Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Rally ;) Pimpaj mi skutic ! 51. stranica  (Posjeta: 180574 )

0 Članova i 12 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #520 : 14 Srpanj, 2008, 19:51:06 »
Sta ti nije 10-ka(svijecica) malo previse?  :toothy11:
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #521 : 14 Srpanj, 2008, 20:11:25 »
Sta ti nije 10-ka(svijecica) malo previse?  :toothy11:

šta ti je čoveče, pa to je ljuta mašina gde su nenormalne temperature u pitanju...oš da mu istopi svećku?  :laughing7:

he,he, a jes malo hladna svećica stvarno...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #522 : 14 Srpanj, 2008, 20:33:32 »
aj hvala k..... vise da je to to .........kak to da nije rally presao na liquid cooled ili bude ??

sad ce biti i nesto krajnje ...hehe....sad se bar mjesec dana vozikaj prije neg sta budes isao opet čeprkat po njemu  :headbang:

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #523 : 14 Srpanj, 2008, 21:00:54 »
@ vasso -> a sad vrucine vani pocele a ovo se grije ko ludo, pa bolje ovako ;) hehehe

@ dino-nije u LC zbog nedostatka financijskih sredstava, ali nije to to :) hehehehe :D sad par mjeseci mir pa onda opet nest ;) a moram maaaloo ;) dosadno mi doma :)

ugl. rally ide jakooo dobro, moze i bolje (karb postelat ovih dana) i jel zna bilo tko di mogu puz narucit ovdje u osijeku NIST!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #524 : 16 Srpanj, 2008, 14:24:05 »
eo napokon nakon mjeseci trazenja gume (dobro nije bash toliko heheheh al tu nekak) nazvo me danas frend nakon 4 tjedna i kaze eee stigla guma hehehehe :)

sava mc29 sporty, uzeo bi i mc16 sam da vise promjenim staru!

 
« Zadnja izmjena: 16 Srpanj, 2008, 20:48:58 vpucko »

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #525 : 16 Srpanj, 2008, 15:30:01 »
cek jel ti mene sad zajebavas??????   ti novu gumu nisi stavio naprijed, pa bas si budala.....
 lakse bi se motor rusio,kocio....al dobro vozis se ko baba, pa moze i ovak  :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9:
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #526 : 16 Srpanj, 2008, 15:31:10 »
cek jel ti mene sad zajebavas??????   ti novu gumu nisi stavio naprijed, pa bas si budala.....
 lakse bi se motor rusio,kocio....al dobro vozis se ko baba, pa moze i ovak  :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9:

pa naprijed i je maltene NOVA kupio sam ju prije par mjeseci!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #527 : 16 Srpanj, 2008, 22:18:32 »
eo napokon nakon mjeseci trazenja gume (dobro nije bash toliko heheheh al tu nekak) nazvo me danas frend nakon 4 tjedna i kaze eee stigla guma hehehehe :)

sava mc29 sporty, uzeo bi i mc16 sam da vise promjenim staru!

 

uuuuuuuuuuuuuuu j#boteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

izgleda pre jebeno  :headbang:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #528 : 16 Srpanj, 2008, 22:20:17 »
eo napokon nakon mjeseci trazenja gume (dobro nije bash toliko heheheh al tu nekak) nazvo me danas frend nakon 4 tjedna i kaze eee stigla guma hehehehe :)

sava mc29 sporty, uzeo bi i mc16 sam da vise promjenim staru!

 

uuuuuuuuuuuuuuu j#boteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

izgleda pre jebeno  :headbang:

meni izgleda probuseno  :laughing1:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #529 : 16 Srpanj, 2008, 22:23:35 »
lol ma na to sam i mislio  :toothy11:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #530 : 17 Srpanj, 2008, 00:21:56 »
ma jeeee drzi sava issss, moram slikat mozda 1 cm samo gume ne koristim, naspram stare di se nisam smio uopce nagnit ovooo zakon ;) ici ce jos sam mal hrabrosti skupit, heheh nisam navikao na ovako :) hehehehe

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #531 : 17 Srpanj, 2008, 12:09:27 »
eo stigle opruge od giza, hvala :)

 

