Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ljubav na 1.vožnju  (Posjeta: 13935 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
ljubav na 1.vožnju
« : 30 Rujan, 2009, 11:18:25 »
naime obožavatelj sam skutera i dvotaktnih motora pa mi se nedavno ukazala prilika provozat vespu px150 coso,pa reko što da ne....nakon vožnje nisam došao sebi cijeli dan i nisam skidao osmijeh s lica...vjerovali ili ne isti dan sam otišao po jednu takvu u jarminu.nijedan motor nije izazvao tolko zadovoljstvo u vožnji kao što je vespa.kupio sam je za 1000kn uvezena iz Austrije super očuvana ali nema papire(to ću riješit nagodinu)preko zime slijedi sređivanje(bojanje i tako te sitnice)ako mi bude trebala pomoć nadam se da ćete mi pomoć :toothy10: biće i slika pile
jednostavno rečeno nakon vožnje vespe neznam hoću li ikad više kupit skuter :icon_biggrin:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: ljubav na 1.vožnju
« Odgovori #1 : 30 Rujan, 2009, 11:26:13 »
to su "skuteri" koji nece nikad izumrijeti...moja je 9 godina stzajala u garazi i niko ju nije palio i nakon 9 godina upalila nakon 5 min i sad radi ko nova..
ja sam svoju dobrano raskopo pa pitaj ako sta treba  :icon_biggrin:

Offline devil_ma-yela

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
Odg: ljubav na 1.vožnju
« Odgovori #2 : 30 Rujan, 2009, 20:52:04 »
nikad nisam vozio vespu, ali koliko sam ih ja vidio, meni se nijedna ne sviđa! štoviše,ružne su mi! ali to je moje mišljenje! kad bi se provozao na njoj možda bi promijenio mišljenje,ali zasad...
::..kada se pije, pijem! kada se jede, jedem! kada se radi, NE SMETAM!!..::

teško je bit budala, konkurencija je velika!
 Bjelovar Team forum: http://bjteam.s2.bizhat.com/index.php?sid=bc65d012d58480086a3a34ff09d6226f&mforum=bjteam

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: ljubav na 1.vožnju
« Odgovori #3 : 30 Rujan, 2009, 23:31:45 »
nikad nisam vozio vespu, ali koliko sam ih ja vidio, meni se nijedna ne sviđa! štoviše,ružne su mi! ali to je moje mišljenje! kad bi se provozao na njoj možda bi promijenio mišljenje,ali zasad...
provozaj se što prije :icon_thumright:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: ljubav na 1.vožnju
« Odgovori #4 : 01 Listopad, 2009, 12:11:28 »
provozaj se što prije :icon_thumright:

Aaaa, vespa...
Vozio sam puno vespi, drage su mi zbog saltunga, moze se osjetiti onaj trzaj tokom voznje, razvijanje okretaja ko na pravom motoru, nikad se nekvare (barem talijanke, indijke imaju pokoju manu al se sve da rjesiti)...
Za promjeniti gumu na staroj vespi netreba ici auto vulaknizeru, par sarafa i felga ide popola :headbang:

Offline ogrosic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 120
  • Spol: Muški
  • 636 2003
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: ex VXR 210, Zx6r 2003 636
  • MojSpuh: Akrapovic
Odg: ljubav na 1.vožnju
« Odgovori #5 : 01 Listopad, 2009, 12:31:32 »
Prvi "motor" s brzinama koji sam vozio kao klinac, osto u lijepom sjećanju.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: ljubav na 1.vožnju
« Odgovori #6 : 01 Listopad, 2009, 12:34:42 »
vespa je vespa i ako uzmemo u obzir da se i dan danas proizvodi a pocela se proizvodit neznam koje davne godine..to je jednostavno skuter koji ima svoju pricu i vespa je vespa...ja osobno znmam covjeka koji ima kolekciju od 34 vespe i sve voze i sve su cakum pakum  :)

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Odg: ljubav na 1.vožnju
« Odgovori #7 : 01 Listopad, 2009, 21:59:54 »
osmjeh na licu koji ostaje cijeli dan...ali i sjecanje na kojeg se stalno nasmjesis
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: ljubav na 1.vožnju
« Odgovori #8 : 02 Listopad, 2009, 10:05:15 »
Aaaa, vespa...
Vozio sam puno vespi, drage su mi zbog saltunga, moze se osjetiti onaj trzaj tokom voznje, razvijanje okretaja ko na pravom motoru, nikad se nekvare (barem talijanke, indijke imaju pokoju manu al se sve da rjesiti)...
Za promjeniti gumu na staroj vespi netreba ici auto vulaknizeru, par sarafa i felga ide popola :headbang:


Kao na frezi  :toothy9:

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: ljubav na 1.vožnju
« Odgovori #9 : 02 Listopad, 2009, 19:27:32 »
dečki j#bo skutere vespa je zakon :toothy3: :toothy10:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: ljubav na 1.vožnju
« Odgovori #10 : 03 Listopad, 2009, 14:33:52 »
ja sam prije dvije god polagao a1 na vespi px125, mislio sam je kupit nakon polaganja, motor je gust za vozit.  ;D
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline libje

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 297
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ljubav na 1.vožnju
« Odgovori #11 : 03 Listopad, 2009, 16:17:08 »
vespe su zakon......pošto vidim da ih svi obožavate,,,,ako neko prodaje za malu lovu volio bih je i ja imat....pm
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: ljubav na 1.vožnju
« Odgovori #12 : 03 Listopad, 2009, 16:29:59 »
dam ti ja svoju za 3 tkn  :)

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: ljubav na 1.vožnju
« Odgovori #13 : 03 Listopad, 2009, 17:33:18 »
ja kad zavrsim projekt s roxom mislim uzeti tak neku staru ragu za restauraciju
taj sam

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: ljubav na 1.vožnju
« Odgovori #14 : 04 Listopad, 2009, 12:01:08 »
ja kad zavrsim projekt s roxom mislim uzeti tak neku staru ragu za restauraciju
to ti je pametno :toothy10:s  njom ćeš preć kilometara i kilometara

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: ljubav na 1.vožnju
« Odgovori #15 : 07 Listopad, 2009, 14:34:29 »
vespa..moze ona imat pricu i trajat koliko oce( iako je moja blokala par dana nakon prodaje :toothy12: )

al to je takvo smece od motora sta se tice voznje i voznih osobina i prakticnosti i svega ostaloga naspram skutera..

dakle ima sna px 200 3 godine tako da o njoj mogu pricat.. njena snaga koja na 200cc iznosi 12 ks..to je tragedija..znalo bi se dogodit da runner s puvalicon 50 cc bi bia brzi od mene u ubrzanju..jedino u dvoje nije isla lose,jer je imala momenta..

onda ta famozna zadnja guma sta ima rezervnu.. to je nesto najbolje sta je vespa proizvela.. jednon mi se cak dogodilo da mi se guma probila 3 puta u jendon danu !!! i na kraju san je ostavia u sumi i isa pjeske doma par kilometara jer kad se probije zandja guma,motor se nemoze ni gurat,a kamoli vozit.. ta jebena guma kod vozjne u dvoje se probija redovito bar jednon svakih mjesec dana,a jako veselo je kad se to dogodi u okuci :laughing6:

sican se probila mi se guma,posla prijatelja po novi buvel(zracnica) ,namistia novi buvel, ucinia djir,probila se opet,stavia rezervnu,probila se i rezervna..

da ne kazen da mi je zadnja guma trajal po 2 -3miseca jer bi se ili potrosila iz vani ili bi iznutra pojela buvel..

onda ovjes.. nema sta prekrasno..cila tezina na zadnjen kolu..uzas..lezanje 0..kocnice..jos bolje.. oba dobosa koja koce losije od baotiana..

amo dalje.,.moja nije imala misalicu,a ima rezervar od 6 litara,a potrosnja na 100km oko 6 litara,dakle svaki il ivsako drugi dan aj na pumpu i livaj gorivo i misaj ulje non stop uvik sporke ruke od tog ulja,kapne vamo kapne tamo..onda prostor ispod sjedala..nema ga..ima smao naprid mali pretinac koji je dovoljan za stavit ulje i alat koji svako malo koristis jer neznas iza kojeg zavoja ce puknit guma..

nakon svih tih horrora i svega kupia nove gume michelin(cak kisne) jer san dotad vozia na 5godina starim savama..i sican se jednog dana pala kiša i ja s prijateljen vozia lagano i na nekih 5-6kmh pribacia iz druge u prvu brzinu i lagano popusta kumplug da ne bi blokalo zadnje kolo sta je na vespi svakodnevnica :icon_biggrin: i naravno bloka zadnje kolo i priko cile rive san s njon kliza na boku a u zivotu nisna vozia sporije..

nakon toga san reka nikad vise na to jebeno talijansko g#vn% i proda je i spasia se od onda..kupia san spa 1999godiste.. koji je isa neusporedivo bolje,trosia manje,ovjes prema vespi zakon,kocnice oba diska..savrsenstvo,misto ispod sica..dizajn..a da ne kazen da mi se jednon probila guma na njemu,sia san malo naprid i odvozia 20km do vulkanizera.. i onda kad meni neko dode i kaze da je vespa zakon ovo ono,ma popizdin.. jos iman nocne more s njon :laughing6:

e sad nek neko dodje i kaze da ovo nije istina..sve sta sna reka..

