatka dijelova, dok ih za malossi uvijek ima.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #544 : 18 Srpanj, 2008, 14:32:27 »
replica ima rotax ispuh a hebo dvodjelni, često hoće puknut karika i zaribat..

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #545 : 18 Srpanj, 2008, 15:10:47 »
Da se mene pita, takodjer bi uzeo nesto za cega ima rezervnih dijelova (Malossi, TP, Polini)

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #546 : 18 Srpanj, 2008, 15:12:24 »
replica ima rotax ispuh a hebo dvodjelni, često hoće puknut karika i zaribat..

2 rupice na klip i sredjena stvar ;) a kad budem narucivao odma cu uzet jednu kariku rezerve ;)

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #547 : 18 Srpanj, 2008, 15:20:44 »
replica ima rotax ispuh a hebo dvodjelni, često hoće puknut karika i zaribat..

2 rupice na klip i sredjena stvar ;) a kad budem narucivao odma cu uzet jednu kariku rezerve ;)

Kako to mislis 2 rupice na klip?

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #548 : 18 Srpanj, 2008, 15:27:12 »
pa tako da te 2 rupice hlade taj djeljeni ispuh, jer sto je ivanm napisao da hoce puc ta karika, a to zato sto se ta pregrada na ispuhu zagrije jako i istegne te onda struze ta karika pa zato postoji mogucnost da pukne! mislim to je napravljeno tako tak da vjerujem da nebi nist bilo sa karikom al et cisto radi sigurnosti ;)

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15004
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #549 : 18 Srpanj, 2008, 16:48:59 »
Da, izbuse se 2 rupice na bocnoj strani klipa koji ide iznad pregrade. Ali ima jos trikova oko obrade te pregrade tako da ne trga kariku...
Uglavnom, nepotrebna zajebancija. Pored MHR Replike stvarno nema smisla manston repliku uzimat

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #550 : 18 Srpanj, 2008, 17:02:35 »
Da, izbuse se 2 rupice na bocnoj strani klipa koji ide iznad pregrade. Ali ima jos trikova oko obrade te pregrade tako da ne trga kariku...
Uglavnom, nepotrebna zajebancija. Pored MHR Replike stvarno nema smisla manston repliku uzimat

I ja se nebi zaj sa tim, jos je aluminij pa ako bude cvikanja...

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #551 : 18 Srpanj, 2008, 17:57:16 »
ma nema potrebe za busenjem toga, vozi to bez problema, to je ko vadjenje mjesalice, davat ce ona ulje ali postoji mogucnost da rikne ;) tak da ne brine to mene uopce, dok serijski kit bude bio onda ostavit klip, kad mi bude dosadilo i kad budem malo jace htio da ide onda cu i klip sredit i to je to :)

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #552 : 24 Srpanj, 2008, 02:26:34 »
pala odluka def. ;)

manston replica (ja volim tak isprobavat nesto drugo i pogotovo sto to nitko nema ;) )
topova plava radilica
delta + (za zvono cu jos vidit) svaki dan mi drugo zvono erotskije izgleda jedan dan wingbell drugi dan stage 6 RT hehehe :) neznam sta mi se taj dan bude svidjalo to cu uzet ;)
plastike od roxa (rallyRoy, sad ce napokon zazivit ta ideja hehehe)
i normalno novi lezaji/semerinzi, jedino si razmisljam dali da ostavim ac ili lc, ovo mi je oko 800 kn jeftinija varijanta ostavit ac i onda taman za tih 800 kn disk bacit iza ??? neznam to kako se budem osjecao taj dan :) znam sve price bolje ovo al kazem kak se budem osjecao taj dan, tak ce bit :)

i ostatak setupa ostaje sto i sad imam ;)