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #532 : 17 Srpanj, 2008, 23:25:56 »
stavio opruge danas malo vise hvata ne puno al dovoljno, e i da, cilindar lose honovan :( nazalost ak ga drzim ful gas cvika nakon kilometar i po, ohladi se i opet ista stvar (ono jednom su ugasio, ja rastavio cilindar klip citavi) a ovo sad onak trrrrrrrrrrr i sam se cuje fijuuuuuuuuuu i ugasi se lampica od ulja ostane gorit :( neam srece jbg
tak da od slijedeceg tjedna pocinjem radit pa neda mi se vise zezat s ovime, narucit cu manston replicu i radilicu novu, dost mi vise zezanja, a nikad kak spada uvijek neko sranje se dogodi, tak da za kojih mjesec dana je gore taj kit, samo jos razmisljam dal da u LC ili AC ostavim, eee i da napokon ce spuh radit kak spada hehehe, ipak za taj kit sam i pravio spuh ;) hehehehe
a do tada cu se vozikat ovako, 2 km ful gas onda cvika onda zapalim cigaru i pici dalje, jbg nakon 10ak puta vise nece cvikat i cao! jbg :( :( :(

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #533 : 17 Srpanj, 2008, 23:36:54 »
eo stigle opruge od giza, hvala :)

 
No frx... Samo ti to čudo na cestu ispeljaj....  :icon_thumright:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #534 : 17 Srpanj, 2008, 23:55:06 »
stavio opruge danas malo vise hvata ne puno al dovoljno, e i da, cilindar lose honovan :( nazalost ak ga drzim ful gas cvika nakon kilometar i po, ohladi se i opet ista stvar (ono jednom su ugasio, ja rastavio cilindar klip citavi) a ovo sad onak trrrrrrrrrrr i sam se cuje fijuuuuuuuuuu i ugasi se lampica od ulja ostane gorit :( neam srece jbg
tak da od slijedeceg tjedna pocinjem radit pa neda mi se vise zezat s ovime, narucit cu manston replicu i radilicu novu, dost mi vise zezanja, a nikad kak spada uvijek neko sranje se dogodi, tak da za kojih mjesec dana je gore taj kit, samo jos razmisljam dal da u LC ili AC ostavim, eee i da napokon ce spuh radit kak spada hehehe, ipak za taj kit sam i pravio spuh ;) hehehehe
a do tada cu se vozikat ovako, 2 km ful gas onda cvika onda zapalim cigaru i pici dalje, jbg nakon 10ak puta vise nece cvikat i cao! jbg :( :( :(
a j#bote koliko posla s tim rally-em a jos ni maska od roxa nije gore  :binkybaby: :binkybaby:
hebo manston replica  :headbang: :headbang:   + V.E.S spuh .......bumo videli kakva kombinacija

i lc naravno  :icon_thumright:

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #535 : 18 Srpanj, 2008, 00:07:13 »
Lol,bio bi i red da nesto kupis i stavis na motor,a ne da sam napravis :laughing6:...motoru jadnom dosadilo pa ti cvika za inat :happy3:
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #536 : 18 Srpanj, 2008, 00:11:12 »
@ vasso -> LOL

a jbg nisu honovali dobro i eo sranja ili se taj klip stvarno jakooo siri

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #537 : 18 Srpanj, 2008, 00:15:40 »
stavio opruge danas malo vise hvata ne puno al dovoljno, e i da, cilindar lose honovan :( nazalost ak ga drzim ful gas cvika nakon kilometar i po, ohladi se i opet ista stvar (ono jednom su ugasio, ja rastavio cilindar klip citavi) a ovo sad onak trrrrrrrrrrr i sam se cuje fijuuuuuuuuuu i ugasi se lampica od ulja ostane gorit :( neam srece jbg
tak da od slijedeceg tjedna pocinjem radit pa neda mi se vise zezat s ovime, narucit cu manston replicu i radilicu novu, dost mi vise zezanja, a nikad kak spada uvijek neko sranje se dogodi, tak da za kojih mjesec dana je gore taj kit, samo jos razmisljam dal da u LC ili AC ostavim, eee i da napokon ce spuh radit kak spada hehehe, ipak za taj kit sam i pravio spuh ;) hehehehe
a do tada cu se vozikat ovako, 2 km ful gas onda cvika onda zapalim cigaru i pici dalje, jbg nakon 10ak puta vise nece cvikat i cao! jbg :( :( :(

vise potrosis na cigare nego na bengu :D :D :D

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #538 : 18 Srpanj, 2008, 02:57:25 »
di si ti to nosio na honovanje? meni kod ivančića napravili bez beda due prošo preko 10tkm :)
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #539 : 18 Srpanj, 2008, 03:03:10 »
tu u KRUPP sto su svabe kupili dio Belisca d.o.o. mislim honuju oni vec par godina, sam et uvijek se dogodi i onda bash ja naletim hehehe :D a jbg, manston replica na SA je 890 kn ;) tak da cemu opet 300 kn za klip i honovanje i opet imam slabije i ne toliko pouzdano hehehe :)