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: ljubav na 1.vožnju
« Odgovori #16 : 07 Listopad, 2009, 14:39:53 »
duje sve to relativno stoji makar ja sa svojom nisam nikad imao problema..al stvar je da je recimo mooja 92. god i za to vrime je to bi skroz ok motoric  :dontknow:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: ljubav na 1.vožnju
« Odgovori #17 : 07 Listopad, 2009, 14:46:44 »
duje sve to relativno stoji makar ja sa svojom nisam nikad imao problema..al stvar je da je recimo mooja 92. god i za to vrime je to bi skroz ok motoric  :dontknow:

briga me za koje je vrime kad je smece..mozda nekome starijeme mozda i nesto znaci i mozda nece imat problema ko i ja,al meni je to bia horror vozit je..a i nije isto kad je vozis svaki dan non stop i kad ti je jedino prijevozno sredtsvo ili kad je provozas tu i tamo..

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: ljubav na 1.vožnju
« Odgovori #18 : 07 Listopad, 2009, 14:49:40 »
neznan ja ju nisam puno vozija..starije je napravia 25tkm i nikad nije bilo problema.. :dontknow: moja 150 T5

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: ljubav na 1.vožnju
« Odgovori #19 : 07 Listopad, 2009, 15:36:46 »
vespa..moze ona imat pricu i trajat koliko oce( iako je moja blokala par dana nakon prodaje :toothy12: )

al to je takvo smece od motora sta se tice voznje i voznih osobina i prakticnosti i svega ostaloga naspram skutera..

dakle ima sna px 200 3 godine tako da o njoj mogu pricat.. njena snaga koja na 200cc iznosi 12 ks..to je tragedija..znalo bi se dogodit da runner s puvalicon 50 cc bi bia brzi od mene u ubrzanju..jedino u dvoje nije isla lose,jer je imala momenta..

onda ta famozna zadnja guma sta ima rezervnu.. to je nesto najbolje sta je vespa proizvela.. jednon mi se cak dogodilo da mi se guma probila 3 puta u jendon danu !!! i na kraju san je ostavia u sumi i isa pjeske doma par kilometara jer kad se probije zandja guma,motor se nemoze ni gurat,a kamoli vozit.. ta jebena guma kod vozjne u dvoje se probija redovito bar jednon svakih mjesec dana,a jako veselo je kad se to dogodi u okuci :laughing6:

sican se probila mi se guma,posla prijatelja po novi buvel(zracnica) ,namistia novi buvel, ucinia djir,probila se opet,stavia rezervnu,probila se i rezervna..

da ne kazen da mi je zadnja guma trajal po 2 -3miseca jer bi se ili potrosila iz vani ili bi iznutra pojela buvel..

onda ovjes.. nema sta prekrasno..cila tezina na zadnjen kolu..uzas..lezanje 0..kocnice..jos bolje.. oba dobosa koja koce losije od baotiana..

amo dalje.,.moja nije imala misalicu,a ima rezervar od 6 litara,a potrosnja na 100km oko 6 litara,dakle svaki il ivsako drugi dan aj na pumpu i livaj gorivo i misaj ulje non stop uvik sporke ruke od tog ulja,kapne vamo kapne tamo..onda prostor ispod sjedala..nema ga..ima smao naprid mali pretinac koji je dovoljan za stavit ulje i alat koji svako malo koristis jer neznas iza kojeg zavoja ce puknit guma..

nakon svih tih horrora i svega kupia nove gume michelin(cak kisne) jer san dotad vozia na 5godina starim savama..i sican se jednog dana pala kiša i ja s prijateljen vozia lagano i na nekih 5-6kmh pribacia iz druge u prvu brzinu i lagano popusta kumplug da ne bi blokalo zadnje kolo sta je na vespi svakodnevnica :icon_biggrin: i naravno bloka zadnje kolo i priko cile rive san s njon kliza na boku a u zivotu nisna vozia sporije..

nakon toga san reka nikad vise na to jebeno talijansko g#vn% i proda je i spasia se od onda..kupia san spa 1999godiste.. koji je isa neusporedivo bolje,trosia manje,ovjes prema vespi zakon,kocnice oba diska..savrsenstvo,misto ispod sica..dizajn..a da ne kazen da mi se jednon probila guma na njemu,sia san malo naprid i odvozia 20km do vulkanizera.. i onda kad meni neko dode i kaze da je vespa zakon ovo ono,ma popizdin.. jos iman nocne more s njon :laughing6:

e sad nek neko dodje i kaze da ovo nije istina..sve sta sna reka

onda si ti poseban kad si samo ti imao problema s vespom,vespu je gušt vozit i moš se s njom uputit di god hoćeš a sa skuterom....slabije