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #553 : 24 Srpanj, 2008, 02:53:51 »
jebeš disk rađe LC rokni neaš brige tolike oko pregrijavanja i ti sranja. a meni puno ljepše izgleda Stage6 R/T a i vjerovatno bolje hladi, za tu manston replicu imali su ovdje dvojica, u jendog je na minarelliju bilo na aeroxu sve je imo hebo i auspuh (performer) koji naravno ne slaže se s tim kitom al je imo neki zvuk extra taj skuter i išo je dobro a remen je mjenjo svaki tjedan (hebo kevlar) redovno je puco, prali su ga sa MHR replicom i nardom, trajo je mjesec dana (kit) vozit na full sintetiki al mali budala bio vozio ga bez ulja, 3 dana sjala lampica od ulja i zariba naravno, a taj drugi je vozio na nardu (gilera runner) zaribo mu nakon 500km pređenih
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #554 : 24 Srpanj, 2008, 02:58:15 »
dobro to sumnjam za tih 500 km da je stvar u kitu! sigurno je stvar neodrzavanja i do karba! ono sto je slow reko cijena kladim se da je razlika u cijeni samo ono "MHR" u nazivu kita...

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #555 : 24 Srpanj, 2008, 07:30:08 »
Citat:
manston replica (ja volim tak isprobavat nesto drugo i pogotovo sto to nitko nema

imam ja manston replicu LC i mogu ti reč da nije neki kit,hebo klipovi su loši,inače su vertex al po meni su konstrukcijski loši i vrlo lako zacvikaju........s obzirom da voliš turpijat ja bi ti preporučio stage 6 pro kit,ispunjava sve tvoje uvjete,jeftin,nitko ga nema kod nas,alu,a kvaliteta je bolja od heba.......je da imaju običan ispuh ,al ekipa vani zna izvuć +20tak konja iz njega.....dušu dao za turpijanja
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #556 : 13 Kolovoz, 2008, 21:59:04 »
et nakon punooo prespavanih noci pala i konacna odluka :)  ide LC ;) malo dulje cu pare skupljat al barem posteno napravit :)

Stage 6 Racing 70 cc (12mm)           175,78 Eur
Stage 6 Torque Control (107mm)      69,56 Eur
Stage 6 R/T Clutch Bell (107mm)             43,24 Eur
BGM PRO EVOLUTION (12mm)           120,00 Eur (ovo je jos upitno, jos se pregovara) ;) hehe
Killer      200,00 kn
El. pumpa   200,00 kn

Ukupno: 3342,00 kn

lezaje, semeringe, rolice i ostale drangulije nisam racuna tak da et jos kojih 300, 400 kn vise :)

u kupovinu vec krenio ;) tak da krajem slijedeceg mjeseca bi to trebalo bit na reliju :) a onda poslije disk iza maska od roxa i tak :)

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #557 : 13 Kolovoz, 2008, 22:02:57 »
et nakon punooo prespavanih noci pala i konacna odluka :)  ide LC ;) malo dulje cu pare skupljat al barem posteno napravit :)

Stage 6 Racing 70 cc (12mm)           175,78 Eur
Stage 6 Torque Control (107mm)      69,56 Eur
Stage 6 R/T Clutch Bell (107mm)             43,24 Eur
BGM PRO EVOLUTION (12mm)           120,00 Eur (ovo je jos upitno, jos se pregovara) ;) hehe
Killer      200,00 kn
El. pumpa   200,00 kn

Ukupno: 3342,00 kn

lezaje, semeringe, rolice i ostale drangulije nisam racuna tak da et jos kojih 300, 400 kn vise :)

u kupovinu vec krenio ;) tak da krajem slijedeceg mjeseca bi to trebalo bit na reliju :) a onda poslije disk iza maska od roxa i tak :)

A koja ce spulja biti?

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #558 : 13 Kolovoz, 2008, 22:52:18 »
za pocetak moj (skratit cu mu granu za jedno 5 cm, gledao sam i komotno ga mogu smotat ispod i izvest tako) ako ne bude valjalo onda kupit novi ZX (heheheh salim se) a kupit nest u rangu shota.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #559 : 13 Kolovoz, 2008, 23:01:15 »
a kupit nest u rangu shota.

gun je bolji. :laughing7: